Horoskop numerologiczny miesięczny

Horoskop numerologiczny miesięczny

Horoskop numerologiczny na kwiecień i maj

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Pełna Różowego Księżyca rozpocznie się 27 kwietnia 2021 r. To pierwsza wiosenna pełnia i super pełnia, co oznacza, że Srebrny Glob znajdzie się blisko Ziemi dzięki czemu będzie wydawał się znacznie większy.

Co ta pełnia przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym dowiemy się, zaglądając w karty tarota.

Dla wibracji 1.

Jedynki w tym czasie uwolnią się od niewygodnej i kłopotliwej sytuacji. Wszelkie sprawy załatwicie pozytywnie, nawet zbytnio, nie przykładając się do tego, gdyż los będzie wam sprzyjał. To czas radości, kontaktów towarzyskich, odpoczynku na łonie natury. Będziecie mieli w sobie wewnętrzną siłę, która doda wam odwagi, pewności siebie i pozwoli iść w wyznaczonym przez siebie kierunku. Waszym największym nabytkiem będzie wytrwałe dążenie do celu, pomimo że efekty waszych działań mogą być niedostrzegalne. Bądźcie cierpliwi i nie starajcie się nic ponaglać, ani przyspieszać, gdyż możecie napotkać na opór. To miesiąc, gdzie los rozdaje karty, więc zdajcie się na niego. Zapowiada się sporo informacji, wiadomości, z których możecie skorzystać, gdy szybko zdecydujecie się podjąć decyzję. Pełnia natchnie jedynki twórczymi pomysłami, narodzą się pomysły, plany, projekty, które będą wymagały zaangażowania i wytrwałości.

Dla wibracji 2.

Dwójeczki odpuście od siebie krytykowanie i osądzanie innych, a także przekonanie o złym losie, który to sprawił wasze niepowodzenia. Sięgnijcie do źródeł konfliktu, zastanawiając się co zrobiliście źle i jakie są owoce waszych działań. Waszym największym nabytkiem obecnie jest uwolnienie się od przymusu i zależności w jakich dotychczas pozostawaliście. Być może trzeba teraz zapłacić rachunek za popełnione błędy w przeszłości, które spowodowały nagły zwrot waszego życia. W maju dwójki skupią się na sprawach pracy, finansowych, rozpoczniecie realną podstawę jakichś działań, poświęcając się jakiejś idei. To będzie powolne dochodzenie do celu i wychodzenie z trudnego okresu. Zadbajcie o odpoczynek, relaks, krótki wyjazd poza miejsce zamieszkania i oderwanie się od spraw codziennych.

Dla wibracji 3.

Trójki mogą stać przed podjęciem decyzji i dokonaniem wyboru. Możecie znajdować się w sytuacji konfliktu małżeńskiego lub w wolnych związkach u podstaw, którego leżą problemy seksualne. Mogą pojawić się złe wpływy osób trzecich na waszą relację. Odpuście sobie zazdrość i gwałtowne emocjonalne reakcje, kierowanie się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą. Waszym obecnie nabytkiem jest konflikt wewnętrzny i zewnętrzny. Walka o swoje racje, ale brak konsekwencji w postępowaniu. Waszą życiową misją jest dawanie radości innym, tak więc i teraz zarażajcie tą radością. Z pełnią księżyca popadnięcie troszkę w melancholię i marzenia, odrywając się od ziemi w przestworza. W tym miesiącu postarajcie się dokończyć wszelkie zaległe sprawy urzędowe, sądowe, administracyjne.

Dla wibracji 4.

Czwórki powinni przestać żyć przeszłością, łudząc się nadzieją, że da się odbudować coś, co dawno już zostało zniszczone. Odbudujcie wiarę i zaufanie do siebie, i na przyszłe życie. Macie w sobie ogrom miłości, którą skrywacie, więc postarajcie się wznieść tę miłość na wyższy poziom świadomości, rozsiewając ją wokół siebie. Bo tylko dzięki miłości pokonacie wszelkie trudności. Maj może okazać się miesiącem, gdzie odczujecie nadmiar obowiązków i przeciążenie pracą. Zadbajcie również o swój kręgosłup i zrezygnujcie z rzeczy, które mogą okazać się dla was zbyt obciążające. Pełnia księżyca może czwórkom przynieść lęk, niepewność, smutek i popadanie w melancholię. Tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym, które może być zagubione wśród codziennych rozterek. Zwracajcie uwagę na swoje sny, które mogą być prorocze. Trudności, które obecnie posiadacie rozwiążą się, może wam pomóc energiczna wpływowa kobieta.

Dla wibracji 5.

Piątki odpuście od siebie wszelkiego rodzaju nieporozumienia i zawiłości w swoim postępowaniu. Jesteście osobami bystrymi i przebiegłymi, ale panujcie nad swoim gadulstwem, niedyskrecją i pośpiesznego wydawania sądów. Jeszcze cierpicie z powodu zranienia waszych uczuć, ale powoli zrozumiecie, że to, co umarło, może odrodzić się w nowej treści, która poruszy wasze serce. Waszym największym nabytkiem jest powrót do przeszłości i możliwość uświadomienia sobie popełnionych błędów i naprawienia sytuacji dzięki właściwemu jej rozpoznaniu. Świat daje wam sporo możliwości, aby wasze życie było stabilne przez zachowanie w sobie wewnętrznej równowagi i harmonii. Pełnia księżyca przyniesie piątkom szansę na rozwiązanie problemów. Siła intelektu i odporność psychiczna to cechy, które pozwolą przezwyciężyć napięcia i rozterki duchowe. To czas na zdobywanie nowej wiedzy, nowych umiejętności i kompetencji.

Dla wibracji 6.

Szóstki zmagacie się sami ze sobą, ze swoimi słabościami, niezdolnością do działania. Nie tłumcie w sobie uczuć, gdyż one niszczą was od wewnątrz. Postarajcie się opanować i zachować równowagę emocjonalną. Możecie odczuwać stan zagrożenia, dezorientację wewnętrzną, bezradność, to chwilowe, postarajcie się podjąć trud uwolnienia się z niekorzystnej sytuacji. Waszym największym nabytkiem może okazać się ból w sercu, rozczarowanie, smutek. To może być sytuacja przygnębiająca z powodu choroby lub nawet utraty kogoś bliskiego. Waszą ostoją w tym miesiącu stanie się rodzina i najbliżsi, i ciesz się ich szczęściem, i spełnieniem. A sami uwierzcie w dobrą gwiazdę i ufajcie sobie.

Dla wibracji 7.

Siódemki dobrze radzicie sobie z przeciwnościami losu poprzez metodyczne działania, stwarzając pozory lekkości. Swoje niepowodzenia staracie się nadrobić poczuciem humoru, co ułatwia rozładowanie napięcia. Waszym największym nabytkiem może okazać się kryzys, niedostatek materialny, jak i duchowy. Jednak nie wszystko stracone, uśmiech losu lub jakaś pomocna dłoń posłuży wam pomocą i odczujecie chwilowy sukces, odmianę, rozwiązanie problemu. Pełnia księżyca przyniesie siódemkom okres, w którym będziecie poszukiwać głębszych wartości, może zwrócicie się ku Bogu, wierze, nauce, rozwojowi duchowemu. Siódemki możecie mieć problemy z zasypianiem i kreowaniem negatywnych obrazów teraźniejszości i przyszłości. Zatroszczcie się o zdrowy sen i tryb życia, co pomoże wam nabrać sił i wiary w sens swojego życia.

Dla wibracji 8.

