Dary z Niebios

Dary z Niebios

 

Przesłania Anielskie na tydzień od 15 do 21 sierpnia 2016

 

PRACA

W chwili swoich narodzin otrzymałeś dar. Jest to Twój wewnętrzny kompas, wewnętrzna mądrość, która prowadzi Cię bezpiecznie. Odnajdź go i wsłuchaj się, co Ci podpowiada. Nie sposób z nim zabłądzić.Anioły pomogą Ci go odnaleźć, jeśli czujesz się zagubiony.

Jeśli wciąż nie wiesz, do czego zostałeś powołany i jaka praca byłaby odpowiednia dla Ciebie tu na Ziemi, zastanów się, co byś chciał robić, jakbyś był tak bogaty, że nie musiałbyś troszczyć się o pieniądze .Czym zająłbyś swój czas wtedy?

Nie ma właściwszej pracy dla Ciebie niż ta, która wynika z prawdziwej radości i pasji, która daje Ci chęć i motywację do rozpoczęcia nowego dnia.

Wybierz swoją drogę i pozbądź sie tego, co Cie hamuje, by pójść za głosem serca. Nie podążaj za innymi, bo jesteś zbyt wyjątkowy i niepowtarzalny, żeby realizować cudzy plan, zamiast własnego.

Jest to dobry czas na wszelkie umowy i podejmowanie współpracy lub umacnianie dotychczasowych układów partnerskich w biznesie.

.....................................................

 

FINANSE

Doceń to, co posiadasz. Pochwal każdą radosną chwilę, miłe słowo czy gest.  Pochwal  dzień za posiłek, który wniósł sytość  i przyjemność. Zamiast koncentrować się na niezadowoleniu z tego, czego Ci brak, otwórz oczy na wszystko, co masz. Doceń, że jesteś zdrów Ty lub Twoi bliscy.

Sadzisz, że zapewnisz sobie dobrobyt martwiąc się o efekty swoich starań? Anioły Cię zapewniają, że nie skupienie myśli na niedostatku, a chwalenie tego, co posiadasz, wniesie zadowolenie z codzienności i poprawi płynność Twoich finansów.

Spróbuj dostrzec humor w sytuacji, a przestanie to mieć takie wielkie i negatywne znaczenie dla Ciebie . Możesz śmiać się z siebie i swojej ludzkiej natury, która doszukuje sie stale powodów do smucenia i denerwowania się.

Spójrz z perspektywy i dystansu na ewentualne trudności, a zobaczysz, że przegapiasz największy cud, jaki Ci sie przytrafia- kolejny dzień, który mógłby być wspaniały.

...............................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Będziesz wrażliwy na emocje, delikatny, więc okaż sobie łagodność. Nie obawiaj się intensywności uczuć. Nikt i nic Ci nie zagraża. Wejdziesz na wyższy poziom odczuwania. Twoje zdolności intuicyjne się pogłębią i będą się chciały wyrazić. Jeśli nie będziesz ich blokował przez swoje obawy i brak poczucia bezpieczeństwa, możesz u siebie odkryć talenty i możliwości, z których nie zdawałeś sobie sprawy. Twoje związki z ludźmi mogą stać się głębsze i bardziej wartościowe.

Jeśli jesteś samotny, możesz spotkać osobę, która rozpocznie nowy etap w Twoim życiu. To będzie ktoś wyjątkowy i poruszający Cię do głębi.

Miłość w Tobie  będzie wibrować bardzo wysoko, co może powodować lęk przed utratą kontroli. Jednak nie należy tego kontrolować, bo jest Ci to dane, abyś mógł głębiej przeżywać każdą chwilę i obecność drugiego człowieka w Twoim życiu. To będzie piękny czas, jeśli tylko pozwolisz sobie czuć.

........................................

 

SAMOPOCZUCIE

Czas przestać sie kręcić w kółko i tworzyć listę rzeczy, które mają przynieść Ci szczęście. Wszystko, czego szukasz, jest już w Tobie.

Twój świat wewnętrzny zawsze jest bezpieczny. Ty jesteś bezpieczny opierając się na sobie,  a nie na świecie.

Gdy zawiedzie człowiek, w którym pokładałeś nadzieje, runą Twoje wyobrażenia o szczęściu, ale te wyobrażenia były złudzeniami od samego początku.

Zaufaj sobie, a się nigdy nie zawiedziesz. Pokochaj siebie, zwróć się do wnętrza, do swojego wewnętrznego kompasu. Jesteś jak kryształ, który może przyjmować cudze energie, albo emanować własnym, niezwykłym blaskiem.Ty decydujesz, czy inni wpływają na Twój nastrój, czy sam zarządzasz swoją energią.

 

Autor wróżka Miranda kontakt z wróżką kliknij tutaj

Najszybciej złapiesz mnie Tutaj, TUTAJ i Tutaj też 

NIE KOPIUJ ! UDOSTĘPNIJ !