Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

 

Sprawdź co karty tarota mówią  o przyszłości dla Twojego znaku w tym tygodniu.

 

BARAN

Jeśli do tej pory miałeś opóźnienia z realizacją pewnych projektów, to teraz łatwo będzie Ci to zmienić i ruszyć wszystko do przodu. Sprawy mogą się rozwiązać same lub Twoje działania w końcu przyniosą spodziewany efekt. Koniec z opóźnieniami w pracy, marazmem i zastojem. Jeśli miałeś obawy o swoje finanse, to pojawi się sposób na wyjście z kłopotu. Oczekiwane pieniądze w końcu nadejdą. Bezrobotnym może się trafić okazja na zarobek lub stałą pracę, choć może się okazać, że będzie konieczność dojazdu lub podróży, której nie planowałeś. Najważniejsze jednak, że pojawią się nowe możliwości, a problemy będziesz mógł pomału zostawić za sobą. Nie zrażaj się wiadomościami, które nadejdą, nie wszystkie Ci się spodobają, ale przynajmniej będziesz miał jasność sytuacji. Jeśli naprawdę chcesz odmienić swoje życie, będziesz musiał też zostawić za sobą pewne stare sprawy z przeszłości, bo możesz mieć skłonności do rozpamiętywania, a to będzie Cię zatrzymywać mentalnie przy przeszłych kłopotach. Warto więc przygotować się do nowego również w sensie psychicznym. Niemiłe doświadczenia, które masz w pamięci mogą powodować, że z nieufnością spojrzysz na wydarzenia, które nadejdą, ale wystarczy, żebyś zmienił nastawienie, a wszystko wyda się prostsze. Weekend poświęć rodzinie i przyjaciołom i pozwól sobie na relaks.

BYK

Skup się w tym tygodniu na sprawach zawodowych, bo może się pojawić na horyzoncie obiecująca szansa na zysk, a w dalszej przyszłości poważne przedsięwzięcie biznesowe. Może to być wielki krok naprzód w Twojej karierze zawodowej, jeśli wykorzystasz wszystkie swoje atuty i możliwości. Z powodu konkurencji będzie trzeba zaprezentować się z jak najlepszej strony. Sprawę musisz dobrze przemyśleć, bo zorganizowanie wszystkiego w drobnych szczegółach może okazać się nieco kłopotliwe. Warto jednak zainwestować w to swój czas i dobry pomysł, bo taka okazja nie trafia się często. Będziesz kreatywny w swoich posunięciach i przemyśleniach, więc masz duże szanse, aby poradzić sobie z konkurencją jak i znaleźć możliwości, aby dopiąć swego. Druga połowa tygodnia będzie wymagała od Ciebie zdecydowanych wyborów, szybkości w działaniu i inteligencji. Ważne jest, abyś konsekwentnie dążył do celu i nie wykazał się słomianym zapałem. Pomysły wprowadzaj w czyn, nie czekaj, aż inni zrobią to przed Tobą, bo przecieknie Ci przez palce atrakcyjna szansa na rozwój zawodowy. Realizuj zadania niestrudzenie, a wiele możesz wygrać w tym tygodniu. Zaufaj swoim zdolnościom, a w weekend pozwól sobie na relaks. Powinien to być miły czas, a Ty będziesz potrzebował zregenerować siły i poczuć ciepła domowego ogniska.

BLIŹNIETA

Ten tydzień przyniesie Ci dużą łatwość wpływania na emocje innych. Będziesz wiedział, jak użyć słów i jak zadziałać, żeby odpowiednio wpłynąć na sytuację lub spojrzenie na sprawę u innych osób. Możesz

