Horoskop klasyczny na lipiec

Horoskop klasyczny na lipiec

Baran

Dobry czas na przeprowadzanie poważnych rozmów z partnerem i bliskimi. Skorzystaj. Nie odkładaj problemów na później. Jeśli od dawna nic nie czujesz do partnera, to dobry moment by mu to powiedzieć. Znajomi będą za Tobą stali murem. Pomocni bardziej niż bliska rodzina. Bez obaw możesz słuchać ich rad.

Rób przemyślane wydatki. Możesz być rozkojarzony i mało efektywny w pracy. Jeśli dopieczesz szefowi i poczujesz satysfakcję, to tylko na krótką metę. W dłuższej perspektywie nie wyjdzie Ci to na dobre.

 Oczyść organizm. Dobry czas na rozpoczęcie diety, im prostsza tym bardziej będzie Ci smakować. Zrezygnuj z intensywnych ćwiczeń fizycznych. Wypróbuj medycynę niekonwencjonalną, masaże szczególnie Ci pomogą.

Byk

 Szukaj mądrych rozwiązań i sposobów na rozładowanie napięcia. Teraz się przydadzą. Nie bądź zaborczy. Nie kontroluj. Bo na zmianę możecie się ranić i przepraszać. Będziesz miał skłonności do wybuchów złości wobec najbliższych. Znajdź konstruktywne zajęcie na rozładowanie stresu.

Czas przyniesie Ci wiele sprzyjających zbiegów okoliczności. Znajdziesz się we właściwym miejscu i czasie. Wykorzystaj okazję. Nowy rozdział otworzy się przed Tobą. Dostaniesz propozycję dodatkowego dochodu, lub zmiany stanowiska.

 To dobry czas na rozprawienie się z przewlekłymi chorobami i starymi kontuzjami. Będziesz bardziej wytrzymały na ból. Dlatego pomyśl o zabiegach fizjoterapii, masażach. Nie odkładaj wizyty u dentysty, czy chirurga.

Bliźnięta

 Nie daj się dwa razy prosić, przyjmij propozycję, wydaje się całkiem interesująca. Będzie słodko, lekko i namiętnie, szczególnie dla samotnych. Zabawy, imprezy, udany karnawał przed Tobą. Z łatwością nawiążesz bliskie relacje z dziećmi. Zadzwoń do przyjaciółki, na pewno się ucieszy, odbuduj dawne relacje, które zaniedbałeś.

Zarobisz dzięki większej aktywności i wyjątkowemu zaangażowaniu. i pozwolisz Sobie na poważniejsze zakupy. Praca da Ci więcej radości niż zwykle. Docenisz to co masz. Wyjątkowo harmonijnie ułożą się stosunki ze współpracownikami i sprawnie poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami.

Popadniesz w refleksyjny nastrój. Dobrym pomysłem może być dieta, a nawet głodówka zdrowotna. Pozwoli oczyścić nie tylko ciało, ale i umysł. Dzięki niej nabierzesz do życia dystansu.

Rak

 Wielu przyjaciół będzie potrzebować Twojej rady. Jednak nie daj sobie wejść na głowę. Bo gwiazdy całą Twoją energię kierują na innych ludzi. Twoja bezinteresowność będzie zbawienna dla wielu osób, ale powinieneś się zastanowić, czy przypadkiem nie jesteś wykorzystywany. Samotne osoby będą przeżywać różne rozterki.

Udowodnisz, że stać Cię na wiele. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Wyjdziesz z cienia. Jeśli ostatnio musiałeś coś robić za innych powiesz- dość. Śmiało możesz podpisywać umowy, starać się o nową posadę, prosić szefa o podwyżkę.

Trudno Ci będzie zachować wewnętrzną równowagę. Dojdą do głosu emocje, jakie do tej pory tłumiłeś. Możesz mieć gorsze samopoczucie, a niektóre dolegliwości staną się bardziej uciążliwe.

