Zaklęcia miłosne - jak zdobyć miłość ukochanego

Zaklęcia miłosne - jak zdobyć miłość ukochanego

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie odnoszą sukcesy i są szczęśliwi? Nie powiedzą ci, ze przy pomocy magicznych zaklęć poradzili sobie w małżeństwie, w pracy, rozwiązali problem z pieniędzmi, zaszli w ciążę, odzyskali kochanków lub usunęli  klątwę. Tak zaklęcia to, dobre remedium na rozwiązanie problemów.

Miłosne Zaklęcie

Słyszałeś kiedyś powiedzenie „Miłość słodka jak miód”? Tak jest w przypadku tego magicznego zaklęcia miłosnego. To zaklęcie nie przyciąga  nowego partnera; ma pomóc „osłodzić” istniejący związek/relację. Tak więc, jeśli ty i twój partner macie problemy – czy to brak zaufania, komunikacji, czy polegają na czymś zupełnie innym – to „zaklęcie  z miodem” pomoże ci na nowo zbliżyć was do siebie.

Czego potrzebujesz: 

  • Słoik miodu
  • Długopis
  • Papier
  • Świeca różowa
  • filiżanka z różaną herbatą

Jak rzucać zaklęcie?

Posprzątaj i oczyść najlepiej przy użyciu drewienka palo santo swój pokój. Nastepnie weź ładną kartkę namaluj kwiatki, serduszka itp. następnie zapisz imię swojej ukochanej osoby na papierze – trzy razy. Moc trójki  w numerologii polega na kreatywności, komunikacji i optymizmie. W astrologii liczba 3 powiązana jest z Jowiszem- planetą obfitości i szczęścia, w tarocie liczba 3 to karta Cesarzowa, która oznacza m.in małżeństwo, seks, nawiązywanie dobrych relacji.

Następnie zapisz na drugiej stronie kartki swoją intencję.

Złóż papier trzy razy (tu kolejne „trzy”), aby idealnie pasował do słoika z miodem.

Zanim zamkniesz słoik, wyjmij trochę miodu i dodaj do filiżanki herbaty. Popijając miodową herbatę, powtarzaj tę mantrę na głos lub w myślach: „Będziesz dla mnie słodki jak ten łyk herbaty”.

Gdy skończysz pić swoją herbatę, zaklęcie zostało rzucone. Następną rzeczą do zrobienia jest zamknięcie zaklęcia. Zakryj słoik miodu i zakop go w bezpiecznym miejscu. Najlepiej, jeśli jest to miejsce w pobliżu kwitnących kwiatów lub ziół. Wszędzie tam, gdzie są krzewy kwitnące lub rosnące. Świece dopal do końca, resztki zakop obok słoika. A teraz idź i zrób dobry uczynek. Dobre rzeczy przychodzą do dobrych ludzi! Powodzenia. I skorzystaj z naszych promocji na zaklęcia i rytuały miłosne.

Jasnowidz Ajlena