Horoskop klasyczny na maj

Horoskop klasyczny na maj

Horoskop dla 12 znaków zodiaku na Maj 2018


Baran
Baranom w Maju zdecydowanie nie zabraknie determinacji do działania Ale także pozostaną wierne i lojalne sprawom, w które wierzą. To będzie czas tworzenia, wykorzystania swojej kreatywności, a także ruszania do przodu swoich projektów której jeszcze być może nie są na wymarzonym etapie. Jest tutaj też ukryta mała uwaga, że zbyt duży opór może doprowadzić do oddalenia się od swojego celu jeszcze bardziej. Tutaj wymagana jest cierpliwa praca, systematyczne działanie a przede wszystkim bardzo staranny. Dlatego też na początku miesiąca Barany mogą odczuwać duży spadek energii. Niestety sporo czasu trzeba będzie poświęcać na tak zwane dopieszczenie wszystkich szczegółów. 
Dlatego bardzo ważne aby wziąć pod uwagę powyższą informację w tym miesiącu. Jeśli będziesz działać zbyt pochopnie albo zbyt pobieżnie, co karty wyraźnie pokazują że po pierwsze, zbyt wiele będziesz pragnąć na siebie narzucić a co za tym idzie niewiele uda ci się wykonać dobrze. Wartość tego co zrobisz poprostu nie będzie zadowalająca ani dla ciebie ani dla kogoś. Dlatego warto poświęcić tyle czasu na realizowanie danego projektu lub na załatwienie danej sprawy, napisanie pracy, czy na jakiekolwiek inne działanie, odpowiednią ilość czasu. Tak wiem perfekcjonizm nie jest najlepszym doradcą, niemniej jednak w tym przypadku karty radzą aby nie robić niczego po łebkach. Bardzo szybko bowiem może się okazać, że ogarnięcie frustracja, smutek, zmęczenie i rozgoryczenie. A to zdecydowanie nie przysporzy ci chęci do dalszego działania. 
Warto też wspomnieć o tym, chodź do tego nie potrzeba kart, że należy zachować równowagę we wszystkim co robisz. Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę powyższe wskazówki, pod koniec miesiąca okaże się że wiele z twoich zamierzeń, okazało się bardzo dobrych, pomimo, że trzeba było spędzić nad tym trochę więcej czasu i poświęcić temu więcej energii i uwagi. Jeśli poszukujesz właśnie w Maju większej stabilizacji finansowej, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę to co mają do przekazania karty. Nie tylko świetnie zrealizujesz wszelkie działania, ale także twoje plany na przyszłość będą wyglądały o wiele lepiej. Dodatkowo łatwiej będzie myśleć o swojej niezależności finansowej w przyszłości. 
Jako tło karty podpowiadają aby działać z opanowaniem emocji i nie działać pochopnie. Chwilach zwątpienia warto sobie przypomnieć, że aby coś odniosło skutek czy rezultat, musi zostać zrobione jak należy. Więc pomimo iż barany to znaki ogniste i cierpliwość nie zawsze jest ich naturą, w tym przypadku karty razem aby zadbać o nią.
Byk
Byki w maju przede wszystkim będą musiały liczyć na siebie. Naturalnie Nie oznacza to wcale że już znikąd nie będzie pomocy, Natomiast w tych najważniejszych sprawach niczyja pomoc nie będzie aż tak istotna, jak twoje własne decyzje. Więc jeśli uzależniasz swoją decyzję od opinii innych, tutaj karty wyraźnie zaznaczają, że przede wszystkim należy polegać wyłącznie na sobie. Nieistotne czy sprawa dotyczy pracy, finansów, nauki czy jakiejkolwiek innej. Teraz nadszedł właśnie czas na to, by zmierzyć się z tą trudną decyzję i odważnie uwierzyć w siebie. To jest idealne przesłanie dla tych osób, które właśnie stoję u progu zmiany. To jest jasne że takie zmaganie się z decyzją jest trudne, czasami nawet dołujące i przysparzające stresów. 
