Horoskop biznesowy

Horoskop biznesowy

 

Więcej szczęścia w miłości czy w finansach? Prognoza dla znaków zodiaku

Każdy czasem zastanawia się, jak wiele zależy od niego samego i jego starań, a ile zależy od szczęścia, które jednym dopisuje w miłości, a innym w finansach. Z prognozy dla Twojego znaku dowiesz się, w jakiej sferze życia możesz spodziewać się pomyślności w najbliższym czasie.

BARAN

Baranowi karty nie przepowiadają niespodziewanych przypływów finansowych, a nawet sam może sobie zaszkodzić poprzez nieodpowiednie gospodarowanie swoimi zasobami. Zastanów się, gdzie lokujesz pieniądze i jak inwestujesz. Być może warto zmienić bank lub jeszcze raz przyjrzeć się podpisanym umowom. Nie bierz kredytów w najbliższym czasie, bo będzie je trudno spłacić. Pilnuj bieżących opłat i z rozmysłem planuj wydatki. Zachowaj ostrożność wybierając osoby, z którymi współpracujesz, bo mogą okazać się niestety niewypłacalne lub spóźniać się z regulowaniem należności. Jeśli zdecydujesz się wejść na drogę sądową, licz się z tym, że sprawa będzie się długo ciągnąć, a jej wynik będzie niepewny. Ostrożnie inwestuj w nieruchomości, bo możesz przepłacić. W miłości może się okazać, ze Twoje relacje ulegają przeobrażeniom, nie zawsze takim, jakbyś sobie życzył. Niestety nadchodzi czas niepewności w związkach, kiedy Twoje uczucia mogą zacząć się zmieniać, zwłaszcza jeśli druga strona Cię rozczaruje i zastosuje metody nie do końca uczciwe, lub pojawią się okoliczności budzące wątpliwości co do intencji kogoś. Dla jednych osób może to oznaczać przejściowe kłopoty i nieporozumienia, w wyniku czego relacje między partnerami ulegną pogorszeniu, a dla innych może się to wiązać z poważnymi decyzjami o zakończeniu pewnych znajomości lub związków. W finansach więc nie działaj na własną szkodę, a w miłości czas poważnych przemyśleń i decyzji.

BYK

Bykom dopisze szczęście do pieniędzy. Możesz nawet je wypróbować w grach liczbowych lub na giełdzie. Zarówno wypracowane pieniądze jak i te, które nadejdą w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności, dadzą Ci poczucie zadowolenia, dostatku i bezpieczeństwa finansowego. Czeka Cię dobra passa i możliwość pomnażania swoich finansów. Nie widać zagrożeń zewnętrznych dla Twoich dóbr materialnych w wyniku kradzieży lub oszustwa, przez co mógłbyś odczuć straty. Wybrane lokaty przyniosą dochody, których się spodziewasz, a Los będzie Ci sprzyjać w pomnażaniu zasobów finansowych. Pomyśl jednak o przyszłości i dobrze zabezpiecz swoje pieniądze teraz, gdy je masz, bo w przyszłości możesz odczuć konsekwencje nierozważnych decyzji i ponieść straty w wyniku niedopilnowania spraw, które pomogą utrzymać korzystną sytuację obecną. W miłości Bykom również będzie sprzyjać szczęście do związków poważnych z osobami, które mają odpowiednie cechy charakteru, aby móc spędzić z nimi całe życie. Jeśli więc pragniesz trwałego związku, to znajdziesz odpowiednią osobę, bez względu na to w jakim jesteś wieku i jakie masz za sobą przejścia. Nie doszukuj się jednak wad lub nieistniejących problemów u drugiej osoby. Trzymaj na wodzy swoją zazdrość, podejrzliwość i opieraj się na konkretach, jeśli nie chcesz stracić kogoś cennego. Nie wykorzystuj przywiązania swojej połówki i zachęcaj ją do tego, żeby zawsze czuła się zrealizowana przy Tobie.