Ósemki możecie się zbyt zamartwiać i wyolbrzymiać wszystko, co będzie skutkowało problemami z zasypianiem. Zmieńcie swoje myślenie i przestańcie się zadręczać, gdyż to spowoduje i pogłębi wasze wyczerpanie, i słabość. Waszym największym nabytkiem będzie trzymanie się prawdy, obiektywizm i realizm w działaniu. Ważne będzie ustalenie równowagi między rozumem a uczuciem, między rozpoznaniem a działaniem. Zachowajcie w sobie wewnętrzną równowagę i harmonię, i nie wydawajcie pochopnie osądów na innych. Do świata i otoczenia będziecie podchodzili ostrożnie i z nieufnością. Trzeba będzie też zdać się na los. Z Pełnią księżyca ósemki zajmą się sprawami materialnymi, wykorzystując nadarzające się okazje. Zapowiada się miesiąc korzyści finansowych, udanych przedsięwzięć i dochodzenie do celu poprzez upór i wytrwałość.

Dla wibracji 9.

Dziewiątki będą dobrze radzili sobie z przeciwnościami losu, podchodząc do wszystkiego z lekkością i humorem, pomimo że to może być czas nadmiaru obowiązków. Waszym największym nabytkiem będzie cisza odosobnienia, która da wam ukojenie i trzymanie swoich uczuć na wodzy i wypowiadania słów z rozwagą. Możecie odczuwać dziewiątki stan takiego zawieszenia, utknięcia w martwym punkcie i brak wewnętrznej motywacji do działania. Nie bierzcie też zbyt dużo na swoje barki pracy i obowiązków, gdyż możecie odczuć wyczerpanie fizyczne i psychiczne. Pełnia księżyca dla dziewiątek, to czas spędzony w gronie rodzinnym lub w grupie ludzi znajomych, przyjaciół. Uważajcie na nieuczciwych ludzi krążących wokół was, jak też sami nie zaczynajcie ciemnych interesów.

Horoskop na listopad dla wibracji numerologicznych

Pełnia niebieskiego księżyca będzie miała miejsce 31 października 2020r., której dominował będzie znak Byka.

Czy rzeczywiście materialny znak Byka przyniesie nam obfitość, wygodę i zwrócenie uwagi na sprawy przyziemne? Dowiemy się, korzystając z pomocy kart tarota renowowanej wróżki i numerologa Basi Kumczo

 

Dla wibracji 1

Jedynki powinni odpuścić od siebie wszelkie konflikty, spory i uwolnić się od rzeczy przeszkadzających wam w życiu.

Uważajcie na omyłkowo podjęte działania, które mogą was utwierdzać w przekonaniu o złym losie i pogrążać w fatalizmie. Wszelkie plotki, informacje nie bierzcie do siebie, a postarajcie się zdystansować i być asertywnymi.

Waszym największym nabytkiem w tym czasie będzie zadbanie o miłość do dzieci, partnera, sprawianie im przyjemności, radości, obfitości.

Informacje ze świata nie będą na was wpływały optymistycznie, możecie się zamartwiać, wyolbrzymiać wszystko, uczucie bezradności, smutku. To tylko stan psychiczny i lęk, który trzeba opanować.

Z pełnią księżyca jedynki nabiorą energii do działania. Może was wesprzeć dosyć energiczna, niezależna kobieta, dla której nie ma rzeczy nie do pokonania i to pobudzi waszą aktywność i witalność.

Rada dla was: Nie dajcie się zastraszyć, musicie umieć się obronić i stanąć po swojej stronie, zaufajcie swojemu intelektowi, opierając się na faktach.

Dla wibracji 2

Dwójki zechcą na chwile odejść od spraw z przeszłości, od spraw przyziemnych, a bardziej zgłębicie się w siebie dla znalezienia równowagi. To droga do swojego wnętrza, duszy w poszukiwaniu nowej drogi, szczęścia i uwolnienie się od uzależnienia emocjonalnego.

Zechcecie odpocząć, to będzie taki czas zadumy nad sposobem życia, postępowania i wytyczenia nowych celów.

Waszym największym nabytkiem będzie znalezienie swojego miejsca na ziemi, swojego celu i sensu życia.

To, co was trapiło, nie dawało spokoju, powinno szczęśliwie się zakończyć.

Będziecie obserwować, przyglądać się wydarzeniom na świecie, ale na dwójki będą te informacje wpływały pozytywnie, wierząc, ze w świecie tyle jest bogactwa i dobrobytu, że wystarczy dla wszystkich.

Z pełnią księżyca dwójeczki zechcą coś zmienić w swoim życiu, przebudzicie się, wierząc w zmiany, które się dzieją, że przyniosą ulgę, nadzieję i dobroć.

Rada dla dwójek: Czas na zatrzymanie się i podjęcie decyzji dokąd tak naprawdę pragniesz iść, z kim, jaki jest system Twoich wartości, przekonań i celów. Zadbaj też o swoje partnerstwo i uczciwie przyjrzyj się sobie, kto kryje się pod maską, którą pokazujesz partnerowi.

Dla wibracji 3

Dla trójek to może być miesiąc dosyć ciężki, nadmiar obowiązków, chwiejność i niezdecydowanie w podejmowaniu decyzji i dokonania wyboru w pewnych dziedzinach życia.

Właśnie ten dualizm powinniście odpuścić od siebie, żeby się nie wahać i iść zdecydowanie w kierunku, jaki sobie obraliście.

Zmiany, które idą, dokonają się bez waszego udziału, a Wy jedynie postarajcie się dopasować i przyjąć to, co ześle los.

Waszym największym nabytkiem będzie zaangażowanie się w początek jakiegoś przedsięwzięcia, gdzie włożycie sporo wysiłku i trudu.

Świat nie będzie, jednak pozytywnie wpływał na trójki, przysparzając Wam lęków, wahań i niepewności.

Obserwujcie swoje sny, tam możecie znaleźć rozwiązanie.

Z pełnią księżyca dla trójeczek zapowiadają się nowe kontrakty, umowy, uznanie dla waszych kwalifikacji, wyróżnienie w pracy, nagroda. Twórcze projekty, które przekształcicie w rzeczywistość.

Rada dla trójek: Obudź w sobie odwagę, wiadomości, które otrzymasz, mogą nie być dobre, ale nie poddawaj się i szukaj wyjścia z tej sytuacji, w jakiej się znalazłeś. To tylko strach i negatywne myśli.

Dla wibracji 4

Czwórki powinny odpuścić od siebie impulsywne i nieprzemyślane ruchy, którym często towarzyszy nacisk wywierany na otoczenie. Nie oceniajcie, nie krytykujcie innych, wydając własne osądy i wyroki.

Nie przyswajajcie sobie też czyjś poglądów, podążając za nimi, co może powodować utrudnienia w samodzielnej ocenie zjawisk. Skupcie się na cierpliwości, własnym celu i działaniach.

Waszym największym nabytkiem będzie szukanie prawdy i dojście do równowagi i harmonii, dzięki uświadomieniu sobie popełnionych błędów i naprawieniu sytuacji dzięki właściwemu jej rozpoznaniu.

Świat będzie wpływał na czwórki, zaznaczając podporządkowanie się, posłuszeństwo w imię tradycji, wiary i zasad moralnych.

Czwórki powinny też dać innym wsparcie w postaci wiary we własną siłę i możliwości, pracy nad sobą, dzięki której można czerpać siłę dla ciała i ducha.

Z pełnią księżyca czwórki zaczną być kreatywne, twórcze i zadbają nie tylko o siebie, ale i o innych.

Wesprzecie potrzebujących, będziecie czułe, delikatne zarówno wobec swoich dzieci, jak i współmałżonków.

Rada dla czwórek: Cieszcie się swoimi sukcesami, które zawdzięczasz sobie i swojej wytrwałej pracy.

Bądź odpowiedzialny i konsekwentny, a osiągniesz swój cel.