Już w połowie miesiąca okaże się, że rozpoczęcie nowego projektu nowej pracy czy nowego miejsca zamieszkania, może stać się o wiele bardziej realne niż jeszcze w tej chwili Ci się wydaje. Szczególnie jeżeli zmagasz się już decyzję od jakiegoś czasu i właśnie to co powiedziałam wcześniej, uzależniasz podjęcie owej decyzji od opinii innych. Teraz jest właśnie czas na to by odważnie spróbować tego nowego. Nie oznacza to wcale że sukces przyjdzie bardzo łatwo, bardzo szybko czy ktoś Ci w tym pomoże i ułatwi. Wręcz przeciwnie proces będzie długi czy raczej długotrwały, długofalowy i co za tym idzie, trzeba będzie sporo czasu, dużo pracy i cierpliwości. Nic dziwnego że my dla byków będzie miesiącem zmagania się z trudnymi decyzjami. Po raz kolejny Podkreśę, że wiele z tych bardzo ważnych, czasami nawet życiowych decyzji, trzeba będzie podjąć samodzielnie.
Nie zniechęcaj się więc proszę jeśli chwilowo na początku sprawy nie będą toczyły się bardzo szybko. Jako tło z całego miesiąca karty podpowiadają jedną ważną rzecz, od pewnych starych schematów, od pewnych zamierzchłych spraw nadeszła pora aby odejść. Wcale nie o to chodzi żeby zapomnieć o wszystkim co się wydarzyło w przeszłości, natomiast wyciągnąć naukę, rozejrzeć się dookoła i oszacować straty. Kto będzie pomocny w podjęciu samodzielnej decyzji.
Karty podpowiadają jasno najwyższa pora zmierzyć się z tym wyzwaniem i ruszyć dalej.
Bliźnięta
Bliźnięta w maju będą próbować ukierunkować swoje działania. To znaczy, Jeśli jeszcze do niedawna wydawało Ci się że raz chcesz Zaangażować się w ten projekt a za chwilę bo coś innego jest dla ciebie ważne i nie potrafisz zdecydować, teraz właśnie nadszedł na to idealny czas. Co wcale nie oznacza że ten czas będzie bardzo łatwy. Samo zdecydowanie w którą sprawę chcesz się angażować, czy w którą stronę podążać jest już niemałym wyzwaniem. Zdasz sobie Także sprawę że kilku spraw jednocześnie nie pociągniesz. Party radzą aby ze skupionym spojrzeniem podniesioną głową i takim raźni pewnym krokiem zmierzać temu co przybliżyć się do realizacji twoich marzeń. Naprawdę nie istotne jest czego te sprawy dotyczą. 
Tak naprawdę powoli wiatr zmian już zaczął wiać. Nie wszystko będzie można zdziałać od razu, nie uda się zmiany dokonać w ciągu jednego dnia czy jednego tygodnia. To karty podpowiadają że ta zmiana już powoli zaczyna działać, zaczyna zachodzić. Jeśli więc planujesz zmianę pracy, stanowiska, rozpoczęcie jakiejś swojej nowej działalności czy projektu, to właśnie w maju takie decyzje trzeba będzie podjąć. I to nie na zasadzie pójścia na żywioł, A właśnie podejmowanie konkretnych kroków, które z dnia na dzień będą przybliżać cię do realizacji twojego zamierzenia. Mało tego bardzo szybko okaże się że tych możliwości po drodze będzie jeszcze więcej a to znaczy że tym trudniej być może będzie Ci podjąć decyzję. 
Pod koniec miesiąca możesz doświadczyć czegoś co możemy nazwać jako zblokowanie, możesz doświadczyć tak zwanej sytuacji patowej. Musisz jednak wiedzieć że jest to chwilowe. Ta chwila będzie trwała tyle czasu ile będziesz potrzebować na przeanalizowanie sprawy i podjęcie decyzji. Więc wszystko tak naprawdę będzie zależało wyłącznie od Ciebie. Od razu zaznaczę że warto się do tego przygotować w taki sposób merytoryczny, czyli chociażby rozpisać wszelkie za i przeciw i choć odrobinę przewidzieć konsekwencje. Wspominam o tym dlatego, że nawet jeśli się kogoś poradzisz, niestety decyzję i tak będziesz podejmować samodzielnie. Natłok opinii z zewnątrz może być tak duży, że jeszcze bardziej utrudnić Ci wybór i podejmowanie decyzji.
Warto więc poświęcić czas na zastanowienie się, czy w cudzysłowie przespanie się z podejmowaniem decyzji ale zdecydowanie zrobić to samodzielnie.
Rak
Dla Raków my będzie upływało pod hasłem bliscy którzy są w twoim otoczeniu. Wiele spraw w które będą się działy w tym miesiącu, będą przede wszystkim dotyczyły ludzi w twoim bliskim, powiedziałabym nawet najbliższym otoczeniu. Czy to rodzice i to oboje Rodzice którzy będą mieli wiele spraw angażujących ciebie, ale także będą potrzebować Twojej opieki i uwagi. To także dzieci rodzeństwo które także będzie potrzebowało twojego wsparcia. 