mieć odczucie, że inni działają i myślą w rytm tego, co im podpowiesz. Będziesz robił na otoczeniu wrażenie osoby godnej zaufania, wiarygodnej i budzącej szacunek, co ułatwi Ci sytuację. Nie wszystko jednak pójdzie po Twojej myśli. Choć jesteś bardzo zdolny, to jednak mogą się pojawić osoby, które będą psuły Ci szyki. Inni wokół Ciebie mogą mieć prywatne cele, których nie rozumiesz, więc łatwo będzie o niemiłą sytuację, drażliwe słowo, co może Cię rozczarowywać i nieco odbierać chęci do działania lub wywoływać wątpliwości. Jeśli chcesz osiągnąć cel, musisz pokazać innym, że nadajesz się do kierowania ludźmi, że masz coś ciekawego do powiedzenia. Jeśli ich nie przekonasz, to na razie utkniesz w pół kroku do przodu. Tylko duża siła przebicia, pewność siebie, silna motywacja i duża koncentracja na celu może przynieść Ci naprawdę duży sukces. Będziesz musiał jednak jeszcze nad tym popracować, bo trudno będzie wykonać zadania, które zaplanowałeś na najbliższy czas akurat w tym tygodniu. Postaraj się wykorzystać maksymalnie atuty, które masz w ręku. W weekend odwiedź kogoś, zamiast siedzieć w domu. Może to pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.

RAK

Sprawy finansów będą dominować w tym tygodniu. Celem będzie powstrzymanie wydatków, blokowanie lub unikanie inwestycji. Jeśli uznasz, że jakaś inwestycja naruszy Twoje dobra lub odbierze Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego, to będziesz wiedział co zrobić, aby nie dopuścić do wydawania pieniędzy. Może wynikać to z przezorności, ale karty wskazują, że jest to przezorność oparta na zbytnim materializmie lub bezpodstawnych lękach. Uda Ci się na razie utrzymać wszystko na zasadach, które Ci odpowiadają, jednak możesz mieć uczucie, że nadmiernie skupiasz się na finansach, a mniej na ludzkich uczuciach i emocjach innych ludzi. Mogą Cię nawet drażnić osoby, które kierują się w sprawach finansowych bardziej sercem i spontanicznością niż racjonalnym myśleniem. Będziesz więc usilnie pracować nad tym, aby nie stracić kontroli nad wydatkami, stanem konta, a wiele potrzeb może wydawać Ci się zupełnie zbędnych i niepotrzebnych. Nawet w weekend nie odpoczniesz od tych myśli, bo obawa, że dojdzie do jakiejś decyzji bez Twojej wiedzy, sprawi, że skoncentrujesz się na tym, żeby odpowiednio zmotywować innych do oszczędzania i podejmowania bardzo ostrożnych decyzji. Tydzień ten może być chłodny w relacjach z innymi. Pomyśl nad tym, czy faktycznie sytuacja jest aż tak groźna, żeby się tak zamartwiać.

LEW

Lwa może ucieszyć potknięcie konkurenta lub rywala, a jeśli ma go w pobliżu i nadarzy się okazja, to chętnie mu zaszkodzi, albo chociaż zrani jego emocje. Niektóre Lwy mogą szukać możliwości pozbycia się kogoś ze swojego otoczenia, ze swojego „terytorium”. Nie zawsze będzie to „terytorium” Lwa, ale on sam może szukać sposobu aby dyskretnie je rozszerzyć i pozbyć się tych, którzy mu zawadzają lub przeszkadzają w realizacji własnych celów. Nie będą to jednak otwarte i jawne konflikty. Nie wszystko jednak, Lwie, będzie toczyć się pod Twoją kontrolą lub według Twoich oczekiwań. Mogą pojawić się nieoczekiwane okoliczności, które popsują Ci plany. Pojawi się okazja, na którą czekasz lub nowe wyzwanie, ale nie dostaniesz zaproszenia na to wydarzenie. Kiedy inni będą w centrum wydarzeń, Tobie pozostanie zacisze domowe i drobne przyjemności płynące z codzienności. Spokój i stabilizacja to energia drugiej połowy Twojego tygodnia. Może nie będzie to szczyt Twoich Marzeń, ale za to zyskasz czas dla bliskich, a oni będą go mieli dla Ciebie. Jeśli planujesz aktywność z większą dawką adrenaliny, to będzie trzeba to przesunąć na inny czas. Pożądanie wrażeń może spowodować pewną niecierpliwość w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, ale bardziej jest prawdopodobne, że ostatecznie z powściągliwością przyjmiesz to, co nadejdzie.

