Portret numerologiczny

Portret numerologiczny

Co czeka Cię w marcu ?

Wibracja 1

Dla jedynek marzec będzie miesiącem korzystnym dla spełnienia planów i osiągnięcia wytyczonych celów. To również czas na podjęcie nowych i ambitnych wyzwań. Mają one szansę na znalezienie swojego miejsca na tym świecie, w którym dane im będzie poczuć radość szczęścia i życia oraz spełnienia. Towarzyszyć im będzie poczucie harmonii ze sobą i światem. Możliwa podróż lub przeprowadzka. Pamiętajcie jednakże, aby po osiągnięciu celu i odniesieniu sukcesu nie osiąść na laurach.

Praca

W pracy pojawią się możliwości rozwoju osobistego oraz awansu. To również dobry czas na znalezienie właściwej  pracy oraz odnalezienie swego powołania. Jedynki poszukujące zatrudnienia odnajdą to czego szukają, ich działania zostaną uwieńczone sukcesem.

Finanse

Sukcesy finansowe w biznesie. Okres korzystny na zawieranie umów i nawiązywanie lub poszerzanie współpracy z zagranicą. Możliwa podwyżka lub nagroda.

Uczucia

W stałym związku  szczęście, harmonia, radosne wydarzenia, możliwe poczęcie lub narodziny potomka. Dla singli to dobry czas na wielkie, prawdziwe uczucie. Szansa na stworzenie trwałego i wartościowego związku.

Zdrowie:

Nie powinny występować żadne dolegliwości, odczuwalny będzie przypływ energii i dobrego samopoczucia.

Przesłanie

Anioł Stróż Dzieci

„Czczę tkwiące we mnie drogocenne dziecko, podtrzymuję je i pielęgnuję wszelkie nowe początki”

Wibracja 2

Marzec dla dwójek to czas „wiosennych porządków”, pora na uporządkowanie spraw zaległych i zagmatwanych oraz zastanowienia się nad sobą i swoim życiem. Czas na uświadomienie sobie tego co uzależnia i zniewala. Głęboka analiza własnego wnętrza pozwoli Wam odnaleźć istotę popełnionych błędów. To również czas na wyciągnięcie wniosków  i ich kreatywne wykorzystania w przyszłości. Otworzy się przed Wami droga do świadomego życia i zyskacie siłę do pracy nad sobą.

Praca

W sferze zawodowej pojawią się przed Wami nowe możliwości, warunki sprzyjające odniesieniu sukcesu, okazja do awansu.To czas korzystny dla pracy twórczej.Towarzyszyć w tym wszystkim będzie poczucie spełnienia i satysfakcji.Pamiętajcie jednak o tym, aby w tej materii nie robić niczego na siłę i nie dążyć do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu za wszelką cenę.

Finanse

Dobra passa dla finansów. Sprawy finansowe odgrywać będą w tym miesiącu kluczową rolę. Możliwe nieoczekiwane dochody.

Uczucia

Okres sprzyjający romansom. Uczucia wybuchną ze zdwojoną siłą. Okazja do porzucenia rutyny, zdrowego podejścia do sfery intymnej związku oraz gotowość do dokonania w tej dziedzinie korzystnych zmian. Wskazane jest jednak kontrolowanie popędów w tej sferze oraz sublimowanie ich.

Zdrowie

Dwójki powinny w tym okresie uważać na siebie. Możliwe infekcje dróg oddechowych, choroby układu kostnego (złamania, osteoporoza), dolegliwości narządów płciowych oraz układu moczowego.

Przesłanie

Archanioł Rafael

„ Jestem wzmocniony i uzdrowiony mocą Bożej miłości”

Wibracja 3

Dla trójek nadejdzie czas sprzyjający pozbyciu się atawistycznych lęków i kompleksów. Będzie to miesiąc pełen tajemnic. To dla Was dobry okres na rozwój osobisty, pracę z podświadomością, poznawanie siebie oraz identyfikację swojej „ciemnej” strony. Pojawi się chęć służenia tym, których kochacie, do czynienia dobra. Będziecie kierować się uczuciami i porywami serca. Wartości moralne, wezmą górę nad praktyczną sferą życia. Może być nadwrażliwi i przejawiać zbytni idealizm. Warto w tym okresie zwrócić na to uwagę, aby nie tracić kontaktu z rzeczywistością. Powinniście jednak zaufać swojej intuicji, pozwolić na spokojny rozwój wydarzeń, bez zbytniego planowania i programowania przyszłości.