Na początku miesiąca trzeba będzie wykazać się zrozumieniem, uruchomić całą swoją cierpliwość i wrażliwość, aby pomagać innym. Natomiast kartę też podpowiadają że będzie to można robić z takim spokojem, łagodnością, dzięki takiemu podejściu łatwiej będzie pokonać te trudniejsze sytuację, to się zdecydowanie przyda kiedy trzeba będzie łagodzić jakieś spory. Od razu kartę tutaj zaznaczają nic na siłę, spokojem i łagodnością uda się uzyskać o wiele więcej.
Niemniej jednak w wielu przypadkach może okazać się konieczność na kierowania ludzi na lepszą drogę. Niekoniecznie tylko młodych ludzi czyli dzieci czy rodzeństwa które będzie wymagało pokierowania, ale zdecydowanie to Ty będziesz inicjatorem owego zmiany kierunku, czy zwracacie uwagę na inne sprawy. W wielu przypadkach będzie trzeba nie tylko na kierować na nowe tory ale też przekonywać do podjęcia jakiegokolwiek działania właśnie tych młodych ludzi w Twoim otoczeniu. Drugi aspekt tego zagadnienia, to być może rozcinanie wszelkiego rodzaju więzów, które do tej pory powstrzymywały Ciebie przed działaniem lub twoich bliskich. To także przecinanie tak zwanej pępowiny łączącej ciebie jako rodzica i twojej już wkraczających w dorosłe życie dzieci.
Pomimo że początek miesiąca może okazać się taki bardzo emocjonalny, już końcówka będzie wymagała od Ciebie zdecydowanie innego podejścia. To trzeba będzie wykazać się nie tylko cierpliwością ale przede wszystkim znajomością swoich potrzeb i potrzeby bliskich, którzy proszę cię o pomoc. Nie oznacza to oczywiście że trzeba będzie odmawiać komuś natomiast aby zachować nerwy na wodzy, ale także równowagę Potrzebna będzie silna wola dojrzałe podejmowanie decyzji i czasami poszukanie tej łagodności w sobie, która u Raków czasami jest spycha na gdzieś tam na samo dno szuflady.
Dzięki takiemu właśnie podejściu karty pokazują jako tło spokój który uda ci się zachować, tak dokładnie to spokój ducha i spokój umysłu, ale przede wszystkim nie zatracisz też siebie podczas poświęcenia swoje uwagi innym. I owszem być może na początku może się wydawać to wszystko przytłaczające, jeśli jedna choć w niewielkiej części weźmiesz pod uwagę powyższe wskazówki, zdecydowanie łatwiej będzie ci poradzić sobie z tymi trudniejszymi momentami w tym miesiącu.
 Lew
Lwy w maju mogą doprowadzić do końca sprawy które realizowane były już od dłuższego czasu. Być może nawet chwilowo nie zdajecie sobie sprawy o jakie zagadnienie chodzi, właśnie dlatego że ciągnęło już się to naprawdę długi czas. Karty podpowiadają, że już na początku miesiąca, będziesz mieć przeświadczenie wkroczenia w nowy etap. Może to mieć kilka różnych form, Po pierwsze Koniec takiego chaotycznego, pełnego stresów i nerwów czasu. Może to też odnieść się do sprawy nad którą pracę trwały wyjątkowo żmudnie i długo. To jest tak zwany moment przejścia, stoisz na końcu długiej drogi. Więc nie mówimy ci tutaj o krótkich projektach o krótkich sprawach Ale właśnie o takich przedsięwzięciach długofalowych, w które trwały już od jakiegoś czasu. Zakończenie owoc będzie bardzo pozytywne to jest swoiste dopełnienie. Może to też oznaczać przerobienie karmy z którą borykały się od jakiegoś czasu, także ten przełomowy czas może dotyczyć wielu różnych aspektów życia. 
Pewnie niejednokrotnie Zdawało ci się pamiętać o tym że OK wszystko przemija te trudne okresy przemijają również te chwile ogromnego szczęścia przemijają. W maju możesz odczuć to z podwójną siłą. Dodatkowo tak bardziej pragmatycznie, karty podpowiadają skierowanie się w stronę tak zwanego przeznaczenie, czyli być może długo odkładane pasje teraz będą właśnie realizowane albo przynajmniej podjęte działania zostaną w tym kierunku. To też jest taki swoisty moment zmiany kursu. Nie mówię że od razu w maju karty tutaj zaznaczają wyraźną zmiany kursu, natomiast to będzie ten czas przełomowy szczególnie w połowie miesiąca, w którym owe zmiany zaczynają nabierać kształtów.