Dla wibracji 5

Piątki powinni odpuścić od siebie chorobliwą obawę przed utratą mienia. Jesteście osobami, które lubią wygodnictwo, przywiązanie tylko do pieniędzy i dóbr materialnych, co może wywodzić się z kompleksu niższości, starając się nadrabiać poczuciem pewności, jakie stwarzają pieniądze. Szukać niepowodzeń w sobie.

Jesteście osobami kreatywnymi, niezależnymi, które mają piękno w sobie, jak i na zewnątrz.

Jesteście świadome swojej mocy, władzy, symbolem kobiecości, erotyki i te cechy trzymajcie przy sobie jak najbliżej.

Obecnie jesteście takimi obserwatorami, przyglądacie się komuś podstępnie, aby w razie jego porażki zaatakować i wywołać konflikt.

Kierujecie się intuicją, a energia ze świata zewnętrznego będzie wpływała na Was pozytywnie, co przyczyni się do intuicyjnego określenia przyczyny problemu.

Z pełnią księżyca piątki będą dążyły do równowagi i harmonii. Wrócicie do przeszłości w celu uświadomienia sobie popełnionych błędów i działań i dzięki temu uświadomicie sobie co, zrobiliście źle, pomimo tego, że to Wy zostaliście skrzywdzeni.

Rada dla piątek: Ciesz się swoim sukcesem, tym co masz, tym co udało Ci się osiągnąć. Buduj swoją stabilność i bezpieczeństwo. Możesz odczuwać blokadę emocjonalną, samotność, ale może właśnie przyszedł czas, aby zaufać komuś i otworzyć serce.

Dla wibracji 6

Szóstki nie powinny teraz nic robić na siłę i iść po omacku, bez rozeznania, w jakim kierunku mają iść. Żadne nakazy w rodzaju: powinieneś czy musisz, nie są w tym momencie dla Was wskazane.

Odpocznijcie, odprężcie się, aby zebrać siły i przemyśleć następne kroki.

Posiadacie intuicję i kreatywny, twórczy umysł, który w odpowiednim czasie rozwiąże zaistniały problem.

Waszym największym nabytkiem w tym czasie będzie dobrobyt, gościnność i opiekuńczość.

To, co posiadacie jest, zasłużonym sukcesem waszej samodzielności, czyli stabilizacja materialna.

Świat może wpływać na Was w dwojaki sposób, że nie będziecie zdecydowani ostatecznie co do swoich poglądów, a zmusi Was do refleksji, ale oprzecie się na swoim doświadczeniu i mądrości.

Dla innych bądźcie tolerancyjni i dajcie im samym podjąć decyzje i dokonać wyboru, aby usamodzielnili się, chcąc wejść w dorosłe życie.

Z pełnią księżyca dla szóstek szykuje się sukces, zwycięstwo. Z jakiegoś powodu będziecie triumfować i będzie rozpierała Was radość i duma.

Rada dla szóstek: Nie obrażajcie się jak dziecko, jeżeli coś pójdzie nie po waszej myśli. Wyzbyć się zazdrości, zawiści, zwątpienia w siebie i swoje możliwości.

Dla wibracji 7

Siódemki powinni zachować rozwagę, kiedy górę biorą emocje, czy to w konfliktach osobistych, czy związanych ze środowiskiem, otoczeniem.

Odpuście sobie osądzanie, krytykowanie i wydawanie wyroków.

Opowiadajcie się za prawdą, ale zachowajcie obiektywizm i realizm w działaniu.

Obecnie możecie być podatni na zranienia i ciosy psychiczne, które w waszym umyśle niszczą gwałtownie wszystko.

Nie dopuszczajcie do swojego umysłu wszelkich podniet informacyjnych, które osłabią wasze siły witalne, zamiast dać nadzieję na lepsze życie.

Zrozumiecie, jednak że jesteście bezpieczni, macie stabilizację i wypada tylko cieszyć się tym, co posiadacie.

Dajcie innym radość, ciepło, miłość i nadzieję na lepszy czas, nowe horyzonty i możliwości.

Z pełnią księżyca dla siódemek otworzą się nowe możliwości, spotkanie z miłością, miła dobra atmosfera w pracy i domu, uczucie wewnętrznej harmonii. Narodzi się coś nowego co, zaczniecie realizować i będziecie to robili z zamiłowaniem.

Rada dla siódemek: Macie być cierpliwi, pośpiech i ponaglanie nie jest wskazane. Za ciężką i sumienną pracę czeka Was nagroda. Nie spoczywaj na laurach, a ucz się i zdobywaj nowe doświadczenia i umiejętności.

Dla wibracji 8

Ósemki powinni odpuścić od siebie kontrolowania innych za wszelką cenę. Arogancja, egoizm, krytykanctwo i nadużywanie władzy jest w tej chwili dla was zbędne. Zaufajcie ludziom i bądźcie dla nich bardziej przyjaźni i mili.

Docencie życie i to, co udało się Wam osiągnąć, ciesząc się każdą chwilą i korzystając z uroków życia, mając w sercu radość i zadowolenie. Nie skupiajcie się na smutku i tym, co nie udało się Wam zrobić.

Waszym największym nabytkiem jest stabilizacja, bezpieczeństwo, które zapewniliście sobie i swojej rodzinie. Macie władzę i wpływ na innych i jesteście postrzegani jako autorytet, ale też zmuszacie innych do podporządkowania i posłuszeństwa.

Sytuacja zewnętrzna, jaka się dzieje, nie wpłynie na Was pozytywnie. Możecie czuć się jak w pułapce, z której nie widać wyjścia. Lęk, obawy i bezradność wobec sytuacji i powikłań życiowych.

Postarajcie się pomagać innym, udzielając im swojej gościnności i dzieląc się swoimi dobrami.

Z pełnią księżyca ósemki czekają dobre wiadomości, sukces, a więc jakieś plany zostaną zakończone zwycięstwem.

Możliwość propozycji wyjazdu.

Rada dla ósemek: Postarajcie się zwolnić i znaleźć czas dla siebie. Zaufajcie też swojej intuicji, jest w Tobie mądrość, która jest Twoim ogromnym bogactwem. Otwórzcie się na miłość, przyjaźń, akceptację siebie i ludzi.

Pomocy, może Wam udzielić życzliwa osoba: matka, przyjaciółka, krewna.

Dla wibracji 9

Dziewiątki powinni się zatrzymać i rozpoznać granice własnych możliwości. Odpuście sobie ciągłe gnanie do przodu, chaotyczne i nieprzemyślane działania. Pogódźcie się z przeszłością, niech przestanie Was prześladować.

Bądźcie uczciwi, macie siłę przebicia, potraficie być aktywni i uwierzyć w siebie i te cechy trzymajcie przy sobie jak najbliżej.

Waszym największym nabytkiem są obecnie dobre informacje, wiadomości, dobre widoki na pracę.

Czeka was podróż, zmiana miejsca zamieszkania, odważne i ryzykowne przedsięwzięcia.

Zadbajcie o swoje dzieci, rodzinę i partnerstwo, dbając o ich bezpieczeństwo i radość do życia.

Z pełnią księżyca dziewiątki nawiedzą pesymistyczne myśli, uczucie uwięzienia i zniewolenia, gdzie bez słowa protestu, czy buntu ulegacie czyimś żądaniom.

Bezsilność, bezradność i lęk, ale to tylko w waszych głowach, wewnętrzna dezorientacja, bo w rzeczywistości jest stabilnie.

Rada dla dziewiątek: Dla jednych dobry czas na naukę, szkolenia, kursy, wiedza będzie wam wchodziła zadziwiająco szybko. Dla innych dobry czas na rozwój duchowy, kontakt z Bogiem, medytacja, modlitwa.

Uważajcie też na nadmierne wydatki i swoją naiwność w stosunku do ludzi.

