Wyrocznia z kart intuicyjnych na rok 2016

Wyrocznia z kart intuicyjnych na rok 2016

Przed nami kolejny nowy rok, warto zapytać wróżkę o to, co przyniesie nowy rok. Polecam do tego rozkład ogólny, który określa przyszłość w takich dziedzinach: ZDROWIE, ŻYCIE UCZUCIOWE, FINANSE, PRACA, RODZINA, OSTRZEŻENIE, NIESPODZIANKA. A horoskop ogólny stworzyłam dla Państwa z kart Intuicyjnych – Desire.

Jak wszyscy wiemy przeznaczeniem człowieka jest być szczęśliwym i nie przegapmy tych chwil w nadchodzącym roku?

BARAN

BŁĄD, INTUICJA, ODWRÓCONY ŻEBRAK.

Początek roku będzie wymagał od wielu Baranów wyjaśnienia i rozwiązania zaległych spraw i problemów. W sprawach zawodowych trzeba mieć oczy i uszy otwarte, przed wszystkim unikać wchodzenia w niepewne interesy i w działania po za prawem. Jesteś samotny? Przy wyborze partnera kieruj się intuicją, zadbaj o rozwój duchowy. Barany będące w związku powinny mnożyć dobre uczynki wobec swojej połowy. W sprawach finansowych wystrzegaj się pożyczek i długów, jeśli już je masz, trudno Ci będzie wyjść z tych problemów na prostą.

BYK

ODWRÓCONA PODRÓŻ, SŁOŃCE, KULTURA.

W tym roku każdy Byk powinien wykorzystać wszystkie okazje, jakie niesie mu los. Aura roku niesie wiele opóźnień, mniej to na uwadze, gdy będziesz czekał na ważne pisma lub decyzje urzędowe, czasem trzeba będzie wziąć sprawy w swoje ręce. Byki w związku będą bardzo oddane rodzinie a ich dobroć i ciepłe uczucia wobec partnera będą promieniować poprzez wszystkie miesiące. Samotni mają szanse na wypełnienie pustego miejsca obok siebie. W tym roku nie rezygnuj z zaproszeń towarzyskich!

BLIŹNIAK

ODWRÓCONA SIELANKA, ZMIANA, MIŁOŚĆ.

W tym roku ciesz się życiem, korzystaj z każdej dobrej chwili żeby czegoś nie żałować, dbaj o cudowny nastrój i powielaj go. Nie pozwól by trudności dnia codziennego tłumiły radość życia. W połowie roku może pojawić się brak porozumienia z innymi, oddalenie od siebie, dla tych, którzy mają dzieci pojawią się kłopoty wychowawcze. W sprawie zawodowej kariera większości bliźniaków ma szanse ruszyć do przodu. Samotni powinni nie bać się uczuć, z nowo poznanymi osobami dbajcie o tworzenie więzi.

RAK

CIERPLIWOŚĆ, SUKCES, ODWRÓCONE ZDROWIE.

To dla Ciebie Raku przed wszystkim rok dbania o zdrowie i dobre relacje z otaczającymi Was osobami, zarówno ze sfery prywatnej jak i zawodowej. Koniecznie zrób podstawowe badania lekarskie!. W pracy początek roku przyniesie raczej bierność zawodową, ale ta sama bierność wyzwoli w Tobie energię i motywację do działania. Zapragniesz zarabiać więcej, zaczniesz działać chętniej, aktywniej i z wiarą w sukces. Jesienią dla osób będących w związku pojawią się kłopoty w pożyciu małżeńskim.

LEW

SPOTKANIE, ODWRÓCONA TAJEMNICA, DZIAŁANIE.

Początek roku dla wielu Lwów zwiastuje sporo spotkań w towarzystwie, ciekawych spotkań z ludźmi, dla samotnych jest szansa poznania kogoś wyjątkowego, nie zabraknie romantycznych uniesień na tle wiosennej przyrody. W pracy będzie ożywienie, spotkania, zjazdy, przez co konkurencja zainteresuje się Tobą. Unikaj obmawiania innych i zdradzania swoich tajemnic. Pamiętaj słowo wylatuje ptakiem a wraca kamieniem. Końcówka roku pokaże Twoje dobre strony, dla wielu Lwów jest szansa awansu.

PANNA

ODWROCÓNA TOLERANCJA, INFORMACJA, WYBÓR.

Bądź człowiekiem na miarę XXI wieku, to czas by pozbyć się uprzedzeń, zamiast odrzucać inność, poznaj ją, zaakceptuj. Przed wszystkim w miłości nie zadawaj bólu postępowaniem, które Ciebie by zabolało. W połowie roku spodziewaj się tylko dobrych wiadomości, które pozytywnie będą poprawiać Ci nastrój i będą wpływać na Twoje życie. W pracy pojawią się dla Ciebie nowe możliwości, ale pamiętaj by informacje potwierdzać u źródeł. W drugiej połowie roku pojawią się szanse na zmiany zawodowe, niezdecydowanie czy brak odpowiedzi w terminie, sprawi, że ktoś inny wykorzysta sytuacje.

