Tarot miłości

Tarot miłości

Życie jest kołem,które ciągle się toczy a my nie jesteśmy pewni co będzie dalej.Ale, jeśli nie jesteśmy pewni to nie zdajmy się na ślepy los.Postawmy sobie cele i dążmy do ich realizacji.
 

Kto pyta,nie błądzi?

Sztuka zadawania pytań ma ogromne znaczenie przy interpretowaniu kart ,jeśli chcemy Karty Tarota potraktować jako naszego przewodnika nauczmy się zadawać pytania otwarte.


Wspólnie przeanalizujemy 2 scenariusze ze spotkania u wróżki:


Scenariusz nr 1: Pytasz Tarota "Czy kiedykolwiek znajdę miłość?" I wyciągasz kartę Pustelnika. Nie, nie będziesz szczęśliwa w  miłości i będziesz żyć w samotności.Karta ta pokazuje niestety pustkę i wycofanie a też zahamowania klienta na relacje.To najczęściej używane sformułowanie u wróżek. Kończysz rozmowę z wróżką  kompletnie załamana bo naprawdę chciałaś "znaleźć",chciałaś by ten "jedyny" w ciągu przynajmniej roku się pojawił u Twojego boku, a teraz wróżka mówi ,że to się nie zdarzy.

Scenariusz nr 2: Pytasz Tarota "Co mogę zrobić, aby stworzyć życie uczuciowe naprawdę takie jakiego pragnę?".Ponownie, wyciągasz kartę Pustelnika. Więc teraz wróżka odpowiada Tobie. Jeśli chcesz znaleźć "tego jedynego" w ciągu najbliższych 12 miesięcy, najpierw spędź trochę czasu sama, pomyśl jakiego rodzaju relacji naprawdę chcesz.Przeanalizuj by nie popełniać wciąż tych samych błędów,wyjdź do ludzi, zmień utarte ścieżki na inne drogi,odkryj  na nowo swoje pasje. Poznasz człowieka swoich marzeń gdzieś w odległym miejscu,gdzie ludzie udają się by coś przemyśleć ,może to być spacer w parku,kontemplacja nad brzegiem morza,a może to być korytarz Twojej uczelni,czy gabinetu u psychologa a może w pociągu w drodze do dziadków.Najważniejsza rada z tej karty "Nie izoluj się od ludzi"

Tym razem, w końcu masz uczucie optymistycznego nastawienia, wiedząc dokładnie, co masz zrobić, aby znaleźć miłość jaka Ci się śni.

 

Co mogę zrobić, aby przyciągnąć odpowiedniego partnera dla mnie?


Zadając do  Tarota pytania otwarte, można dostać o wiele więcej ciekawych spostrzeżeń i informacji.

Na przykład, zamiast pytać: "Czy znajdę nową pracę?", Można zapytać: "Co  blokuje mnie w znalezieniu nowej pracy, i jak mogę uwolnić się z tych blokad?" Na pierwsze pytanie można odpowiedzieć tylko "tak " albo nie". Drugie pytanie wymusza na nas głębszą refleksję i otwiera drogę dla zrozumienia w jaki sposób można manifestować swój cel znalezienia nowej pracy.

Prawo przyciągania ?

Aby zadać pytania otwarte, należy unikać rozpoczynania  pytaniem czy będzie ..., kiedy ... i czy powinnam ... zamiast zapytać, co ... Jak ... i dlaczego?

Każde pytanie można do kart zadać .Najważniejsze, aby pamiętać, że tarot ma moc  i jego wnikliwa analiza pomoże nam rozwikłać zagadki życiowe.Tylko pytaniami otwartymi możemy dotrzeć do sedna tego, co naprawdę dzieję się i co nam przeszkadza w drodze do szczęścia.

 

 Na jakie pytanie Ty teraz poszukujesz odpowiedzi?

Wyślij je  w SMS o treści : SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Uwaga: Po słowie Pomoc napisz nick wróżki do jakiej kierujesz zapytanie lub odszukaj i wyślij SMS bezpośredniego z prefiksem Twojej wróżki.Szczegóły dostępne po kliknięciu na stronie Home w zdjęcie wróżek.

Autor tekstu Agnelya