Lew

 W sprawach sercowych huśtawka. Raz gorące pieszczoty, raz głośna awantura. Samotne osoby zaczną szukać kogoś na stałe. Twoi rodzice dostarczą Ci teraz wielu powodów do radości. Przekonasz się, jak bardzo dla nich jesteś ważny i jak liczą się z Twoim zdaniem. Nie spędzaj czasu w domu przed telewizorem, wspólne wyjścia dadzą wam wiele radości.

 W pracy uda Ci się nadrobić wszystkie zaległości. Ale atmosfera, może być napięta. Ktoś może próbować Cię wykorzystać. Nie daj się zastraszyć i aby wywierano na Ciebie presję. Pokaż, że potrafisz się bronić.

 Zapragniesz żyć ciekawiej i bardziej kolorowo. Postanowisz rozwijać swoje talenty, żeby pokazać światu na co Cię stać. To dobry pomysł, na naukę nigdy nie jest za późno. Gwiazdy dają Ci szansę na spełnienie marzeń.

Panna

 Poznasz osobę, w której zechcesz ulokować swoje uczucia. Idź za głosem serca. Czas zmian. Będziesz brylować w towarzystwie. Urazy z przeszłości pójdą w zapomnienie. Osoby w rodzinach powinny się skupić na dzieciach i osobach starszych. Będą potrzebowały Twojej troski i uwagi.

Powodzenie w sprawach prawnych i handlowych. Nie oglądaj się na innych i bierz sprawy w swoje ręce. Spotkasz się z dużą sympatią otoczenia. Dobra passa. Finansowo nic nie stracisz.

Zachowaj umiar. Pomyśl o usprawnieniu ciała. Zrób ekologiczne zakupy. Pamiętaj, że im słabsze ciało, tym silniej Toba rządzi. Postaw na rozsądek. Jeśli dokuczają Ci wrzody, to dolegliwości mogą się nasilić. Zaplanowanego zabiegu, nie odkładaj, na pewno się uda.Szczęście przyniesą Ci runy

Waga

 Będziesz kochliwy. Niezależnie od dawanych Ci rad, zaczniesz spotykać się z kim chcesz i kiedy chcesz. Łamanie tabu stanie się Twoim ulubionym zajęciem. W związkach małżeńskich czeka wiele wrażeń.  Sprawy domowe zapniesz na ostatni guzik. Dobry czas na przyjmowanie gości.

W pracy zyskasz zaufanie szefa i pojawi się okazja pochwalenia się swoimi zdolnościami. Zaplanuj krótki urlop. Świetny czas na wzięcie kredytu, założenie lokaty. Masz duże szanse na pozbycie się długów i spłacenie różnych zaległości. Z łatwością odzyskasz co Twoje. Nawet jeśli już na to nie liczyłeś.

 Doskonały czas na zadbanie o siebie. Naładuj akumulatory i oderwij się od codzienności. Więcej wypoczywaj. Zapragniesz poddać się nowoczesnym zabiegom kosmetycznym, by uzyskać spektakularne i długotrwałe efekty.

Skorpion

 Aby pójść do przodu, musisz koniecznie uporządkować swoje uczucia. Twoja wrażliwość przeszkadza Ci, gdyż zbyt mocno bierzesz wszystko do siebie. Przestań przeżywać, to co dzieje się na zewnątrz.

Dobry czas na stawianie sobie nowych wyzwań i podejmowania działań. Masz energię do walki. Jeśli niczego nie będziesz poddawać w wątpliwość, to masz duże szanse na wygraną. Twój umysł jest bystry i pracuje na najwyższych obrotach. Wszystkie egzaminy czy podjęta nauka przyniosą pozytywne efekty. W finansach gorzej, bo zbiegnie się wiele wydatków.

 Nie zaniedbuj potrzeb ciała, zatroszcz się o kondycję i sen. Najlepszy moment na rozpoczęcie regularnych ćwiczeń. Coś Cię niepokoi, nie odwlekaj wizyty u specjalisty.

