Porada tarota dla dwunastu znaków zodiaku

Porada tarota dla dwunastu znaków zodiaku

 

Niezależnie od tego, czy szukasz tygodniowego horoskopu czy miesięcznego horoskopu w naszym serwisie znajdziesz porady  wróżek online, co poprowadzą Cię przez najtrudniejsze chwile.

 

Horoskop tygodniowy 30 X - 5 XI

 

Koziorożec

Koziorożce w nadchodzącym tygodniu będą musiały coś poświęcić dla dobra sprawy, w którą są zaangażowane. Macie przed sobą nowe możliwości w pracy zawodowej i musicie przemyśleć, czy chcecie wziąć je pod uwagę podczas planowania najbliższego tygodnia w pracy. W finansach czeka Państwa odpoczynek, układało się będzie dokładnie tak, jak macie to w planach. Dla miłości karty w nadchodzącym tygodniu przewidują sporo namiętności, nierozerwalną więź pomiędzy wami i waszymi partnerami, także nic niepokojącego w miłości działo się nie będzie. Jeśli partnerów nie macie w nadchodzącym tygodniu powinniście znaleźć osobę, ale musicie uważać, gdyż owa osoba może nie mieć czystych zamiarów wobec was.

Wodnik

Wodniki w nadchodzącym tygodniu będą musiały zawalczyć o swoje. W miłości jesteście Państwo chronieni przez cały wszechświat i nie stanie się nic złego. Wykluczyć należy wszelkie nieporozumienia i otworzyć się na całe dobro, jakie daje nam świat. Jeśli nie macie partnera znajdziecie go bardzo szybko i będzie to partner na dłużej. W finansach niestety szukacie Państwo wsparcia w złym miejscu i jeśli przemyślicie tą kwestię to finanse zaczną układać się dokładnie w taki sposób jak macie to zaplanowane. W pracy nie najlepszy tydzień na podejmowanie ryzyka, ponieważ może ono skończyć się fiaskiem. Musicie być czujni na innych ludzi, ponieważ mogą grać nieczysto. Gry liczbowe dla Wodników w nadchodzącym tygodniu wskazane i mogą przynieść odrobinę szaleństwa.

Ryby

Ryby w nadchodzącym tygodniu zaczną szukać piękna w przyrodzie i to jest bardzo dobra ścieżka na jesień, świat i przyroda są piękne i jeśli to dostrzeżemy, będziemy cieszyć się tym pięknem, jakie jest wokół.  Mając piękno w sercu nie może nam się coś nie udać. W miłości odnajdziecie Państwo szczęście i radość w połączeniu z idealną komunikacją może zaowocować tylko spokojnym i harmonijnym związkiem. Jeśli nie macie partnera już czeka na was pewien Król J Mocno zbudowany, silny i hojny a na dodatek doskonały doradca i kochanek. Cóż można chcieć więcej?

W pracy dostaniecie wszystkie potrzebne narzędzia, aby pracować wydajnie i skutecznie. Jeśli poszukujecie klientów, to z pewnością ich znajdziecie w nadchodzącym tygodniu. Jeśli macie jakieś projekty do zrobienia – zrobicie je będąc zadowolonym z wyniku. O Finanse będziecie rywalizować i jeśli nie włożycie odpowiedniej ilości zaangażowania i pracy możecie coś stracić, niemniej jednak, gdy zainteresowanie tematem będzie na odpowiednim poziomie z pewnością niczego nie stracicie a będziecie uśmiechnięci.

 Wróżbita Saleos rozwiąże każdy Twój problem.Zadzwoń teraz telefon 708 588 642 Kod 30 ( 3,69 zł z VAT/min)

Baran

Dla osób spod znaku zodiakalnych Baranów nadchodzący tydzień minie beztrosko i bardzo szybko.  Nie będzie czasu na oglądanie się wstecz, chociaż z pewnością chcieliby Państwo to uczynić. Nie uda się to z powodu braku czasu i przeszłość odejdzie w zapomnienie. W miłości tworzycie nierozerwalną wieź ze swoimi partnerami, mogą zdarzyć się nieporozumienia, ale wasza miłość jest na tyle silna, że przetrwacie wszystko. Pojawia się czas na namiętności, które nadchodzący tydzień szykuje. Jeśli partnera Państwo nie macie jest nadzieja, na znalezienie bratniej duszy i stworzenie związku, ale warunkiem jest jedno magiczne słowo: Działajcie!

