Anielski Drogowskaz

Anielski Drogowskaz

Przesłania Anielskie na tydzień od 4 do 10 lipca 2016

 

PRACA

Twoje marzenie samo zapuka do drzwi. Pojawią się nowe możliwości samorealizacji.  Czas odrzucić wątpliwości, które powstrzymywały Cię dotychczas przed pójściem nową drogą. Możesz odczuć wzrost wiary w siebie. Sprawdź swoje możliwości i nie obawiaj się, jeśli brak Ci doświadczenia w nowej sytuacji. Wszechświat będzie Cie wspierał. Znajdziesz pomocnych ludzi, którzy udzielą Ci rad i wskazówek. Gdybyś spojrzał na siebie z szerszej perspektywy, nabrałbyś pewności, że jesteś na właściwej drodze, gdy realizujesz swoje pragnienia.

Jesteś otoczony siłami duchowymi, które cały czas Ci podpowiadają, co powinieneś zrobić.  Nawet gdy czujesz się zagubiony, jesteś otoczony opieką.

..................................

 

FINANSE

Osoby, które poszukują możliwości współpracy, aby osiągnąć lepsze efekty w sferze finansowej, mają szanse na znalezienie partnera, z którym będą się doskonale uzupełniać.

To dobry czas na dokształcanie się, zdobywanie wiedzy, której Ci brakuje, aby osiągnąć cel.  Jeśli szukasz metody, aby przyciągnąć do siebie dobrobyt, myśleć bardziej pozytywnie i nic Cię nie inspiruje, poszukaj tych informacji w książkach o sposobach przyciągania dóbr materialnych. Bardzo dużo ludzi wokół Ciebie wypracowało różne metody afirmacji, wizualizacji i opisali to, abyś i Ty mógł z tego skorzystać. Znajdź coś odpowiedniego dla siebie.

.....................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Nadchodzą zmiany, które dodadzą Ci nowej i pozytywnej energii. Stare znajomości mogą zostać odświeżone i dostaną swoją drugą szansę. Możesz też zmienić środowisko i ludzi, którzy Cię otaczają.

Jeśli poczujesz się niepewnie, wiedz, że nie przypadkiem ci ludzie zostali postawieni na Twojej drodze.

Anioły pomogą Ci zaakceptować nową sytuację i zadbają o szczegóły. Bądź optymistą, bo pojawi się w Twoim życiu nowa ekscytują aktywność towarzyska!

......................................

 

SAMOPOCZUCIE

Potrzebujesz ukierunkowania swojej energii. Fantazje i wyobrażenia na temat tego, jakie wspaniałe mogłoby być Twoje życie, tak naprawdę koncentruje Twoją uwagę na tym, czego Ci brak.  Kiedy napływają do Ciebie wizje, którym brakuje realizmu, spójrz na nie z dystansem. Wybierz jedno marzenie i przystąp do jego realizacji. Wizja jest potrzebna przed podjęciem działania, ale nie możesz na niej poprzestać i uciekać przed rzeczywistością.

 

Autor tekstu wróżka Miranda

Chcesz osobisty horoskop dla Ciebie napisz:

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)