Wenus w horoskopie

Wenus w horoskopie

Położenie Wenus w horoskopie

Wenus w horoskopie to uczucia, erotyka, miłość,  czułość, poczucie piękna i sztuka. Planeta odpowiada też za rozkosz i rozpustę. Zapowiada wygody ale i rozrzutność, lekkomyślność, próżność i przecenianie roli seksu. Wszystko zależy od tego w jakim znaku się znajduje i jakie aspekty odbiera.

Wenus w Baranie

Sprzyja namiętnościom i szukaniu przygód w miłości. Gdy odbiera dobre aspekty może wpływać na wyidealizowanie miłości. Gdy odbiera złe może nakłaniać do niewierności.

Wenus w Byku

Dodaje radości życia i nierzadko zdolności artystycznych. Czasem skłania do używania życia i rozkoszy zmysłowych. Ludzie z Wenus w tym znaku często bywają serdeczni i sympatyczni.

Wenus w Bliźniętach

Bywa uprzejma i życzliwa. Czasem łaskawa ale i lekkomyślna w miłości. Duże znacznie ma wymiana myśli z partnerem. Jeśli odbiera złe aspekty osoba może szukać rozrywek. Możliwe konflikty przez beztroskę i brak rozwagi.

Wenus w Raku

Możliwy talent artystyczny. Posiadacz kocha rodzinę i chce doznawać przyjemności. Wenus źle aspektowana to brak wewnętrznego oparcia, niedbalstwo i pociąg do wygodnego życia.

Wenus w Lwie

Przynosi popularność, talent sceniczny i umiłowanie luksusu. Jeśli odbiera złe aspekty przynosi marnotrawstwo, unikanie brudnej roboty i wysługiwanie się innymi.

Wenus w Pannie

To często rozmyślanie na temat miłości i skłonność do miłości platonicznej. W tym znaku możliwe są małżeństwa z rozsądku. Możliwe też wolne związki .

Wenus w Wadze

Nakłania do życia pełnego kultury i dobrego smaku. Osoba ma wyrafinowany gust i wybitny zmysł piękna.

Wenus w Skorpionie

Możliwe ekstrawagancje seksualne oraz wyuzdanie, perwersja, a nawet brutalność. Czasem tylko silne uczucia i namiętność.

Wenus w Strzelcu

Beztroska, zmienność nastrojów i brak wewnętrznej stabilności, czasem wybitne ułatwienie życia.

Wenus w Koziorożcu

Ułatwia opanowanie instynktów. Jeśli jest źle aspektowana możliwa zazdrość, niezdrowa zmysłowość wahająca się miedzy oziębłością, a perwersją

Wenus w Wodniku

Przynosi potrzebę niezależności w związku. Osoba szybko się zakochuje ale może być niestała.

Wenus w Rybach

Duża potrzeba czułości, miłości i ciepła czasem beztroska i przywiązanie do rozkoszy życia.

Autor tekstu wróżka i astrolog Agra

Kontakt 708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)