Horoskop miłosny na sierpień 2020 r. dla wibracji numerologicznych


Dla wibracji 1
Dla jedynek będących w związkach sierpień może być nie najlepszym miesiącem pod względem uczuciowym . 
Niby będzie stabilnie, ale wewnętrznie możecie odczuwać niepokój, przemęczenie, apatię .
Będziecie się izolować , uciekać w samotność, szukać miejsc spokoju . 
To czas, gdzie potrzebne będzie, aby was ktoś obudził , uziemił , gdyż możecie  zbyt błądzić w przestworzach , żyjąc marzeniami, złudzeniami i iluzją. Jednak to chwilowe czuwają nad Wami Siły Kosmosu i chronią od popełnionych błędów .
Jedynki single bardziej skupiają się na pracy, jednak w uczuciach pojawi się ktoś do partnerstwa. To osoba energiczna , czarująca , jednak nie zawsze może dotrzymywać słowa. Dlatego podchodźcie ostrożnie z angażowaniem się, gdyż możecie się rozczarować . 
Dla wibracji 2
Sierpień u dwójek zapowiada się dosyć dynamiczny i ruchliwy . Będzie sporo wyjazdów , czy to w sprawach wypoczynkowych, czy innych .Ze względu , że lubicie wygodę i korzystanie z życia pełnymi garściami, to po prostu tak się godzicie , nie zamierzając nic zmienić , a poddając się swojemu partnerowi i jego wymaganiom.
Uczuciowo bez zmian wygodnie , ale wewnętrzna odczuwana samotność .
Single dwójeczki zachowają się powściągliwie i dostosują się do sytuacji, jaka się pojawi w sprawach uczuciowych starając się nie przesadzać z niczym . 
Macie swoje dalekosiężne plany i marzenia, ale bardziej skupicie się w tym miesiącu na pracy i sprawach materialnych .
Dla wibracji 3
Niektóre trójeczki które są w związku będą miały jakiś dylemat , konflikt , gdzie trzeba będzie kierować się rozsądkiem , nie emocjami, żeby rozwiązać zaistniały problem.
Oczywiście problem się rozwiążę dzięki zachowaniu rozwagi, bystrości, waszego umysłu i podpowiedzi intuicji.
Co do uczuć sporo wspomnień z przeszłości i tęsknota za tym co było .
Zapowiada się miesiąc pełen  gościnności ,towarzystwa, szczęścia i sukcesu materialnego .
Trójeczki single pozostaną w sytuacji romansu, przyciągania do siebie silnych osobowości. Będziecie pełni marzeń , złudzeń i iluzji, a jednoczenie strachu i niezdecydowania .
Dla wibracji 4
Czwórki w sierpniu skupią się na pracy i sprawach finansowych. W związku nie wszystko może wyglądać dobrze , pomimo niezadowolenia i wewnętrznego rozdarcia , pozostaniecie bierni , wycofani emocjonalnie, to będzie zawieszenie broni z waszej strony. To miesiąc chwiejności i niezdecydowania, gdzie raz będziecie mili i romantyczni, innym razem wybuchowi i konfliktowi .
Dla czwórek singli miesiąc spraw towarzyskich, gościnności i wygodnictwa, dlatego nie za bardzo będziecie chcieli wejść w nowy związek z powodu waszego przyzwyczajenia do dobrobytu i wygodnictwa.
Jest możliwość pojawienia się kogoś, ale zachowacie dystans i kierować się będziecie rozumem nie uczuciami.
Dla wibracji 5
Partner piątek jest osobą romantyczną i potrafi zauroczyć , lecz poza słowami nie zawsze potrafi wywiązać się ze swych moralnych obowiązków . W waszym związku uczucia zostały nadszarpnięte , jednak pomimo istniejących trudności będziecie wzajemnie się wspierać.  Utrzymanie związku za wszelką cenę , pomimo kłótni i ciągłych konfliktów .Sierpień pod względem ukrywania swoich emocji pod maską przyzwyczajenia.
Piątki single dostosują się do sytuacji , jednak zachowają powściągliwość, spoglądając na wszystko z dystansem . 
Będziecie bardziej kierować się rozumem , niż sercem przy poznaniu partnera , mając swoje wymagania .
Dla wibracji 6
 Szóstki w sierpniu zajmą się sprawami rodziny i domu , możliwe wspólne wyjazdy , uroczystości rodzinne, trzymanie się razem. W uczuciach wprawdzie pragniecie miłości, ale możecie być nie stali, a najlepiej czujecie się w wolnych związkach, jednak boicie się samotności .
W tym miesiącu możecie odczuwać smutek i zawód miłosny , ale rodzina i trzymanie się razem będzie priorytetem .
Single szóstki będą flirtować , utrzymywać kontakty, nie tylko z jedną osobą, ale co do bycia razem zachowacie rozsądek, wymagania i chłodne serce .
Dla wibracji 7
W związku u siódemek może być żarliwie i namiętnie , będziecie wybuchać jak płomień, usuwając wszelkie przeszkody , ale też możecie się stać apodyktyczni, gdy partner nie sprosta waszym wymaganiom .
To może być miesiąc burzliwy, krótkie spięcia i kłótnie, które jeżeli nie zostaną w porę rozładowane przerodzą się w konflikt .
Siódemki single przyzwyczaiły się już do swojej sytuacji , ale w sierpniu coś nagle się zadzieje, nowa znajomość, lub przypadkowe spotkanie, które wprawi was w zachwyt. To może być początek fajnej przygody miłosnej .
Dla wibracji 8
 Ósemki pomimo , że w związku sporo się dzieje i są emocje , jesteście w nim ze względu na wygodę i sprawy materialne, nie chcąc nic zmieniać . Uczuciowo każdy żyje w swoim świecie marzeń. Trzymacie się razem ciągle coś budując i wspierając rodzinę. W sierpniu czeka was wydatek ze względu na jakąś uroczystość rodzinną .
Ósemki single są romantykami i marzycielami o wielkiej miłości , jeżeli się zaangażujecie jesteście namiętni umiejąc oczarować partnera , jednak może cię zwlekać z deklaracjami.  Sierpień pod względem niezdecydowania co do wyboru w która stronę macie iść i jaką drogę wybrać .
Dla wibracji 9
U dziewiątek w związku nie dzieje się najlepiej , widać smutek i ból w sercu, a zadane rany nie tak prędko się zagoją .
Jednak uważacie, że jesteście w związku związanym trwałym węzłem małżeńskim i trzeba żyć według tradycji i wiary .
Sierpień może być waszą transformacją , gdzie trzeba będzie pożegnać przeszłość i otworzyć nowy etap życiowy .
Szczególną uwagę zwrócicie na dzieci .
Dziewiątki single mogą być w nie najlepszej kondycji energetycznej , taki czas zawieszenia , apatii, zniechęcenia .
Jednak w sierpniu zmieni się energia , rozpoczniecie coś nowego , może pojawić się nowa miłość, uczucie, będziecie szukać zmysłowych podniet i namiętnych przeżyć .To będzie zmienny miesiąc zależny od losu,  gdzie na niektóre sprawy nie będziecie mieli wpływu , ale miesiąc szans na nowe sprawy finansowe  i uczuciowe.
Udanego miesiąca życzy wróżka Kumczo

Co Pełnia przyniesie poszczególnym wibracjom numerologicznym ?