Praca

Będzie Wam towarzyszyć w tym obszarze poczucie spełnienia, satysfakcję będzie przynosić praca zespołowa oraz intelektualna.

Finanse

Niestety nie będzie to korzystny okres dla finansów. Sprawy materialne będą miały drugorzędne znaczenie. Kariera, sukces zawodowy, pieniądze zostaną odsunięte na plan dalszy.

Uczucia

W stałych związkach zapanuje harmonia i pogoda ducha, bezinteresowność i empatia w odniesieniu do partnera. Dla singli nie będzie to okres sprzyjający porywom serca.

Zdrowie

W marcu trójki mogą być narażone na choroby psychosomatyczne, układu hormonalnego oraz płciowego.

Przesłanie:

Anioł Stróż Dojrzałości

„Przyjmując odpowiedzialność buduję, też swoją siłę”

Wibracja 4

Nadejdzie dla Was w tym miesiącu czas nagłych i nieprzewidzianych zmian, mających bardziej charakter porządkujący niż niszczący. Zmian mających na celu, aby w sposób nagły i trwały uwolnić człowieka od tego co go ogranicza. . Mogą być one niekiedy bolesne, ale otwierające przed Wami nowe możliwości i zaskakujące rozwiązania. Warto je więc zaakceptować i uświadomić sobie, że przemiany nie są nieszczęściem, a dokonują się po to, aby zrobić miejsce dla czegoś nowego. Będzie to okres sprzyjający dokonaniu transformacji w zakresie obecnego spojrzenia na życie, wyznawanego systemu wartości, przegrupowania priorytetów. Może nastąpić zmiana środowiska i zainteresowań.

Praca

Może to być czas wymagający wytężonego wysiłku, który umożliwi zakończenie realizacji zaległych planów i projektów. Mogą pojawić się warunki motywujące do zakończenia niekonstruktywnych układów zawodowych. Warto pomyśleć o rozszerzeniu prowadzonej działalności, zmianie profilu firmy lub jej reorganizacji.

Finanse

W tym zakresie, również mogą zajść zmiany –  niespodziewany przypływ gotówki lub nagła utrata pieniędzy.

Uczucia

Dla osób poszukujących partnera życiowego może nadejść nowe uczucie, może pojawić się ktoś wyjątkowy, ktoś kto zawładnie Twoim sercem, umysłem i ciałem. W związkach partnerskich może nastąpić przejście we wzajemnej relacji z jednego etapu w drugi. Pomyśl czy to nie czas podniesienia go na wyższy poziom.

Zdrowie

W marcu powinny zadbać o siebie osoby cierpiące na choroby przewlekłe.

Przesłanie

Anioł Cudu Miłości

„Cud miłości napełnia mnie życiem”

Wibracja 5

Piątki będą wykazywać się dużą odwagą, konsekwencją i siłą. Okres ten będzie sprzyjał im w ustalaniu i osiąganiu życiowych celów. Jednym słowem będą w szczytowej formie. Może pojawić się chęć dokonania czegoś wielkiego, chęć władzy i przejęcia odpowiedzialności. Będą  cieszyć się sukcesami i naturalnym autorytetem. Realizacja podjętych przedsięwzięć będzie układać się po ich myśli pod warunkiem, że będą kierować się w swych działaniach sprawiedliwością i mądrością.

Praca

Sukcesy w sferze zawodowej. Czas sprzyjający rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć takich jak podjęcie pracy lub rozpoczęcie własnej działalności,. W tym okresie kariera zawodowa może nabrać większego tempa. Towarzyszyć będzie Wam poczucie, Iż Wasza  pozycja jest silna, niezagrożona, ale nigdy nie traćcie czujności. Pamiętajcie, że aby zachować spokój i bezpieczeństwo trzeba umieć tego bronić.

Finanse

Stabilizacja materialna. Waszym finansom nic nie powinno zagrażać , możecie czuć się bezpieczni, a wrodzona ambicja, pracowitość i upór nie pozwolą na porażkę.

Uczucia

W tej sferze dla osób w związkach stałych – stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa, harmonia. Przed piątkami szukającymi partnera szansa na pojawienie się tego jedynego lub tej jedynej w ich życiu.

