Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop Anielski od 28 maja do 3 czerwca 2018

BARAN

Baranom uda się pogodzić głos serca i rozumu. Spłynie na Ciebie zrozumienie, które oświeci Cię co do spraw, które zaprzątają Twój umysł. Twoje położenie może pozostać bez zmian, ale rozumienie zawiłości tkwiących w skomplikowanej sytuacji wyraźnie wzrośnie i warto abyś zaufał swoim odczuciom, bo będą właściwe. Możesz mieć skłonność do ignorowania głosu intuicji albo niedowierzania podszeptom wewnętrznym, które naprowadzają Cię na właściwe rozwiązanie problemów. Zaufaj wskazówkom, jakie podpowiada Ci intuicja. Jeśli zignorujesz te podpowiedzi i zaczniesz szukać innych rozwiązań, możesz popaść w przygnębienie i utkniesz w miejscu. Brak odwagi, aby podążać za swoimi pragnieniami, oddali Cię od Twojego celu. Możesz mieć skłonność do działań dyskretnych i pomocnych innym, choć nadmiernie angażować się nie zechcesz w cudze sprawy, zwłaszcza jeśli dążenia innych będą wymagać dużej śmiałości i pewności co do celu. Ludzie mogą mieć inne spojrzenie na sytuację niż Ty, ale nie będzie to Cię dotyczyć osobiście, więc dla Ciebie bezpośrednio nie będzie miało to znaczenia. Twoja aktywność wobec innych osób może być ukierunkowana na motywowanie ich do tego, aby stanęli w obronie tego, w co wierzą, ale bez nacisku. Otrzymasz wsparcie we wszystkich sytuacjach, w których kierujesz się bezinteresowną życzliwością i podążasz za własnymi marzeniami, które wynikają z najgłębszych Twoich potrzeb.

BYK

Byk zaszczepił w sobie taką postawę, aby żyć pośród innych nie wzbudzając nadmiernego zainteresowania czy kontrowersji i uniknąć bezpośredniego wikłania się w jakiekolwiek konflikty. Możesz starać się funkcjonować w społeczeństwie tak, aby nikt nie mógł Ci zarzucić działań sprzecznych z interesami większości, co powoduje jednak, że możesz żyć według schematu narzuconego przez innych. Będą przy tobie Anioły, które próbują Ci delikatnie wskazać, że w Twojej sytuacji wskazane by było, aby postąpić nietypowo, co może stanąć w sprzeczności ze skostniałymi poglądami, które trudno jest zmienić. Mimo wszystko pojawia się konieczność spojrzenia na sytuację z innej perspektywy. Twoje szczere chęci, aby inni spróbowali dojrzeć dobre cechy w ludziach, aby demaskowali kłamstwa i widzieli prawdę taką, jaka ona jest, bez doszukiwania się złych intencji, nie pomogą niestety w sytuacjach, gdy osoby, które Cię otaczają, mają swoje osobiste urazy z przeszłości, których nie zechcą komuś wybaczyć. Choć możesz czuć silną potrzebę, aby inni przyjęli postawę podobną do Twojej i nabrali dystansu do spraw minionych, których już odmienić nie można, to nie będziesz mieć wpływu na ich uczucia, bo to oni sami muszą mieć wolę uwolnienia się od przeszłości i wspomnień, które wywołują konflikty i wewnętrzne sprzeczne emocje. Kieruj się intuicją i zwróć uwagę na swoje przemyślenia, bo podpowiedzą Ci, co należy uczynić.

