Wiosenna Magia

Wiosenna Magia

Nasze myśli wpływają na nasze emocje i nasze wybory.

Emocje są zaraźliwe ,więc zdecyduj się których opinii chcesz słuchać, jakie wybierasz filmy do oglądania ,książki do czytania, jakich wybierasz znajomych do kontaktów, jakim osobom powierzasz swoje problemy, jakie posty czytasz , czy strony odwiedzasz. Odłącz swoje myśli od wszystkiego co negatywne co ci nie służy.
Mamy wiosnę a więc czas świętowania nowego życia, rozkwita przyroda nam przybywa sił i energii. Wiosna to też najlepsza pora na magię na rytuały i wprowadzenie świeżości do naszego życia.


Jak przygotować się na nadejście wiosny?

 

Sprzątając dom i wyzbywajac się niepotrzebnych rzeczy nie tylko zmieniamy energetykę domu, ale i zapraszamy szczęście. Jest wiele sposobów i zaklęć magicznych by przywołać miłość, bogactwo ,ale przede wszystkim trzeba :


1. Oczyścić energię wokół siebie ,rozstać się z negatywnymi ludźmi  i sytuacjami. Oczyścić przestrzeń możemy spalając białą szałwię a następnie otworzyć wszystkie okna i wpuścić świeże powietrze i słońce .


2. Wysprzątać swój dom, posegregować ubrania ,książki ,zabawki i przedmioty, które tworzą bałagan. Wynieść je do śmietnika, a jeśli uznasz, że komuś się przydadzą ubrania to zawieść do schroniska ,domu dziecka czy oddać potrzebującej osobie,a książki podarować bibliotece.


3. Pomyśleć o naturze, jeśli mamy ogród to uporządkować go i zasiać kwiaty czy posadzić drzewka , jeśli nie mamy ogrodu to mamy balkon a jeśli nie to odwiedźmy pobliski park,staw może są tam ptaki jakie trzeba nakarmić, albo zawieź karmę dla schroniska.


4. Wyjdźmy ze swojej strefy komfortu i pomyślmy o potrzebujących. Możemy na jakaś fundację wysłać swoją "cegiełkę" ,a może wokół nas jest ktoś ,kto potrzebuje wsparcia niekoniecznie finansowego. Dobre słowo, rozmowa czasem wiele znaczą .


5. Zróbmy afirmacje życzeń, możemy na kolorowych wstążkach napisać afirmacje szczęścia ,miłości lub też dobrobytu i za każdym razem jak ktoś z naszych znajomych będzie miał imieniny czy urodziny zawiązać taką wstążką prezent czy kwiatek.


6. Bądź piękna na wiosnę. Kobiety mogą wykonać specjalny odmładzający tonik i w tym celu należy zaparzyć zioła:  rozmaryn ,rumianek  oraz mały pokrojony kawałek korzenia imbiru  zalać połową szklanki wody i zaparzać 10 minut, odcedzić. Po wystygnięciu dodać łyżkę soku z cytryny i szklankę przegotowanej wody. Używać do kąpieli z nadzieją odmłodzenia.


7. Amulet na szczęście. Robimy go w celu przyciągnięcia miłości, dobrobytu i wszelkich pozytywów. Zanim amulet zaczniemy nosić należy go oczyścić, poświęcić  w określonym celu i naładować - nadać moc.Jeśli chcesz wykonać dla siebie taki amulet wyślij  do mnie SMS podpowiem jak to zrobić.

8. Oczyść energię. Na kartkach wypisz swoje problemy ,bolączki to czego nie chcesz i nie potrzebujesz. Spal kartki mówiąc przy tym : Stare odchodzi, nowe przychodzi ,niech tak się stanie.tak jest. Amen. I nie myśl już więcej o tym czego nie chcesz ,skup się na pragnieniach i celach.


Niezależnie od tego czy przyciągasz szczęście za pomocą amuletu czy afirmacji niech Anioły poprowadzą Cię do tego czego potrzebujesz i niech Twoje dobre intencje aktywują się i przynoszą radość nie tylko na wiosnę.Rytuały jakie odprawisz do czasu Wielkiej Nocy będą miały wielką moc.

SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 
(11.07 PLN z VAT)