Zdrowie

Przypływ sił witalnych, rozpierać Was będzie energia. Na swoje zdrowie powinny zwrócić uwagę osoby mające problem z ciśnieniem – możliwe zagrożenie udarami lub wylewami. Mogą też pojawiać się bóle głowy, problemy ze wzrokiem. Przy takim przypływie energii piątki powinny racjonalnie gospodarować swoim czasem i unikać nadmiernego przeciążenia fizycznego i psychicznego.

Przesłanie

Anioł Stróż Młodości

„Dzieląc się zapałem, humorem i radością, ochraniam i szanuję swojego młodzieńczego ducha”

Wibracja 6

Będzie towarzyszył Wam entuzjazm i spontaniczność. Pojawią się nowe, ciekawe perspektywy we wszystkich sferach życia. To czas sprzyjający życiu towarzyskiemu, dobrej zabawie oraz podróżom  oraz zmianie miejsca zamieszkania. Mogą zajść gwałtowne zmiany prowadzące Was w dobrym kierunku. Warunkiem powodzenia będzie wiara, pewność siebie  i chęć poniesienia ryzyka. Otwórzcie się na świat, na wszelkie nowinki i eksperymenty. Wykażcie się fantazją we wszystkim czego się podejmiecie. Korzystajcie i doceniajcie wartość cudu życia.

Praca

W pracy teraz się będzie się dużo dziać, i będziecie musieli nadążyć. Warto zastanowić się nad podniesieniem kwalifikacji, rozpoczęciem nauki. Duża szansa na znalezienie nowej, stałej pracy.

Finanse

W tej sferze uważajcie na zbyt pochopne i nieprzemyślane inwestycje. Możecie dużo zyskać, ale możliwe są też straty. Tak więc w swoim całym entuzjastycznym podejściu i euforii zachowajcie zdrowy rozsądek.

Uczucia

Dla osób wolnych szansa na szalone zakochanie, otwarcie się na kogoś, zauroczenie, motylki w brzuchu. Czas sprzyjający romansom, flirtom, wprowadzający świeże powietrze w stałe związki i korzystny dla poczęcia potomka.

Zdrowie

Zagrożenie chorobami wieku dziecięcego, które mogą dotyczyć również dorosłych. Szczególną uwagę do swojego zdrowia powinny przywiązywać osoby z problemami gastrycznymi, chorobami układu hormonalnego oraz borykające się z cukrzycą typu I.

Przesłanie

Anioł Pokoju

„Otwieram swoje serce i spoczywam w pokoju boskiej miłości”

Wibracja 7

Możecie przygotować się na spełnienie swoich oczekiwań. Ustąpi okres zamieszania. Towarzyszyć Wam będzie uczucie ulgi. Odzyskacie nadzieję na lepsze jutro oraz na poprawę dotychczasowej sytuacji. Nadszedł czas, żeby zacząć myśleć pozytywnie. Należy zacząć wierzyć we własne siły, możliwości i szczęśliwą przyszłość.  Miejsce niepewności i niezdecydowania wypełnić konkretnym planem.

Praca

Nastąpi zasadnicza poprawa w sprawach zawodowych. Zwiększą się możli­wości w sferze zawodowej W pracy uzasadniony optymizm, przyjazna i koleżeńska atmosfe­ra. Będziecie  korzystać  z rezultatów wcze­śniejszego wysiłku. Warto skupić się na poprawie sytuacji własnej  firmy dzięki dobrej reklamie i pomocy przyjaciół. Dla siódemek poszukujących zatrudnienia, starania zakończą się sukcesem.

Finanse

W tej sferze zapowiadają się dobre inwestycje, sukcesy na polu finansowym, okres spokoju i stabilizacji.

Uczucia

Zapowiadają się obiecujące spotkania i związki, które są inspirujące, przynoszą szczęście i mają przyszłość. Dla osób w stanie wolnym to czas sprzyjający nadejściu nowego związku, w którym będzie silne uczucie miłości po obydwu stronach. Jeżeli jesteś już związany z drugą osobą, będzie to oznaka umocnienia go . Związki partnerskie będą znajdować się pod "szczęśliwą gwiazdą", nadejdzie okres  pełen ciepła spokoju, zaufania.

