Horoskop anielski tygodniowy

Horoskop anielski tygodniowy

 

Rady i ostrzeżenia na tydzień od 13 do 19 marca 2016

 

BARAN

Rada: Przyjrzyj się ludziom, którymi się otaczasz i oceń raz jeszcze, czy Ci nie szkodzą i czy nie prowadzą do pomyłek w ocenie sytuacji. Wybieraj rozsądnie sojuszników, zamiast lgnąć do każdego, kto pojawi się na Twojej drodze. Możesz przyciągać towarzystwo, które pogłębia Twoje problemy.

Ostrzeżenie: Uważaj na kobiety w swoim otoczeniu, przyjaciółki, które wydadzą Ci się pomocne i życzliwe, zwłaszcza gdy chodzi o temat miłości i związków. Dobre chęci nie wystarczą.

.....................................

BYK

Rada: Przeczekaj ten czas. Możesz czuć, że nie jesteś wystarczająco doceniony przez innych. Nie ma sensu walczyć lub liczyć na to, że Twój wkład zostanie dostrzeżony. Twoje wysiłki mogą pójść na marne, albo braknie wiary w doprowadzenie spraw do końca.

Ostrzeżenie: Mogą otworzyć się przed Tobą nowe perspektywy, ale istnieje ryzyko, że nie dostrzeżesz tego w porę ze zmęczenia sytuacją lub z powodu zajmowania się innymi sprawami. Miej oczy szeroko otwarte, abyś nie przegapił szansy, jaka się pojawi.

.......................................

BLIŹNIĘTA

Rada: Ciesz się tym, co osiągnąłeś. To optymistyczny czas, który warto poświęcić rodzinie, przyjaciołom i wszystkiemu, co sprawia Ci radość. Otoczyłeś się osobami, z którymi dobrze się czujesz i warto to docenić i nie doszukiwać się kłopotów.

Ostrzeżenie: Jeśli wierzysz, że Ciebie lub kogoś w Twoim otoczeniu cierpienie czegoś nauczy, to jesteś w błędzie. Nie wytyczaj teraz nowego kierunku dla swoich spraw, bo nie jest to odpowiedni moment. Nie szukaj problemów sobie i nie stwarzaj ich innym.

........................

RAK

Rada: Zachowaj tolerancję i dystans do spraw wokół Ciebie. Jeśli ktoś wciąga Cię w cudze sprawy, odmawiaj. Nie słuchaj plotek i nie pozwól innym ingerować w Twoje życie osobiste, bo tylko w ten sposób ocalisz wartościowe uczucie. Podejmuj samodzielnie decyzje.

Ostrzeżenie: Możesz dać się wciągnąć w niejasną sytuację, która dotyczy innej osoby. Zachowaj dystans, nie wchodź w dziwne układy i zajmij się swoimi sprawami. Zwłaszcza że możesz odczuć osłabienie zdrowia i przyda Ci się odpoczynek.

..........................

LEW

Rada: Właśnie teraz jest dobry czas na podjęcie kroków, które zaplanowałeś. Możesz liczyć na przychylność losu. Jesteś twórczy, pomysłowy i ujrzysz sprawy w dalszej perspektywie. Będziesz mieć stale przed oczami swój cel lub osobę, o której pamiętasz i masz na myśli w swoich działaniach.

Ostrzeżenia: Zachowaj czyste intencje i otaczaj się tylko takimi ludźmi. Nie powinno sprawić to trudności w tym tygodniu. Bezbłędnie rozpoznasz manipulację i uwolnisz się od problemów z tym związanych.

.........................

PANNA

Rada: Skromne podejście i pomaganie innym przyniesie dobre rezultaty. Będziesz skłonny do wybaczania innym ich błędów, bo dostrzeżesz istotę problemu w przeciwieństwie do reszty osób zaangażowanych.  Czas pracowity, który może przynieść wiele dobrego na przyszłość.

Ostrzeżenia: Uda się uniknąć błędów i uwolnić się z niesprzyjających sytuacji i nietolerancyjnego otoczenia. Dzięki dojrzałej postawie nie grożą Ci większe pomyłki, a Twoje decyzje będą przemyślane i trafne.