Wszelkie swoje decyzje natomiast odnośnie pracy odnośnie projektów które mi się teraz zajmujesz warto rozpatrywać w kategoriach nie Co jest bardziej opłacalne tylko to co jest ci bliższa, w czym czujesz taką więź. 
Dodatkowa informacja dla samotnych Lwów, pod koniec miesiąca możesz bowiem spotkać kogoś bardzo bliskiego, kogoś kto może okazać się tą wygraną, wytęsknioną i wymarzoną drugą połówką. Nie zamykaj się więc na nowe znajomości.
Dzięki temu że uda ci się pewne sprawy doprowadzić do końca sama energia jako tło karty podpowiadają w maju będzie dynamiczna. Nie dynamiczna na zasadzie męcząca i bardzo zajmująca, wręcz przeciwnie będziesz palac energią w do działania będzie, ci się chciało spróbować czegoś nowego. Nie zdziwię się nawet jeśli pomysły do wszelkiego rodzaju różnych przedsięwzięć będą ci się wysypywać dosłownie z rękawa. Ważne żeby wszelkie decyzje przeanalizować i przemyśleć i nie działać na zasadzie pochopnej gorącej głowy.
 Panna
Panny będą się zmagać w maju ze zbyt skurczowym utrzymaniem się w dotychczasowych przyzwyczajeń czy układów. Może się to objawiać w różnych formach. Czy to ty będziesz poszukiwać nowych rozwiązań, będziesz szukać nowej wiedzy Czy umiejętności, czy właśnie odwrotnie to ciebie będą prosić o to aby udzielać rad, szkolić kogoś. Tak czy inaczej ogólny zarys Maja szczególnie na początku, pokazuje energię zdobywania nowej wiedzy, poszukiwania nowych rozwiązań, i dzielenia się tym co już potrafisz. Jeśli więc od jakiegoś czasu planujesz jakieś przedsięwzięcie, projekt czy jakąkolwiek inną ważną zmianę w życiu, teraz warto wykorzystać ten czas. Nie wahaj się, może to przynieść ogromną satysfakcję ale i sukces. Dodatkowa Mała uwaga, pamiętaj o tym, że pomimo swojego dotychczasowego doświadczenia, możesz się jeszcze wiele nauczyć od innych.
W połowie miesiąca możesz doświadczyć kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. To również jest poprzedzone tym co powiedziałam wcześniej. Więc dlatego my jest idealnym czasem na to żeby słuchać sygnałów otoczenia, ponieważ owe zmiany nie wyjdą same z siebie. To właśnie otoczenie będzie tą iskrą zapalającą, która być może na początku wymusi pewien ruch ale przede wszystkim przyniesie zmiany i to nieoczekiwane. Dlatego też karty dla panny w tym miesiącu pokazują dużo działania, ale bardzo często polegającego na zmianach które są dokonywane za pomocą bodźców z zewnątrz. Należy więc być gotowym na szybkie dynamiczne i nagłe zmiany, czasami nawet gwałtowne i może być to kumulacja wielu czynników. Tak pewne aspekty zostaną odrzucone, pewne sprawy będzie trzeba zamknąć.
Aby obejść zmiany dokonały się w sposób Nazwijmy to w miarę gładki i bezbolesny, Chociaż tak naprawdę same zmiany zawsze niosą ze sobą pewnego rodzaju rozterki, ważne jest aby znaleźć chwilę na przeanalizowanie i zastanowienie się nad tym co się będzie w maju działo. Karty sugerują tutaj znalezienia takiego momentu dla siebie aby się wyciszyć i skupić myśli. To będzie bardzo pomocne szczególnie wtedy kiedy będziesz mieć wrażenie że nie potrafisz jasno ocenić sytuacji. To będzie bardzo pomocne szczególnie wtedy kiedy będziesz mieć wrażenie że nie potrafisz jasno ocenić sytuacji. To doda ci przejrzystości i klarowności w tym dynamicznym czasie.