BLIŹNIĘTA

Chwilowo powinieneś strzec swoich finansów, bo jesteś narażony na ewentualne straty pochodzące z wpływów zewnętrznych czyli oszustw lub kradzieży. Pilnuj portfela i swoich kart kredytowych. Zwróć uwagę na wszystkie cenne rzeczy, aby były w bezpiecznym miejscu. Nie musisz jednak obawiać się opóźnień przelewów, na które czekasz być może. Nie zagrażają Ci żadne zastoje w przypływie dochodów lub blokady finansowe. Nawet jeśli nadejdą jakieś straty, to nie będą miały większego wpływu na Twoją płynność finansową w przyszłości ani ogólnie na Twoje bezpieczeństwo finansowe. Bez względu na sytuację, wybrniesz z problemów, a czas będzie działał na Twoją korzyść i możesz osiągnąć spory sukces finansowy w dalszej perspektywie. Mądre inwestycje lub przedsięwzięcia, które planujesz, przyniosą wiele korzyści. W sprawach uczuciowych możliwe są chwilowe rozstania lub przerwy w kontaktach czy chwilowy zastój w tym temacie. Być może sam zdecydujesz, że potrzebujesz przerwy na przemyślenia. Nie dla Ciebie będą chwilowe fascynacje, które szybko się kończą i nie takich partnerów postawi przed Tobą przeznaczenie. Szczęście odzyskasz w tych sprawach z pewnym opóźnieniem, ale za to wydarzenia przyniosą odprężenie, a w partnerstwie nadejdą chwile beztroski. Jeśli partnera nie masz, to zwróć uwagę na osoby bezkonfliktowe, przy których dopisuje Ci pogodny nastrój.

RAK

Jeśli martwią Cię inwestycje włożone w remont mieszkania lub domu albo planujesz zakup nieruchomości i zastanawiasz się, czy kredyt Cię zbytnio nie obciąży, to nie powinno braknąć Ci zdrowego rozsądku, żeby podjąć takie decyzje, w wyniku których nie dasz się wciągnąć w problematyczne sytuacje. Unikniesz też ewentualnych problemów wynikających z zadłużeń lub problemów finansowych dalszych krewniaków w rodzinie. Jeśli planujesz otworzyć nową działalność, to zwróć uwagę na szczegóły, abyś mógł realizować konsekwentnie swój plan, bo istnieje ryzyko, że nie wprowadzisz swych zamierzeń w życie. Mogą pojawić się możliwości odnowienia lub przywrócenia współpracy lub umowy, ale dopilnuj tego, żeby sprawy doprowadzić do szczęśliwego finału. W sprawach miłości możesz spotkać kogoś, kto wzbudzi wiele namiętności lub możesz się zakochać. Choć poryw uczuć może być intensywny, to jednak nie zdecydujesz się na krótkotrwały romans bez perspektyw wspólnej przyszłości. Zachowaj ostrożność w znajomościach świeżych, zanim nie poznasz dobrze drugiej osoby, bo może się okazać, że w przyszłości przerodzi się to w trudną i wyniszczającą relację, w której przestaniesz patrzeć na obiekt swego zainteresowania przez różowe okulary. Może dojść do sytuacji, kiedy pozytywne odczucia mogą przerodzić się w negatywne emocje i wrogość. Posądzanie drugiej osoby o nieszczere intencje może wywołać kryzys. Zyskasz więc szansę na nowe uczucie, ale być może nie zechcesz się w to angażować. Zdecyduj się na związek z osobą, przy której czujesz poczucie bezpieczeństwa.

LEW

Lew nie powinien mieć strat, bo nie zdecyduje się na ryzykowne pożyczki lub sytuacje, w których mógłby poczuć się wykorzystany, co mogłoby zagrozić jego stabilności finansowej. Nie da się też go namówić na niepewne inwestycje i dokładnie przeczyta każdą umowę przed podpisaniem jej. Dobre perspektywy na pomnażanie pieniędzy i stały, systematyczny rozwój zawodowy oraz wszelkie przedsięwzięcia biznesowe. W przyszłości będzie bardziej zmiennie. Raz możesz zyskać więcej niż oczekiwałeś, a później mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki lub odwrotnie. Przemyślane decyzje pozwolą Ci zachować równowagę, dzięki której poczujesz się pewnie i bezpiecznie. W miłości możliwe nieporozumienia, dystans lub nastrój przygnębienia. Czas obserwacji i przemyśleń, jeśli brak Ci pewności co do prawdziwych uczuć drugiej strony lub pojawią się trudności z wyjaśnieniem niejasnych sytuacji. Jeśli masz wątpliwości co do partnera, to zachowaj bezstronność w ocenie, bo pewne sytuacje mogą być wytworem Twojej wyobraźni. Single nie zdecydują się na znajomość bez znaczenia. Na przyszłość karty wskazują szczęśliwe związki dla Lwa, w których uczciwość i odpowiedzialne podejście do uczuć drugiej osoby będą podstawą partnerstwa. Lwy mogą się nie spieszyć z ewentualnymi decyzjami , jeśli chcą wprowadzić w życie jakieś zmiany. Pary będą potrzebować wytrwałości i pewności co do celów, jakie chcą osiągnąć, ale ostatecznie czekają Was relacje oparte na zaufaniu i szczerości uczuć.