Jedynka horoskop numerologiczny miesięczny

Jedynki powinni odpuścić w tym czasie od siebie przerost ambicji oraz chęć sprawdzenia się w sytuacjach niebezpiecznych, gdzie wasze działania mogą być pospieszne, nieprzemyślane.
Zaufajcie sobie, a także osobom, które mają doświadczenie. Waszym priorytetem będzie posłuszeństwo, porządek rodzinny, dojrzałość. Powiązanie ze sobą 4 elementów: uczuć, działań, pracy i ducha.
Największym nabytkiem dla jedynek będzie w tym czasie praca, sprawy materialne, bezpieczeństwo.
Do otoczenia nie będziecie mieli zbyt zaufania, będziecie ostrożni i nieufni, to wpływy z przeszłości tak zadziałają.
Dla tych, co ubiegają się o pracę, spodziewajcie się pozytywnego rezultatu.
Z nową Pełnią Księżyca dla jedynek zacznie się powodzenie materialne, bezpieczeństwo i stabilizacja.
Właściwie będziecie mieli wszystko, a jednak wewnętrznie pojawią się pragnienia jakiejś zmiany.
Rada dla jedynek: Nie poddawaj się rezygnacji i zwątpieniu. Masz prawo być słaby i się bać. Jednak ten strach to iluzoryczna twoja wyobraźnia, dlatego nie zamykaj się w sobie, a szukaj rozwiązania, porozmawiaj z kimś komu, ufasz i obudź w sobie odwagę. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dwójka horoskop numerologiczny miesięczny

Dwójki powinni odpuścić od siebie sprawy związane z finansami, interesami i zamartwianie się o stabilizację materialną.
Brak orientacji życiowej, utrata pewności i lekkomyślność, nie zachęci was do zmiany.
Jednak nastąpi u niektórych dwójek punkt zwrotny w życiu i świadome i pewne podążanie wytyczoną przez siebie drogą.
Szykuje się jakiś wyjazd i szczęśliwy powrót, uczucie triumfu.
Waszym największym nabytkiem będzie kierowanie się rozumem i rozsądkiem, ale pojawią się lęki o podłożu nerwicowym, zamartwianie się, bezsenne noce, wyolbrzymianie wszystkiego.
Nacisk wywierany przez otoczenie może spowodować impulsywne i nieprzemyślane ruchy. Nie będziecie dbali o zdanie innych, wasze słowa będą najważniejsze.
Będziecie sprytni i przebiegli zachowując dyplomatyczne posunięcia i unikając konfliktów i starć.
Z rozpoczęciem się Pełni Księżyca dwójki będą miały siłę w sobie, dzięki której osiągną swoje cele.Dzięki pracy nad sobą pokonacie trudności,a pewne problemy rozwiążą się.
Rada dla dwójek: Uznaj, że jesteś na początku drogi i musisz się jeszcze dużo nauczyć. Ktoś wyświadczy ci przysługę, możliwość otrzymania zaproszenia na jakąś uroczystość, nie odmawiaj, idź , może to być początek ciekawej znajomości.
Jeżeli jesteś z kimś w konflikcie, to do Ciebie należy wyciągnięcie ręki do zgody. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Trójka horoskop numerologiczny miesięczny

Trójki odpuście od siebie wzajemne oskarżanie i obarczanie partnera za swój los i niepowodzenie materialne.
Możecie przechodzić kryzys zarówno materialny, jak i duchowy, ale trzymajcie się razem, gdyż podanie sobie pomocnej dłoni ułatwi skierowanie we właściwą stronę. To będzie dla niektórych trójek czas duchowego przełomu, który może was kosztować wiele trudów i wyrzeczeń. Wkroczycie na drogę, nie za bardzo rozpoznając jej celowość.
Waszym największym nabytkiem będą problemy, z których będziecie starali się znaleźć rozwiązanie poprzez dyskusje, spory, a nawet kłótnie, chcąc tu bardziej wyrazić siebie.
Świat nie zachęci was do działania i planowania, jak na razie będzie taki zastój, zatrzymanie, ale będziecie snuli plany o czymś trwałym, co chcielibyście posiadać, czyli własny dom, własne miejsce.
Z Pełnią Księżyca trójki zaczną planować, wyznaczać sobie cel życiowy, myśli o podróży, gdzieś co jest dalekie i nieznane.
Tęsknota za tym, co jest bliskie sercu, ale oddalone w rzeczywistości.
Rada dla trójek: Określ jasno swoje cele i dąż konsekwentnie do ich realizacji. To moment na walkę o swoje, zaufaj sobie.
Zatroszcz się o odświeżenie związku, o partnera, jeżeli nie masz, warto znaleźć stałego. Niezrealizowane potrzeby seksualne dadzą znać o sobie. Początek czegoś nowego. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Czwórka horoskop numerologiczny miesięczny

Czwórki powinny rozpoznać granice własnych możliwości i zatrzymać się. Nie lubicie bezczynności i energia żywiołu ognia popycha was do przodu ciągle goniąc za czymś. Mogą pojawić się przeszkody w interesach, jak i w życiu osobistym, a jakiś sprawy niedoprowadzone do końca mogą sprawić wiele kłopotów.
Jesteście osobami cieszącymi się autorytetem i uznaniem ogółu, mądrych i doświadczonych życiowo, swoją pracą zasłużyliście na podziw i szacunek i tak trzymajcie dalej.
Waszym największym nabytkiem będzie teraz powolne dochodzenie do celu, upór i wytrwałość. Będziecie gotowi poświęcić się jakiejś idei i walczyć o nią do końca.
Świat będzie pozytywnie na was wpływał, zapowiadają się udane transakcje finansowe, staniecie się wrażliwi i opiekuńczy.
Z nową Pełnią Księżyca dla czwórek szykuje się spotkanie z miłością. Dla każdego może to ujawnić się winnej formie, nie tylko do partnera, ale też do dzieci, wnuków, a może coś będziecie robili co, sprawia wam przyjemność .
Rada dla czwórek: Nie płacz, nie smuć się, nie zamykaj przed ludźmi. Przeszłość minęła i czas ją pożegnać, to już nie wróci.
Przed Tobą nowe szanse i nadzieje. Zaproś do swego serca radość, optymizm i wiarę, a będziesz zaskoczony cudem, którego doświadczysz. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Piątka horoskop numerologiczny miesięczny

Piątki powinni odpuścić od siebie życie w nierealnym świecie. Marzyć zawsze warto, ale trzeba też umieć powiązać pragnienia z działaniem, a piątki mogą być pełne sprzeczności i oderwane od realiów życia.
To będzie czas, w którym powinniście uwolnić się od czegoś, co umarło , ale w dalszym ciągu wam przeszkadza.
To może dotyczyć różnych dziedzin życia np:związków, pracy, poglądów itd...
Idą do was zmiany, przed którymi czujecie lęk i niepewność bo wiadomo, wiecie na czym stoicie , a co przed wami nie wiadomo.
Waszym największym nabytkiem będzie konieczność zmiany dotychczasowego trybu życia, zwrócenie się do swego wnętrza i zastanowienie się co jest dla was najważniejsze, a co należy odrzucić.
Ze strony świata otrzymacie zadowolenie, sytość, zdrowie, bezpieczeństwo materialne. Czeka was gościnność, towarzyskość, dobra atmosfera w pracy.
Z nową Pełnią Księżyca piątki będą realizowały swoje pragnienia, pracowitość i wytrwałość przyniesie w przyszłości powodzenie i sukcesy zawodowe. Dla tych, co mają egzaminy, uczą się, zapowiada się pomyślny czas, zdacie dzięki pracowitości i wytrwałości w nauce.
Rada dla piątek:Zachowajcie rozwagę, kiedy górę biorą emocje. Sprawa, konflikt wyjaśni się, przygotuj się tylko do obrony własnych praw i nie daj się zastraszyć. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Szóstka  horoskop numerologiczny miesięczny