W pracy pokazują nam się drogi do wyboru, być może trzeba będzie podjąć jakąś ważną decyzję, od której może sporo zależeć. Jeśli tylko będziecie grali uczciwie – możecie na tym tylko zyskać. Finansowo będzie bardzo dobrze, do czego przyjdą nowe możliwości, więc można tylko się cieszyć, bo niczego wam nie zabraknie.

Byk

Zodiakalne Byki w nadchodzącym tygodniu w miłości nie mają się czego obawiać, nie zmieni się nic, a Państwo będziecie żyli w szczęściu. Jeśli chcecie porozmawiać o czymś ze swoimi partnerem to tydzień będzie sprzyjał wszelkim poważnym rozmowom. Jeśli partnera Państwo nie mają to najlepiej Waszą sytuację będzie opisywał cytat z książki: „Pierwszy raz, właśnie wtedy, na ułamek sekundy, pojawiła się we mnie myśl o przyszłości z Tobą. A zaraz potem zaczęłam się tego bać." Tak proszę Państwa, poznacie intrygującą osobę, z którą połączy Was dużo namiętności i szczerych uczuć do tego stopnia, że będziecie się bać rozwoju wydarzeń, ale w tym pozytywnym sensie, ponieważ przyjść może zakochanie. W pracy musicie zacząć działać, tak na poważnie, ponieważ nadchodzący tydzień przynieść może sprawdzanie efektów waszej pracy. W finansach zwrócić trzeba będzie uwagę w nadchodzącym tygodniu na osoby, które podpięły się pod wasz budżet, bo ów osoby mogą brać odrobinę za dużo.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta będą w nadchodzącym tygodniu wzywane do podjęcia ostatecznego działania w swoich zagmatwanych sprawach, jeśli nic Państwo nie zrobicie to los przejmie inicjatywę, z czego efektów możecie nie być drogie bliźniaki zadowolone. W kwestiach miłosnych jesteście na etapie marzeń. Widać, że nie do końca jesteście zadowoleni z obrotów sprawy i karty wskazują że nadchodzący tydzień jest odpowiednim czasem, aby przemyśleć kwestie związkowe. Jeśli partnera nie macie to nadchodzący tydzień przynieść może zmiany w tej kwestii. W pracy możecie zostać w końcu zauważeni. Finanse natomiast nie kształtują się najlepiej gotówka wypływa, a to, co wpływa może nie wystarczać na dostatnie życie i nadchodzący tydzień jeszcze nie zmieni tego stanu rzeczy.

Rak

Raki w nadchodzącym tygodniu całkowicie oddadzą się pracy, w której będziecie spędzali dosyć dużo czasu, niestety partnerowi może to się nie spodobać przez co mogą wyjść kłótnie podczas których będziecie wywlekali dużo spraw z przeszłości. Jeśli tylko pomyślicie, co może czuć partner i dlaczego – oraz wyciągniecie z tego odpowiednie wnioski uda się wam przez to przejść. A wiadomo co nas nie zabije, to nas wzmocni. Jeśli partnerów nie macie nadchodzący tydzień jest idealnym na tworzenie związków i szukanie partnerów. Z pewnością znajdziecie kogoś godnego waszego zainteresowania. Finansowo będzie bardzo dobrze, lepiej niż się spodziewaliście, planowane są zyski, można grać w gry liczbowe, bowiem nie powinniście być stratni.

Lew

Osoby spod znaku zodiakalnego Lwa w nadchodzącym tygodniu będą planowały ciągłą zabawę oraz spotkania towarzyskie. W finansach rozpoczyna się etap dobrobytu. Los coś wam podaruje dzięki czemu przestaniecie na pewien okres przejmować się stanem swoich finansów, będzie to powód do dumy i radości. Duża część tych finansów zostanie „przebalowana". Uważajcie tylko w pracy, czasem po zabawie lepiej wziąć wolne, chociaż karty nie przewidują żadnych trudności w kwestiach zawodowych. W miłości proszę Państwa będziecie dogadywali się trochę trudniej niż zwykle, partner może trochę marudzić i będzie z pewnością bardziej niż Wy przytłoczony jesienią, niemniej jednak będą to tylko chwilowe humory, nie groźne dla trwałości związków. Jeśli partnera nie macie, macie mnóstwo możliwości w nadchodzącym tygodniu do poznania odpowiedniej osoby, ale czy sami tak naprawdę tego chcecie? Na to pytanie każdy zodiakalny Lew musi odpowiedzieć sobie sam.