PANNA

U Panny niestety możliwy zastój w biznesie, jeśli prowadzi swoją działalność. W pracy nie spodziewaj się zmian na lepsze w najbliższym czasie. Jeśli spodziewasz się odzyskania długów, to możesz się tego szybko nie doczekać. Nie warto również nadmiernie inwestować w procesy sądowe, jeśli w nich uczestniczysz, bo nie przyniesie to efektu, a stracisz pieniądze. W przypadku wszelkich sytuacji spornych związanych z finansami, będzie się liczyć tylko to, co masz zagwarantowane na papierze. Wydatki dobrze zaplanujesz, mimo wszystko trudno będzie znaleźć dobre rozwiązanie w przypadku możliwych trudności finansowych i ewentualni doradcy mogą okazać się bezradni w Twojej sytuacji. W miłości również czas niezbyt korzystny, jeśli zabrakło w partnerstwie dbałości o zachowanie indywidualności każdego z partnerów z równoczesnym szacunkiem do jego inności. Jeśli jedno z Was próbuje przeforsować swoją koncepcję, a drugie musi ulec naciskom, to trudno będzie znaleźć kompromis, bo nie wypracowaliście równowagi w swoich relacjach, gdy chodzi o podejmowanie wspólnych decyzji. Problemem może się też okazać brak zaufania do partnera lub zazdrość o niego. Jeśli przywykłeś do ustępowania, to i tym razem może się tak stać, jeśli zabraknie Ci odwagi, aby zabiegać o dokonanie zmian w dotychczasowym układzie. Niektóre Panny mogą zdecydować się na rozstanie z partnerem, jeśli sytuacja będzie naprawdę męcząca ze względu na brak porozumienia.

WAGA

U Wagi nie widać wielkich przypływów finansowych, ale te mniejsze są jak najbardziej możliwe, a nawet niewielkie wygrane w grach liczbowych. Mogą pojawić się niespodziewane przychody, choć nie będą duże. Jeśli masz raty do spłacania lub dług i zechcesz przesunąć spłatę na późniejszy termin, to może się to nie udać. Gdyby udało Ci się wygrać większą sumę na loterii, dobrze przemyśl, gdzie ulokujesz pieniądze, bo istnieje ryzyko straty. Pilnuj też opłat i nie ryzykuj z braniem kredytu, nawet jeśli jesteś pewien, że podołasz. Istnieje obawa, że inwestycje, które będą Twoim zdaniem dobrze rokować, w przyszłości zawiodą Twoje oczekiwania. Ewentualne procesy sądowe mogą nieoczekiwanie zakończyć się przegraną, więc rozważnie oceniaj, czy warto w to się angażować. W miłości może spotkać Cię niespodzianka od Losu. Jeśli masz nastawienie na związek z określoną osobą, być może wiele doświadczeń tych dobrych i złych macie za sobą i oczekujesz, że uda się Wam porozumieć i stworzyć udaną relację, to może się okazać, że nie to Los Ci przeznaczył. W najbliższym czasie czeka Cię okres przemyśleń, rozstań, oddalenia dosłownego lub emocjonalnego w relacjach uczuciowych. Być może okoliczności wymuszą czasową izolację od bliskiej osoby, a może sam zechcesz poświęcić więcej czasu na refleksje nad swoim dotychczasowym życiem uczuciowym. Pomoże Ci to jednak pozbierać myśli i zrozumieć, czego naprawdę chcesz. U Wagi może pojawić niespodziewanie zupełnie nowa miłość, która ma szansę zakończyć się szczęśliwym związkiem partnerskim.