Szóstki powinny odpuścić od siebie powracanie do przeszłości i skupianie się na tym, co wam nie wyszło, czego nie zrobiliście.
Przeszłości nie da się wrócić, a takie rozważania doprowadzą was tylko do pogorszenia waszego samopoczucia i obwiniania się.
Szóstkom będzie brakować motywacji do działania, do pracy, będziecie robili to, tylko co musicie . To taki czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Stan zawieszenia, który może się przydać do przemyśleń i podsumowań swojego życia.
Waszym największym nabytkiem w tym czasie będą marzenia o miłości, o bogactwie, takie fantazje, poddawanie się nastrojom co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie.
Szóstki raczej poddadzą się losowi, niech rozdaje karty, gdyż wiecie, że nic na siłę się nie da, na wszystko przyjdzie czas i pora.
Z Pełnią Księżyca szóstki mogą spotkać się z miłością. Dla niektórych może to być nowy partner, gdzie zakochacie się od pierwszego wejrzenia, dla innych miłość do dzieci, wnuków, hobby, które lubicie.
Rada dla szóstek: Zatrzymaj się w swoim życiu i zajmij się wyciszeniem swojego wnętrza i uzyskaniem równowagi.
Oczyść swoje myśli i umysł. Ufaj swojej intuicji, nawet jeśli jest to sprzeczne z logiką.
W pracy pomoc kobiet. Skorzystaj z porady niekonwencjonalnych doradców. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Siódemka horoskop numerologiczny miesięczny

Siódemki powinni odpuścić od siebie gwałtowne i nieprzewidywalne ruchy. Zachowajcie rozsądek w działaniu i nie wchodźcie w konflikty, raniąc przy tym słowami. Odpuście nieporozumienia, złośliwość, brak taktu. Wasza wybuchowość może sporo namieszać w kontaktach międzyludzkich.
Do siódemek idą pieniążki, zła passa nareszcie zostanie przełamana, otrzymacie dobre wiadomości, ważne sprawy zostaną zakończone. Zaczniecie urzeczywistniać coś co, zaczęliście dawniej , a teraz będzie się realizowało.
Waszym największym nabytkiem będzie walka samotnika z przeciwnościami losu. Nie załamią was nawet spiętrzające się trudności, wręcz przeciwnie zmuszą do stawienia oporu. Będziecie uparci i nieprzejednani.
Świat będzie różnie na was wpływał, czyli raz będzie dobrze, raz nie za bardzo, czyli po prostu zmiennie i tu nie będziecie mieli na to wpływu.
Z Pełnią Księżyca siódemki będą musieli dopasować się do zaistniałej sytuacji, czyli w razie jakiegoś konfliktu zachowajcie powściągliwość i odsuńcie się od problemu. Postarajcie się żyć w harmonii, zachować umiar zawierając pokój z samym sobą.
Rada dla siódemek: Możesz mieć koszmary senne, bezsenne noce, to wszystko spowodowane wyolbrzymianiem problemów, kreowaniem negatywnych obrazów teraźniejszości i przyszłości. Musisz wzmocnić siłę wewnętrzną, by przetrwać tę burzę życiową. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Ósemka horoskop numerologiczny miesięczny

Ósemki powinni odpuścić od siebie zazdrość, tłumienie w sobie uczuć, które niszczą was od wewnątrz. Tkwiąca w was zwierzę nie daje się okiełznać i możecie mieć problemy z opanowaniem się, wybuchy zazdrości, gniewu, gwałtowność uczuć.
Zadane ciosy i rany w przeszłości przyjmijcie i nauczcie się je znosić.
Waszym największym nabytkiem będzie tęsknota za tym, co dalekie, a więc możliwe, że jesteście daleko od domu, rodziny, dzieci.
Cechuje was dalekowzroczność, odwaga i pewność siebie i nic nie odwiedzie was od świadomego wyboru drogi, która jest dla was najbardziej odpowiednia.
Im jesteście dojrzalsi, tym bardziej tęsknicie do harmonii i porządku i uporządkowania miejsca, w jakim żyjecie.
Innym podarujcie swoją mądrość płynącą z wnętrza, doświadczenie życiowe i porady, które skierują ich na właściwą ścieżkę.
Ósemki z rozpoczęciem się Pełni Księżyca będą mieli ochronę od Wszechświata, od Kosmosu i dobre nadzieje na przyszłość.
Zadanie, które zostały w przeszłości narażone na niepowodzenie, teraz mogą zostać zrealizowane.
Instynktownie odczujecie, że sposób, w jaki działacie jest słuszny. Wasza dojrzałość psychiczna i zgoda z otoczeniem pozwoli na życie w harmonii wewnętrznej i zewnętrznej.
Rada dla ósemek: Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, gdzie masz wszystkich i wszystkiego dosyć, nie zamykaj się w sobie, nie zamykaj oczu. Zajmij się sobą, poukładaj rozbiegane myśli, przyjrzyj się temu co, jest teraz ważne dla Ciebie , a co nie. Jesteś teraz dla siebie najlepszym przyjacielem. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dziewiątka horoskop numerologiczny miesięczny

Dziewiątki powinni odpuścić od siebie negatywny obraz siebie, strach, brak zdecydowania. Możecie mieć trudności z wyrażaniem swoich uczuć, określeniem swoich potrzeb. Nieumiejętność obrony swoich granic,swego zdania.
Postarajcie się w tym czasie medytować, stosować ćwiczenia jogi, gdyż możecie mieć uczucie apatii, zobojętnienia i ciężaru dawniej złożonych przyrzeczeń, które zobowiązują do zachowania wierności.
Waszym największym nabytkiem będzie niemożność poradzenia sobie z własnymi problemami, uczucie zagrożenia i życie w męce niezdecydowania. Rozdarcie wewnętrzne i niemożność podjęcia decyzji.
Świat jednak będzie miał dla was pracę, finanse i poczucie stabilizacji. Wasz upór i wytrwałość pomoże powoli dojść wam do upragnionego celu.
Innym możecie przekazać, że z losem się nie wygra ,czasami nie mamy na nic wpływu, a za popełnione błędy trzeba zapłacić.
Z rozpoczęciem się Pełni Księżyca dziewiątki otrzymają dar od losu, szansę na realizację czegoś, co w obecnej chwili jest dla was najważniejsze. To może być pasja pobudzająca do pracy twórczej, nowa miłość, dobra atmosfera w pracy i w domu.
Rada dla dziewiątek: Weź głęboki oddech i przygotuj się na pomyślne załatwienie spraw. Możesz wejść w nową relację, podpisać nową umowę. Zapowiada się udane partnerstwo, zgoda, radość i satysfakcja. Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Horoskop numerologiczny miesięczny na maj

Jedynka horoskop numerologiczny miesięczny

Jedynki lubią niezależność i lubią chodzić własnymi drogami i tak też będzie w maju.
Wasze uczucia skierujecie na fantazjowanie, czyli będziecie takimi Dyziami marzycielami, jednak uważajcie i nie poddawajcie się nastrojom, bo to, może doprowadzić was do zagubienia się w realnym świecie.
Możecie być rozczarowani co do partnera, jednak lęk przed zmianami może spowodować pozory miłości.
Partner/ka mogą w maju was kontrolować i manipulować wami.
Single po nieudanym związku mogą mieć złamane serce i uczucie porażki.
W maju nie będziecie jeszcze szukać nowej miłości, gdyż wasze serduszko jest jeszcze zamknięte i nie ma w nim miejsca na nowe uczucie.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dwójka horoskop numerologiczny miesięczny

