Rytuał odcięcia

Rytuał odcięcia

Rytuał Odcięcia Karmy ( po co go się wykonuje ?)

Często mówimy: „ktoś mnie przeklął", „nic mi nie idzie", „wszyscy są przeciwko minie". Karma to suma naszych czynów, myśli czasem nieuświadomionych ciągnie się za nami siejąc plon życia. Prawo przyczyny i skutku zwane jest w języku pali kamma-vipaka (działanie-owoc) i mówi ono, że każde działanie ma swój skutek – dobre działania wracają jako szczęście, złe działania wracają jako cierpienie. I tak naprawdę nie wiesz kiedy i w jakim momencie życia Cię dopadnie.

Wybaczanie wymaga odwagi,ale i niesamowicie oczyszcza.

Wybaczanie - ile razy mówimy o odpuszczeniu przeszłości, jednak nadal tkwimy w jej bolesnych doświadczeniach. Zasadą jest - kiedy chcesz więcej nie możesz się cieszyć tym co masz. Nie jesteś w stanie docenić tego co masz, więc odpuść wszystko to co należy do przeszłości, byś mógł żyć chwilą obecną. Daj odejść przeszłości - na to co się kiedyś stało, nie mamy już wpływu. Jednak nie możemy sobie poradzić z problemami z przeszłości i tym samym, w teraźniejszości i cieszyć się przyszłością oraz pełnią życia.

Jak radzić sobie z problemami ?

I temu ma służyć rytuał karmy przygotowany indywidualnie do konkretnej osoby - odrzucenie przeszłości i jej koszmarów, by dać sobie szanse na nowe lepsze jutro. Masz prawo być szczęściarzem wszak jesteś dzieckiem Boga, małą ale istotną cząstką wszechświata i mającą misję do spełnienia.

Rytuał odciecia zamówisz TUTAJ

Autor tekstu Anastazja  tel.708 588 502 kod 6 (3,69zł/min)

SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)