Anielskie sentencje

Anielskie sentencje

Przesłania Anielskie na tydzień od 11 do 17 lipca

 

PRACA

Będziesz pracować z większą radością, gdy upiększysz sobie miejsce, w którym spędzasz ten czas. Ulubiona fotografia, figurka lub kwiaty sprawią, że poczujesz się swobodniej. Rób sobie drobne przyjemności, które będą miłymi przerywnikami w takim stopniu, na ile jest to możliwe. Gdy zachowasz wysoki poziom energii i motywacji, Twój szef też na tym skorzysta.Bądź optymistą i wierz w siebie. Jesteś ważną częścią większej całości. Jesteś potrzebny i miej odwagę przyznać się do tego przed sobą samym.

........................................

 

FINANSE

Zachowaj ostrożność. Nie wszystkie obietnice mogą być  spełnione. Jeśli coś wyda Ci się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, podejdź do tego z dystansem. Jeśli jednak, pomimo ostrzeżenia, zaufasz fałszywym obietnicom wspaniałych zysków i się zawiedziesz, to wiedz, że zostanie Ci podpowiedziane, jak wyjść z trudnej sytuacji. Odnajdziesz z powrotem właściwą drogę, bo Anioły chętnie będą Ci w tym towarzyszyć. Przetrwasz i doczekasz się wspaniałych efektów swojej pracy, cierpliwości i wytrwałości. W tym tygodniu warto przemyśleć dobrze każdą inwestycję.

..................................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Staraj się tak postrzegać bliskie Ci osoby, aby akceptować fakty i jednocześnie odnajdywać pozytywne cechy partnera i dobre strony zaistniałych okoliczności.

Bliska Ci osoba może mieć określone zobowiązania na przykład dzieci z poprzedniego związku, kredyty zaciągnięte, zanim się poznaliście lub inne zależności, na które nie masz wpływu. Bez względu na sytuację porozumienie miedzy Wami jest możliwe, o ile zaakceptujesz partnera razem z całą jego przeszłością i bagażem doświadczeń. Pozostań ufny i postaraj się odnaleźć piękno w tym związku, zamiast koncentrować się na komplikacjach.Okaż swoją miłość poprzez słowa, gesty i czyny. Pielęgnuj swój związek.Osoby samotne powinny skupić się na swoich pozytywnych oczekiwaniach, bo pesymizm i  czarnowidztwo oddala ich od poznania interesującej osoby.

............................................

 

SAMOPOCZUCIE

Nie planuj wszystkiego w szczegółach. Kiedy coś pójdzie nie po Twojej myśli, poczujesz frustrację. Zaufaj Aniołom i oddaj im sprawę, która Cię tak zajmuje. Więcej osiągniesz zdając się na istoty, które widzą więcej od Ciebie. Brak planu sprawi, że znajdziesz czas na nową aktywność, która pomoże Ci uwolnić myśli od martwienia się. W ten sposób lepiej zatroszczysz się o siebie, niż zużywając swoją energię na budowanie kolejnej strategii. Zwracaj uwagę na znaki, które posyłają Ci Anioły, aby Cię upewnić, że są przy Tobie. Zwróć uwagę, gdy na parapecie przysiądzie ptak, lub na swojej drodze znajdziesz ptasie pióro. Ptaki są często posłańcami  Twoich Aniołów.

 

Autor tekstu wróżka Miranda

Chcesz osobisty horoskop dla Ciebie napisz:

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)