Horoskop tygodniowy ogólny

Horoskop tygodniowy ogólny

Przesłania Anielskie na tydzień od 1 do 7 sierpnia 2016

 

PRACA

Będzie to czas, gdy mogą być wyczuwalne niższe energie pochodzące z negatywnych emocji ludzi (na przykład zazdrość, zawiść), które utrudnią codzienne sprawy.  Nie będzie sprzyjającej aury nie tylko do pracy, ale w każdej sferze życia.  Jeśli odczujesz trudności, dla których nie masz racjonalnego wyjaśnienia, zrezygnuj z podejmowania działań, które możesz przełożyć.  Siły, które będą wyczuwalne  to przestarzałe, negatywne wzorce tkwiące w podświadomości zbiorowej, które muszą zostać uwolnione i oczyszczone. Te energie w tym tygodniu będą uwalniane przez Anioły. Nie da się posprzątać tego bałaganu tak, abyśmy niczego nie odczuli. Bądź jednak świadomy tego, że jest to sytuacja przejściowa.Możesz robić plany długoterminowe, ale z realizacją lepiej się wstrzymać.

 

Motto:Uczyń z każdej napotkanej przeszkody swoją szansę!

 

FINANSE

Dobra passa pojawi się we właściwym czasie.  Obecnie możesz wizualizować swoje marzenia, przemyśleć, czego naprawdę pragniesz.  Plany i zamiary będą dojrzewać, aż na horyzoncie pojawi się nowa możliwość. To czas uśpienia, nie aktywności, ale nie potrwa długo.  Poczekaj, aż Anioły oczyszczą Twoje otoczenie. Słuchaj głosu swego serca.

Motto:"Zacznij urzeczywistniać SWOJE MARZENIA! Zrób to już teraz." E.J.Hicks

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Zbliża się radosny moment, kiedy nadejdą pozytywne zmiany w relacjach miedzy Tobą a ludźmi. Po tej zmianie poczujesz, że łatwiej Ci się z nimi porozumieć.  Teraz jednak Archanioł Michał ze swoją grupą anielską zajmie się budowaniem nowej, oczyszczonej przestrzeni życiowej dla Ciebie.

Zachowaj cierpliwość wobec partnera, jeśli wyda Ci chłodny lub nieczuły. Bedzie wolał zająć się  materialnymi sprawami i zapewnieniem dobrego samopoczucia dzieciom, niż  romantyczną kolacją. Postaraj się okazać mu wyrozumiałość.  

Wkrótce poczujesz przypływ pozytywnych myśli, a sprawy ruszą do przodu.  Łatwiej będzie znaleźć swoją drugą połówkę, jeśli jesteś samotny lub pogłębić więzy ze stałym partnerem.

Motto:Jeśli masz kierunek swojej drogi, to dotrzesz tam gdzie zaplanowałeś.

 

 

SAMOPOCZUCIE

Możesz mieć natrętne, negatywne myśli, które trudno wyrzucić z głowy. Staraj się odwrócić swoją uwagę i skupić na czymś, co nie wywołuje złych emocji. Bądź dla siebie łagodny i cierpliwy. Pozwól sobie na odpoczynek. Anioły sprawią, ze nic ważnego Ci nie ucieknie, nic się nie zawali, jak odetniesz się na jakiś czas od wszystkich nieprzyjemnych myśli i pozwolisz sobie skoncentrować się na rzeczach neutralnych. Potrzebujesz teraz spokoju, aby pozbyć się toksycznych wzorców mentalnych i przyjąć nowe, pozytywne energie.

Motto:Wyślij światło i miłość do swojej czakry serca.

 

Autor wróżka Miranda

Tel.708 588 502 kod 5