SKORPION

Jeśli ulokowałeś gdzieś pieniądze, które się nie pomnażają, jak tego oczekiwałeś, to niestety sytuacja ta nie ulegnie zmianie. Inwestycje z przeszłości, które miały przynieść zyski, mogą okazać się nietrafione. Wszelkie sytuacje, w których liczysz na poprawę finansową, odnowienie umowy, która przynosiła korzyści, mogą nie przynieść spodziewanych rezultatów. W przyszłości wyjdą na jaw wszelkie błędy popełnione przy gospodarowaniu wydatkami. Przychody, których się spodziewałeś, mogą oddalić się w czasie, co ostatecznie przyniesie straty finansowe, ale nie powinno to zachwiać w znaczący sposób Twoją stabilizacją materialną w dalszej perspektywie. Nie czekaj ze spłatą rachunków. Korzyści mogą przynieść obecne lokaty długoterminowe ale co zrozumiałe- zysk nadejdzie ze sporym opóźnieniem. W miłości znajdziesz właściwego dla siebie partnera, jeśli już nie jesteś w poważnym związku, który niesie ze sobą odpowiedzialne decyzje. Karty nie wskazują na tendencje do zdrad lub trudnych doświadczeń w partnerstwie, zbytnią zazdrość lub inne negatywne emocje. Zachowaj jednak umiar w wytyczaniu wspólnych celów, bo Twój partner może za Tobą nie nadążać. Unikaj krytyki, gdy nie spełni Twoich oczekiwań, bo może to zepsuć harmonię między Wami. Karty przestrzegają przed stosowaniem gierek w życiu uczuciowym i przybierania pozy, która ma zachęcić partnera do określonego zachowania. Nie wypominaj mu też sytuacji z przeszłości i podejdź do niego ze zrozumieniem, a Twoje życie w związku przyniesie Ci poczucie spełnienia.

STRZELEC

Możliwe są straty przez nieprzemyślane rozporządzanie swoimi finansami. Uważaj też na pomyłki, które mogą Ci się przytrafić, bo mogą Cię sporo kosztować. Szczęśliwie nie zagrozi Ci prawdziwy kryzys czy bieda, jednak poważne trudności mogą się pojawić , jeśli zlekceważysz swoich partnerów finansowych, swoje umowy, współprace lub ludzi, od których jest między inni zależna Twoja sytuacja. Przyjrzyj się osobom lub firmom, na których polegasz, bo to w tym punkcie może pojawić się problem. Nie decyduj się na żadne ryzykowne inwestycje w tym czasie, bo mogą prowadzić do strat. Zachowanie spokoju i nie podejmowanie się nowych wyzwań może pomóc utrzymać obecną sytuację, ale nie będziesz czuć się komfortowo. W miłości sprzyjać Ci będą znajomości inspirujące Cię, w których znajdziesz dobre porozumienie intelektualne i emocjonalne. Powolne poznawanie drugiej osoby umożliwi Ci przemyślenie, jakiego chcesz związku i z kim, zanim pójdziesz krok dalej. Nie każdy Strzelec , który jest singlem, zechce jednak kontynuować nowe znajomości lub będzie odczuwał potrzebę przeanalizowania swoich priorytetów. W przypadku osłabnięcia zaangażowania, znajomości te mogą się zakończyć. Refleksyjność Strzelca w sprawach uczuciowych może powodować zmienne sytuacje i poszukiwanie osoby najbardziej odpowiadającej jego wyobrażeniom. W stałych związkach partnerskich Strzelec może liczyć na dobrą i harmonijną relację opartą na prawdziwym uczuciu.

KOZIOROŻEC

Koziorożec nie powinien ujawniać swoich planów co do sfery finansowej ani dochodów. Mogą pojawić się przy Tobie oszuści, złodzieje lub zazdrośnicy, którzy mogą dążyć do Twoich strat. Obce osoby może ponieść wyobraźnia w tym temacie. W sprawach materialnych powinieneś wybrnąć w razie opresji, mimo wszystko lepiej nie prowokować nieprzyjemnych sytuacji. Poza tym możesz spróbować swojego szczęścia w grach liczbowych lub poszukać sposobów na pomnożenie swoich pieniędzy. Karty zapowiadają Ci stałe dochody i stabilizację finansową, o ile zachowasz rozsądek. W miłości możesz pogubić się w źle ukierunkowanych przemyśleniach. Jako osoba dość zamknięta w sobie, możesz nieświadomie tworzyć wrażenie niedostępności, osoby do której trudno dotrzeć emocjonalnie, a potem doszukiwać się tej cechy u partnera. Nieporozumienia mogą mieć związek z tym, że nie dostrzegasz w sobie cech, które wywołują ewentualny dystans. Możesz mieć skłonność do mentalnego nastawienia na związek zamiast budować więź emocjonalną. Brak umiejętności wyrażania stanów uczuciowych może spowodować fałszywy odbiór Twojej osoby. Postaraj się być częściej obecny nie tylko fizycznie, ale też uczestniczyć emocjonalnie w swoim życiu prywatnym. Single łatwiej się odnajdą w znajomościach, jeśli postarają się pokazać swój autentyczny charakter i wyrażą uczucia. Postaraj się być mniej skryty, a bardziej spontaniczny i pokaż swoje mocne strony.