.............................

WAGA

Rada: Nie trzymaj się starych przekonań. Możesz przebaczyć osobom, z którymi jesteś pokłócony, a Twoje znajomości dostaną drugą szansę. Nie przegap jej i ciesz się chwilą. Może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, co zmieni sytuację. Zmieni to również Twoja postawę i nastawienie.

Ostrzeżenie: Znajdź czas na spacer lub w inny sposób pobądź blisko natury.  Nie zrywaj kontaktów z osobami, co do których masz wątpliwości. Sytuacja może Cię zaskoczyć.

.............................

SKORPION

Rada: Przyjrzyj się otoczeniu, zwłaszcza kobietom, które znasz. Ktoś ukrywa przed Tobą prawdę, masz jednak szansę odkryć manipulację lub oszustwo. Możesz teraz umocnić swoją pozycję i odkryć prawdę o swoich stosunkach z otoczeniem. To właściwy czas, aby podjąć nowe działania.

Ostrzeżenie: Może to być czas dużego zaangażowania w sprawy zawodowe i odnoszenia sukcesów. Uważaj jednak, abyś nie przegapił innych spraw w natłoku obowiązków, które na siebie weźmiesz.

...............................

STRZELEC

Rada: Przyjrzyj się temu, co dzieje się w Twojej rodzinie. Możesz nie zauważać czegoś ważnego. Zajmij się swoimi sprawami i sprawami rodzinnymi. Znajdź czas dla bliskich i porozmawiaj z nimi. Upewnij się, że nie ucieka Ci coś ważnego.

Ostrzeżenie: Możesz odczuwać potrzebę uwolnienia się od zmartwień i natłoku spraw i znaleźć chwilę dla siebie. Nie zapominaj jednak w tym wszystkim o bliskich, bo nie jest to pora na skupianie sie wyłącznie na swoich sprawach.

.........................

KOZIOROŻEC

Rada: Zrób coś dla siebie, aby się wzmocnić i zregenerować. Pomyślny czas, jeśli chodzi o zdrowie i witalność, wykorzystaj go dobrze. Jeśli jakaś sytuacja wydaje Ci się niejasna, zajmij się nią, bo jest duża szansa, że właśnie teraz uda się znaleźć rozwiązanie.

Ostrzeżenie: Nie bądź zbyt naiwny w przypływie optymizmu, ale zachowaj świeże spojrzenie na sprawy. Znajdź złoty środek pomiędzy jednym a drugim. Zakończ sprawy, które ciągną się od dłuższego czasu i rozpocznij realizację nowych planów.

..................

WODNIK

Rada: Oczyść przestrzeń wokół siebie. Dobieraj starannie osoby, którymi się otaczasz. Zrezygnuj ze znajomości, które Ci nie służą. Masz szansę lepiej się poczuć i odnaleźć większą harmonię wewnętrzną, jeśli otoczysz się pozytywnymi ludźmi. Unikaj plotkarzy i osób wrogich.

Ostrzeżenie: Zachowaj równowagę w działaniu i kieruj się intuicją. Nie powinno być to trudne w tym okresie czasu. To właściwy moment, żeby uporządkować sprawy, które wprowadzają chaos w Twoje życie.

......................

RYBY

 Rada: Doceń wartość rodziny i najbliższych. Ciesz się bliskością i zachowaj pogodę ducha. Spraw, aby Twój dom stał się azylem, w którym możesz schronić się przed niekorzystnymi wpływami z zewnątrz. Skup się na teraźniejszości i zadbaj o osoby, którym ufasz.

Ostrzeżenia: Nie pozwól sobą manipulować ani ingerować obcym osobom w Twoje życie osobiste. Mogą wprowadzić smutek i niepotrzebne zmartwienie, którego unikniesz nie wdając się z nimi w bliższe relacje. Zadbaj o zdrowie.

Autor wróżka Miranda

Zainteresuję Cię także Geneza horoskopu anielskiego .Jesteś zagranicą i szukasz taniego połączenia do wróżki wejdź koniecznie tu ZAGRANICA