Jako tło całego miesiąca karty podpowiadają raz jeszcze dynamiczny okres i pełen czasami trudnych zmian. Oznacza to ni mniej ni więcej że twoja cierpliwość będzie wystawiona na sporą próbę. Dlatego też warto zapłacić o to aby znaleźć chwilę na wyciszenie, W przeciwnym razie może się okazać, że ciężko będzie wytrzymać w twoim towarzystwie twoim bliskim i znajomym.
Waga
Wagi w maju będą niejednokrotnie zmierzyły się z domykaniem spraw, z domykaniem pewnego etapu w swoim życiu. Co za tym idzie, Jeśli od dawna pracujesz nad zmianą pracy, zmiana pozycji w miejscu pracy czy rozpoczęciem swojej własnej działalności która już od dawna jest twoim marzeniem, to właśnie maj będzie tym momentem przełomowym. To wszelkie decyzje będą wynikało nie z zachcianek czy pragnień A właśnie poprzedzony ciężką pracą głęboką analizą oraz dobrym przygotowaniem. Dzięki temu nowe projekty mają szansę na to aby zakończyć się sukcesem. Oczywiście sukces dla każdego znaczy co innego, Dla jednych jest to prestiż i sława czy renoma, dla innych jest to sukces materialny czyli bogactwo.
Więc nie ma tu mowy o pochopnym podejmowaniu decyzjia właśnie metodyczne działanie.
Ważnym aspektem tego miesiąca i przedsięwzięć które zchcesz realizować, będzie to jak bardzo wierzysz w to co robisz i jak bardzo wierzysz w siebie i swoje umiejętności. Karty podpowiadają bowiem, że posiadasz wszelkie doświadczenia umiejętności i przygotowanie, natomiast wyzwaniem może być dla ciebie połączenie tego wszystkiego w całość i wiara w siebie i swoje umiejętności, to także czas odwagi. Energia w maju będziecie wprost rozpierać do działania i warto to wykorzystać. Wszelkie przygotowania i pomysły, które zostały poczynione wcześniej, teraz należy wdrożyć w życie. To zdecydowanie nie jest czas na to by dalej rozmyślać i analizować, teraz trzeba działać.
Karty z kilku miejscach w rozkładzie zaznaczają, że same umiejętności to nie wszystko. To trzeba będzie wykazać się odwagą o której wspominałam już kilkakrotnie wcześniej. Nie chodzi tutaj też tylko o taką cywilną odwagę ale o taką wewnętrzną siłę która motywuje nas do działania. Dodatkowa informacja jest następująca, jeżeli poszukujesz pomocy i wsparcia czy opinii ludzi z zewnątrz, to może się okazać że nie będą one wystarczające oraz wiarygodne. Dlatego też te decyzje należy podjąć samodzielnie. To dlatego też karty wspomniałeś kilkakrotnie o tym że świat należy do odważnych. 
Zwróć tylko uwagę na na sprawy które tylko pozornie mogą wydawać się pozytywne a tak naprawdę mogą być iluzją. Szczególnie jeśli będą to wiadomości z zewnątrz od innych ludzi. Takie właśnie będzie tło tego miesiąca energia tła tego miesiąca. Dodatkowe zagrożenie które może wynikać z takiego podejścia, to angażowanie się w zbyt wiele spraw jednocześnie. Owszem warto mieć na uwadze To co się dzieje dookoła, natomiast przede wszystkim skoncentruj się na tym co jest dla ciebie ważne i to podejmuje działania. Unikniesz w ten sposób rozproszenia ale też będziesz mieć klarowność sytuacji.
Skorpion
Skorpiony będą się w maju zmagać przede wszystkim z taką wewnętrzną transformacją. Maj dla was to czas zmian bardzo często wynikający z konieczności. Nie do końca może z powodu zewnętrznych okoliczności ale takiej wewnętrznej konieczności. Zdecydowanie w maju waszą uwagę przykują sprawy które już od jakiegoś czasu proszą się o domknięcie czy zakończenie. Nie ma sensu przeciągać czegoś w nieskończoność, to i tak jest już trudne i skomplikowane. Nie oznacza to wcale że takie zmiany będą łatwe lekkie czy przyjemne, w tym przypadku karty zaznaczają że te zmiany mogą być trudne ponieważ trzeba będzie się zmierzyć ze swoimi wewnętrznymi rękami czy demonami. Natomiast karty o tym podpowiadają nie dlatego żeby straszyć ale właśnie po to aby nie pozwolić sobie na poddanie się i dramatyzowanie. Taka też jest naturalna kolej rzeczy pewne sprawy musimy zostawić za sobą ale niestety to my musimy wykonać pracę aby je domknąć i pójść dalej, nic się samo nie dzieje.
