Uzdrawianie pola życia

Uzdrawianie pola życia

 

W naszym codziennym życiu pewnie nie raz stajemy przed tzw. ścianą zastanawiając się, dokąd to nasze życie prowadzi.Często zdarza się tak, że dochodzimy do punktu myśląc, że wykorzystaliśmy wszystkie możliwości zmiany albo po prostu nie wiemy, co robić dalej.Taki stan związany jest z brakiem akceptacji stanu rzeczy, w którym jesteśmy.

Taki proces może narastać lata miale też trwać beż końca powodując coraz większa nasza frustrację, napięcia stres oraz depresje.Pojawiają się coraz większe lęki i brniemy dalej w te same schematy emocjonalne.

 

Co jest przyczyna takiego stanu?

 

Źródła takich zachowań należy szukać w przeszłości. Cokolwiek ta przeszłość dla nas oznacza. Dla jednych to dzieciństwo, a dla innych daleka przeszłość reinkarnacyjna. W tamtych okresach zapewne miały miejsce pewne traumatyczne zajścia odbijające się na dzisiejszej sytuacji.

Wszystkie trudne wydarzenia, schowane emocje i ich niemożliwość odreagowania często zostały zepchnięte w warstwę podświadmości gdzie dalej funkcjonują do dziś.

 

Co zrobić by dotrzeć do źródła tych emocji i odwrócić negatywny zapis?

 

Metod pracy z podświadomością jest kilka. Jedną z nich jest medytacja lub medytacja zwana regresją. Jest to głęboka forma medytacji, która pozwala cofnąć się w czasie, aż do momentu, kiedy powstał pierwotny zapis pewnych schematów, myśli zjawisk a przede wszystkim emocji.

Taki proces pokaże nam, że większość naszych dolegliwości na,które obecnie się uskarżamy ma swoją przyczynę w przeszłości.

 

To,co pamiętamy można podzielić na świadome bądź podświadome.W pamięci świadomej rejestrujemy to, co istotne,ale dość nieodległe.U dzieci ta pamięć świadoma kształtuje się w pierwszych paru miesiącach życia.

 

Podświadomość natomiast, to pamięć,która rejestruje wszystkie emocje, które uważane są w jakiś sposób za ważne, zapisuje to, z czym byliśmy związani emocjonalnie, ale czego często nie pamiętamy.

 

W sytuacjach nieuzasadnionego lęku, który czujemy w dorosłym być może życiu warto, więc wykorzystać te techniki medytacji regresywnej,by uświadomić sobie, jaka emocja, jaki stan wiąże się z daną sytuacją.

Rozpoznając przyczyny swoich problemów możemy realnie ocenić też rzeczywistość.

 

Warto, więc zanim wyruszyć w proces uzdrawiania, przyjrzeć się pewnym schematom, które kierują naszym życiem. Być może zauważysz też pewne dominujące wzorce zachowania.

 

Zastanów skąd wzięły się takie myśli i idące zanim emocje.

 

Np. jedna z moich klientek nie mogła ułożyć sobie życia uczuciowego.Pierwszą wypowiedzianą przez nią kwestia była uwaga „nigdy nie znajdę odpowiedniego partnera, każdy z facetów mnie oszukuje mężczyźni myślą tylko o jednym”

 

Bezsensowne przekonanie, a za tym idąca emocja zawodu i smutku towarzyszyła jej całe życie. Co się okazało, że w dzieciństwie jej mama często powtarzała jej że nie warto ufać facetom, że są nie godnie jej uwagi, więc mamy pierwsze źródło pochodzenia a jej emocji to mama?

 

 Analizując horoskop klientki znalazłam kilka elementów, nad którymi warto pracować. Pierwszy z nich silnie posadowiony Plutom -mówiący o energii karmicznej z innych wcieleń, siła woli postawienie na siebie, niechęć do utraty pozycji przez wchodzenie w relacje z facetami. Kobieta posiadała też silnego Marsa. Kobieta nie chciała wchodzić w relacje, bo faceci wydawali jej się za mało męscy obawiała się, że tworząc związki straci swoją siłę i znów dozna zawodu, wiec też już na początku poznawania kogokolwiek ustawiła się w pozycji siły i agresji.

Znalazłyśmy razem rozwiązanie, jak ukierunkować jej energię jak pracować z takimi emocjami.

 

Co warto zrobić?

 

- przyjrzyj się sprawom, z którymi nie czujesz się dobrze

- zobacz,czy nie mają źródła w przeszłości z a pomocą medytacji oraz pracy świadomej-analizowaniu dzieciństwa, relacji z rodziną.

- udaj się do astrologa, który wskaże obszary skumulowanej traumatycznej energii.

- stosuj techniki wybaczania,oczyszczania.

Autor tekstu : Astrolog Terapeuta Monika

Kontakt :

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)