Tarot a numerologia

Tarot a numerologia


Czym jest numerologia ?

Z numerologii możemy się dowiedzieć np.:

1.Kiedy inwestować?

2.Kiedy rozpoczynać pracę ,przedsięwzięcie?

3.Jak wybrać partnera do związku czy biznesu?

4.W jaki sposób zmienić nazwisko czy imię by pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu?

Czym jest tarot?

Jest to 78 kart w dwóch podstawowych grupach : Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart) do wróżenia lub medytacji.

Jeśli połączymy  wiedzę o Tarocie z wiedzą  z zakresu numerologii to da nam to  możliwość  wglądu w życie człowieka,w jego predyspozycje i  możliwości. Karty zmieniają się w zależności od o decyzji i wyborów, jakich dokonał człowiek a numerologia ponieważ jest oparta na dacie urodzenia nie zmienia się .

Do prognozowania przyszłości używa się różnych różnych narzędzi m.in kart tarota i numerologii.

 Tarot ma mocne  powiązania z numerologią.Mimo, iż każdy z tych dwóch sposobów prognozowania przyszłości jest inny, to jednak oba się świetnie uzupełniają.
Jak wiemy karty Tarota są ściśle ponumerowane.Każda z liczb niesie z sobą określoną wibrację. I tak karta nr 0, jedyna zresztą w całej talii (tak, jedyna, gdyż każda inna liczba jest powielana kilkakrotnie) czyli synonim braku, symbol nicości, początku przedstawia Głupca.

Kim jest Głupiec? Karta tarota Głupiec

To ktoś wyluzowany, beztroski, z pewną dozą  szaleństwa i nieprzewidywalności chłopak, który na klasycznym obrazku w  talii Rider'a Waita idzie sobie z workiem zawieszonym na kiju z towarzyszącym mu szczekającym pieskiem. Idzie, ale tak naprawdę nie wie, ze grozi mu niebezpieczeństwo, gdy tylko zrobi nierozważny krok. Krok w przepaść, z której niekoniecznie nastąpi powrót. Liczba 0 występuje w numerologii jedynie w wyzwaniach. Wyzwania to inaczej nasze zadania, trudności, przeszkody. Wyzwanie nr 0 oznacza konieczność rozproszenia uwagi, radę, aby nie koncentrować się na wąskiej specjalizacji, ale robić naraz wszystko po trochu., bo inaczej wszystko możemy stracić. 0 = wszystko albo nic. Możemy wszystko mieć lu wszystko stracić. Jak ten Głupiec, który czuje się wolny i szczęśliwy, ale poprzez nierozważny krok może spaść do nicości.

Karta tarota Mag

Numerologia 1 - Liczba 1

Liczba 1, czyli początek, samodzielność, jedność to odpowiednik karty nr 1, czyli Maga. Ale nie tylko, gdyż tę wibrację mają asy, a także karta nr 10 (1+0 = 1), czyli Koło Fortuny, lub  karta nr 19 Słońce (1+9 = 10 = 1+0 =1). Mag to kreatywność, to nieograniczone możliwości, to możliwość i chęć wywierania wpływu na innych (nawet poprzez manipulację), Koło Fortuny to zmiany losowe (1-coś nowego, 0- coś nieplanowanego), natomiast Słońce, to oprócz radości, miłych wydarzeń również symbol egoizmu. Egoizm, bo liczba 1 mówi: chcę decydować, liczba 9 - jestem sam dla siebie.Tacy też są ludzie posiadający w portrecie liczbę 1.

Numerologia 2 - Liczba 2

Liczba nr 2, czyli dwoistość, dualizm, symbol łączenia się w pary, dyskrecja, takt, dyplomacja w Tarocie charakteryzowana jest w karcie Kapłanki (spokój, cierpliwość, intuicja), w każdej 2,w liczbie 11 - Sprawiedliwość (uczciwość, rzetelność), w liczbie 20 czyli Sąd (rodzina.
Ucząc się znaczenia kart Tarota powinniśmy brać pod uwagę wibracje liczbowe, a  zgłębiając tajniki numerologii mieć przed oczami obrazki z którejś tarotowej talii.

Na czym polega wróżenie online z tarota i numerologii? Zapytaj wróżki z Ezolinii ezoterycznej.

Zapytaj wróżkę Inez o przyszłość zadzwoń TERAZ 708 588 642 Kod 38
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Lub napisz do wróżki

SMS o treści : Inez -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)