Horoskop astrologiczny

Horoskop astrologiczny

Co to jest horoskop astrologiczny?

 

Układy planet są ściśle związane z wydarzeniami  na Ziemi i z ludźmi.Astrologia, układ planet w dniu urodzin ma ogromne znaczenie w naszym  codziennym życiu i podejmowaniu decyzji.

 

Co nas czeka w pierwszym tygodniu kwietniu?

 

Tydzień kwietniowy doda nam wszystkim dużo energii i optymizmu. Mimo chwilowego zamieszania będzie okazja do zapoczątkowania wielu nowych procesów i zakończenia starych bez większego żalu. W ten czas będziemy bardziej asertywni i nastawieni na siebie i swoje osobiste potrzeby.Otwarci będziemy na to czego sami oczekujemy od życia. Będzie to związane z silnym oddziaływaniem energii żywiołu ognia.Kulminacja tego procesu będzie miała swoje największe działanie 9 kwietnia podczas Nowiu w znaku Barana.

Planety a miłość.Czy Baran kocha?

 

W tym okresie planeta Wenus przebywać będzie w znaku Barana, a Mars w znaku Strzelca,co podkreśli dynamikę w relacjach i wzajemnych stosunkach międzyludzkich. Harmonijne położenie tych planet sprzyjać będzie zawieraniu znajomości, wycieczkom,chęci rozwijania swoich umiejętności.

 

Baran

Tydzień bardzo korzystny na wszelkie działania zawodowe. Wskazane będą podejmowane wysiłki w kierunku poprawy swojej sytuacji finansowej. Poświęć również czas w ten tydzień, by zadbać o swoje ciało i wygląd zewnętrzny.

Byk

Czas sprzyjać będzie zainteresowaniu sprawom psychologicznym dotyczących Twego wnętrza i rządzących nim procesów. Dobry okres na zmierzenie z frustracją i złością. Tydzień stworzy okazję do uwalnianiu niekorzystnych emocji i ruszeniu do przodu w dobrym nastroju.

Bliźniak

Tydzień sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych znajomości. Będziesz mógł zaprezentować swoją wiedzę w szerszym kręgu osób. W ten tydzień zdefiniuj swoje oczekiwania zawodowe i osobiste. Wdroż nowe plany umożliwiające ich realizację.

Rak

Dla Raka trochę trudniejszy, nerwowy tydzień zapowiadający potrzebę przeorganizowania swojego środowiska domowego. W tym okresie dobrze jest zmienić swoje podejście do pracy i obowiązków przenosząc ich część na inne osoby. Jeszcze raz analizować będziesz temat swojej kariery i powołania.

Lew

Tydzień sprzyjać będzie nowym kontaktom z osobami z innych kultur i środowisk. W tym okresie możecie nawiązywać wartościowe znajomości, które pozwolą Wam poszerzyć punkt widzenia na dotychczasowe życie. Dobry okres na rozwój i gruntowanie wiedzy.

Panna

Ten tydzień, to idealny czas na zajęcie się sprawami swojego bezpieczeństwa finansowego. Pojawią się nowe strategie w zarządzaniu środkami, które będziecie chcieli realizować. To również idealny czas na początek jakieś formy terapii w celu poprawy zdrowia i samopoczucia.

Waga

Czas sprzyjać będzie poprawie wszelkich stosunków partnerskich i relacji. Samotne Wagi będą mogły skutecznie znaleźć swoją tzw. drugą połówkę. W tym okresie  bądźcie otwarci na osobiste wyznania uczuć. Jeśli prowadzicie działalność, to szykuje się wzrost klientów.

Skorpion

W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę Skorpionie na sprawy związane ze swoimi nawykami życia codziennego, pracę, prawidłowe odżywianie, odpoczynek. To dobry okres na inicjowanie wszelkich form odnowy organizmu,pozbycia toksyn.

Strzelec

Tydzień sprzyjać będzie wszelkich nowatorskim działaniom. Przeznacz czas na swoje hobby. Idealny czas na romanse i aktywny wypoczynek. Energia sprzyjać będzie zabawie, a nawet podejmowania prób testowania szczęścia w grach losowych.

Koziorożec

Tydzień, to dobra okazja do inicjowania wszelkich działań związanych z Twoją rodziną i otoczeniem. W tym okresie dobrze podjąć decyzje o remoncie swego domu lub upiększeniu go w widoczny sposób. To idealny okres na zadbanie o wszelkie relacje z bliskimi.

Wodnik

Ognista energia sprzyjać będzie w tym tygodniu nauce, kontaktom z kolegami i podróżom. Postaraj się nie spędzać go w domu inicjując towarzyskie spotkania. Dobry okres na zapisanie się na dodatkowy kurs,czy szlifowanie swoich umiejętności.

Ryby

Tydzień sprzyjać będzie szukaniu nowych,osobistych wyzwań i przewartościowywaniu spraw związanych z własnym poczuciem bezpieczeństwa. Dobry okres na ożywienie sfery uczuciowej i emocjonalnej. Tydzień przyniesie Tobie dobre informacje  w sprawach finansowych, zmusi do wyjścia z apatii.

Astrolog Monika

Sprawdź co mówią gwiazdy o Twoim indywidualnym horoskopie urodzeniowym! Zadzwoń 708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)

lub wyślij  SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

 

 

Ezolinia Wróżby 2016 @ Wszelkie prawa zastrzeżone.Nie kopiuj!Udostępnij