Zwierzaki w astrologii

Zwierzaki w astrologii

Astrologia może trafnie doradzać w sprawach ludzi i zjawisk, ale także świetnie odnajduje się w każdym temacie, który chcemy poddać analizie. W astrologii ważne miejsce zajmują również zwierzęta. Można już dostać o nich podpowiedź analizując horoskop właściciela, ale także datę urodzenia danego zwierzaka.

W wielu przypadkach ciężko jednak znać takie dokładne dane. Ideałem oczywiście jest posiadanie takich samych danych jak w przypadku człowieka: dokładną datę, godzinę i miejsce przyjścia na świat/

Na podstawie samej już daty urodzenia możemy określić położenie planet i już powiedzieć dość sporo o naszym pupilku. Dane te dość łatwo pokażą charakter, skłonności, upodobania, lęki.

Znając przybliżoną datę możemy sprawdzić, spod jakiego znaku jest nasze zwierzątko.

 

Zwierzęta Baran

Zwierzęta Baranki chcą być przewodnikami stada. Chcą badać każdy nowy teren. Są trudne do wychowania. Chcą być najważniejsze i są mało tolerancyjne na inne zwierzaki. Łatwo dominują domowników.

Zwierzęta Byk

Zwierzęta Byk są lojalne, wierne i łatwe w trenowaniu. Sprawdzają się, jako wspaniali towarzysze zabaw, także z dziećmi. Psy często są traktowane, jako przewodnicy osób chorych. Uwielbiają jedzenie i mogą mieć problem z wagą.

Zwierzęta Bliźnięta

Jeśli posiadasz zwierzaka spod tego znaku, to musisz wiedzieć, że szybko się nudzi. Psy potrzebują stałej uwagi. Uwielbiają podróże, nowinki. Niestety mają tendencje do ucieczek. Trzeba pamiętać o dodatkowych zabezpieczeniach w tym względzie.

Zwierzęta Raki

Są bardzo wrazliwe, Wymagają twojej miłości i stuprocentowej uwagi. Jeśli je odtrącasz zamykają się w sobie, siedzą osowiałe i nie chcą długo wyjść z konta. Są introwertyczne i bardzo nieśmiałe, jeśli przeżyły jakąś traumę, ciężko je z powrotem uzdrowić.

Zwierzęta Lwy

Przychodzą na świat by przewodzić. Obserwując ich zachowanie ujrzysz majestat i gesty świadczące o ich królewskich pochodzeniu. Potrafią być bardzo dumne. Są bardzo wierne swoim właścicielom i potrafią oddać miłość. Dobre dla towarzystwa dzieci.

Zwierzęta Panna

Zwierzęta spod tego znaku bardzo dbają o swoją higienę. Łatwo nauczyć jak mają zachować się w domu. Same zresztą pamiętają o czystość. Uwielbiają wodę i kąpiele. Mają bardzo wrażliwy układ pokarmowy i są podatne na alergie.

Zwierze Waga

Zwierzęta starają się wyrażać emocje przez kontakt wzrokowy. Często trudno je wytresować, bo są dość chwiejne, niezdecydowane. Starają się zwracać na siebie uwagę. Uwielbiają towarzystwo innych zwierząt. Zazwyczaj nie są agresywne.

Zwierzęta Skorpion

Zwierzęta Skorpion są lojalne. Mają szósty zmysł. Łatwo wyczuwają nastroje właściciela, ale też wszelkie niebezpieczeństwo. Często bywają samotnikami, potrafią spędzić czas same ze sobą. Nie nudzą się.

Zwierzęta Strzelec

Zwierzęta Strzelec są przeurocze. Są zabawne i pełne wdzięku. Mają dobry charakter. Kiedy dorosną, stają się spokojniejsze, mniej szalone Lubią przygodę, podróże. Bywają dość nieodpowiedzialne i tchórzliwe. Same nie atakują pierwsze

Zwierzęta Koziorożec

Uważa się za najmądrzejszego w porównaniu z innymi zwierzakami. Doceniane za właściwe zachowanie. Umieją utrzymać porządek wokół siebie. Są łatwe w ułożeniu i nauczeniu zasada. Są bardzo przywiązane do właściciela.

Zwierzęta Wodnik

Zwierzęta spod znaku Wodnika są bardzo łagodne, wesołe. Łatwo wyczuwają oczekiwania wedle nich. Lubią swobodę i przestrzeń. Pozostawione same, nie czują się dobrze. Lubią zmiany w swoim pożywieniu próbuję różne smaki.

Zwierzęta Ryby

Są bardzo wrażliwe. Często zranione długo nie mogą pozbyć się złych wspomnień. Ciężko je ułożyć, za to łatwo nawiązać z nimi głęboką więź. Bardziej, niż inne zwierzaki wyczują nastrój właściciela i cierpią z nim, gdy jest smutny.

 

Masz zwierzaka chcesz porozmawiać, zadzwoń do astrolog Moniki 708 588 502 kod 1 (3.69zł/min)

 

Felieton sporządzony na wyłączność Ezolinia Wróżby. Prawa autorskie do zdjęcia posiada Astrolog Monika i udostępnia je dla portalu Ezolinia Wróżby na czas nieograniczony do użytku komercyjnego.

Przeczytaj także Wróżby Jesienne