Horoskop od 16 do 22 kwietnia

Horoskop od 16 do 22 kwietnia

BARAN

Baran w relacjach z ludźmi może stracić swoją siłę przebicia, zwłaszcza jeśli otoczył się osobami dominującymi. Aby uniknąć ewentualnych konfliktów lub zyskać więcej spokoju, może mieć tendencję do wycofywania się ze swoich dążeń, nawet jeśli poczuje się z tego powodu nieusatysfakcjonowany. Unikanie sytuacji spornych pomoże odzyskać równowagę, choć nie leży to w naturze Barana, aby poddawać się cudzym decyzjom, stąd poczucie dyskomfortu psychicznego może mu doskwierać. Ugodowość może okazać się jednak konieczna. W sytuacjach zawiłych i niejasnych, to dobry czas na wyjaśnienie wszystkich problematycznych punktów, pod warunkiem, że odbędzie się to bez zbędnych emocji. W sprawach zawodowych za to możesz odczuć przypływ energii i kreatywności. Jeśli wcześniej odczuwałeś jakieś naciski na Ciebie, abyś realizował zadania, które Ci nie odpowiadały, to teraz możesz liczyć na większą swobodę w tym zakresie i poczucie zwiększonej przestrzeni w sferze zawodowej. Nowe możliwości zarobkowe lub rozwój kariery zawodowej właśnie teraz staną się realne. Możesz zyskać nowego klienta lub zlecenie czy nową propozycję współpracy. Przełoży się to na zyski finansowe, wiec nie wahaj się, czy skorzystać z nowej szansy. Jeśli masz jakiekolwiek sprawy urzędowe do załatwienia lub planujesz przeorganizować swoją pracę, uporządkować dokumenty, to zrób to w tym tygodniu, bo powinno udać się to sprawnie załatwić.

BYK

U Byka pewne sprawy będą się kończyć, a nowe zaczynać. Przyjaźnie i znajomości oparte na pracy i wspólnych dążeniach mogą wygasać ze względu na nowe okoliczności lub brak wspólnego celu czy też okaże się, że są to cele nieosiągalne. Jeśli masz znajomości, które nie są oparte na dużej zażyłości, choć są sprawy, które Was łączą, to teraz może się okazać, że Wasze drogi zaczną się rozchodzić. Pojawią się za to nowe możliwości w postaci nowych osób, zdarzeń, choć w dalszym ciągu możesz mieć skłonność do opierania się na kręgu osób, z którymi łączą Cię głównie wspólne interesy i zależności biznesowe. Nawet jeśli wycofasz się na krótki czas z życia towarzyskiego, to po chwili znów będziesz w centrum zdarzeń i nowych kontaktów z ludźmi. W sprawach zawodowych możesz w tym tygodniu oprzeć się bardziej na planach i nowych perspektywach na przyszłość, niż na tym, co realnie możesz osiągnąć. Pojawia się tu ostrzeżenie, abyś zanadto nie rozmarzył się, jeśli nie jesteś w stanie wprowadzić swoich planów w czyn. Przywrócenie racjonalnego spojrzenia przy ocenianiu swoich możliwości będzie wskazane. Sprawdź dokładniej szczegóły odnośnie zadań, które chciałbyś realizować, żebyś nie stracił czasu i energii na mrzonki, które odwrócą Twoją uwagę od tego, czym należy zająć się dziś. Jeśli jakiś układ w pracy Ci się popsuje, postaraj się mimo wszystko racjonalnie ustalać kolejne kroki, jakie trzeba podjąć.