WODNIK

W najbliższym czasie Wodnik powinien pomyśleć o lepszym zadbaniu o swoje sprawy i zabezpieczeniu swoich finansów. Nie warto pochopnie inwestować, bo może się okazać później, że można było zyskać to samo przy mniejszym wkładzie finansowym. Możliwości bogacenia się w Twoim przypadku będą sięgać tylko do pewnych granic i nie będzie to zasługą ślepego szczęścia. Zdecydowanie w dążeniach do celu i rozsądne gospodarowanie swoimi zasobami, może przynieść stabilizację, ale możesz mieć tendencje do rozpraszania się w swoich działaniach, więc warto lepiej się skupić. Ewentualne procesy sądowe mają szansę na wygraną, ale sprawy mogą ciągnąć się tak długo, że zrezygnujesz, jeśli uznasz, że nie warto tracić na to nerwów i czasu. W miłości Wodniki będą mieć więcej szczęścia, bo Los oszczędzi im związków toksycznych i niszczących, a na ich drodze postawi osoby, z którymi będą umiały żyć w harmonii i zrozumieniu. Zachowasz swoją indywidualność w relacjach i wybierzesz partnera, który będzie szanował Twoją inność, odrębne pasje czy nietypowe cechy. Wskazane są relacje z partnerem inspirującym lub motywującym, abyś czuł się zrealizowany i Twoje zainteresowanie związkiem nie opadło. Ostrzeżenia dla tego znaku w sprawach uczuciowych to możliwe ingerencje osób trzecich lub ochłodzenie relacji przychodzące na skutek tego, że partner nie potrafi okazać, że mu zależy. Zwłaszcza najbliższa rodzina może mieć tendencje do wtrącania się w Twoje sprawy, a za Twoimi plecami mogą być załatwiane rzeczy, o których nie będziesz miał pojęcia.

RYBY

Obecnie Ryby mogą mieć odczucie trudności finansowych na skutek różnych posunięć w przeszłości, które okazały się niezbyt szczęśliwym trafem. Pożyczone pieniądze może być trudno odzyskać. Jeśli dałeś się namówić na inwestycję, która przyniosła straty, to też niewiele zdziałasz. Nie będzie łatwo naprawić ewentualne błędy lub skorygować pomyłki, np. w dokumentach urzędowych. Kłopoty finansowe mogą rozbudzić w Tobie nowe talenty lub podsunąć pomysły, które wydadzą się genialnym rozwiązaniem. Niestety na dłuższą metę może się okazać, że to niewystarczające, aby uzdrowić swoją sytuację. Tendencje zdarzeń wskazują na zastój w interesach. Możliwe też blokady finansowe w innej postaci. Inwestowanie może okazać się ryzykowne, bo nie wiadomo, kiedy przyniesie to zyski. W miłości możesz odczuć potrzebę odosobnienia i przemyślenia różnych spraw, choć nie powinno to wynikać z nieporozumień w związku lub rozstaniami w pełnym znaczeniu tego słowa. To raczej Ty sam możesz zapragnąć chwil samotności, aby w ciszy i spokoju przeanalizować czego chcesz. Po takiej przerwie możesz odnowić bliższe relacje w związku i wiele wybaczyć swojemu partnerowi, a nawet usprawiedliwić uczynki, które Ci się nie spodobają. Niektóre osoby spod tego znaku mogą powrócić do starych znajomości lub miłości. Relacje ciepłe, uczuciowe, nastawione na przeżywanie emocji. Single mogą mieć tendencje do szukania miłości zbyt wyidealizowanej.

Chcesz indywidualną prognozę wyślij SMS: ISR.Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480
(4,92 zł z VAT) lub wejdź na CZAT

 

Prawa autorskie do horoskopu posiada Ezolinia Wróżby. Prosimy nie kopiować na inne strony.