Rytuał miłosny

Rytuał miłosny

 

Przywołaj miłość za pomocą rytuału świec

 

Płonąca świeca jest symbolem ludzkiego życia, światła i spełniającej się ofiary.Ogień sam w sobie jest silnie magiczny, a magia świec pochodzi z samej natury, gdyż łączy ze sobą trzy żywioły – ognia (płomień), wody (wosk), powietrza (dym) i ziemi (knot).

 

Czy chciałbyś poznać kogoś, kto podzielałby Twoje pasje i marzenia ?

 

Być może dotarłeś już w swoim życiu do momentu, w którym jesteś gotowy otworzyć się na nowe uczucie. Pozbierałeś się już po nieudanym związku i masz dosyć życia w samotności.Jeżeli tak jest, nadszedł czas, aby zająć się magią miłości!

 

Wystarczy wybrać świece w kolorze białym, różowym i czerwonym

 

Biel to w magii świec kolor szczególny.Kolor całości i pełni, towarzyszy przy każdorazowym przejściu z jednego etapu życia do drugiego. Jest zwykle uważany za symbol czystości, niewinności i radości. Biała świeca ma właściwości ochronne i oczyszczające ciało, duszę i miejsca z negatywnej energii oraz niekorzystnych wpływów.

Kolor różowy symbolizuje szeroko pojętą miłość, przyjaźń, harmonię. Usuwa lęki, niepokój.

Kolor czerwony to kolor  zdrowia, pasji, życia, miłości i odwagi. Zwykle kojarzony jest z miłością namiętną. Jest to kolor „fizyczny”, wyzwalający pasję i energię.

Wykorzystaj magię świec

Zapal wszystkie świece, najpierw białą (nie używaj zapałek tylko specjalnie do tego celu przeznaczonej zapalniczki). Rozpaloną świecą zapal po kolei różową i czerwoną. Skoncentruj się  i oczyść swoje myśli. Zobacz „oczami wyobraźni” swoją drugą połówkę, rozmyślaj o okolicznościach i przebiegu jej poznania oraz szczęściu jakie was czeka. Świece możesz wypalić do końca lub powtarzać rytuał codziennie, najlepiej wieczorem, po relaksującej kąpieli z dodatkiem olejku różanego  i przy dźwiękach ulubionej odprężającej muzyki.

 

PROMOCJA  MARZEC – e mail 10 zł

 

Czy to jeszcze przyjaźń, czy już miłość?

 

Wiele jest poglądów na temat przyjaźni damsko męskiej. Czy jest ona w ogóle możliwa? Różnie też w tej sprawie wypowiadają się również karty.

 

Czy na pewno to tylko przyjaźń?

 

Arystoteles twierdził, że przyjaźń to cnota. Dzielił ją na idealną przyjaźń oraz na przyjaźń mającą spełniać jakiś cel. Na pewno jest to więź emocjonalna a granica pomiędzy nią a miłością jest bardzo cienka. Bardzo często ludzie opisując przyjaźń z osobą płci przeciwnej, nieraz trwającą lata wskazują na pokrewieństwo dusz, zaufanie, opiekuńczość, brak zależności oraz zazdrości, a także  podkreślają „brak chemii” oraz „brak podtekstów seksualnych”. Czy, aby na pewno? A może to zwykły strach przed utratą „wolności”?

 

Bo miłość to jest wtedy, gdy się kogoś lubi za bardzo

 

Często bywa tak, że taki związek oparty na przyjaźni, ciągnący się latami, potrafi przerodzić się w miłość Ale czy on od początku nie był miłością?  Według Roberta Sternberga miłość można opisać przy pomocy trzech słów: namiętność, intymność i zobowiązanie. Czy stać Was na szczerość względem siebie i swoich Przyjaciół? Potraficie szczerze określić, co naprawdę Was łączy? I dlaczego?

Jeżeli masz wątpliwości co On/Ona do Ciebie czuje odpowiem na Twojego maila  (dostęp po zalogowaniu) w promocyjnej cenie 10 zł na wróżby online zaprasza Renata

 

Kontakt SMS :

 

SMS: Wiara Pytanie na 7336
(3,69zł z VAT)