Szczególnie połowa miesiąca będzie upływać ci na rozważaniu czy coś jest dobre czy coś jest złe. Wiele z tych spraw czy decyzji będziesz podejmować bez emocjonalnie. Co samo w sobie nie jest zły natomiast czasami należy dopuścić emocje szczególnie jeśli chodzi o ciebie i twoich bliskich. Wówczas łatwiej będzie ci jasno, klarownie i trafnie ocenić sytuację. To przede wszystkim do głosu dojdzie odpowiedzialność nie tylko za siebie ale i za ludzi na których masz realny wpływ.
Pamiętaj, że to od ciebie zależy od twojej cywilnej odwagi jak poradzisz sobie z natłokiem spraw w tym miesiącu. Przede wszystkim z tymi sprawami które trzeba będzie zamknąć i zostawić w przeszłości. Będziesz się mierzyć szczególnie z końcem miesiąca  z nadrukiem spraw które być może będą cię rozpraszało chwilami. Wówczas twoja odwaga i stanowczość będą kluczowe do podejmowania decyzji na przyszłość.
Jako tło miesiąca karty podpowiadają działania szczególnie w obrębie rodziny. To będzie potrzebne dojrzałość, opanowanie, wytrwałość. Wiele spraw którymi będzie trzeba się zająć, będzie dotyczyło właśnie twojej rodziny i twoich bliskich, a co za tym idzie i ciebie.
Strzelec
Strzelce w maju będą zdecydowanie musiały rozważyć nowe możliwości. W pierwszej kolejności w karty podpowiadają że pewne rzeczy trzeba będzie odpuścić, niekoniecznie zostawić i już zapomnieć o nich, ale zdecydowanie na dzień dzisiejszy odpuścić. Jeśli są to na przykład zatargi czy spory, zdecydowanie warto postawić się w sytuacji drugiej strony i nauczyć się sztuki odpuszczania. Sam proces jest oczywiście długi i wcale nie jest łatwe natomiast Czasami rzeczywiście trzeba wziąć na wstrzymanie, zdystansować się i nabrać innej perspektywy. Czasami pomaga zostawienie sprawy na chwilę czyli odpuszczenie, czasami pomaga rzeczywiście postawić się w sytuacji drugiej strony. Oczywiście naturalnym jest opieranie się w takiej sytuacji i i stawianie się w takiej pozycji troszeczkę ofiary. Warto jednak zdystansować się, znaleźć spokój, otworzyć oczy i nauczyć się czegoś nowego, nabrać dystansu właśnie spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.
Dzięki takiemu nastawieniu, już w połowie miesiąca Łatwiej ci będzie zdecydować co jest ważne a co w tej chwili jest nieistotne. Tak jak napisałem wcześniej wcale to nie oznacza że będzie trzeba zamknąć pewien etap, to zdecydowanie psychiczna pewność że w tej chwili zajmować się należy innymi sprawami. Po prostu na daną chwilę trzeba pewne sprawy odpuścić. Oczywiście na wiele z nich nie masz wpływu tylko ty, Niemniej jednak to pozwolić ci dojść do źródła problemu. Poza tym my to idealny czas na to aby podjąć próbę i trud zmiana obecnego stanu i podejmowania decyzji, Szczególnie jeśli doskwierał ci to już od jakiegoś czasu i było to odkładane od dawna.
Dzięki temu pod koniec miesiąca będzie można odetchnąć, i wyjąć się z tej pozycji ofiary i stanąć po drugiej stronie. Czyli idealny czas na to aby zażegnać wszelkie konflikty i zaznaczam że część pracy trzeba będzie wykonać samemu ale do tanga zawsze po trzeba dwojga. Karty tutaj odwołując się również do czegoś co nie tylko jest domeną kobiet ale również i mężczyzn, intuicji oraz uczuć. W tym przypadku absolutnie nie należy niczego pospieszać absolutnie nie należy wywierać nacisków. Tak jak napisałam na początku warto znaleźć ten czas na to żeby zmienić perspektywę, wówczas o wiele łatwiej będzie ci podejmować decyzje.
Jako tło całego miesiąca karty podpowiadają pracowity okres nie tylko pod względem fizycznym ale i psychicznym a szczególnie emocjonalnym. Ziele jednak z tych spraw uda się przepracować w pozytywny sposób. Więc jeśli pod kusi cię chęć radykalnych kroków i dalszego konfliktu, Zrób kilka kroków w tył, zmień na chwilę otoczenie i zobacz co się stanie.
