Horoskop anielski na marzec

Horoskop anielski na marzec

Przesłanie anielskie dla wszystkich znaków zodiaku

 

BARAN – Aniołowie wskazują, że w marcu na Twojej drodze pojawią się nowe wyzwania. Warto wejść w przedsięwzięcia, bo  powinieneś sobie z nimi poradzić. Barany w tym miesiącu będą silniejsze niż zwykle i gotowe do działania, czy to w nowych planach, czy w sprawach już istniejących. Aniołki wskazują, że to miesiąc dla Was, drogie Barany. Wykorzystajcie tą szansę.

Byk – Byki w tym miesiącu mogą znajdować się w takich sytuacjach, w których nieraz poczują wątpliwości, a nawet obawy i strach. Aniołki jednak podpowiadają, aby Byki były dobrej myśli, bo nie będzie powodów do zmartwień. Drogie Byki w marcu nie raz będzie do Was wracało popularne polskie przysłowie: Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Głowa do góry i idziemy do przodu.

Bliźnięta – Dla Bliźniąt marzec to będzie miesiąc sukcesów. Nie rezygnuj więc z planów, inwestycji i idei, które już wcześniej chodziły Ci po głowie. Drogie Bliźnięta Aniołki wróżą Wam sukces w każdej sferze życia. W pracy warto rozważyć możliwości jakie są dla Was otwarte. W marcu każda Wasza decyzja będzie sukcesem.

Rak – Wrażliwe i nie do końca przebojowe Raki w miesiącu marcu powinny przygotować się na zmiany. Aniołki podpowiadają, że w tym miesiącu zmiany jakie dokonają się w Waszym życiu, będą szczęśliwe i wiele zmienią. Osoby samotne będą miały szansę poznać miłość swojego życia, w stałych związkach z pewnością nastąpi ocieplenie relacji. Drogie Raki, nie bójcie się zmian i otwórzcie się na nie. Wiosna dla Was przychodzi już z początkiem marca.

Lew – Dla zodiakalnych Lwów marzec będzie trudnym i niespokojnym miesiącem. Warto w tym czasie swoje decyzje kilkakrotnie przemyśleć i być bardziej skłonnym na kompromisy i ustępstwa. Wasz sukces będzie zależał właśnie od Waszej postawy. Aniołki podpowiadają, że tylko Wasze pokojowe i kompromisowe podejście będzie drogą do sukcesu. W związkach lepiej ustąpić niż stawiać na swoim. W pracy, lepiej przemilczeć niż wdawać się w niepotrzebne spory. Rozwaga i pokojowe rozwiązanie – oto rada Aniołów dla Was, drogie Lwy.

Panna – Panny w tym miesiącu odczują poprawę wszystkich swoich dotychczasowych przedsięwzięć i decyzji. Wasze dotychczasowe decyzje nie okażą się niewłaściwe. Jeśli w obecnej relacji partnerskiej lub uczuciowej było chłodniej, to Aniołki gwarantują Wam ocieplenie i wybuch uczuć. Jeśli jaka sprawa Was martwi i utrudnia spokojne myślenie, to w szybkim czasie pomyślnie się rozwiąże. Warto wierzyć w poprawę, która już do Was idzie.

Waga – Wagi w marcu nie raz znajdują się w sytuacji zwątpienia. Przekonacie się, że w pewnym momencie staniecie na środku drogi, zastanawiając się …”co dalej i gdzie dalej?” Aniołki radzą, aby nie kierować się tylko jedną, główną myślą, ideą. Warto rozważyć inne propozycje i możliwość. Drogie Wagi, przecież dróg jest wiele. Jednak, aby wybrać tą właściwą warto się zatrzymać i zastanowić. Aniołki wskazują, że czeka na Was coś lepszego, wcale nie ukrytego. Nie raz się przekonacie, że wybór jest prosty, a właściwa decyzja jest na wyciągniecie ręki.

Skorpion – Niezwykle emocjonalne i uczuciowe skorpiony w tym miesiącu nie będą oryginalne. Również w marcu będą się w swoim życiu kierowały głównie uczuciami i emocjami. Ta sfera życia będzie dla Was wyjątkowo istotna. Dla wielu Skorpionów romans jest tuż, tuż. Owszem, miłość jest piękna i jest podstawą naszej egzystencji, jednak czy warto zamykać oczy na bardziej przyziemne sprawy? Swoje uczucia przelejcie również na zwierzęta, chrońcie przyrodę i dbajcie o piękno tego świata.

Strzelec – Aniołki radzą, aby Strzelce w tym miesiącu bardziej posłuchały swojej intuicji. Będzie ona dochodzić do głosu bardziej niż zwykle. Warto w podejmowaniu decyzji posłuchać głosu serca, niż kierować się wyłącznie psyche. Również w pracy, Aniołki wskazują, że Strzelce będą chronione i otoczone wsparciem podczas dokonywania decyzji w sprawie swojej kariery zawodowej.

Koziorożec – Marzec to Wasz miesiąc. Aniołki wskazują, że będzie Wam w tym miesiącu towarzyszyła tzw. „dobra passa”. Warto to wykorzystać i np. spróbować zagrać w gry liczbowe, lub zdobyć się na odwagę i poderwać dziewczynę, która Wam się od dawna podobała, a nawet porozmawiać z szefem o podwyżce. Aniołki radzą, aby nie rezygnować ze swoich działań i nie przestawać wierzyć. Wszystko powinno się udać! A więc, do działania Koziorożce.

Wodnik – Dla Wodników marzec będzie miesiącem wyciszenia i zastoju. Nie jest to dobry miesiąc na podejmowanie istotnych decyzji i działań na szeroką skalę. Wszystkie ważne przedsięwzięcia mogą skończyć się niepowodzeniem. Aniołki wskazują, że marzec to nie jest miesiąc, w którym będzie dobry moment na realizację swoich planów. Najlepiej swoje plany i marzenia zacznijcie realizować od kwietnia. W marcu poddajcie się wizjom i planom, na realizację zawsze przyjdzie odpowiednia pora.

Ryby – Za to Ryby będą mogły śmiało realizować w marcu swoje plany i marzenia. Nie raz pojawi się okazja np. na zakochanie się, poznanie wymarzonego partnera, odpowiedniej dla siebie pracy, pozytywne zdanie egzaminu itp. Warto odważnie przeżyć miesiąc marzec, bo sukces Ryby mają gwarantowany. Warto w tym miesiącu również rozwijać swoje pasje i zamiłowania

Horoskop  wykonany przez wróżkę Cesarię

Jeśli chcesz otrzymywać horoskop
dla swojego znaku zodiaku,wyślij SMS o treści Cesaria - znak zodiaku Twoje imię  na 7336  za 3,69zł z VAT
 

Przeczytaj również skąd wziął się horoskop anielski

 

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana bez pisemnej zgody właściciela strony"