Rytuał na miłość

Rytuał na miłość

Jak znaleźć szczęśliwą miłość ?

Żyjemy w czasach ,gdzie trudno znaleźć prawdziwą miłość.Większość patrzy na stan konta,auto,wygląd czy poplurność.Powoli zanikają inne wartości.Kobiety szukając partnera pytają najczęściej czy on mnie utrzyma w sensie ,czy zapewni standard jaki bym chciała,mężczyźni zaś szukają kobiet ładnych,inteligentnych i z dobrą pozycją zawodową.Oni muszą mieć 3 w 1,kobiety przymykają oko na inne cechy, jeśli stan konta jest zadawalający.

Najtrudniej jest znaleźć partnera osobom nieaktywnym zawodowo.

Niektórzy ludzie wiele lat spędzają na poszukiwaniu miłości by nie zaznać jej wcale ,inni wchodzą w toksyczne znajomości ze strachu przed samotnością.Pamiętajmy, by celem nie było przyciągnięcie miłości, ale aby znaleźć odpowiednią miłość dla nas.
Najczęściej przyciągamy ludzi na tym samym poziomie wibracyjnym potocznie mówiąc " takich co nadają na tych samych falach".
 

Zmień to, co dzieje się wewnątrz Ciebie, a Twoje relacje zmienią się też.

Szukanie miłości nigdy nie może być celem!

Bądźcie wdzięczni Wszechświatowi za wszystko ,pokochajcie siebie i każdy najmniejszy drobiazg jaki ofiarowuje wam życie.....ktoś kiedyś powiedział "ciesz się z tego co masz ......"
Tylko w ten sposób możemy pokazać światu, że jesteśmy gotowi, aby otrzymać więcej miłości,szczęścia czy innych darów w swoim życiu.
 

Jak znaleźć tego jedynego ?

Nie szukajmy relacji by rozwiązać swoje problemy czy uczucie pustki.

Rozwiążmy problemy,okażmy wdzięczność za każdy drobiazg,gest a wtedy przyciągniemy najlepszą relację dla siebie Yin Yang dwa dualizmy złączone w całość.
 
Nie oczekujmy ,że facet wyskoczy z monitora komputera ,czy telewizora,że zapuka do naszych drzwi czy zadzwoni.Bądźmy otwarci na ludzi ,wyjdźmy z domu i spotykajmy się z ludźmi ,spróbujmy randki online ,czy biura matrymonialnego.Nie ograniczajmy się na żadne możliwości poznania nowych ludzi.
 

A co jeśli zawrzemy już taką znajomość?

Jeśli facet po tygodniu znajomości online nie zaproponuje spotkania ,daruj go sobie i nie skupiaj na nim uwagi,chyba ,że chcesz resztę życia spędzić stukając w klawiaturę komputera czy telefonu.Miej otwarty umysł i serce.
Jeśli nie wierzysz, że jesteś zdolny /zdolna do tworzenia dojrzałego, pełnego szacunku partnerskiego związku,to tak będzie. Uwierz w swoje możliwości, dąż do nich i zamiast marzyć realizuj marzenia a cokolwiek zechcesz może być Twoje.
A jeśli nadal nie wiesz ,jak znaleźć tego jedynego ,tą jedyną ,nie wiesz jak stworzyć związek którego pragniesz kliknij tutaj i napisz do mnie E-mail.
 
Autor tarocistka Agnelya
Fajnie się czytało ? Możesz mi podziękować wysyłając SMS o treści :
ISR.LOS dziękuje za artykuł na 72480 opłata jedyne 2,46zł brutto
 
Przeczytaj również Zaklęcia Miłosne