BLIŹNIĘTA

Jeśli ktoś zawiódł Twoje zaufanie w przeszłości, to dawne urazy wciąż mogą wpływać na Twoje odczucia teraźniejsze. Obawy, że ktoś będzie próbował wykorzystać sytuację przeciwko Tobie, aby Ci zaszkodzić, nawet jeśli w przeszłości miały miejsce takie wydarzenia, są nieuzasadnione, bo tendencje w kartach anielskich wskazują, że zaczniesz pomału wychodzić z wszelkich niezdrowych układów i odnajdziesz się ponownie w rzeczywistości. Bliźnięta zapragną wolności. Wolności od złych wpływów, negatywnych ludzi, ograniczeń, więzów, starych wzorców myślenia, zwłaszcza u innych, jeśli okazały się szkodliwe lub działały niszcząco na ich sprawy lub samopoczucie. Uda Ci się zerwać mentalnie wszelkie toksyczne zależności lub uwolnić od ludzi, którzy ingerują w Twoją prywatną przestrzeń. Właściwych decyzji pomoże Ci dokonać Twoja intuicja oraz myśli, które pojawią się w odpowiedzi na Twoje wątpliwości. Zdaj się na wewnętrzne odczucie, które podpowie Ci, jak rozwiązać swoje problemy. Zwykła codzienność i rozsądne podejście będzie najwłaściwszą postawą w obecnej chwili. Postaraj się spojrzeć z dystansem na wszystkie problemy, jakie Cię dotykają i nie bierz do siebie zbyt osobiście wydarzeń, które rozgrywają się wokół Ciebie. Może się okazać, po spojrzeniu na to z dalszej perspektywy, że sprawy, którymi się dotychczas przejmowałeś, okażą się nieistotne, a nawet niepoważne i uznasz za stratę czasu zajmowanie się nimi.

RAK

Choć Rak świadomie będzie dążył do zmian na lepsze w swoim życiu, do odnowienia wszystkiego co jest korzystne w jego różnych sferach życia i będzie miał nastawienie na harmonijne kontakty z innymi osobami, to może mieć trudność z rozeznaniem się w sprawach, którymi się zajmie i ulec iluzji. Pojawi się problem z niejasną sytuacją, co uniemożliwi Ci dostrzeżenie prawdy w sprawach, którym poświęcasz swój czas i energię, bo wszystko będzie wyglądać inaczej, niż będzie Ci się zdawać. Jeśli angażujesz się w coś intensywnie, to zastanów się czy warto lub czy nie zawierzyłeś imaginacjom, pogłoskom, przekłamaniom, własnej wizji. Możesz mieć skłonność do dostosowywania się do otoczenia lub świadomie wybierzesz taki sposób rozwiązywania problemów, bo łatwiej jest istnieć w grupie niż zachować indywidualność. Tendencje do wmieszania się w tłum i dostrojenia do poglądów innych ludzi lub ich oczekiwań sprawi, że popłyniesz z prądem przemyśleń wyznaczonym przez innych. Postaraj się odróżnić fikcję od rzeczywistości w tym, co słyszysz i co mówią do Ciebie ludzie, z którymi się kontaktujesz, bo możesz marnować czas na mrzonki. Jeśli zechcesz zachęcić innych do tego, aby realizowali swoje marzenia, to zachowaj więcej dystansu, bo ich prywatne marzenia mogą się różnić od Twoich wyobrażeń. Istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu w ocenie osób w najbliższym czasie, zachowaj więc ostrożność w osądach.

LEW

Lew może mieć tendencje do dystansowania się do własnych uczuć, zwłaszcza jeśli nie będzie pewien, co przyniosą wydarzenia i jak on sam na tym wyjdzie. Będzie to zdrowy dystans, który pomaga spojrzeć na problemy z innej perspektywy, jednak możesz stracić kontakt z własnymi emocjami na skutek świadomego kontrolowania odczuć. Jest bardzo prawdopodobne, że zechcesz wyjaśnić wszystkie sprawy, które wydają się zawikłane, nierozwiązane, nawiązujące być może do przeszłych spraw, które wciąż są w jakiś sposób aktualne. Istotne będzie, aby nie drążyć problemów bezcelowo, ale po to, aby zakończyć pewne rozdziały i zrozumieć to, co do tej pory było niejasne. Lew będzie porzucać stare sprawy, które ciągną się za nim w taki czy inny sposób, aby nie zajmować się tym, co tak naprawdę nie zasługuje na tyle uwagi. Aby pójść naprzód, trzeba zostawić za sobą przeszłość i przestać angażować się w zagadnienia lub kontakty z osobami, które sprawiają wrażenie problematycznych w Twoim życiu, a tymczasem podłożem tych kłopotów może być niedostrzeganie prawdy, która się kryje w sytuacji. Zachowaj swój rozsądek i racjonalne podejście do spraw, ale postaraj się też otworzyć na podszepty intuicji, prawdy która pochodzi nie tylko z Twoich przemyśleń ale również wewnętrznego odczucia tego, co jest właściwe i mądre tak, aby nie były to puste przemyślenia oparte na manipulacji umysłu.