Koziorożec
Koziorożce w maju będą miały spore szansę na to żeby zacząć zupełnie od nowa. Mowa tutaj o pracy, projektach, przedsięwzięciach czyli o wszystkim, do czego jest potrzebna kreatywność i chęć do działania. Naturalnie trzeba będzie wykazać się cierpliwością ale i łagodnością oraz otwartym umysłem. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje ci się to trudno albo niewykonalne, może się szybko okazać że z czegoś co do tej pory nie dało się połączyć albo pogodzić, można stworzyć coś naprawdę fantastycznego. To także się tyczy współdziałania, nie zawsze wszystko należy robić samemu. Szybko może się okazać że we współpracy możesz osiągnąć wiele więcej. Współpraca i kompromis tutaj należy zachować równowagę. Jeśli przesadzisz z którymś z tych aspektów swojego życia, należy praktykować powściągliwość i umiar Właśnie w tym momencie. Wiele łatwiej będzie ci odnaleźć nowy sens.
Ważna będzie w tym miesiącu koncentracja, pamiętanie jaki jest twój cel, pogodzenie tego co jest na zewnątrz z tym co jest w tobie w środku. Krótko mówiąc wszelkie twoje działania powinny być przemyślane przeanalizowane i zintegrowana z tym czego pragniesz. Wówczas odzyskasz równowagę i władzę nad swoim życiem.
W międzyczasie możesz doświadczyć zmęczenie i udręczenia nieustannym tworzeniem czegoś nowego. Dlatego też pod koniec miesiąca możesz mieć trudniejszy okres ponieważ karty pokazują że będziesz powoli odkrywać również tą mroczniejsza stronę siebie. Dlatego tak ważne jest by skoncentrować się i skupić na działaniu. Bardzo ważne jest aby pogodzić twoje wnętrze z twoim otoczeniem, Wówczas uda ci się odnaleźć radość i sięgnąć po nią właśnie w takim trybie codziennym. Takie codzienne docenianie małych radości sprawia że pod koniec dnia, tygodnia, miesiąca czujemy się naprawdę dobrze i spełnieni.
Jako tło całego miesiąca karty podpowiadają pozytywną energię do działania, chęć tworzenia, współtworzenia ale i uczenia się czegoś nowego. Więc o czym należy pamiętać w chwilach kiedy mogą dopaść nas złe emocje i frustracja.
Wodnik
Wodniki w maju przede wszystkim muszę się skupić dokładnie na tym co robią. Mam tu na myśli wszelkie sprawy związane z rozwijaniem siebie, rozwijaniem swojej firmy, rozwijaniu swojej kariery czy nauki. Ważne jest aby wszelkie decyzje były podejmowane w oparciu o trwałe i stabilne fundamenty. Nie chodzi o to że nie należy śmiało marzyć czy podejmować ryzyko, bardziej chodzi o to żeby zawsze mieć pewnego rodzaju podwaliny. W przeciwnym razie jeśli zbyt mocno odejdziesz od swojego głównego celu możesz popłynąć. To znaczy, że w rezultacie okaże się, że rezultat jakie udało się osiągnąć jest zupełnie inny od zamierzonego i wcale nie jestem pozytywnym sensie. Tutaj wymagana jest stabilność pewność siebie a przede wszystkim twoja wola i twój wewnętrzny wojownik. To trzeba działać oraz przemieszczać się pewnym krokiem zawsze pamiętając by czuć grunt pod nogami. Może zabrzmiało to tak metaforycznie ale naprawdę chodzi o to żeby mierzyć siły na zamiary. Zawsze warto marzyć, zawsze warto dążyć do czegoś lepszego, natomiast żeby zminimalizować straty należy to robić stojąc twardo obiema nogami na ziemi, czyli podchodząc do spraw realistycznie. 
Karty podpowiadają również że w maju będzie ci potrzebna dynamika do działania. Nie tylko sama energia czy chęci, ale przede wszystkim skoncentrowana dynamika oraz determinacja. Może się okazać że w niektórych twoich planach czy projektach trzeba będzie co nieco skorygować, czyli po prostu zmienić kierunek. Jedna konkretna uwaga zanim zdecydujesz się na krok mające na celu właśnie owo skorygowanie czy zmianę kierunku, warto zrobić rekonesans. I to się naprawdę tyczy wszelkiego rodzaju spraw którymi będziesz się zajmować, od pracy czy nauki, po rozwój osobisty czy relacje z innymi ludźmi.
