Horoskop klasyczny

Horoskop klasyczny

 

Horoskop ogólny na tydzień od 16 do 22 stycznia 2017

 

BARAN

W pracy wykaż się wytrwałością. Uporu Ci nie brakuje, ale może braknąć wiedzy. To dobry czas na dokształcenie się w temacie, który jest dla Ciebie ważny.  Jeśli potrzebujesz większej wiedzy, niż posiadasz, poszukaj autorytetu, który pomoże Ci rozwiązać problem.

W sferze uczuciowej możesz  trzymać się przeszłości , co spowoduje nieufność i nadmierną ostrożność. Nie dręcz się wspomnieniami, bo nie dostrzegasz przez to rzeczy takimi, jakie one są.

...............

BYK

Zaczniesz nową pracę, a może czeka Cię przeobrażenie i nowy początek w pracy obecnej. Nie obawiaj się zmian i przejściowych trudności, bo nadchodzące zmiany wniosą głęboką wartość w Twoje życie zawodowe, nawet gdy teraz wydają się trudne.

W życiu uczuciowym możesz liczyć na grono przyjaciół i wspólne spotkania, które przyniosą wiele radości i odprężenia. Czas spokoju w stałych związkach.

........................

BLIŹNIĘTA

Czas się lepiej zorganizować, bo możesz mieć tendencję do chaotycznego działania. Bez konsekwencji i wytrwałości daleko nie zajdziesz. Możesz zmylić otoczenie na jakiś czas, udając zaangażowanie, którego nie masz, ale długofalowo to się nie uda. Podwyższaj swoje umiejętności, będzie to bardzo przydatne.

W związkach bądź bardziej elastyczny i nie wypowiadaj wojny partnerowi z powodu drobiazgu, który Cię rozdrażni. Czasem lepiej odpuścić i zapomnieć.

...............................

RAK

W sprawach zawodowych zdaj się całkowicie na swoją intuicje, a bezpiecznie pokonasz każdą trudność. Możesz w sposób niebywały wyczuć moment, w którym trzeba odpowiednio zadziałać, żeby osiągnąć cel. Wykorzystaj to dobrze.

W miłości nie bądź zbyt ufny, bo ktoś może chcieć Cię oszukać, albo okaże się egoistą i znajomość ta przyniesie rozczarowanie. Możesz mieć trudność w ocenie sytuacji.

....................................

LEW

Odczujesz przemęczenie, co sprawi, że praca będzie w tym czasie szczególnie trudna. Jeśli możesz sobie pozwolić na krótki wypoczynek, to jest to dobry moment na to. Dbaj o zdrowie i staraj się dążyć do poprawy samopoczucia, co doda Ci energii potrzebnej w tym okresie czasu.

W miłości będziesz mieć więcej szczęścia. Możesz odzyskać uczucia osoby, z którą się rozstałeś lub spotkać właściwego partnera i umówić się na pierwszą randkę.

.........................

PANNA

Czyń przygotowania do zmiany pracy na taką, która da Ci więcej niezależności, może być to praca na własny rachunek. Miej oczy szeroko otwarte, abyś wyniósł jak najwięcej umiejętności i wiedzy z obecnej sytuacji, co przyda Ci się wkrótce, gdy podejmiesz się zmian.

W miłości czas rodzinny. Możesz liczyć na wsparcie bliskich, inspirację i motywację, jakiej potrzebujesz. Osoby samotne nie będą wchodzić w mało przyszłościowe relacje i poczują większą pewność siebie.

....................

WAGA

Pewnych spraw nie posuniesz do przodu w tym czasie. Będzie trzeba poczekać. Nie unikniesz dalszych starań i wysiłku, żeby osiągnąć cel. Chwilowe utrudnienia mogą wpłynąć na współpracę z innymi. Pozostań jednak optymistą, bo wkrótce będzie łatwiej.

Jeśli cierpiałeś z powodu problemów miłosnych, to teraz zajdzie przemiana w Tobie, która sprawi, że spojrzysz na te doświadczenie inaczej. Dostrzeżesz pozytywne aspekty sytuacji.

..................................

SKORPION

Uda Ci się rozpoznać w porę niebezpieczeństwa, jakie Ci zagrażają. Dostrzeżesz fałszywe osoby, które Ci szkodzą. Dzięki temu podejmiesz właściwe decyzje i wzmocnisz swoją pozycję. Możesz dążyć do awansu, a Twoje zdolności zostaną zauważone. Odczujesz potrzebę rozwoju.

Jeśli masz uczucie, że jesteś niezrozumiany, zwróć uwagę, czy nie wiążesz się z ludźmi na niezdrowych, toksycznych zasadach. Nie licz na ich wsparcie. Będą krępować Twoją wolność lub powodować poczucie niespełnienia.

.............

STRZELEC

W pracy możesz czuć się zmęczony z powodu rutyny. Może się okazać, że choć masz błyskotliwe pomysły, to nikogo one nie interesują i musisz się dostosować do wymagań i okoliczności. Takie zasady nie będą Ci sie podobać, a jednak nie będziesz miał wyboru.

W życiu uczuciowym będzie ważny kontakt fizyczny i możesz odczuć potrzebę zadbania o siebie. Aktywność sfery seksualnej, zwłaszcza u mężczyzn.

.........................

KOZIOROŻEC

W pracy możesz odczuć odrodzenie sił i motywacji. Logiczne myślenie, silna wola i zdecydowanie w działaniu przyniosą Ci prawdziwy sukces. Twoja energia i dobry nastrój wzrosną, co pomoże Ci w działaniu. Zregenerujesz się, jeśli dotychczas odczuwałeś zmęczenie.

W życiu uczuciowym możesz dostrzegać jedynie powierzchowne wartości. Zadbaj bardziej o bliskie osoby i wykaż się większym taktem niż zwykle.

.........................

WODNIK

Czas aktywności i siły przebicia. Możesz pokonać konkurencję, awansować lub zarządzać większym zespołem. To dobry moment na budowanie swojej pozycji i przeprowadzanie interesujących eksperymentów w sferze zawodowej, co przyniesie ciekawe rezultaty.

Na miłość możesz nie mieć czasu, bo będziesz zajęty pracą. Aktywność zawodowa zdominuje ten tydzień, jeśli nie wygospodarujesz chwil dla bliskich.

..........................

RYBY

Czeka Cię zadowolenie z życia zawodowego, stabilizacja i dobre kontakty z ludźmi. Choć odczujesz przemęczenie, nie będzie to okres szczególnie aktywny i przynoszący dużo wyzwań, więc dasz sobie radę, zwłaszcza w gronie osób, którym ufasz.

W miłości czas leczenia zranień. Plotki okażą się nieprawdziwe, emocje się uspokoją. Znów będziesz ufał bliskiej osobie.  

Poznaj przyszłość – perspektywy  i czarne chmury skontaktuj się z wróżką Mirandą

708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/SMS)