PANNA

Dla Panny będzie to tydzień pracy i zabiegania, ale da jej to spełnienie. Jeśli wcześniej brakowało Ci aktywności albo czułeś przemęczenie, to teraz odczujesz przypływ sił i kreatywności, co pozwoli Ci na samorealizację, ale również i załatwienie tego, co zaplanowałeś. Nie będziesz mieć problemów z samodyscypliną i organizacją czasu. Pomimo zabiegania, powinieneś znaleźć chwilę dla bliskich, dla dzieci, a jednocześnie wejść w przyjemny rytm dnia dla Ciebie. Nie braknie Ci siły woli, żeby wypełniać zadania, które przed sobą stawiasz. Jeśli planujesz miłe wyjście na kolację w Walentynki, to na pewno się uda. To dobry moment, żeby spędzić ten czas poza domem. Niestety Twoja praca nie zawsze będzie wynagrodzona, jak na to zasługuje. Pożyczki mogą nie zostać spłacone w terminie, więc jeśli czekasz na pieniądze, nastaw się na opóźnienia. Ewentualne raty do spłacenia mogą Ci ciążyć, zwłaszcza jak zechcesz wydać nieco więcej w tym tygodniu na przyjemności, niż zazwyczaj czynisz. Jeśli marzysz o czymś, na co Cię w tej chwili nie stać, nie trać czasu na analizę sytuacji, bo jeszcze nie nadszedł czas na spełnianie marzeń, a może Cię to niepotrzebnie wpędzić w przygnębienie. Ostrożnie z wydatkami w tym tygodniu, planuj z rozmysłem, bo możesz ściągnąć na siebie kłopot, który pogorszy Ci nastrój. Dostosuj się do swoich możliwości i nie licz na dodatkowe pieniądze w tym czasie.

WAGA

Nie będzie to czas radykalnych zmian, ale mimo to trafi się okazja, żeby zabłysnąć w pracy lub wśród otaczających Cię ludzi. Osoby niesprzyjające Ci usuną się w cień, bo będą na chorobowym, na urlopie, albo ich znaczenie przygaśnie w tym czasie, a Ty wykażesz się siłą przebicia, inteligencją i zdolnościami, które wcześniej mogły być niedoceniane. Możesz odczuć wzrost pewności siebie, wykorzystaj więc dobrze swoje przysłowiowe 5 minut, kiedy to Ty możesz być w centrum wydarzeń podziwiany przez innych. W gronie osób, z którymi dobrze się znasz, może dojść do odkrycia, które sprawi, że może się wkraść nieco nieufności, możesz odczuć potrzebę odsunięcia się od osoby zaprzyjaźnionej lub dojdzie do wydarzeń, które chwilowo doprowadzą do czasowego wycofania się z relacji. W drugiej połowie tygodnia emocje powinny zacząć opadać, a wyzwania już nie będą tak intensywne. Będzie to dobry czas dla przyjaciół, spotkań towarzyskich, ale też warto spędzić te chwile z najmłodszymi czyli z dziećmi. Czas poświęcony dzieciom będzie dla Ciebie przyjemny i wniesie dużo beztroski. Dopiero w niedzielę możesz poczuć zmęczenie macierzyństwem lub ojcostwem, jeśli naprawdę intensywnie się zaangażujesz w rodzinne sprawy. Osoby, których dawno nie widziałeś, mogą odnowić kontakt, co również sprawi Ci radość.

SKORPION

Jeśli czekałeś na ważne decyzje, które miały odmienić Twoje życie, to jest szansa, że w tym tygodniu sprawy pójdą naprzód i zmienią się na lepsze. Pozytywna zmiana będzie dotyczyć decyzji, ale na konkrety musisz poczekać. Zmian tych możesz więc jeszcze teraz nie odczuć bezpośrednio, ale otworzą się przed Tobą tak czy inaczej zupełnie nowe, lepsze perspektywy. Twój szef dokona dla Ciebie korzystnego wyboru lub otworzy przed Tobą możliwości, które wcześniej były dla Ciebie niedostępne. Może się okazać, że najpierw trzeba jeszcze załatwić kilka spraw, które stoją na przeszkodzie, ale najtrudniejsze już za Tobą. Koledzy lub koleżanki z pracy mogą Ci zazdrościć, ale na razie tego nie odczujesz, bo w drugiej połowie tygodnia przyjdą pewne opóźnienia spraw, co może Cię zmęczyć psychicznie, a u rywali uśpi czujność. Możesz być lekko nadwrażliwy w tym czasie i emocjonalnie reagować na sytuacje. Uczuciowe nastawienie do ludzi i wydarzeń będzie wpływać na

Twoje decyzje. Sprawy domu i rodziny będą na pierwszym miejscu, a w drugiej połowie tygodnia może się z Tobą skontaktować osoba z przeszłości. Będziesz w tym czasie dobrym przyjacielem, ale też i sam możesz potrzebować rozmowy z kimś zaufanym i bliskim. To będzie tydzień, w którym uczucia zdominują rozum. Weekend zapowiada się typowo rodzinny, co pozwoli Ci cieszyć się satysfakcjonującymi związkami z najbliższymi.

STRZELEC

Strzelcom upłynie ten tydzień na sprawach zawodowych, ale nie braknie też emocji w życiu prywatnym. Zawodowo czas stabilny, choć wymagający zaangażowania, aby utrzymać wysoki poziom skuteczności w pracy. Nie będzie to jednak okres znaczących zmian zawodowych. Spore znaczenie będą miały też emocje u Strzelca. Możesz poczuć spełnienie uczuciowe, radość i dobre samopoczucie w sferze prywatnej. Panie poczują się kochane, a mężczyźni usatysfakcjonowani emocjonalnie. To, co jednak dobrze się zacznie, może zostać popsute przez zaskakujące wydarzenia, które wywołają niespodziewane reakcje i poczucie dezorientacji. Nie ufaj zanadto pogłoskom, bo ktoś może chcieć zepsuć Ci nastrój w tym tygodniu, w szczególności w relacjach lub związkach z partnerami lub w przyjaźni. Jeśli pojawi się niejasna sytuacja w tym czasie, zacznij ją od razu wyjaśniać, abyś nie utknął w nieświadomości. Jeśli będziesz czekał biernie na rozwój wydarzeń, to w tym tygodniu niczego się nie dowiesz. Tylko Twoja aktywność i racjonalne podejście do ewentualnych zagmatwanych spraw pozwoli Ci szybko dojść do prawdy i uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Ten tydzień powinien upłynąć Ci bardzo przyjemnie, jeśli nie pozwolisz innym tego zepsuć, a niestety może mieć to miejsce. Nie daj więc sobą manipulować.

KOZIOROŻEC

Rodzina, stali znajomi i przyjaciele to będzie krąg osób, z którymi spędzisz ten czas. Twoje działania będzie cechować konserwatyzm i metody, które stosujesz na co dzień. Mimo wszystko nadejdą wydarzenia, które zburzą nieco Twój porządek dnia, a także Twój sposób myślenia. Będzie to czas, kiedy zwycięstwo w sprawie, na której Ci zależy, będzie się wydawało w zasięgu ręki i zdecydowanie wykorzystasz ten moment. Niestety będzie to tylko krótka chwila szczęścia i triumfu, bo okaże się, że są ważne detale, o których nie miałeś pojęcia. Najpóźniej w drugiej połowie tygodnia wyjdą na jaw szczegóły, które uświadomią Ci błąd w sposobie myślenia. Okaże się, że dzieje się wokół Ciebie więcej, niż sadzisz i będzie trzeba jeszcze raz przyjrzeć się sytuacji. Twoje starania mogą okazać się daremne, jeśli dałeś się oszukać ale również i wtedy, kiedy to Ty zechcesz coś wygrać stosując nie do końca uczciwe metody. Pewne osoby mogą chcieć wykorzystać naiwność innych, aby wywalczyć sobie podstępem coś, na czym im zależy. Nie wikłaj się więc w niejasne sytuacje, bo tylko na tym stracisz. Może się okazać, że ktoś z Twoich znajomych jest przysłowiowym „koniem trojańskim”, więc zachowaj ostrożność. Ujawnienie prawdy wcale nie poprawi Ci nastroju, a jedynie uświadomi, że nie warto ufać każdemu. Nie działaj również sam w taki sposób, bo wyjdzie to na jaw.

WODNIK

Wodnik w nadchodzącym tygodniu będzie żył w pewnym rozdarciu. Z jednej strony będzie odczuwał pęd ku „rewolucji” czyli burzeniu starego porządku i ujawniania błędów, na których budowane są poglądy prowadzące donikąd, a z drugiej strony Los nie będzie przychylny zmianom w tym czasie i będzie zsyłał wydarzenia lub okoliczności stabilizujące niespokojne sytuacje. Intencje Wodnik będzie miał dobre, bo zechce oczyścić złą atmosferę, zwłaszcza dotyczącą relacji międzyludzkich i do

pewnego stopnia osiągnie swój cel. W drugiej połowie tygodnia poczujesz satysfakcję wynikającą z poczucia, że zrobiłeś, co mogłeś, aby osiągnąć rezultat. Uda Ci się więc spojrzeć na sytuację z innej perspektywy i pokazać to innym, którzy będą musieli przyjąć to do wiadomości, ale nie każdego będzie interesować, co się dzieje. Będą osoby, które wolą zająć się swoimi prywatnymi sprawami i nie będzie ich obchodzić reszta świata. Jeśli więc w Twoim otoczeniu pojawią się nieporozumienia między ludźmi, to będziesz tą osobą, która nie będzie miała oporu, aby ujawnić nieznane fakty, co jednak nie będzie miało znaczenia jednakowego dla każdego. W okolicach weekendu zamiast odpoczywać będziesz mieć głowę pełną pomysłów, które będą pobudzać Cię do aktywności lub snucia planów na przyszłość.

RYBY

Ryby zostaną wyciągnięte z marazmu nawet wbrew sobie. Jeśli zechcesz się zamknąć na sprawy innych ludzi, to Ci się to nie uda. Jeśli nudzisz się i masz nadzieje, że ten tydzień przyniesie Ci ciekawe wydarzenia, to się nie zawiedziesz, choć może braknąć Ci elastyczności, żeby dostosować się do zmieniających się okoliczności. Zachowaj dystans w znajomościach, które popychają Cię do nieszczerych działań opartych na nieczystych intencjach. Jeśli wejdziesz z kimś w bliższą znajomość, kto szuka jedynie złośliwych plotek, albo wciągnie Cię w intrygę niepostrzeżenie, to stanie się to za Twoim przyzwoleniem. Takie znajomości nie są Ci potrzebne. Nie daj się wciągnąć w iluzję, że świat jest zły, więc Ty też taki musisz być, żeby coś wygrać. W drugiej połowie tygodnia pojawi się coś, co wywoła u Ciebie zaciekawienie, a może nawet ekscytację. Mogą pojawić się ciekawe pomysły, nowe wiadomości, na które czekasz, co zdecydowanie poprawi Ci nastrój. Przy końcu tygodnia nie będziesz odczuwać potrzeby odpoczynku, a wręcz przeciwnie- czeka Cię wysiłek lub praca włożona w sprawę, która Cię wciągnie. Poczujesz zapał i chęć zajęcia się czymś. Może mieć to związek z nową pasją lub powrotem do dawnych zainteresowań. Leniwa niedziela nie będzie Cię satysfakcjonować, skoro tak wiele będzie działo się wokół Ciebie lub Ty sam poczujesz przypływ energii by realizować cel, który się pojawi.

Chcesz zadać  indywidualne pytanie wyślij SMS o treści: RUNY  Twoje pytanie na numer 73480
(Koszt: 3,69zł/sms)

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby Online nie jest i nie może być publikowane.