Zaproś miłość do swojego życia

Zaproś miłość do swojego życia

Energia miesiąca luty

Luty, ze względu na Dzień Zakochanych i Karnawał, który trwa do 28 lutego, jest doskonałym czasem na przyjrzenie się naszym tematom miłosnym, a także na wprowadzenie elementu radości i zabawy. Dla osób które prowadzą życie w pojedynkę to szanse na flirty, romanse i wszystko co związane z zabawą. Osoby czujące się samotnie, mają teraz wiele okazji by wyjść do świata, karnawałowe imprezy to doskonały czas na nowe znajomości. Ci którzy już znaleźli drugą połówkę, niech pomyślą o urozmaiceniu czasu we dwoje.
 W lutym okazji nie brakuje,szkoda nie skorzystać choćby ze Święta Zakochanych 14.02
Luty, jako miesiąc który kończy męczący okres panowania zimy, przygotowuje nas do wiosennej aktywności.
Aby być przygotowanym, nie wystarczy uporządkowanie mieszkania, warto zająć się też swoim wnętrzem. Korzystając z zimowej zadumy, przyjrzyjmy się naszym związkom, temu z jaką energią chcemy wejść w wiosnę która budzi  do życia i będzie z kolei momentem na realizację. Dla równowagi, warto pomyśleć o rozrywkach które umilą nam ostatnie szare dni, właśnie teraz jest czas na zabawę.
Życzę wielu owocnych wniosków i przetańczonych nocy.
A tych którzy chcieliby zobaczyć co czeka ich w karnawale, albo jak zaprosić miłość do swojego życia nie tylko w walentynki, zapraszam na odczyt z kart TAROTA.

Kontakt

SMS o treści :Livetarot Pytanie wyślij na 74550
(4,92 zł z VAT)

Z Zagranicy dzwoń tutaj