Horoskop dla Wodnika na rok 2023

Horoskop dla Wodnika na rok 2023

 

Styczeń: Wchodzicie w rok 2023 walcząc o jakieś swoje racje w pracy, ale to dobrze: daje Wam to perspektywy na więcej, nowe możliwości. Wy macie swój plan i wiecie o co walczycie i po co. Jeśli szukacie nowej pracy, to musicie się wykazać na rozmowach, ale jest to dobry kierunek: nowa propozycja będzie dawała Wam szerokie horyzonty. W stałych relacjach możliwe kłótnie, przekonywanie partnera do swoich racji, tylko po co? To się może dla Was źle skończyć. Przeziębienia! Dbaj o odporność

Luty: Luty raczej dotyczy relacji międzyludzkich i ostrzega przed romansami osoby w stałych relacjach. Albo Wy jesteście wodzeni na pokuszenie, albo sami jesteście zdradzani. Uważajcie, bo to nie będzie stała relacja, a przyniesie bardzo dużo szkody. Jeśli ten rozkład dotyczy pracy, to mogą przyjść do Ciebie propozycje dające możliwość szybkiego zarobienia dużych pieniędzy. Warto na to uważać. Szukający pracy nie powinni przyjmować bezkrytycznie pierwszej oferty. Sprawdźcie pracodawcę. Mogą pojawić się dolegliwości związane z Waszymi uzależnieniami.

Marzec: Zbierasz żniwo poprzednich tygodni: jeśli ktoś w relacji uległ pokusie przelotnego romansu, to sprawa się rypła i trzeba się podnieść z tego. Szukacie rozwiązania tej sytuacji i bijecie się z myślami. Ktoś Was zranił, albo Wy popełniliście głupotę i teraz żałujecie. W pracy może być gorszy czas związany z osobami, które wystawiły Was, nie potraktowały tak, jak należy. Może ktoś Was wrobił w kiepski projekt i zostaliście z tym sami? Spokojnie. Pomyślcie. Poszukajcie. Będziecie się martwić i rozmyślać, szukać najlepszego rozwiązania. Uważajcie na tarczycę.

Kwiecień: Po czasie, kiedy nie wiedzieliście co macie robić w końcu znajdziecie drogę do sukcesu i ten sukces jest przed Wami. Jeszcze trochę! To miesiąc, gdy macie zbyt wiele na głowie albo po prostu za dużo pomysłów. Wodnik lubi myśleć i być może ostatnio przesadził, ale nareszcie jest światełko w tunelu. W miłości macie jakieś dylematy. Stałe relacje: Wodnik zastanawia się czy oświadczyć się teraz, czy może nie teraz, czy chcę być z tą osobą, czy nie chcę. Samotne Wodniki nie są pewne nowego potencjalnego partnera. Problemy z układem mięśniowym: zakwasy albo spięcia.

Maj: Zaczyna się lepszy czas: w pracy było trochę gorzej, po nieudanych projektach czy nawale obowiązków, znowu zaczyna być spokojnie. W nowej pracy Wodnik zaczyna rozumieć, co ma robić. Pomoże Wam kobieta w średnim wieku, Ryba, Rak lub Skorpion. Po awanturach lub jakichś gorszych chwilach wracacie do uczuć i dbania o atmosferę w związku. Może było Wam trudno, ponieważ mieliście gorszą sytuację finansową? Możecie liczyć na swojego partnera. Samotne Wodniki mogą poznać ciekawą osobę, która wykaże zainteresowanie wobec nich. Może kończy się samotny czas? Układ pokarmowy w Maju może u Wodnika szwankować.

Czerwiec: Niektóre Wodniki jadą ze znajomymi na urlop. W końcu! Potrzebowaliście odpoczynku. Te szukające pracy dostają ciekawą propozycję, która przyszła po dłuższym czasie oczekiwania. Może warto trochę odpocząć wspólnie? Zadbajcie o siebie,  o Wasze życie towarzyskie. Jeśli nie urlop, to zorganizujcie weekend ze znajomymi. Uważajcie na choroby, które położą Was do łóżka. Ale nawet jeśli, to nie na długo.