PANNA

Jeśli odczuwasz przykrości pochodzące z przeszłości, bo rozczarowałeś się, zawiodłeś na kimś i wciąż masz żal z tego powodu, trudno jest Ci wybaczyć, to wpływ wspomnień będzie wciąż odczuwalny. Nieszczęśliwa miłość, lęki lub zawiedzione zaufanie to uczucia, które mogą pojawiać się u osób spod tego znaku, w zależności od rodzaju doświadczeń. Na pewno Panna będzie szukać pocieszenia u przyjaciół lub osób jej bliskich, ale aby tak się stało, będzie trzeba przyjrzeć się swoim działaniom. Staraj się dojrzeć w sobie i w innych ludziach dobre cechy. Postaraj się wczuć w położenie innych osób, nawet jeśli wydaje Ci się, że to Ty jesteś osobą zranioną najbardziej. Tendencje zdarzeń wskazują na to, że będziesz szukał możliwości i dróg, aby odnaleźć w swoim życiu miłość. Dla jednych będzie to oznaczać poszukiwanie partnera lub sposobów dotarcia do partnera, który Cię zawiódł, dla innych mogą to być inne formy miłości- rodzicielskiej, przyjacielskiej itd. Karty wskazują to jako główny temat na ten czas. Zastanów się jednak, w jaki sposób działasz, aby to osiągnąć. Istnieje obawa, że spotkasz się z krytyką lub niezrozumieniem ze strony otoczenia, jeśli Twoje postępowanie zostanie odebrane inaczej, niż byś chciał. Spójrz z dystansem na sytuację i zastanów się, jaką wybrać drogę, aby znaleźć to, czego szukasz, ale żeby nie stało to nikomu innemu na drodze, nie raniło innych itp. Poszukaj mądrości we własnym sercu i podnieś poziom swojej energii zamiast kontrolować przebieg wydarzeń, bo gdy skupisz się na pozytywnych stronach codzienności, to przyciągniesz łatwiej miłość, której pragniesz.

WAGA

Waga wyciągnie wnioski z dotychczasowych błędów, co pomoże jej wybrać właściwą postawę, aby osiągnąć cele. Gdy potrzebujesz innych ludzi i ich zaangażowania w swoje sprawy, aby zrealizować zamierzenia, trzeba właściwie operować słowem i wywrzeć odpowiednie wrażenie, które zachęci innych do określonych działań. Po dobroci osiągniesz więcej. Nieopatrznym słowem możesz wywołać atmosferę, którą później trudno będzie odmienić na lepsze. Aby inni chcieli spędzać z Tobą czas, rozmawiać, realizować wspólne pomysły, powinieneś unikać przeforsowywania swojego zdania, a próbować zachęcić do siebie miłą wymianą zdań i taką drogę prawdopodobnie wybierzesz w nadchodzących dniach. Waga nie zrezygnuje ze swych pragnień, ale że ma naturę osoby, która nie lubi konfliktów bezpośrednich, będzie szukać pokojowych rozwiązań w trudnych sytuacjach. Czasem jednak warto zdać się na wydarzenia i nie próbować nadmiernie wpływać na sytuację czy na innych ludzi, zwłaszcza jeśli masz odczucie, że Los kieruje sprawami inaczej. Zdaj się więc na Los, jeśli pojawią się przeszkody, a przekonasz się, że na tym zyskujesz. Istotne mogą być w tym czasie sprawy zdrowia. Jeśli potrzebujesz czyjejś pomocy w takich kwestiach, to teraz ustalaj szczegóły. Pamiętaj, że wszystko co innym dasz od siebie, powróci do Ciebie z powrotem w takiej czy innej formie, więc przyjmij odpowiedzialność za to, co mówisz i jak postępujesz.