BLIŹNIĘTA

U Bliźniąt może to być trudny tydzień, bo mogą wychodzić na jaw sprawy, o których nie wiedziałeś wcześniej. Z jednej strony wszystkie te niejasności zaczną pomału odchodzić z Twojego życia, a sytuacja zacznie być bardziej zrozumiała dla Ciebie, ale odkrycie pewnych faktów może być nieprzyjemne. Jeśli ktoś Cię oszukiwał, to będziesz się zastanawiał, jak mogło do tego dojść, jak to się stało, że nie zauważyłeś tego. W swoich sprawach zawodowych mogłeś już od dłuższego czasu nie dostrzegać, że coś dzieje się za Twoimi plecami. Jeśli tak było, to teraz będzie Ci trudno przyjąć do wiadomości, że nie obejdzie się bez konsekwencji. Twoja analiza faktów po czasie w niczym Ci nie pomoże, jeśli trwało to zbyt długo. Możesz tylko zaakceptować rzeczy, których zmienić się już nie da. W relacjach międzyludzkich zechcesz oprzeć się na osobach zaufanych, ale też przyjrzeć się jeszcze raz pewnym osobom, jeśli będziesz mieć wątpliwości co do ich intencji. W pewnym sensie atmosfera wokół Ciebie będzie się oczyszczać, ale uczucie dezorientacji może wciąż Ci towarzyszyć. Możesz mieć skłonności do rozpamiętywania przeszłości i wszystkich okoliczności, które doprowadziły do obecnej sytuacji. Osoby niesprzyjające zaczną usuwać się z Twojego życia, choć będzie to powolny proces. Skup się na bieżących zadaniach do zrealizowania, gdyż nawet jeśli coś Cię rozczaruje, to czasu nie da się cofnąć. Zachowaj dystans wobec zdarzeń z przeszłości.

RAK

Rak może odczuć potrzebę wycofania się z szerszych kręgów znajomych, jeśli nie są to zażyłe relacje. Zdecyduje się poświęcić swój czas naprawdę najbliższym osobom. Będzie to tydzień spokoju i zadowolenia opartego na spędzaniu beztroskich chwil z partnerem, z dziećmi, najbliższymi przyjaciółmi, przy których możesz poczuć się bezpiecznie. Nawet Internet może nie wydawać się szczególnie atrakcyjny w tym okresie. Nie będziesz miał oporów, aby wyłączyć komputer, gdy go nie potrzebujesz lub nie odbierać połączeń telefonicznych z osobami, z którymi Ci nie pod drodze. Własny spokój i azyl, który znajdziesz pośród bliskich będą najistotniejsze. Nie będzie to wycofanie z powodu potrzeby refleksji i samotności, a świadomy wybór, aby skupić się na tym, co w Twoim życiu najważniejsze. Odetniesz się od przeszłości i znajomości, które przestały mieć dla Ciebie znaczenie. W sprawach pracy i finansów przejrzysz na oczy, jeśli koncentrowałeś się wcześniej na nierealnych celach. Mrzonki i iluzoryczne nadzieje na zarobek, który nie nadchodzi, przestaną skupiać Twoją uwagę, a zaczniesz w końcu cieszyć się tym, co masz. Dobry posiłek, wieczór spędzony z partnerem przy lampce wina (jeśli lubisz), odprężą Cię i pozwolą zapomnieć o ewentualnych wyzwaniach, jakie mógłbyś podjąć w przyszłości. Odsuniesz stres od siebie, natrętne myśli lub stan wyczekiwania na rezultaty, które nie nadchodzą. Wydawaj pieniądze z umiarem i ciesz się chwilami optymizmu.

LEW

W życiu uczuciowym Lwa mogą się pewne sprawy wyjaśnić, zwłaszcza wszystkie wątpliwości, które brały się z niejasnych sytuacji. Wcale to jednak nie pomoże Lwu zrozumieć lepiej, na czym stoi, poczucie dezorientacji pozostanie nadal. Dotyczy to zwłaszcza znajomości mało skonkretyzowanych, świeżych lub słabo rozwiniętych. W tym czasie trudno Ci będzie odnaleźć się w tym wszystkim, żeby ocenić sytuację lub podjąć jakąkolwiek decyzję, więc najprawdopodobniej zdecydujesz się poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. W sprawach zawodowych osłabnie w tym czasie konkurencja, a Ty nie będziesz musiał udowadniać swojej przewagi. Nie znaczy to jednak, że nastanie czas spokoju i zwolnienia tempa. Wręcz przeciwnie, możesz mieć sporo pracy, kontaktów, telefonów, a jeśli jakieś sprawy się opóźniały, to teraz mogą przyspieszyć. Będzie mało czasu na przyjemności i sporo może się wydarzyć, w tym również sytuacje, których się nie spodziewasz. To czas korzystny w pracy i nawet okoliczności zewnętrzne powinny sprzyjać Twoim działaniom. Czeka Cię dynamiczny tydzień, w którym będziesz musiał znaleźć czas na wiele spraw równocześnie. W ryzykowne przedsięwzięcia nie zechcesz się angażować, tylko w takie, których rezultatu jesteś pewien. Gdy perspektywa sukcesu nie będzie oczywista, będziesz raczej wolał przeczekać bez dokonywania wyboru, jeśli nie ma na czym oprzeć oceny nadchodzących wydarzeń.

