Smutek, depresja zapisane w kosmogramie urodzeniowym

Smutek, depresja zapisane w kosmogramie urodzeniowym

Astrologia może bardzo być pomocna w zrozumieniu siebie bądź drugiej osoby w danej sytuacji.

Wiele ludzi, których być może znamy, traci w swoim życiu wszystko, co stanowi dla nich wartość; pracę, karierę, żonę itd., Gdy przyglądamy się im wydają się bardzo silni. Ludzie Ci posiadają umiejętność radzenia sobie ze stratą. Jak to się dzieje, że jednym, to się udaje a innym nie, podpowiedzieć nam może kosmogram urodzeniowy.

Skłonności do popadania w stany depresyjne zapisane są w horoskopie urodzeniowym. Wyróżnić możemy nawet osobowość depresyjną lub po prostu wyznaczyć u przeciętnej osoby przejściowe, okresy trudne, niemające charakteru nawracającego.

Depresja powoduje ogólny brak sił do życia, apatię, czasem myśli samobójcze, zniechęcenie, poczucie winy i brak poczucia własnej wartości. Związana jest z brakiem widoków na przyszłość, niewidzenie możliwości wyjścia z sytuacji.

Analizując horoskop urodzeniowy trzeba zwrócić uwagę na dwie planety. Planety Saturn i Pluton są dwiema bardzo silnie skorelowane z pojęciem depresji.

Saturn w pozytywnym oddziaływaniu pomaga w spokoju akceptować rzeczywistości przez uznanie swoich ograniczeń.

Pluton jest planetą, bez której stawienia czoła swojej własnej ciemnej stronie byłoby niemożliwe. Trudne aspekty, które tworzą w naszym kosmogramie urodzeniowym z innymi planetami wskazywać mogą na nagromadzenie trudnej energii emocjonalnej z przeszłości. Ta energia ukazuje się często w postaci wielu chorób psychosomatycznych tym depresji.

 Często w takich konfiguracjach nagromadzone jest tez poczucie wśiekłości, złości oraz

brak poczucia, że się ma władzę nad swoim życiem. Wiele osób próbuje stłamsić te uczucia wchodząc w głęboką depresję , w pracę, duże dawki telewizji, seksu, używek.

Następną planetą powiązaną z trudnymi stanami psychicznymi jest Neptun Ta planeta szuka idealnego stanu istnienia. Niemożność znalezienia połączenia między normalnym a idealnym światem powoduje różnego rodzaju formy ucieczki również w depresję. Jeżeli mamy w swoim kosmogramiie zaznaczony trudny wpływ tej planety, to będziemy podatni również na jej działanie.

Jeżeli jednak znamy cykliczność działania planet możemy szukać czasu poprawy naszej sytuacji psychicznej. Często pomocne bywają tranzyty planety Uran, które potrafią odciąć negatywą sytuację i wyrwać nas z negatywnego marazmu.

Zapraszam do wspólnego analizowania horoskopu

Astrolog Monika Kontakt

Zadzwoń: 708 588 502 kod 1

Opłata za minutę połączenia to  3,69zł brutto

Wyślij SMS o treści: Monika Treść pytania do eksperta

Pod numer 7336 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)