Wróżby na telefon

Wróżby na telefon

 

Wróżenie – magia czy rzeczywistość? Od wielu lat ludzie interesują się wróżbami. Czy wróżki naprawdę mają magiczne moce, dlaczego wróżby się sprawdzają?

Często ludzie znajdują się w trudnej sytuacji życiowej i szukają wróżki, bo mają nadzieję na rozwiązanie problemu. Wróżenie niekoniecznie wiąże się z przewidywaniem przyszłości. Często służy jako podstawa do opracowywania strategii by w możliwie najłagodniejszy sposób rozwiązać problem.

Różnice między jasnowidzeniem a wróżbiarstwem

Jasnowidzenie i wróżenie to dwa różne terminy. Podczas wróżenia z kart można wyczytać informacje dotyczące sytuacji życiowej danej osoby, jej potencjalną przyszłość i ścieżkę rozwiązania problemu. Jasnowidzenie jest postrzeganiem pozazmysłowym.

Rodzaje wróżb

W przypadku wróżenia online rozróżnia się dwa rodzaje interpretacji symboli. Pierwszy obejmuje wróżby, na które nie można wpłynąć. I takim przykładem jest astrologia, w której przewidywane są przyszłe wydarzenia na podstawie pewnych konstelacji gwiazd. Do tego typu należy także chiromancja .

W rodzaju 2 wróżka  układając karty sama  je interpretuje i klientowi przedstawia różne rozwiązania  sytuacji lub problemu. Są wróżki, co mają dużą dokładność przewidywania przyszłości I perfekcyjnie czytają karty.

Jasnowidze potrafią nie tylko spojrzeć w przyszłość. Jasnowidze potrafią  z dużą dokładnością wskazać miejsce, gdzie coś jest ukryte, potrafią odnaleźć osobę czy opisać scenariusz wydarzenia.

 Jak w każdej innej branży, wśród jasnowidzów i wróżbitów są też czarne owce, które chcą się wzbogacić na ludziach szukających wsparcia czy uporania się z problemami. Osobiście odradzałabym kontaktu z osobami podającymi się za ezoteryków a  pracującymi głównie poprzez Messenger w mediach społecznościowych. Dobry i rzetelny ezoteryk ma własną firmę a więc i  NIP wystawi nam rachunek/ fakturę poza tym portale ezoteryczne są też firmami, które pośredniczą w promowaniu osób wróżących. W takich serwisach ezoterycznych wróżki są weryfikowane i sprawdzana ich wiedza, dlatego jeśli ktoś nie chce stracić pieniędzy a tym bardziej chce zyskać emocjonalny spokój i fachową pomoc w rozwiązaniu problemu, to portale ezoteryczne są dobrym miejscem, gdzie można skorzystać z wróżby u profesjonalnej wróżki. Oczywiście i na takich stronach warto czytać regulamin i zawsze przed zapłatą dopytywać jak coś nie jasne by mieć pewność, że ta osoba potrafi rozwiązać nasz problem. Wróżka Zoe zaprasza na wróżby online.

Życie daje w kość? Sprawdźmy czemu! Analiza osobista tarot, karty anielskie,runy, rytuały, wróżby online.

Kontakt :

Zadzwoń z telefonu lub z komórki:
 708 777 531 wew.5
Koszt połączenia: 4,92 zł/min
Regulamin usługi

 

Wyślij SMS o treści:
MEDIUM WZ .Twoje pytanie
na numer 74240
Koszt: 4,92 zł/sms

Livechat