SKORPION

Skorpion może mieć odczucie ciężkiej atmosfery wokół siebie, zwłaszcza jeśli w przeszłości miały miejsce nieprzyjemne sytuacje wśród jego bliskich lub znajomych. Negatywne odczucia i zmęczenie psychiczne, jako skutek zajść minionych, wciąż może być wyczuwalne. Warto pomyśleć o tym, jak oczyścić tą negatywną aurę, choć tendencje zdarzeń wskazują, że ta sytuacja może jeszcze potrwać niestety. Spokojnie możesz przeciwdziałać negatywnym wpływom z zewnątrz, zwłaszcza kiedy wpływy te są przykładem manifestacji złych cech człowieka, ponieważ może udać Ci się przywrócić równowagę w swoim otoczeniu. Aby tak się stało, będziesz musiał wykazać się odwagą i pewnością siebie w celach, które chcesz osiągnąć. Nie pozwalaj innym traktować się z mniejszym szacunkiem, niż na to zasługujesz i nie wahaj się wyrazić swojego zdania, jeśli problem ten dotyka innej osoby. Osiągniesz tym polepszenie sytuacji. Rada dla Ciebie jest taka, abyś pomyślał o uwolnieniu się od osób, które stwarzają konflikty w jakiejś sferze Twojego życia, gdyż będą one działać według stałego wzorca zachowań czyli sytuację trudno będzie zmienić na obecnych zasadach, jakie stosujesz wobec nich. Wykorzystaj mądrze swoją pozycję i możliwość działania, aby poprawić samopoczucie osób, które Cię otaczają i swoje. Możesz wzywać Archanioła Michała w przypadku trudności z powodu przejawów negatywności u innych osób.

STRZELEC

Strzelca zajmować mogą tematy miłości i relacji między partnerami, które mogą dotyczyć go osobiście, a być może zaangażuje się w sprawy innych ludzi. Jeśli chcesz uzdrowić sytuację, to zastanów się, jakie stosujesz metody, bo istnieje obawa, że wybierzesz sposoby, które mogą być ocenione negatywnie. Jeśli podążasz za tropem cudzych nieszczęść lub Twoich własnych, uważaj, abyś nie zboczył z drogi i nie popadł w drugą skrajność i sam nie działał niszcząco lub raniąco na innych. W przypadku cudzych problemów, nabierz dystansu, bo tak naprawdę nie wiesz, co dzieje się u drugiego człowieka i możesz opierać się na pogłoskach. Gdy ewentualne problemy będą dotyczyć Ciebie osobiście, nie rań osoby, którą uważasz za bliską. Przejawy negatywności nigdy nie rozwiązują problemów międzyludzkich. Inni ludzie i tak postąpią według własnego rozeznania sytuacji i nie będziesz miał wpływu na ich decyzje. Zwróć uwagę, jakie reakcje wywołujesz u innych, a to pokaże Ci, czy rzeczywiście podążasz właściwą drogą. Jeśli czujesz, że sytuacja zbliża się do rozwiązania, że ludzie wokół Ciebie czują się lepiej i są serdeczniejsi, że Ty sam masz lepsze samopoczucie, oznacza to, że dokonujesz właściwych wyborów. Jeśli wywołujesz silne negatywne emocje, to przemyśl, co jest powodem i czy Ty sam w jakikolwiek sposób korzystasz na takiej sytuacji, czy właśnie to było Twoim celem i zweryfikuj osądy tak, aby pomóc sobie i innym.

KOZIOROŻEC

U Koziorożca będzie to czas skupienia się na potrzebach przyziemnych, a nie duchowych. Racjonalne podejście do spraw codziennych i zwykła proza życia będzie go bardziej zajmować niż inne sprawy. Mimo wszystko jeśli masz jakieś żale z przeszłości, to byłoby wskazane, abyś pomyślał o wybaczeniu i puszczeniu w niepamięć dawnych rozczarowań. Ludzie, którymi się otoczysz, również krytycznie mogą podchodzić do ewentualnych sytuacji, w jakich się znajdują i mogą chcieć się tym z Tobą podzielić. Uważaj jednak, co mówisz innym, bo w najbliższym czasie lepiej wyjdziesz na przemilczeniu swoich opinii niż wypowiedzeniu ich na głos, bo możesz przysporzyć sobie kłopotów lub wrogów. Słuchaj, obserwuj, ale przemyślenia zachowaj dla siebie, jeśli nie chcesz stanąć w centrum ewentualnych konfliktów, które mogą odbić się na Twoich sprawach. Lepiej będzie wybrać kompromis i tolerować to, co Ci się nie podoba, niż próbować zmieniać coś na siłę u innych ludzi.Umiejętność dobierania właściwych słów w określonych sytuacjach może okazać się niezbędna, aby uniknąć niemiłych sytuacji. Nawet jeśli masz wiele racji, a Twoje osądy są słuszne, to jednak nie wciągaj się w dyskusje, zwłaszcza jeśli ktoś godzi się na określone sytuacje, a potem narzeka, że mu one nie pasują, ale niczego nie robi w kierunku zmian. Jest to niepotrzebne wzbudzanie emocji w otoczeniu wokół swoich spraw prywatnych, które sam musi rozwiązać.

