Archanioł Michał

Archanioł Michał

Rady Archanioła Michała  na tydzień od 24 do 30 października

 

Archanioł Michał to jeden  z najpotężniejszych Aniołów jest prawą ręką Boga.Pomaga poszukującym nie tylko ścieżki rozwoju,dodaje odwagi i siły do zmierzenia się z przeciwnościami losu.

 

BARAN

Nie spiesz się z decyzją. Zarezerwuj sobie czas na przemyślenia i zdystansowanie się do sytuacji. Gdy spojrzysz na swoje sprawy z szerszej perspektywy i bez silnych emocji, będzie Ci łatwiej dostrzec wszystkie aspekty, które należy wziąć pod uwagę. Gdy brak Ci przekonania, jaki wybór będzie właściwy, poczekaj, aż sytuacja się bardziej wyklaruje.

 

BYK

Wyraź w jakiś sposób swoje przemyślenia i uczucia. Możesz o nich napisać. Możesz z kimś o tym porozmawiać. Twoje refleksje mogą być cenne dla innych ludzi. Możesz ich zainspirować do pozytywnej zmiany w swoim życiu. Wykorzystaj kreatywność, którą posiadasz.

 

BLIŹNIĘTA

Gdy znasz swój cel i jest on dobry i korzystny dla Ciebie, a także wszystkich innych ludzi, których dotyczy Twoje działanie, podążaj naprzód. Upewnij się, że nikomu nie czynisz szkody, zanim pójdziesz krok dalej. Jeśli masz pewność, że czynisz dobro, śmiało krocz swoją ścieżką.

 

RAK

Poproś o pomoc Archanioła Michała w sytuacji jakiejkolwiek trudności. Pomoc zostanie Ci udzielona, jeśli tylko Twoje intencje pozostaną czyste. Napełni Cię on spokojem i wiarą, że wszystko zakończy się szczęśliwie. Opisz ze szczegółami swój kłopot i bądź pewien, o co prosisz.

 

LEW

Dostrzeż wszystko, co dobre w Twoim życiu, zamiast skupiać się na tym, co odbiera Ci radość. Podejmij decyzję o cieszeniu się każdą drobnostką, której być może nie doceniłeś. Już teraz możesz czuć się dobrze, jeśli tylko otworzysz się na to, co zostało Ci już dane.

 

PANNA

Twoje dobra materialne jak i to, co stanowi poczucie stabilizacji, będzie strzeżone przez Archanioła Michała, gdy go o to poprosisz. Sprawy domu będą najważniejsze i pozytywna energia wokół Ciebie. Twój dom będzie otoczony strażnikami anielskimi, jeśli tylko sobie tego zażyczysz.

 

WAGA

Spróbuj spojrzeć na siebie oczami Aniołów. Podaruj sobie więcej szacunku. Otaczaj się miłymi i ciepłymi ludźmi lub poproś Anioły o sprowadzenie ich do Twojego życia. Znajdź odwagę w sobie, aby przemówić we własnym imieniu. Anioły Cię szanują, uszanuj sam siebie.

 

SKORPION

Przyjrzyj się nowym możliwościom, które pojawią się w Twoim życiu lub może je przegapiłeś. Masz więcej dróg do wyboru, niż sądzisz,  tylko trzeba je odkryć i przyjrzeć się im. Wybierz najlepszą z nich, która poprowadzi Cię do zdrowia, szczęścia i tego, o czym marzysz.

 

STRZELEC

Jeśli masz kłopot lub potrzebujesz rady, zaproś Archanioła Michała do swoich snów. Obudzisz się bardziej wypoczęty i możesz otrzymać ważne wskazówki we śnie. Zwracaj na nie uwagę, bo mogą Ci  pomóc w różnych sytuacjach. Anioły będą Twoimi nauczycielami i uzdrowicielami, jeśli im na to pozwolisz.

 

KOZIOROŻEC

Pozwól odejść przeszłości i negatywnym emocjom, które jej towarzyszyły.  Zacznij wszystko od początku. Zaufaj zmianom, które nadchodzą. Otrzymasz nowe możliwości i wsparcie w podążaniu zupełnie nową drogą. Otwórz się na to, co nadejdzie. Nadchodzi nowa szansa.

 

WODNIK

Zaufaj swoim odczuciom, bo są one właściwą wskazówką. Działaj w zgodzie z tym, co czujesz, a Archanioł Michał będzie Cię wspierał, prowadził i strzegł. Poproś go o pomoc, gdy nie będziesz umiał zrozumieć swoich emocji. Jest to ważne, abyś mógł intuicyjnie znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.

 

RYBY

Nie doszukuj się winy ani w sobie ani w innych. Spróbuj dostrzec dobre cechy w otaczającym Cię świecie i w innych ludziach. W każdym człowieku jest ślad boskich cech. Przyjmij to, co zostaje Ci oferowane. Dostrzeż w sobie i w innych niewinność, a odnajdziesz spokój.

 

Jeśli chcesz poznać indywidualną radę Archanioła Michała tylko dla Ciebie

Napisz SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/SMS)

Autorem tekstu jest i na SMS odpowiada wróżka Miranda