Zdrowie

Siódemki borykające się z problemami zdrowotnymi mogą spodziewać się pozytywnego zakończenia lub  poprawy w sprawach zdrowotnych. Dla kobiet mających problem z zajściem w ciążę duża szansa na pokonanie go.

Przesłanie

Anioł Chwały

„Wyśpiewuję cześć i chwałę źródła wszelkiego życia”

Wibracja 8

Staniecie przed wyborami, które wytyczać będą kierunek i charakter dalszego życia. Otworzy się przed Wami droga do osiągnięcia sukcesu we wszystkich dziedzinach, ale pamiętajcie, że osiągnięcie go zależy od współpracy świadomego intelektu z podświadomością. W podejmowanych przez Was decyzjach serce i rozum powinny mówić jednym głosem.

Praca

Pracę swą będziecie wykonywać z dużym zaangażowaniem i zamiłowaniem. Może nastąpić zasadnicza zmiana celu zawodowego. Nie bójcie się w tym czasie podejmować nowych wyzwań, zadań, realizacji tego czego pragniecie. To dobry okres dla osób chcących zmienić miejsce zatrudnienia lub profesję.

Finanse

Okres ten będzie sprzyjał sprawom finansowym które mogą przynieść profity w przyszłości. Dotyczy to decyzji w zakresie  dokonywania założenia spółki, wyboru wspólnika, inwestycji.

Uczucia

Dla singli nadejdzie pora na wielką miłość, prawdziwe szczęście. Otwórzcie się na uczucia, pozbądźcie  się obaw. Będzie to czas sprzyjający decyzjom o wejściu w związek z konkretną osobą i wzięcia odpowiedzialności za tą relację. W zawiązkach stałych i harmonijnych ósemki będą wykazywać się otwartością na partnera i prawdziwym zaangażowaniem.             W relacjach zaburzonych mogą pojawić się dylematy dotyczące uczuć wobec partnera życiowego. Może się pojawić potrzeba zrewidowania swoich uczuć do konkretnej osoby i podjęcie decyzji o rozstaniu.

Zdrowie

 Dolegliwości o podłożu psychosomatycznym, często w obrębie przewodu pokarmowego.

Przesłanie

Anioł Pojednania

„Niech się w pełni pogodzę z tym co zostawiam za sobą”

Wibracja 9

Dziewiątki z większym nasileniem będą zwracać uwagę na wartości duchowe w życiu. . Będą rozwijać własne zainteresowania i pogłębiać swoją wiedzę. Zajmą się ze zdwojoną siła rodziną. Częściej będą spotykać się z przyjaciółmi i odnawiać z nimi kontakty. Towarzyszyć im będzie w tym wszystkim optymizm, idealizm, humanitaryzm, szczodrość oraz zdolność do wybaczania. To korzystny czas na organizację spotkań rodzinnych i towarzyskich oraz planowanie wspólnej podróży.

Uczucia

W związkach stałych dziewiątki będą dążyć do połączenia z partnerem na poziomie duchowym. Jeśli chodzi o wspólne odczucia, ale także zainteresowania czy zbieżne poglądy. Jedno rozumie drugie bez słów. Dla osób"po przejściach" pojawi się szansa na stworzenie związku opartego na prawdziwych wartościach takich jak szczerość i prawda. Relacji, w której nie będzie miejsca na prowadzenie „gierek”, kłamstwa czy zdrady. Marzec będzie też sprzyjał zaręczynom, ślubom oraz chrzcinom.

Praca

W tej sferze dziewiątki mogą spodziewać się awansu. Czas ten będzie sprzyjał pracy naukowej i intelektualnej. Warto pomyśleć o podniesieniu własnych kwalifikacji.

Finanse

Możliwa nagroda pieniężna lub podwyżka. Okres ten będzie sprzyjał podpisywaniu umówi zawieraniu kontraktów.

Zdrowie

Mogą się pojawić problemy dermatologiczne pochodzenia auto-immunizacyjnego lub bakteryjnego. Wzmożoną czujnością powinni wykazać się alergicy.

Przesłanie

Anioł Książę Północy

„Czczę swoją niepowtarzalność z radością i wdzięcznością”

Twój indywidualny horoskop wyślij SMS: Pomoc, imię, data urodzenia na 7336 za 3,69zł 

Być może zainteresuje Cię także wróżba online

Zakaz kopiowania i rozpowszechniania tekstu bez podania linku do strony Ezolinia Wróżby