Strzelec

 W małżeństwie dużo spokoju, a nawet nieco nużącej stagnacji. Wolne osoby nie będą narzekać na nudę. Pojawi się dużo okazji towarzyskich. Będziesz jak balsam dla najbliższych. Ale nie zdejmuj z nich odpowiedzialności, jeśli pojawia się jakieś kłopoty.

 Pojawi się wiele okazji do zrobienia korzystnych interesów i załatwiania trudnych spraw. Nie odkładaj nic na później. Nie pozwól aby lenistwo doszło do głosu. Możesz przegapić coś ważnego. Planujesz poważniejsze zakupy, to korzystny okres. Skorzystaj z promocji, wyprzedaży, poszperaj w ofertach.

 Chroń się przed zimnem, nietrudno będzie o przeziębienie. Wyjątkowo korzystny czas na poprawę urody. Efekt każdego zabiegu kosmetycznego okaże się spektakularny.

Koziorożec

 W miłości wiele będzie się działo. Wykorzystaj swój czar i poskrom temperament, bo pożałujesz. Trzymaj nerwy w ryzach. Będziesz śmiały i romantyczny. Zechcesz odświeżyć wnętrza, przemeblować je albo zrobić generalne porządki. Posłuchaj tego impulsu i idź za ciosem . Będziesz skuteczny i wszystko pójdzie jak  z płatka.

Planuj przyszłość. Bez problemu upomnisz się o swoje. Dobry czas na inwestycje, lokowanie pieniędzy, kursy podnoszące kwalifikacje. Słuchaj intuicji. Teraz podpowie Ci same dobre wybory. Koniecznie pilnuj portfela. Nie noś przy sobie większej gotówki.

 Zwolnij trochę. Ciągle zechcesz gdzieś pędzić. Możesz się łatwo nadwyrężyć. Gwiazdy sprzyjają zabiegom medycznym. Korzystaj ze słonecznej aury.

Wodnik

 Zastanów się, czy nie jesteś przewrażliwiony. Popatrz na wszystko z dystansem i nie unoś się, najlepiej dopasuj się do innych. Będziesz zmienny i chaotyczny. Na single może mieć wpływ zakończony niedawno związek. Zastanów się, czy chcesz rozgrzebywać stare rany. Poszukaj nowych szans. Relaks na krótkim urlopie wielce wskazany.

Udany okres, ale nie dokładaj sobie nowych obowiązków, bo staniesz się czepialski i zrzędliwy. Możesz się złościć na wolniejszych od siebie. Zaczniesz też być pedantyczny. Jeśli przeprowadzasz ważne rozmowy, to tylko spokojnie, a przyniosą rezultaty. Korzystny czas na zmianę pracy.

 Będziesz w dobrej formie, tylko wybuchowy. Wysypiaj się i stroń od używek, będą mocno Ci szkodzić.

Ryby

 Komuś się podobasz i to bardzo. Nie obawiaj się tej znajomości. Zapowiada się płomienny romans. Przełomowe wydarzenia w związkach. Wszystko może skończyć się fantastycznie. Wróci spokój i miła atmosfera. Spotkasz kogoś z przeszłości, wrócą miłe wspomnienia.

 Nie bój się nowych i odważnych przedsięwzięć. W finansach poprawa. Pojawią się dodatkowe pieniądze. Ale nie puszczaj wodzy fantazji, bądź gospodarny. masz teraz tendencje do nieprzemyślanych zakupów i inwestycji. Nie daj się nabrać na udawaną krzywdę i nie pożyczaj pieniędzy. Możesz ich już więcej nie zobaczyć.

Uważaj gwiazdy sprawiają, że będziesz mieć skłonność do tycia. Zadbaj o dietę i sen, on też ma wpływ na wagę. Spaceruj, oddychaj głęboko.

Autor tekstu wróżka Krystyna


Kontakt z wróżką


708 588 502 kod 0
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :KABALA Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Kontakt z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 601
0,99 € z VAT/min
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna