Horoskop klasyczny

Horoskop klasyczny

Sierpień to dobry czas na znalezienie miłości

 

BARAN: Barany w tym miesiącu, mogą roztrzygnąć wiele spraw urzędowych.. tych zaległych jak i nowych, pilnujcie rachunków czy spłaty rat w banku. Dobry czas na podpisywanie umów, kontraktów itp..
Miesiąc ten sprzyja Baranom w legalizacji związku, ale także jest to pomyślny miesiąc dla tych którzy np planują rozwód. Barany nabiorą dystansu do otoczenia i będą w tym ms bardzo surowo, sprawiedliwie oceniać sytuację, ludzi...

BYK: Dla Byków to miesiąc nieco nerwowych sytuacji i nieoczekiwanych, nagłych nieplanowanych wydarzeń, niekoniecznie pomyślnych. W tym miesiącu, Byki mogą odczuwać nadmierną pobudliwosć i drażliwość, lepiej nie dolewajcie oliwy do ognia, bo może dojść do poważnych kłótni z osobami z waszego otoczenia. Walecznym Bykom, w tym m-cu nikt nie podskoczy hehe prędzej oberwie. Będziecie Byczki bardzo kreatywne.

BLIŹNIĘTA: Bliźniaki będą świętować, bawić się.. ukończą pomyślnie swoje plany, dla wielu fajny miesiąc pod względem wyjazdów niekoniecznie zagranicznych, nabierzecie pewności siebie i będziecie bardziejtolerancyjni.Niektóre Bliźniaki mogą wdać się w wakacyjny romans cheeky

RAK: Raczki w sierpniu mogą skupić się na swoim wizerunku, możliwe iż większość z was, pomyśli nad zrzuceniem kilka kg.Zaczną ćwiczyć aby poprawić swoją kondycję, co wymaga cierpliwosci a jej niestety moze rakom braknąć... jednym słowem będzie was energia rozpierać ale ta pozytywna... Pomysłowość i dobre zdrowie. Uwaga na oparzenia słoneczne!

LEW: Lwy w tym miesiącu będą rządzić ;) Ten miesiąc należy do nich, co mnie nie dziwi bo przecież te znaki to własnie sierpien...
Dla Lwów, to miesiąc odpoczynku i relaksu, docenią to, co do tej pory osiągnęły i będą się tym szczęsciem sycić...Fajny miesiąc na spotkania rodzinne i tego typu uroczystości, staniecie sie dla kogoś autorytetem co "połechce wasze ego" wink

PANNA: Panny w tym miesiącu, odzyskają wigor i odnajdą w sobie coś z dziecka.Poczują się młodo i atrakcyjnie. Odważą się także na szczerą rozmowę, której mogły od jakiegoś czasu unikać. Zadowoli was zakup czegoś o czym od dawna marzyliscie. Rewelacyjny czas na zmianę fryzury i stylizacji. Będziecie się chciały komuś przypodobać.

WAGA: Dla Wag może być to miesiąc takich huśtawek emocjomalnych, coś się zakończy aby zaczęło się nowe. Wiele Wag, porzuci troski, zmartwienia i zajrzy w swoje wnętrze w poszukiwaniu nowej drogi dla siebie. Dobry czas na zerwanie toksycznych relacji z ludzmi, jeśli dusisz sie w obecnej pracy czy zwiazku, warto w tym ms sie od tego odciąć. Uwolnisz się od przeszłości.

SKORPION: Oj Skorpionki będziecie coś kręcić i mącić.W waszym otoczeniu będą plotki, kłamstewka... możliwe ze kogoś oszukacie, aby coś zyskać dla siebie... takie pyrrusowe zwycięstwo.Unikaj sprzeczek i nie badz ufny, uważaj na podstępnych ludzi i złodzieji...

STRZELEC: Strzelce skupią się na "rozwoju duchowym" będą terapeutami dla innych, jak i dla siebie samych...możliwem że niektóre strzelce pomyślą o rozpoczęciu nauki, będą się kierowały własną wolą..poczujecie splenienie i zadowolenie.. jeśli chcesz dorobić sobie trochę pieniędzy, to właśnie w tym miesiącu może trafić się ciekawa propozycja pracy...Wskazana medytacja.

KOZIOROŻEC: Koziorożec nieco uśpiony większość się wycofa, odizoluje w potrzebie zaznania spokoju, wypoczynku..... Dla Koziorożców w związku, może to być czas rozstań, lub oddzielnej sypialni...Będziecie bardziej skłonne do przeziębien i kontuzji. Miesiąc stabilny, lecz mało rozrywkowy. Ożywi was wiadomość, którą otrzymacie pod koniec miesiąca.

WODNIK: Dla was Wodniki, to czas wyczekiwania na coś lub kogoś.. zalecana cierpliwość. Jeśli mieliście cos w planach na ten miesiac, mozliwe, iż te plany się przesuną w czasie i trzeba bedzie na ich realizcję nieco zaczekać. Nie spieszcie się, wszystko przyjdzie w swoim czasie, wskazany odpoczynek, urlop.

RYBY: U Ryb, możliwa zmienna sytuacja finansowa, raczej niewskazany miesiąc, na zaciąganie kredytu, pożyczek... Ten miesiąc pokazuje, aby ustabilizować sytuację finansową, która mogła się ostatnio nieco rozchwiać... mogą dokuczać Ci bóle pleców, nie forsuj się, bo kręgosłup może dać o sobie znać.

Chcesz poznać indywidualny horoskop napisz:

SMS o treści: Medium Twoje imię na numer 74240
(opłata 4,92 zł z VAT)