Dwójki mogą mieć problem w związku, możecie nie zgadzać się w wielu sprawach, trudności z dogadaniem się, ale wspieranie się w trudnych sytuacjach.
Co do uczuć możecie partnerkę traktować powierzchownie i będziecie chwiejni w swych emocjach.
Raz będziecie chcieli być, innym razem już byście chcieli uciekać od partnera.
W maju czeka was pojednanie, zażegnanie konfliktu i zmiany, które przyniosą odrodzenie się związku.
Partner /ka może zaskoczyć was zaufaniem.
Single dwójki poddadzą się losowi, niech rozdaje karty.
Oczywiście czekacie na piękną, taką do końca życia miłość, o tym marzycie i na to jesteście gotowi.
W maju możecie otrzymać od kogoś informacje, propozycje do flirtu, romansu, zabawienia się.
Jednak będziecie się zastanawiać czy taka propozycja, pokusa jest opłacalna i cze nie popełnicie znowu błędu.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Trójka horoskop numerologiczny miesięczny

U trójek w związkach zakochanie się, pełne oddanie siebie, wrażliwość i czułość.
Maj zapowiada się na spędzeniu czasu gdzieś w intymnych miejscach natury, gdzie możecie przebywać tylko we dwoje. Postaracie się też o jakąś rozrywkę, śmiech, żarty i uprzyjemnianie sobie życia.
Od partnera spodziewajcie się namiętności, wierności i bezpieczeństwa materialnego.
Single trójeczki sporo czasu poświęcą na szukaniu partnera na portalach społecznościowych. Będziecie takimi obserwatorami, kogoś możecie śledzić internetowo.
Pojawi się ktoś, będzie to szansa na nową znajomość, nowe uczucie, jednak jeszcze w pełni nie będziecie gotowi, pojawią się wątpliwości i niezdecydowanie. Bądźcie dobrej myśli i żyjcie chwilą.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Czwórka horoskop numerologiczny miesięczny

Czwórki w związkach mogą mieć problem, trudności z dogadaniem się, z dopasowaniem, żebyście byli jak dwie połówki jabłka. Wasze uczucie transformujecie na sprawy istotne, angażując się we wspólne przedsięwzięcia i to daje, wam szczęście i zadowolenie z tego, co zrobiliście.
W maju czwórki podporządkują, się partnerowi rezygnując z własnych ambicji.
Partner może zaskoczyć was zmysłowością, żartami, śmiechem, chcąc w ten sposób rozweselić was i uprzyjemnić życie.
Single czwórki czekają na taką wzajemną miłość, z zaufaniem i oddaniem siebie.
Będziecie szukali, możliwe, że ktoś już wam się podoba, więc będzie to takie przyglądanie się, obserwowanie siebie. Nabierzecie w końcu śmiałości i pod wpływem impulsu będziecie dążyli do spotkania, do flirtowania. Jednak to może być tylko zabawa, nic poważnego.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Piątka horoskop numerologiczny miesięczny

Piątki w maju będą podejmowały decyzje, dokonywać będą wyboru w sprawach uczuciowych.
To czas gdzie trzeba będzie, się zdecydować z kim chce się być i co dalej z tym związkiem.
W waszym związku mogła zakraść się niewierność albo będziecie szukali przygód, bo maj zapowiada się romantycznie, pojawi się zmysłowość, namiętność, chęć przeżycia podniecającej przygody.
Niektóre piątki mogą być zaskoczone wyznaniem miłości przez partnera. Maj obudzi wasze zmysły i ciało.
Single piąteczki mogą flirtować, mogą swoje miłostki przeżywać namiętnie, ale niedojrzale, czyli będziecie uciekali od związków i odpowiedzialności.
Maj będzie pobudzał single do przeżycia przygody, obudzi się w was pożądanie, zapowiada się romantycznie, ale wasza nieszczerość wyjdzie na jaw.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Szóstka horoskop numerologiczny miesięczny

U szóstek maj może być miesiącem izolowania się od partnera i zwrócenia się do swojego wnętrza.
Jakieś stare rany uczuciowe mogą powodować, że szóstki mogą mieszkać pod jednym dachem z partnerem, ale łoże dzielić osobno. To będzie miesiąc czekania, odkładania spraw, czy rozmów na potem cierpliwości.
Lęk przed samotnością nie pozwoli na podjęcie konkretnych kroków.
Trzeba poczekać na właściwy czas do rozmowy, aż stare rany troszkę się zabliźnią.
Single szóstki Mogą mieć wygórowane ambicje i oczekiwania, silne poczucie własnej wartości, chcąc podporządkować sobie partnera, dlatego takie myślenie może doprowadzić do błędnych decyzji.
Dlatego trzeba zmienić swój sposób postępowania, abyście poczuli, że postępujecie słusznie i życie nabiera nowych barw i harmonii.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Siódemka horoskop numerologiczny miesięczny

Maj dla siódemek w związkach zapowiada się na zasadach przyjaźni, życzliwości, ugody i pojednania.
Związek oparty na wzajemnym dawaniu i braniu, wspieraniu się. W trudnych chwilach zachowacie dyplomację, dążąc do utrzymania związku nawet za cenę podporządkowania się partnerowi.
Partner może was dwójeczki w maju zaskoczyć swoją zmiennością emocjonalną, czyli raz może, być zmysłowym czułym oddając siebie, innym razem zachowa dystans, nieprzystępność, niepewność swoich uczuć.
Single siódemki chciałby by zmian i odrodzenia się swoich uczuć, ale żyjecie strachem i niepewnością.
Maj może być miesiącem samotności, zmagań i walki wewnętrznej, jak wyjść z tej zamkniętej sytuacji.
Praca nad sobą, aby nauczyć nie tylko dawać, ale i przyjmować uczucia pomoże na znalezienie nowej miłości.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Ósemka horoskop numerologiczny miesięczny

Ósemki bardziej skupiają się na pracy, jakimś celu niż na sprawach uczuciowych, macie też problem z przyjmowaniem uczuć, co powoduje, że zachowujecie dystans.
Maj zapowiada się na zasadach manipulacji, czyli albo wy będziecie pociągać za sznurki i manipulować partnerem dla swoich korzyści, albo odwrotnie, partner będzie manipulował wami.
Mimo wszystko będziecie wspierali się, wzajemnie zachowując na zewnątrz uśmiech na twarzy.
Wasz partner w maju może mieć dylemat w podejmowaniu decyzji, blokady emocjonalne, poddanie się. Single ósemki mają szansę na rozpoczęcie działań związanych ze znalezieniem nowego partnera, nowego uczucia. Jednak strach w waszej psychice i wyolbrzymianie wszystkiego w waszych głowach może powodować blokady otwarcia się. Powinniście też popracować nad negatywnymi cechami waszego charakteru, jak zazdrość, idealizowanie siebie, kontrola.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dziewiątka horoskop numerologiczny miesięczny

Dziewiątki będący w związkach po takim chłodzie emocjonalnym w maju wyjdą sobie naprzeciw i wasz związek uczucie nabierze kolorów, nastąpią zmiany.
Pokochajcie siebie i postarajcie docenić swoją wartość, aby nie nastawiać się źle do partnera i swoich uczuć.
Nie dajcie się też niektóre dziewiątki zmanipulować, gdyż partner może w maju być nieszczery i wykorzystać waszą słabość stwarzając pozory miłości.
Dziewiątki single spędzą maj na szukaniu partnera do miłości na portalach społecznościowych.
Będziecie śledzili i obserwowali, utrzymując kontakt wirtualny.
Wasze marzenia o prawdziwej miłości będą silniejsze od popełnionych błędów w przeszłości, więc uważajcie, abyście znowu nie zostali, oszukani i wykorzystani.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Horoskop  miesięczny  numerologiczny na kwiecień.

