Zdrowie w tarocie

Zdrowie w tarocie

Problemy zdrowotne można zobaczyć w  kartach Tarota

 

Uwaga! Tarot to nie jest narzędzie do diagnozy. Jeśli uważasz, że masz jakiś problem zdrowotny, udaj się do lekarza.

Głupiec  Niespodziewane zdarzenia losowe, takie jak wypadki i ciąże nie planowane. Choroby, które są poza naszą kontrolą. Głupcem rządzi Uran, który rządzi technologią i elektrycznością oraz ostrzega przed problemami zdrowotnymi wynikającymi ze zbyt dużej ilości promieniowania.

Mag Nadaktywność umysłu, choroby związane z myśleniem, komunikacją, problemami z pamięcią. Magiem rządzi Merkury, który rządzi zmysłami, naszym oddychaniem i ostrzega przed problemami z oskrzelami..

Kapłanka  Problemy zdrowotne związane z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Ta karta zwykle pokazuje choroby kobiece związane np. z macicą, jajnikami i piersiami. Odwrócona Kapłanka oznacza także żołądek i odżywianie oraz problemy z trawieniem, biegunkę, zaparcia, wrzody.

Cesarzowa  mówi o ciążach, chorobach przenoszonych drogą płciową i stresem związanym z dokonywaniem złych wyborów dotyczących stylu życia. Cesarzowa to także choroby skóry, zaburzenia moczowo-płciowe i miesiączkowe, schorzenia macicy i jajników oraz problemy z wagą.

Cesarz  wszelkiego rodzaju urazy, obrażenia wywołane przez ostre przedmioty, obrażenia z udziałem zwierząt. Problemy z głową i twarzą, krwią i mięśniami.  Cesarz odwrócony problemy zdrowotne z powodu nierozwiązanych problemów z używkami.

Papież Niedobory żywieniowe, brak wsparcia emocjonalnego, nieodpowiednie porady medyczne. Pozytywnie, ta karta oznacza silny układ odpornościowy, który jest odporny na choroby.

Kochankowie Problemy zdrowotne skóry, wzroku i słuchu. Problemy z  podwójnymi organami ciała, np. oczy, uszy, ręce, nogi, płuca, nerki. Kochankowie też mówią o układzie krwionośnym i naczyniach krwionośnych takich jak żyły, tętnice i nerwy. Choroby takie jak zaburzenia odżywiania, obsesje i nieudolności chirurgii plastycznej czesto pokazuje karta Kochankowie odwrócona.

Rydwan  Problemy zdrowotne związane z genetyką, ustami, macicą i piersiami. Ponieważ Rydwanem rządzi Rak- znak wodny, sugeruje problemy z obrzękiem, nietrzymaniem moczu, zatruciem pokarmowym, alergiami pokarmowymi i toksynami.

Moc Problemy z przepracowaniem, wyczerpaniem, niezdrowym stylem życia oraz nawykami i impotencją a także częściami ciała jak: serce, plecy, żebra, kręgosłup. Problemy z sercem, krążeniem, kręgosłupem, witalnością i żebrami. Moc to też depresja i problemy zdrowotne wynikające z poczucia zdrady lub lęku przed zdradą.

Pustelnik  Problemy z jelitami, dolnym brzuchem, woreczkiem żółciowym i śledzioną, choroby starcze i przewlekłe a także genetyczne.

Koło Fortuny Ta karta pokazuje chorą  wątrobę i jej funkcje. Toksyczne nagromadzenia w wątrobie, które mogą powodować wykwity skórne, niską witalność, słaby wzrok i alergie.

Sprawiedliwość  Rządzi narządami w naszym rdzeniu: dolną częścią pleców, nerkami, nadnerczami, jajnikami i uchem wewnętrznym.

Wisielec Ta karta pokazuje wszelkiego rodzaju  problemy z narkomanami, zatruciem narkotykami, nadmiernym przyjmowaniem leków lub brakiem leków. Sugeruje także zaburzenia snu, problemy z pamięcią, załamanie nerwowe, urojenia, schizofrenię, szaleństwo, zaburzenia osobowości i zachowania antyspołeczne.

Śmierć  Choroby okolic pachwin i narządów wydalających, sugeruje problemy z genitaliami, odbytem, ​​ prostatą, pęcherzem, cewką moczową i przepuklinami, też komplikacje po zabiegach.

Umiarkowanie Ta karta ukazuje wszystko , co jest gorące, szybkie i intensywne, sugeruje nagły początek gorączki, poparzeń i rozpaczliwego zachowania Pokazuje często nabyte w  egzotycznych miejscach lub od zarażonej osoby. Wskazuje również na urazy sportowe, problemy z biodrami, udami i rwą kulszową

Diabeł  To problemy z zębami, kościami, stawami i kolanami. Diabeł sugeruje również starość, przeziębienia, reumatyzm, zapalenie stawów, starzenie się skóry, złamane kości i stany przewlekłe, a także choroby na skutek używek czy kontaktu z nosicielami Hiv i Aids

Wieża  Ta karta sugeruje nagły początek objawów, powikłań, infekcji, wypadków i chorób takich jak migreny, zapalenie opon mózgowych, urazy głowy i udary mózgu. Ta karta może również sugerować początek menopauzy. Choroby układu kostnego i zębów, problemy żołądkowe.

Gwiazda Problemy z nogami, krążeniem krwi, dolegliwościami somatycznymi, układem nerwowym oraz płucami. Gwiazda zawsze symbolizuje szybki powrót do zdrowia.

Księżyc  Problemy ze zdrowiem psychicznym, alkoholem, narkotykami, niedożywieniem, zaburzeniami układu limfatycznego, problemy ze snem, ukryte choroby, poronienia.

Słońce  Oparzenie słoneczne, udar słoneczny, problemy ze wzrokiem, rak skóry, niedobór witaminy D, choroby serca, depresja.

Sąd Problemy z zanieczyszczeniami spowodowanymi przez człowieka, toksynami, problemy laryngologiczne, wyczerpanie organizmu na skutek np. nieprawidłowego odżywiania. problemy laryngologiczne

Świat  Smutek i problemy ze starzeniem się. Obciążenia i stres związany z „noszeniem” problemów, nerwice, fobie.

Inni czytają także Magiczny Zielnik