Panna

Zodiakalne Panny mają coś w nadchodzącym tygodniu do przemyślenia. Tydzień będzie dobrym momentem na odizolowanie się od wszystkich, złapanie chwili wytchnienia, przemyślenie priorytetów jakie mamy obecnie w życiu. Zastanowienie się czy nie potrzeba ich zmienić. W miłości czeka Państwa bardzo szczęśliwy i spokojny czas. Czas wybaczenia, radości, miłośni, wspólnego spędzania czasu, czas zdrowia i wszystkiego co najlepsze. W kwestiach sercowych możecie liczyć na niespodziankę od partnera. Jeśli nie macie jeszcze osoby z którą na stałe dzielicie życie nadchodzący tydzień z pewnością zmieni ten stan rzeczy, gdyż będziecie bardzo otwarci na nowych ludzi, szczerość, którą będziecie się posługiwać szybko przyciągnie do was bardzo fajne i dobre osoby, które także będą miały wobec was szczere zamiary. W finansach nie będzie na bogato, ale dacie sobie spokojnie radę bez większych wyrzeczeń. W pracy natomiast będzie zabieganie, ale może to tylko przed wolnymi dniami, w każdym razie za pracę będzie trzeba się wziąć.

Waga

Nowy tydzień dla osób spod znaku Waga będzie tygodniem rodzinnym. Spędzicie go Państwo wraz z rodzinami pogłębiając więzi, ciesząc się sobą i rodzinami. W miłości nie będziecie mieli ani czasu ani ochoty na jakiekolwiek nieporozumienia, będziecie iść na rękę tej drugiej stronie. Sporo myślenia was czeka odnośnie spraw duchowych, ale nie ma co się dziwić w końcu nadchodzący tydzień szykuje nam święta. Jeśli partnerów nie macie jeszcze to czas zawieszenia poszukiwań, nie będzie na to ochoty. Przypadkowe spotkania powinniśmy wykluczyć, albowiem wracanie do przeszłości, która była etapem zamkniętym nigdy nie jest dobrym pomysłem. W pracy czeka was sporo zamieszania, ruchu, nowych wiadomości, nowych zadań. Finansowo nie będzie tak dobrze, ponieważ czeka was kilka wyrzeczeń, ale to raczej z rozsądku, takie pohamowanie się w sklepie i zrozumienie, że to, co się wam podoba nie jest wam niezbędne w domu, a może też niepotrzebne.

Skorpion

Skorpiony w nadchodzącym tygodniu czekał będzie sukces w tych sprawach, z którymi skorpiony walczyły już od jakiegoś czasu. Mogą to być przede wszystkim sprawy związane z urzędami czy instytucjami. W miłości los szykuje Państwu przeogromną niespodziankę, z której będziecie Państwo zadowoleni. Partner się zreflektuje i obsypie Was bukietem przynajmniej dobrych słów. Jeśli nie jesteście w związkach nadchodzący tydzień bardzo szybko zmieni ten stan i staniecie się kochane skorpiony bardzo szczęśliwe i radosne. W kwestiach finansowych nadchodzą wpływy, które jak to u Skorpionów będą rozsądnie przeznaczone na plany na przyszłość. W pracy niestety przyjdzie Wam trochę popracować i powoli kończy się dobry czas nie robienia zbyt dużo w kwestiach zawodowych.

Strzelec

Otworzą się przed Państwem nowe możliwości w nadchodzącym tygodniu, to co do tej pory było niemożliwe stanie się realne i możliwe. W miłości będzie pielęgnowanie więzi rodzinnych, wspólne spędzanie czasu w dobrej i miłej atmosferze. Jeśli nie jesteście w związku szybko znajdziecie partnera, z którym zwiążecie się na bardzo długo. W pracy trochę przerwa, odetchniecie z ulgą po wykonanych zadaniach. Może to być wolne, urlop – szczególnie na czas świąt. Przyda Wam się ten czas do nadrobienia zaległości w domu. Finansowo będzie spokojnie, tydzień będzie dla was łaskawy i dobry, macie wszystko co mieć powinniście i nic złego w kwestii finansowej nie stanie się w nadchodzącym tygodniu.

Autor wróżbita Saleos