Jedynka horoskop numerologiczny miesięczny

Jedynki w związkach będą opierać się na zaufaniu i polegać na partnerze. Podporządkowujecie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Uczuciowo będzie stabilnie, harmonia i zgoda, nie obejdzie się też bez porywów namiętności. Uważajcie jednak na potyczki słowne, złość, kłótnie, które mogą doprowadzić do nieporozumień.
Jedynki single jeszcze muszą poczekać na swojego wybranka, ale będziecie korespondować z kimś, kogo znacie z przeszłości.
Przesłanie z kart miłości
Karta Zakochani wskazuje, że wasza miłość będzie trwała, a wy będziecie gruchali jak dwa gołąbeczki, uprzyjemniając sobie życie na łonie natury.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dwójka horoskop numerologiczny miesięczny

Dwójki będą się zmagały ze swoimi namiętnościami. To będzie miesiąc dynamiczny, od gwałtownych uczuć, do wybuchów zazdrości, czy gniewu. Zawsze coś się będzie działo, nie powinno być nudy, czy apatii.
Miłość żywa i gwałtowna, zazdrość, lub seks równie namiętnie przeżywane.
Dwójeczki single zachowajcie cierpliwość i równowagę emocjonalną, gdyż już w niedługim czasie czeka was legalizacja związku.
Przesłanie z kart miłości
Karta Cierpienie wskazuje, że dwójki z jakiegoś powodu przeżyją ból emocjonalny, smutek i niezadowolenie. Może to z powodu dawnych ran, które się jeszcze nie zabliźniły, a może ktoś was mocno zrani, rozczaruje.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Trójka horoskop numerologiczny miesięczny

Trójki w związkach mogą w stosunku do partnera zachowywać się chłodno, z dystansem i krytycznie.
Powodem tego mogą być osoby trzecie, które mogą namieszać w waszych związkach, a was trójeczki będzie ciągnęło do zdrad i zaspokojenia swoich żądzy.
Kwiecień może okazać się dość burzliwym miesiącem i szukaniem pretekstu do kłótni.
Dla singli zapowiada się miesiąc pełen przygód i namiętnych przeżyć z wyjazdem i odpoczynkiem od codzienności.
Przesłanie z kart miłości
Karta szczęście zapowiada powodzenie w sprawach sercowych. Trójeczki odczują radość i zadowolenie uczuciowe, takie ciepełko w serduchu, szczęście będzie wam dopisywało.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Czwórka  horoskop numerologiczny miesięczny

Kwiecień dla czwórek to miesiąc pełnego oddania się ciałem i duszą. Będziecie traktowali partnera jako obiekt pożądania i wzajemne przyciąganie się obu stron. Dacie sobie poczucie bezpieczeństwa, a w razie potrzeby pomoc i wzajemne wspieranie się. Jeżeli zaistnieje kryzys, to wy czwóreczki przejmiecie ster utrzymania związku za wszelką cenę.
Czwóreczki single nie będą wyrywne ani nie będą się spieszyły, żeby kogoś szukać. Marzenia o miłości was nie opuszczą, ale dostosujecie się do sytuacji i zachowacie powściągliwość.
Przesłanie z kart miłości
Karta orgazm to powodzenie w sprawach uczuciowych dla czwórek. Będzie wam towarzyszyło w kwietniu silne podniecenie i silne przeżywanie rozkoszy.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Piątka  horoskop numerologiczny miesięczny

Piątki w kwietniu ogarnie melancholia, marzenia o wielkiej miłości, po prostu oderwiecie się od rzeczywistości i pobujacie w obłokach. Właściwie to posiadacie stabilizację tak materialną, jak i uczuciową, ale zapragniecie jakiejś zmiany, nie za bardzo orientując się jakiej. Może ogarnąć was niepokój wewnętrzny, lęki, niepewność co do uczuć i związku pokazujące się w snach.
Single, pomimo że poznają kogoś miłego i romantycznego, to jednak zachowacie ostrożność, będziecie nieufni w kontaktach, a nawet odetniecie, tych co wam nie pasują.
Przesłanie z kart miłości
Karta złe nastawienie wskazuje, że piątki mogą pesymistycznie myśleć, wasz sposób myślenia będzie źle nastawiony i nie w tym kierunku. Myśli skierowane na niepewność i odrzucenie.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Szóstka horoskop numerologiczny miesięczny

W związkach szóstek kwiecień może być miesiącem przełomowym, zakończą się wszelkie konflikty, kryzysy i nieporozumienia. Dla jednych los będzie sprzyjający i pozwoli ruszyć do przodu i pokonać trudności dając, szansę powrotu do tego, co było, dla innych szala przechyli się na nie korzyść.
To związki trudne, ale ciężko też uwolnić się od silnej energii wzajemnego przyciągania się.
Single nie dadzą się usidłać w stały związek, macie dosyć zranień z przeszłości i obecnie uciekacie od wszelkich zobowiązań i deklaracji.
Przesłanie z kart miłości
Na szóstki spłynie, w kwietniu łaska szczęśliwości, o czym mówi karta szczęśliwość. Zapragniecie być szczęśliwi, chociażby w swoich wyobrażeniach, szukając, lub idealizując swojego partnera.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Siódemka horoskop numerologiczny miesięczny

Siódemki w kwietniu będziecie, zbyt krytyczni ciągle oceniając i osadzając partnera. Taka postawa może doprowadzić do konfliktu, złości ze strony partnera i przerodzić się wzajemną wrogość i kłótnię.
Będziecie czuli się samotnie, ale ze względu na dojrzałość, cierpliwość, będziecie gotowi okazać pomoc w potrzebie partnerowi, starając się rozpoznać potrzeby w istniejącym związku.
Pomimo tych nieporozumień wewnętrznie odczujecie, że Siły Wyższe pomagają wam wytrwać w tym wszystkim.
Single siódemki zakochacie się, będziecie obserwować swój obiekt pożądania, ale ciężko będzie zrealizować coś konkretnego ze względu na paraliżujący strach w sobie i pesymistyczne myśli.
Przesłanie z kart miłości
Unosić się w chmurach to karta przesłania dla siódemek. Więc życzcie sobie powodzenia i skierujcie swoje myśli i wyobrażenia na uczucie i miłość, którą chcielibyście przeżyć. Wyobraźcie, sobie jak razem z partnerem wspólnie przezywacie radosne chwile.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Ósemka horoskop numerologiczny miesięczny

Namiętne ósemki zasługują na miano idealnego kochanka. Będziecie żarliwi, obdarzeni uwodzicielską mocą, pożądani. Wasza energia pobudza, uwodzi i wybucha, jak płomień usuwając wszelkie przeszkody.
Tak jak szybko się zapalacie, tak też szybko gaśniecie i tak będzie się działo w kwietniu.
Od wybuchów namiętności, do oschłości i chłodu.
Ósemki single będą tęsknili za miłością, za związkiem, ale waszym problemem w kwietniu staną się sprawy materialne i bycie w potrzebie, oraz umiejętność dysponowania tym, co posiadacie.
Przesłanie z kart miłości
Karta obrona wskazuje, z ósemki w kwietniu nie na wszystko się zgodzą. Przyjmiecie postawę obronną, będziecie bronili swoich racji, swoich wartości i osobowości.

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.

Dziewiątka horoskop numerologiczny miesięczny

Dziewiątki w kwietniu skupią się bardziej na sprawach pracy, finansowych, niż uczuciowych. Nie będziecie zbyt wylewni, nie będziecie się spieszyli z jakimiś deklaracjami, powoli w swoim tempie skupicie się na budowaniu przytulnego gniazdka swojej wybrance. Porywów namiętności nie widać, ale jest wierność i szczerość.
Single dziewiątki, jeżeli jeszcze nie mają, to spotkają kandydata na partnera, który odwzajemni wasze uczucia.
Kwiecień pod względem używania życia, przeżycia namiętnej przygody, spotkania, miłe kontakty.
Przesłanie z kart miłości
Dla dziewiątek karta schadzka zapowiada spotkania, czy to dla singli, czy dla par, które dawno się nie widziały.
Będzie miło, intymnie, odwzajemnione uczucia

Autor: Basia Kumczo Doświadczona i renomowana wróżka i numerolog.