PANNA

Wszelkie znajomości, które nie opierały się na poważnych założeniach, zaczną odchodzić w przeszłość. Relacje, które nie były oparte na zaufaniu, traktowaniu drugiej osoby serio, nie wiązały się z planami kontynuowania tych znajomości, zaczną się rozpadać lub znikać z życia Panny, prawdopodobnie z jej decyzji. Możesz odczuć chęć wycofania się na pewien czas z aktywności towarzyskich, które nie miały dla Ciebie większego znaczenia. Skupisz się bardziej na sprawach zawodowych i jeśli wcześniej podszedłeś do tego tematu zbyt niefrasobliwie, teraz nadejdą konsekwencje nieprzemyślanych decyzji. Jeśli o coś walczyłeś, bo uważałeś, że nie jesteś doceniony tak, jak na to zasługujesz, teraz nadejdzie czas na zwolnienie tempa. Panna, która narobiła sobie wrogów, może się spodziewać skutków. Zechcesz przeczekać niesprzyjający czas, jeśli nadejdą skomplikowane sytuacje. Pewne działania będzie lepiej zawiesić w tym czasie. W pracy możesz mieć niemiłą atmosferę, a kontakty biznesowe mogą nie przynieść spodziewanych rezultatów. Trudno będzie podjąć jakąkolwiek sensowną współpracę, zyskać klienta czy nowe zlecenie. Poszukujący pracy będą mieli problem, aby ją akurat w tym tygodniu znaleźć, ale mogą docierać do nich informacje, gdzie tej pracy ewentualnie szukać. Jeśli odkładałeś ważne decyzje na później, to może się okazać, że nie wykorzystałeś swojej szansy, którą przegapiłeś wcześniej.

WAGA

W relacjach z ludźmi nadchodzi czas lepszego nastawienia Wagi do innych osób. Możesz odczuć przypływ optymizmu i poprawę nastroju. Znajomości, które wywoływały w Tobie niemile poczucie napięcia, stresu lub poczucie konieczności kontaktowania się z kimś wbrew swoim chęciom, teraz nie będą dominować Twojego życia towarzyskiego. Możesz być bardziej otwarty na inne osoby i przyjąć pozytywną i serdeczna postawę. Nie czekaj jednak, aż ktoś pierwszy Cię zagada, zatelefonuje lub napisze maila. Nie licz na to, że ludzie domyślą się, że chcesz z nimi kontaktu, tylko sam zadziałaj jako pierwszy. W przeciwnym razie nikt nie zauważy zmiany w Twoim nastawieniu. W sprawach zawodowych również czas korzystny, zwłaszcza jeśli trzeba coś przeorganizować lub uporządkować. Wszystkie sprawy, które opierały się do tej pory na nieprzemyślanych decyzjach, ryzyku lub beztroskim podejściu do problemów, zaczną nabierać właściwego kształtu. Osoba z Twojej pracy zaprowadzi porządek, który przywróci stabilność w Twojej firmie lub Ty sam weźmiesz się za to, a rezultaty tych działań przyniosą same pozytywne skutki. Jeśli masz coś do załatwienia, to teraz masz szansę, aby zrobić to sprawnie, szybko i skutecznie. Dobry moment na sprawy urzędowe, dokumenty lub wszelkie modyfikacje w zakresie obowiązków lub planów zawodowych na przyszłość.