WAGA

FINANSE, ODWRÓCONY RELAKS, MAŁŻEŃSTWO.

W nadchodzącym roku gwiazdy będą dla Ciebie sprzyjające dla spraw finansowych, warto mieć śmiałość w zdobywaniu pieniędzy, mądrość w pomnażaniu i rozwagę w wydawaniu. W pracy mogą się pojawić korzystne wejścia do spółek, dobre transakcje, czy zastrzyki finansowe od rodziny. Negatywnym aspektem tego będzie dużo pracy i mało odpoczynku. Terminy urlopu mogą być przesunięte, mała ilość wypoczynku przyniesie kłopoty ze snem. Dla Wag związkowych dobre relacje z partnerem. Jeśli nadal należysz do osób szukających swojej połowy, w tym roku mniej oczy szeroko otwarte.

SKORPION

PRZESZKODY, BANKIET, PRZYJAŹŃ.

Początek roku może przynieść wielu Skorpionom negatywne informacje, ale w każdej sytuacji zachowajcie spokój i trzeźwe myślenie, koniecznie nauczcie się panować nad swoimi emocjami. W tym roku nie zabraknie dla Was zaproszeń na imprezy kulturalne, czy spotkania towarzyskie, korzystaj z nich zwłaszcza, jeśli szukasz miłości, wśród tłumu wypatrzysz swoją połowę. Dla osób w związku możliwe flirty lub romanse, Twój wybranek powinien pilnować Twojej wierności. W sprawach zawodowych pojawią się dla Ciebie nowe możliwości, a do realizacji nowych projektów z łatwością znajdziesz sponsora.

STRZELEC

ODWRÓCONA WYROCZNIA, IZOLACJA, KULTURA.

W tym roku skupisz się przed wszystkim na rozwijaniu własnych zainteresowań, Twoją domeną będzie uczestnictwo w kulturze, częste wyjścia do teatru czy na koncert. O ile pierwsza połowa roku może zwiastować więcej samotności o tyle w drugiej będziesz samemu lgnąć do ludzi. W sprawach zawodowych postawisz na pomysłowość, a pieniądze przeznacz na rozwój i naukę. Jeśli jesteś wolnym Strzelec i do tej pory nie znalazłeś swojej połowy, w tym roku może nikt nie rozkochać twojego serca. Gdy należysz do osób związku dbaj o jak najwięcej czasu spędzanego z partnerem, inaczej czeka Was samotność we dwoje.

KOZIROŻEC

ODWRÓCONA RODZINA, STABILIZACJA, EDUKACJA.

„Obserwowany przez dziecko model rodziny, staje się jego modelem świata”. W roku przed wszystkim na pierwszy plan wysuną się sytuacje rodzinne, pary, których związek kulał mogą nie poradzić sobie z jego utrzymaniem, znowu pary, które żyją w wolnych związkach zdecydują się na deklaracje, będą zaręczyny, ślubu, decyzje o poczęciu dziecka. Samotni w drugiej połowie roku mają szanse na spotkanie odpowiedniej dla siebie osoby. W sprawach zawodowych to czas przed wszystkim zdobywania doświadczenia zawodowego, nauki, awansu. Finansowo sytuacja utrzyma się na poziomie poprzedniego roku.

WODNIK

POMOC, URZĄD, ODWRÓCONA PRAWDA.

„Nawet skromna pomoc jest lepsza od wielkiego współczucia” W Nowym Roku przed wszystkim odnajdziesz satysfakcje w pomaganiu innym, potrzeby Twoich bliskich a może całkiem obcych Ci ludzi będą ważniejsze od Twoich własnych. W sprawach zawodowych stabilizacja, dla Wodników załatwiających sprawy urzędowe los niesie wszelakie ułatwienia, profesjonalizm i pozytywne rozwiązanie spraw, wyjdziesz uśmiechnięty z każdego urzędu. Finanse w normie. Najtrudniej w sprawach osobistych, mogą pojawić się rozstania, rozwody, wyjdą na jaw skrywane tajemnice.

RYBY

INFORMACJA, RODZINA, STABLIZACJA.

Rok upłynie Ci szybko, i pełny pozytywnych zdarzeń, ludzie będą przekazywać Ci dobre nowiny. W rodzinach zapanuje spokój, u wielu Ryb pojawią się powroty do dawnych miłości, odezwie się ktoś, kto milczał od miesięcy. Dla Ryb szukających pracy za granicą będzie szansa zrealizowania celu, w finansach po za dochodami z pracy pojawią się wygrane w konkursach. W tym roku wzbudź w sobie dobre emocje, doceń własne walory i poprzeczkę stawiaj wysoko.

Wróżka Anna (Anna Bell) Telefon do mnie: 708 588 502 KOD 3 (koszt 3,69 zł z VAT/min)