Lipiec: Czas uczuć i czas dla rodziny. Tutaj nie ma miejsca na pracę! Wyjeżdżacie, spędzacie dużo czasu z rodziną. Jesteście świeżo po ślubie i wkraczacie w nowe życie! Inne z kolei Wodniki dowiadują się o ciąży lub właśnie urodził się nowy dzidziuś. 10 kielichów i Gwiazda… oby wszyscy takie karty mieli. W pracy sukcesy. Krótko i na temat. Ze zdrowiem powinno być wszystko w porządku.

Sierpień: Spółka, nowa umowa o pracę lub awans, które dają Wam bardzo szerokie perspektywy. To otwiera Was na świat. Może być to praca z klientem zagranicznym. Wodniki wyjeżdżają z partnerem lub zaręczają się. Bardzo dobry dla Was czas i nie marnujcie go na niepotrzebne niesnaski i spory. Macie szansę spędzić ze sobą kreatywny czas na być może zagranicznym wyjeździe lub dalszej wycieczce. Mogą pojawić się problemy z narządami wew. Jak wątroba, trzustka.

Wrzesień: Jeśli szukacie pracy, to macie totalną odmianę losu: Koło Fortuny. Czekaliście, martwiliście się o finanse, o to co będzie dalej, jak to ułożyć. Nagle dostaliście wypowiedzenie, ale teraz będzie już tylko lepiej. Samotne Wodniki mogą poznać kogoś, kto zupełnie odmieni ich życie. W związkach możliwe dramatyczne i nagłe rozstania, które dla Wodnika skończą się w sumie pozytywnie. Problemy z żołądkiem lub wątrobą.

Październik: W pracy stabilizacja. Wiecie, co robić i robicie to bardzo dobrze. Dla tych, którzy dopiero zaczęli nową pracę to znak, że możliwa jest ona na wiele lat. Wodniki, które od dłuższego czasu planowały i myślały nad rozwinięciem firmy, w końcu zaczną czerpać z tego korzyści, chociaż łatwo nie będzie. Stałe relacje stabilne i praktycznie oparte na wzajemnym zaufaniu oraz dbaniu o uczucia. Samotne Wodniki powinny skupić się na sobie i przemyśleć przyczyny niepowodzenia w poprzedniej relacji. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a karty jasno sugerują, że powinniście może porozmawiać z kimś dojrzałym, mądrym i kogo darzycie zaufaniem. Nadal uwaga na żołądek!

Listopad: U niektórych pojawią się sprawy sądowe. Wodnik będzie musiał przygotować się na ataki ze strony przeciwnej. Jeśli kłócicie się w związku, to Wodniku! Nie oceniaj tak surowo. Nie jesteś wyrocznią, a Twój partner cierpi. Właściwie zamyka się przed Tobą i traci do Ciebie zaufanie. Jeśli rozwodzicie się, to może nie być Wam łatwo. W pracy możliwe poważniejsze umowy i kontrakty, które będą wymagały dużej uważności ze strony Wodnika. Nie popełnij błędu i bądź gotowy na konieczność wytłumaczenia się przed kimś i obrony własnych przekonań i racji. Mogą pojawić się problemy w obrębie głowy: mózg, bóle głowy.

Grudzień: Dalej walczycie, ale walczycie o swoje i jesteście o tym głęboko przekonani. To dotyczy pracy i związków, ale też być może spraw rozwodowych. Grudzień może być finałem Waszych zmagań. Nie odpuszczajcie, bo dużo pracy poświęciliście na to, by być tu, gdzie jesteście. Trochę jakby Wodnik był sam… czy to w związku, czy po prostu jako singiel. Dlatego uważajcie na kłótnie i spory. Jeśli macie tętniaki czy torbiele albo wrzody, to sprawdźcie profilaktycznie, czy wszystko w porządku. Cały rok 2023 pod znakiem przemyślanych i bardzo dojrzałych decyzji o pozostawieniu tego, co nie rokuje: dotyczy to zmiany pracy albo nawet rozstania. Może Wodnik też odejść emocjonalnie od tego, co bardzo go dobijało od dłuższego czasu. Dacie sobie z tym radę i wrócicie do równowagi. Pracowity rok.

Afirmacja na 2023 od Anioła dla Wodników: „Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.”.

Powodzenia! Wróżka Kawa