SKORPION

W sprawach zawodowych może Ci brakować swobody, przestrzeni i możliwości podejmowania decyzji , które Cię dotyczą, zwłaszcza jeśli uważasz, że wiesz dobrze, jak należałoby wykonać określone zadania. W nadchodzącym tygodniu może się okazać, że swoje plany będziesz musiał całkiem zmienić ze względu na okoliczności, których nie brałeś pod uwagę. Konieczność dostosowywania się do innych i ich punktu widzenia, może źle wpłynąć na Twoje samopoczucie i poczucie satysfakcji zawodowej. Wrażenie braku możliwości samorealizacji może spowodować z kolei, że ujścia dla swych emocji poszukasz w relacjach z ludźmi. Spodziewaj się emocjonujących wydarzeń, które wyrwą Cię z marazmu i spowodują, że zapragniesz odświeżyć nawet zapomniane kontakty. Silne odczucie, że nadchodzące wydarzenia mogą Cię jeszcze bardziej zaskoczyć, może okazać się mylące, a faktycznych zmian możesz się nie doczekać prędko. Energię zechcesz spożytkować na najbliższe grono znajomych i przyjaciół, a pomysł aby rozszerzyć grono znajomych raczej nie przypadnie Ci do gustu. Będziesz wolał dawne grono kolegów i koleżanek, których dobrze znasz. Wobec nowych osób możesz postępować nieufnie. Uważaj, abyś nie przesadził z odgradzaniem się od innych lub przekonywaniem przyjaciół do zachowania dystansu, nawet gdy nie jest to potrzebne.

STRZELEC

Jeśli dotychczas odczuwałeś ingerencję osób trzecich w Twoje sprawy zawodowe lub prywatne, to teraz nadejdzie czas uporządkowania tych relacji. W sprawach prywatnych odczujesz większą swobodę, bo osoby, które wcześniej wtrącały się w Twoje życie, w końcu przestaną się angażować w sytuacje, które ich nie dotyczą. Z osobami, z którymi faktycznie masz problem, aby się porozumieć, będzie trzeba uregulować jakieś kwestie. Dominująca osobowość z Twojego otoczenia może wywołać konflikt. Pewne wydarzenia mogą Ci jednak rozjaśnić sytuację, co umożliwi lepszą ocenę problemu. Na Twoje sprawy zawodowe również mogą mieć wpływ osoby trzecie, od których warto się uwolnić, jeśli działają na Twoją niekorzyść. Strzelce, które z jakiegoś powodu nie lubią swojej pracy, powinny pomyśleć o zmianie. Jeśli pracujesz w firmie, w której panują duże zależności i układy, to możesz czuć się jak w pułapce. U Strzelca pojawia się konieczność podjęcia radykalnych decyzji w kierunku uwolnienia się z wszelkich toksycznych układów zawodowych, które hamują rozwój jego kariery lub utrudniają działania. Najważniejsze w tym tygodniu będzie umacnianie swojej pozycji, mądre planowanie przyszłości i rozważenie, czy nie jest to dobry moment, aby pójść własną drogą, jeśli Twoje otoczenie wywiera na Ciebie zbyt silną presję, która przysparza Ci kłopotów. Jeśli brałeś pod uwagę nową współpracę z kimś o podobnych celach, to nie wahaj się dłużej.

KOZIOROŻEC

Koziorożec, który lubi dominować w relacjach partnerskich, w tym tygodniu może zdecydować się na odmianę ról w związku i poddać się decyzjom drugiej strony, zwłaszcza jeśli okaże się korzystne, aby nie zdradzać się z chęcią kontrolowania partnera. Mężczyźni złagodnieją, a kobiety spod tego znaku chętnie poddadzą się woli swojej połówki a nawet mogą szukać w nim wsparcia. Będziesz ogólnie bardziej otwarty na postrzeganie potrzeb drugiej strony, ale też możesz czuć pragnienie, aby to inni zajęli się Twoimi problemami, zwłaszcza gdy czujesz się znużony jakąś trudną i przeciągająca się sytuacją, którą nie jest łatwo rozwiązać. W pracy zawodowej nie wystarczą dobre chęci ani stwarzanie pozorów, że zrobisz coś lepiej, szybciej lub sprawniej od innych. Ten tydzień przyniesie konieczność przyłożenia się solidnego do swoich obowiązków. Nawet jeśli do tej pory Twój szef przymykał oko, gdy poświęcałeś czas pracy sprawom pobocznym, prywatnym lub plotkom, to teraz okoliczności na to nie pozwolą i będziesz musiał poświęcić się zadaniom, które otrzymasz. Jeśli ciążą na Tobie jakieś zobowiązania finansowe, to czas je spłacić. Jeśli podjąłeś się jakiegoś zadania, to zadbaj, aby wszystko było wykonane w terminie i zrealizowane zadowalająco nawet w najdrobniejszych szczegółach. Pragmatyzm, dobra organizacja czasu i punktualność to cechy  obowiązkowe na ten czas. Osoby prowadzące firmę mogą się skupić na interesach bez obaw, że zostaną oszukane.

