Z numerologią na Ty

Z numerologią na Ty

Czy wiesz,że liczby decydują jaką ścieżką życiową bedziesz kroczyć?

W naszym życiu ważne są cztery liczby.To one mają decydujący wpływ na to jak potoczy się nasz los.

Liczba przeznaczenia

Mówi ona co czeka nas  w naszym życiu,określa ścieżkę zawodową,pasje i talenty naturalne.Jest to liczba niezmienna i określa nasz potencjał,nasz styl,rodzaj zawodu,pasję.Ponieważ tej liczby nie możemy zmienić musimy pracować nad rozwojem pozytywnych cech jakie ona nam niesie,inaczej życie będzie monotonne,pełne trosk i niepowodzeń.Znajomość tej liczby jest kluczem do szczęścia.

Liczba osobowości

Opisuje nasz charakter i relacje z innymi ludźmi .Liczba ta jest zmienna ,a więc i nasz charakter ulegnie zmianom ,więc sami  pewne kwestie możemy zmodyfikować na naszą korzyść,jeśli np.chcemy wybrać inną ścieżkę życiową.

Sekretna liczba

Ukazuje nasze pragnienia,cele ,ideały i temperament w miłości.Pokazuje jakim jesteśmy kochankiem/ą,czy w zwiazkach jesteśmy dominujacy a może romantycznym wolnym duchem.

Liczba ekspresji

Opisuje jak sami wyrażamy siebie,czy jesteśmy np.dobrym mówcą,słuchaczem,duszą towarzystwa czy typem samotnika.Liczba przedstawia naszą interakcje z innymi ludźmi podczas spotkań.Ukazuje jak nawiązujemy kontakty ,czy jesteśmy otwarci.Dobrze jest znać liczbę ekspresji kandydata na pracownika.

CIEKAWOSTKA:

Sekretną liczbą Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy ,który nie dawno gościł w naszym kraju jest liczba JEDEN.Pokazuje ona m.in pragnienie bycia celebrytą ,przywódcą ,co spełniło się w przypadku Pana Prezydenta dzięki świetnie rozwijającej się karierze politycznej.

 

Jeśli chcesz poznać swoje liczby i informacje co dla Ciebie niosą wyślij SMS na 7336 o treści :Chiro Agnelya.Sekretna liczba Twoje imię i pełna data urodzenia.Zapłacisz jedyne 3,69zł z VAT

 

Treść chroniona prawami autorskimi.Nie kopiuj!