Znaki zodiaku a astrologia

Znaki zodiaku a astrologia

 

Jak skutecznie i szybko niwelować negatywne wpływy środowiska?

 

W świecie, w którym jesteśmy narażeni na wiele negatywnych oddziaływań. Warto wrócić do najprostszych i najszybszych sposobów przywracania dobrego samopoczucia. Żyjemy w świecie gdzie wszystko emituje własną energię.

Każdy materiał i przedmiot oraz substancja wykazuje specyficzne dla niego promieniowanie. Niektóre z oddziaływań są bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia i samopoczucia, inne posiadają właściwości neutralizujące bądź pochłaniające. Wiadomo od dawna, że przebywając w sferze, w której to promieniowanie jest zbyt wysokie może się to odbijać na każdej dziedzinie życia, w której żyjemy

Jak sobie radzić?

Znamy kilka sposób, które pozwalają zniwelować negatywne działania środowiska. Jednym z naj prostszym sposobem na zmianę energii w dowolnym środowisku jest użycie kamieni, które często spełniają role nie tylko neutralizatorów, ale biostymulatorów, czyli w naturalny sposób stymulują wzrost sił obronnych ludzi, zwierząt i roślin.

Innymi naturalnymi środkami mogą być np. kasztany, które spełniają swoja rolę nie w pojedynkę, a w takiej sytuacji kilkanaście sztuk umieszczamy w napromieniowanym miejscu np. pod łóżko.

Inne znane naturalne odpromienniki, to np. włókno i siemię lniane, ziarno owsa, liście brzozy, pestki moreli, nasiona gorczycy, korzenie chrzanu, czosnek.

Trzeba jednak pamiętam, że wszystkie naturalne roślinne odpromienniki działają wtedy, kiedy są świeże. Jeśli więc widzimy, że tracą na żywotności musimy je, co kilka dni podmienić.

Najdłuższe działania oczyszczające ma gorczyca oraz paproć, którą w doniczce możemy stawiać na zanieczyszczone miejsce. Jeśli chcemy np. wzmocnić swoją aurę i oczyścić obszar przebywania możemy używać również łupiny orzecha laskowego, włoskiego. Wełny owczej i wysuszonych skorupek jaj. To, co ciekawsze w naturalnych odpromiennikach jest to, że nie tylko niwelują negatywne promieniowanie, ale przepuszczają działanie pozytywnych wibracji.

Szukając bardziej szczegółowo remediów i afrodyzjaków możemy również skorzystać z przyporządkowanych do znaków zodiaku roślin ochronnych.

Rośliny magiczne a znaki zodiaku

Barana wesprze pokrzywa zwyczajna, której od lat przypisywano już właściwości magiczne. Pokrzywa świetnie spisuje się przy bólach reumatycznych i wszelkich dolegliwościach.

Byk ,to przede wszystkim Tymianek, który był kojarzony w średniowieczu z rośliną szczęścia. Wzmaga u Byków dyplomacje, wyostrza intuicji, a jako lecznicza roślina reguluje organizm i bardzo wycisza.

Dla Bliźniąt, jako amulet roślinny najlepiej sprawdzi się koper włoski, który w swoim symbolicznym działaniu odpędzi lęki i oczyści jelita.

Dla Raków wspierającą roślin będzie lipa, która w magicznym działaniu działa kojąco na dusze i usuwa złe nastoje. Popijając herbatki z lipy Rak będą czuły spokój, a sama lipa dodatkowo mocno wyostrza intuicję i kontakt z samym sobą.

Lwa zabezpieczy jałowiec. Krzaczki jałowca uchronią też szczególnie dom Lwa przed wszelkimi duchami, klątwami i złorzeczeniami. Dzięki jałowcowi Lew będzie e mógł skupić się na swoich jasnych celach.

Dla Panny będą korzystne wszelkie amulety z paproci. Panna powinna mieć wokół siebie doniczki z tą roślina, która wzmocni jej energię. Wszelkie sprawy związane z reumatyzmem i układem pokarmowym poprawią się.

Rozmaryn to idealna roślina dla Wagi. Symbolizuje miłość i chęć tworzenia idealnych związków. Waga zaopatrzona w rozmaryn będzie czuła się kochana. W czasach przeszłych rozmaryn to ziele, którym zakochani się wzajemnie obdarowywali.

Skorpiona ochronną rośliną będzie piołun. Piołun stosowany w umiarkowanych ilościach będzie działał odstraszająco na wszelkie demony. Skorpiony powinny zasadzić w ogrodzie tę roślinę i być pewnym, że siły nieczyste będą trzymać się daleko.

Dla Strzelców swojej ochronnej mocy udzieli arnika. W średniowieczu uważana była za roślinę, której bardzo doceniano moc. Chroniła zbiory, a domy przed nawałnicami. Symbolicznie arnika zmusza do określenia priorytetów życiowych.

Ruta udzieli swojej mocy Koziorożcom, które noszą ze sobą rutę będą chronione przed mentalnymi zaczepkami innych osób. Ruta pozwoli Koziorożcom wyostrzyć zmysły, sprawia, że koziorożec ujrzy, kto jest jego wrogiem, a kto przyjacielem.

Dla Wodnika przypisywano roślinę ochronna taka jak hyzop, który kiedyś był używany w celu uspokajani a agresji, oczyszczenia osób pełnych grzechu. Hyzop otworzy serce, zadziała kojąco.

Ryby powinny stosować oregano, które przynosi harmonię w zmęczonym organizmie. Zwalcza depresję i sutki. Silnie odmładza. Jest to wzmacniająca roślina i powinna mieć zastosowanie w każdym Rybim amulecie.

Astrolog Monika

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480 
(3,69 PLN z VAT)