WODNIK

U Wodnika nadchodzi czas zmian, które mogą się ciągnąc w czasie i wymagać podjęcia wielu nowych decyzji. Pewien okres kończy się bezpowrotnie, a zaczyna nowy etap. Nie będą to zmiany drastyczne i nagłe, a raczej takie, które są dłuższym procesem. Czym szybciej dostosujesz się do nowych sytuacji, tym szybciej odzyskasz poczucie stabilności. Pewne osoby znikną z Twojego życia lub przestaną wpływać na Twoje sprawy, zwłaszcza gdy chodzi o osoby dominujące. Dobra wiadomość dla Wodnika jest taka, że powinien również uwolnić się od ewentualnych plotkarzy w najbliższym czasie. Najważniejsze kontakty i relacje będą oparte na realizmie, ale też i na zaufaniu. Takie znajomości warto kontynuować i podtrzymywać pod warunkiem, że będą opierały się na wspólnych celach i zrozumieniu. W sprawach zawodowych może nadejść czas pożegnania się z pewnymi osobami, z którymi współpracowałeś lub zawieszenia zadań, które wcześniej realizowałeś. Ewentualne plany zawodowe będziesz musiał być może zmodyfikować lub poddać się okolicznościom, które Ci się mogą nie spodobać. Atmosfera w pracy może również nie być sprzyjająca, choć nie powinieneś się tym zbytnio przejmować. Masz szansę na oczyszczenie atmosfery wokół siebie, ale pewne sprawy z przeszłości będzie trzeba w końcu zostawić za sobą, aby ukierunkować się na nowe cele.

RYBY

W kontaktach z ludźmi nadchodzi czas wyciszenia i jedynie w najbliższym gronie znajomych, z którymi się czujesz całkiem swobodnie, możesz mieć chęć na wspólne spędzanie czasu. Jeśli pokładałeś nadzieje w znajomości, która nie miała szans przetrwania, to teraz jej wpływy zaczną zanikać. Możliwe jest duże zaskoczenie co do pewnych relacji. Twoje opinie i osądy będą musiały się zmienić co do niektórych osób i może to spowodować diametralną zmianę postrzegania pewnych spraw. Będziesz potrzebować sposobów na odstresowanie się i odprężenie, w szczególności jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, bo wciąż możesz odczuwać jakiegoś rodzaju napięcie z tym związane. W sprawach zawodowych jeśli spodziewałeś się interesującego kontraktu, możliwości współpracy lub dodatkowego zarobku, to niestety może się okazać, ze nie było na co czekać lub ewentualnie może też wyjść na jaw, że z jakiegoś powodu nie spełniasz oczekiwań zleceniodawcy lub brak Ci doświadczenia w zadaniach, które musiałbyś realizować w przypadku takiej współpracy. To czas zajęcia się przede wszystkim swoimi sprawami prywatnymi i zadbania o swoją stabilność materialną i finansową. Praca będzie miała dla Ciebie najistotniejsze znaczenie i na tym się skupisz, nawet jeśli nie uda się zrealizować celów, które sobie stawiasz.

 

Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop zadzwoń Numerolog, tarocista  708 788 687 (4,92 zł z VAT/min

 

Prawa autorskie do horosopu posiada Ezolinia Wróżby.Proszę nie kopiować ,nie fotografować ani w żadnej innej formie oprócz linku do tej treści rozpowszechniać.