Dzięki temu pod koniec miesiąca będziesz mieć wrażenie że nie tylko udało ci się ruszyć do przodu swoje pomysły z do zrealizowania, ale także patrzeć z nadzieją w przyszłość oraz zachować spokój umysłu. Dlatego też karty podpowiedział wcześniej aby zawsze robić tak zwany rekonesans zawsze sprawdzić na ile to możliwe oczywiście, jakie potencjalne ryzyko się z daną sprawą niesie. Naturalnie Zdaję sobie sprawę z tego że nie da się przewidzieć wszystkiego, natomiast taki sposób działania nie tylko pozwoli nam uniknąć tych niepotrzebnych błędów, ale przygotuje nas także na to że owe błędy mogą wystąpić i wtedy będziemy mieli plan działania. 
Jako tło całego miesiąca karty podpowiadają jedną ważną sprawę. Przede wszystkim nie można poddawać się emocjom. Wszelkie trudniejsze momenty warto rozważyć na zasadzie analizy czy odseparowanie się od problemu na chwilę, aby móc się zdystansować i właśnie opanować emocje. W maju wodniki mogą mieć kilka dużych zwrotów akcji albo kilka ważnych życiowych spraw, które w obrębie tego miesiąca zwrócą waszą uwagę. Tym bardziej naprawdę warto mieć emocje na wodzy na ile to możliwe.
Ryby
Ryby w maju mogą doświadczyć stagnacji. Często tak się dzieje kiedy osiągnie się pewien etap w życiu. Najlepszym przykładem może być tu kariera zawodowa, człowiek dąży do czegoś cały czas próbuje i realizuje nowe przedsięwzięcia, kiedy już to osiągnie tak naprawdę posiada w tym i nie potrafi ruszyć dalej. To jest taki swoisty moment przejścia na wyższy poziom. Coś służyło ci emocjonalnie ale przestało, pora więc ruszyć dalej i zostawić to za sobą. Najwyższa pora. Kiedy zdasz sobie z tego sprawę zorientujesz się że w tym miejscu w którym jesteś teraz i nie ważne czego Sprawa dotyczy pracy czy życia osobistego, nie możesz zdziałać i zrobić nic więcej. Pora zostawić to za sobą i ruszyć dalej. W przeciwnym razie trudno będzie ci opuścić to błędne koło stagnacji i zatrzymania. 
Jeśli chwilowo faktycznie nie wiesz co zrobić i jakie działania podjąć, warto wrócić do korzeni, do przyszłości, nawet do dzieciństwa. Stamtąd zaczerpnąć inspiracji. Nie chodzi o to żeby rozpamiętywać przeszłość ale przede wszystkim chodzi o odnalezienie tego co sprawiało ci radość. Warto czasami zanurzyć się we wspomnieniach by odnaleźć wskazówkę. Mało tego bardzo często zapominamy że właśnie kiedyś Nawet drobne rzeczy sprawiały nam przyjemność i radość. Choćby tylko po to warto zwrócić myślami do przeszłości oraz do dzieciństwa by to odnaleźć.
Karty tutaj też dość jasno podpowiadają jako tło miesiąca przemyślenia oraz zastanawianie się nad kierunkiem w którym należy się udać. Możesz mieć chwilowe przyblokowanie czy nawet sytuację patową, ale właśnie karty na miesiąc maj podpowiadają jasno w pewnych rzeczy trzeba będzie sobie zdać sprawę, i zostawić je za sobą by pójść dalej. Nie stanie się to oczywiście z dnia na dzień i nie stanie się to od razu w miesiącu maju, ale cały proces Musi zostać zainicjowany właśnie w tym miesiącu szczególnie na jego początku. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze nie potrafisz dostrzec rozwiązanie czy nawet pomysłu, warto ten czas poświęcić na tą analizę i udanie się w podróż w przeszłość. 
Bardzo szybko okaże się bowiem że ten cały proces był nie tylko oczyszczający ale i wyzwalające twoją energię i chęć do działania. Wykorzystaj to karty podpowiadają jasno, nie ma na co dłużej czekać.

Tarocistka Beata

Chcesz indywidualną poradę od wróżki ? 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

   Tel.708 788 687 kod 15
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści : RUNY Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

 0900 310 24 66 wew. 614
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na Czat