WODNIK

Wodnikom może być trudno ominąć wszelkie problemy wynikające z uprzedzeń lub złudzeń otoczenia, z czego mogą powstawać okoliczności niesprzyjające, a nawet wyzwalające w pewnych osobach skłonności do zachowań mocno negatywnych. Mimo to nie braknie Ci pozytywnego nastawienia do sytuacji. Skup się jednak wyłącznie na sobie, aby utrzymać poziom dobrej energii, bo trudno będzie Ci pomóc rozwiązać czyjeś problemy, gdy osobom wokół Ciebie będzie mocno zależało na dyskrecji, przez co nie będą Cię wtajemniczać w swoje sprawy. Zostaw je więc osobom, których to dotyczy. Anioły radzą Ci raczej poświęcić czas własnym potrzebom, sprawom czy zainteresowaniom. Ważne będzie, aby nabrać dystansu do wszelkich sytuacji i zwrócić się ku swojej własnej codzienności i zadaniom, jakie przed sobą postawiłeś. Twoja wewnętrzna rzeczywistość czyli Twoje myśli, odczucia kształtują Twój własny świat. Mentalnie tworzysz więc swoją codzienność, a to oznacza, że masz wpływ na swoje odczucia i możesz kreować rzeczywistość, w której chcesz funkcjonować. Nie jest to czas na głębokie refleksje wewnętrzne, a doświadczanie zwykłej prozy, z której też można czerpać radość i taką radę podsuwają karty anielskie. Twoje przekonania zadecydują ostatecznie o tym, jak będziesz się czuł. Istotne będzie to, co Ty sądzisz- obojętnie jakiego tematu będzie to dotyczyć, bo od tego będzie zależało Twoje samopoczucie i założenia na przyszłość.

RYBY

Ryby mogą odczuć konflikt wewnętrzny, jeśli będą chciały zająć się sprawami, które wniosą negatywność w ich życie. Anioły przestrzegają Cię przed ingerowaniem w cudze sprawy wynikające z podążania za złudzeniem, które powstało z pogłosek i plotek. Poczucie tego, co jest słuszne, a co nie jest, podpowie Ci, aby skupić się na pozytywnych stronach własnego życia, ale Twoje ego może nakłaniać Cię do ukierunkowania swoich działań na sprawy, na które szkoda tracić czas. Czeka Cię więc starcie ze swoją mroczną stroną charakteru. Nie sprawy ducha mogą Cię interesować, a sfera jak najbardziej przyziemna, a na dodatek wnioski, które możesz wyciągnąć z całej sytuacji nie będą poparte żadnymi faktami wiarygodnymi. Jedyne, co możesz osiągnąć w ten sposób, to ugrzęźnięcie mentalne w poglądach opartych na błędnej ocenie sytuacji bez wywołania reakcji z drugiej strony, jeśli jej oczekujesz. Zastanów się, czy nie opierasz się w życiu na założeniu, że w świecie istnieje ograniczona ilość wszelkich dóbr- ograniczona ilość pieniędzy, miłości, szczęścia itp. To może wywołać fałszywe odczucie, że o wszystko trzeba walczyć, bo komuś czegoś braknie. W rzeczywistości gdy Ty masz czegoś mniej, to ktoś inny nie ma więcej lub odwrotnie. Otwórz się mentalnie na to, czego pragniesz, zamiast skupiać się na braku czegokolwiek i porównywać się z innymi.

Masz indywidualne zapytania do wróżki pisz tutaj CZAT

Horoskop jest własnością Ezolinia Wróżby i nie wyrażamy zgody na publikowanie go na innych stronach bez podania linku do naszego serwisu.