Horoskop tygodniowy od 2 do 8 kwietnia

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 kwietnia

 

Sprawdź wróżbę z kart tarota dla swojego znaku zodiaku.

Baran

Wykorzystaj swoje atuty intelektualne. Wyciągnij wnioski i postaw na swoją umiejętność argumentowania. Dobra opinia, jaką sobie wypracowałeś, będzie działać na Twoją korzyść. Doskonały czas dla ambitnych Baranów chcących zrealizować ważne decyzje i postanowienia. Wszelkie plany mają szansę na realizację. Możesz Drogi Baranie rozpocząć zatem terapię odchudzającą, rzucić palenie, złożyć deklarację uczuć partnerowi. W stałych związkach nastąpią ciepłe relacje. Dni będą pełne niespodzianek i namiętnych chwil. Osoby samotne czeka w miesiącu ciekawy flirt, romans, a może nawet coś więcej? Warto zaryzykować.

Byk

Twoje samopoczucie w tym miesiącu będzie zmienne , raz w euforii ,raz w dołku. Pozwól sobie na odrobinę odpoczynku i wyciszenia, a z każdym dniem zaczniesz nabierać energii i chęci do działania. Nawet drobne rzeczy sprawią, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech. W stałych związkach zaufanie i uczucia będą na pierwszym planie. Nie potrzebujecie wielkich zmian, cieszy Was stabilizacja i pewność uczuć wobec partnera. Osoby samotne powinny zacząć działać, ale dopiero karnawał może przynieść interesującą znajomość.

7 Prostych Metod Aby Stworzyć Idealny Związek Partnerski. Zainteresowany? Napisz do mnie→ Klik

 

Bliźnięta

Przed Tobą Drogi Bliźniaku czas skoncentrowany na sprawach zawodowych. Znajdziesz uznanie w pracy jako osoba ambitna, koleżeńska i rzetelnie wykonująca swoją pracę. Zostaniesz doceniony zarówno u pracodawcy jak i w otoczeniu kolegów i koleżanek w pracy. W związkach Twój partner doceni Ciebie i to co robisz dla Waszej relacji. Czas wspaniałych chwil spędzonych na romantycznych chwilach z partnerem. Samotne Bliźnięta powinny uwierzyć w siebie. Nowa fryzura, szalone zakupy, mała metamorfoza  i uśmiech sprawią,że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Rak

Kochany Raku w tym miesiącu poczujesz ogromny przypływ energii. Wykorzystaj to ! Przy odrobinie wysiłku możesz osiągnąć nadzwyczajne rezultaty w każdej interesującej Cię sferze. W związkach Drogi Raku może powiać chłodem. Zbyt duże wymagania, pretensje wobec partnera mogą doprowadzić do niepotrzebnych kłótni i nieporozumień . Spróbuj uniknąć tej sytuacji. Jeżeli Jesteś osobą samotną może Cię czekać miłe zaskoczenie. Los może postawić na Twojej drodze ekscytującą i ciekawą znajomość.

Lew

Najbliższe czas  drogi Lwie powinieneś przeznaczyć na głębokie przemyślenia. Szybkie i gwałtowne zachowanie przyniesie więcej szkody niż pożytku. Nie działaj zatem impulsywnie i pochopnie. Metodą małych kroczków dopniesz swego.Warto również pomyśleć o chwilach relaksu i długich spacerach.Osoby w związku będą wić swoje gniazdka i snuć dalekie plany na przyszłość.To doskonały czas na zaręczyny lub powiększenie rodzinki. Samotne Lwy powinny uzbroić się w cierpliwość, na miłość będzie jeszcze trzeba trochę poczekać.

Panna

Pierwszą rolę w tym miesiącu odegrają sprawy sercowe. Ważne dla Ciebie będą deklaracje i zainteresowanie ze strony partnera. Powiedz mu o swoich oczekiwaniach, a poczujesz jak bardzo jesteś kochana/y. Skłócone pary pogodzą się. Nadejdzie czas na ożywienie i renesans uczuć. Droga Panno jesteś samotna/y? Rozejrzyj się, ktoś z najbliższego otoczenia, stracił dla Ciebie głowę.

Waga

Droga Wago będziesz cały miesiąc w doskonałej formie. Tryskając humorem zostaniesz duszą towarzystwa, a wokół Ciebie pojawi się wielu ciekawych i nowych osób. Być może wśród nich odnajdziesz swoją drugą połówkę? Jeżeli jesteś w związku czeka Cię więcej przyjaźni niż namiętności. Twój ukochany może czuć się teraz zaniedbany. Pokaż jak bardzo Ci na nim zależy. To poprawi Wasze relacje. Wolne Wagi będą znudzone samotnością, mają szansę na zmianę tej sytuacji. Czas spotkać  się z osobami dawno nie widzianymi. Wśród nich jest osoba, której nie jesteś obojętna/y.

Skorpion

W tym miesiącu czeka Ciebie wiele interesujących  rozmów w sprawach zawodowych. Warto wykorzystać ten czas i pokazać na co Cię stać. Nie ma prostych rozwiązań, a efekty odważnych decyzji przyniosą satysfakcjonujące wyniki. Zwłaszcza w sferze finansów. Skorpiony w związku mają doskonały czas na zalegalizowanie związku. Nastąpi umocnienie więzi z partnerem. Jeżeli jesteś osobą samotną, ten miesiąc sprawi ,że zaczniesz poważnie myśleć o przyszłości. Najlepszy czas na pokazanie co masz do zaoferowania: szczerość, opiekuńczość, odpowiedzialność to Twoje największe atuty.

Strzelec

Drogi Strzelcu postaraj się  w najbliższych dniach rozsądnie zarządzać czasem i pieniędzmi, zwłaszcza jeśli na Twojej drodze pojawią się atrakcyjne oferty i propozycje. Pracy będzie naprawdę dużo, ale poradzisz sobie bez trudu. Osoby w związku poczują bliskość z partnerem i chwil uniesienia. Będziecie nierozłączni. Samotne Strzelce zamiast czekać, aż ktoś Was zauważy , same powinny wziąć sprawy w własne ręce. Wybierać,inicjować i szukać nowych znajomości. To od Ciebie teraz zależy jak długo będziesz samotna/y.

Koziorożec

Jeśli coś wciąż idzie nie po Twojej myśli , spróbuj odpuścić i poszukać nowej strategii. Nie warto trzymać się zatartych szlaków i przyzwyczajeń. Postaraj się skupić na konkretnym celu, a wszystko pomyślnie się ułoży. Jeżeli jesteś w związku przed Tobą ożywienie i odnowa uczuć.Czeka Was wiele spotkań towarzyskich, które wpłyną pozytywnie na wasze relacje. Osoby samotne poznają kogoś kto spełni ich oczekiwania. Przyjaźń, miłość i szczęście zapuka do Twojego serca.

Wodnik

Miesiąc będzie owocował w niesamowite przygody, niespodzianki i nieoczekiwane zbiegi okoliczności. Dobra passa może potrwać nawet do kilku miesięcy. To dobry okres na spełnienie marzeń o których myślisz od dawna. Dobrane pary zbliżą się do siebie. Dni będą urozmaicone, spędzicie wiele czasu razem. Samotni poczują,że miłość czai się tuż za rogiem. Odwagi Drogi Wodniczku szczęście jest tuż tuż...

Ryby

Przed Tobą czas harmonii i stabilizacji. Nie wydarzy się nic niepokojącego, co pokrzyżowało by Twoje plany. Możesz liczyć na przypływ gotówki. Osoby w związku powinny zwolnić tempo pracy i zaniedbywać sfery uczuciowej i partnera. Romantyczna kolacja przy świecach wprowadzi was w doskonały nastrój. Samotne Ryby poczują się atrakcyjne i pewne siebie. Jeśli uśmiech zagości na Twojej twarzy to w sercu czeka Cię maj za sprawą interesującej osoby, która stanie na Twojej drodze.

  Wróżka online - Wróżby online  708 588 502 (3,69 zł z VAT/min) 
Numerolog, tarocista  708 788 687 (4,92 zł z VAT/min)