Horoskop księżycowy

Horoskop księżycowy

Kiedy jest pełnia w Pannie?

 

Pełnia Księżyca w znaku Panny jest 22 lutego, to czas magiczny sprzyjający porządkom i oczyszczeniom także z toksycznych relacji i związków.
Pełnie są dla wielu Astrologów narzędziem predykcyjnym. Stanowią zjawiska, które mają swoje symboliczne znaczenie. Z pełnią mamy do czynienie wtedy kiedy Księżyc ustawia się w dokładnej opozycji do Słońca.
Jeżeli będziemy analizować znaczenie danej, konkretnej pełni Księżyca na nasze osobiste życie musimy porównać ją z naszym indywidualnym Kosmogramem urodzeniowym.
Obszar aktywowany przez to zjawisko będzie szczególnie ważny w danym miesiącu.
 

Czy pełnia ma wpływ na  nasze samopoczucie ?

 

Pełnie mówią o łączeniu przeciwieństw, naukę wewnętrznego kompromisu, co w efekcie daje spójność, całkowite dostrojenie.
Pełnia w znaku Panny kiedy Księżyc przebywa w znaku Panny, a Słońce w Rybach zwróci naszą uwagę na wszelkie procesy mentalne i praktyczne działania.
Znak Panny również związany jest z pracą u podstaw, profilaktyką zdrowia.
Pełnia i posadowienie Słońca w znaku Ryb zwróci uwagę w jaki sposób powinniśmy sobie zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie. W tym momencie powinniśmy szczególnie zatroszczyć się więc o nasze duchowe zdrowie, dobre emocje i samopoczucie.
 

Dobry czas na rytuały oczyszczające

 

Pełnia jest symbolem zbierania owoców i rezultatów podjętych wcześniej już działań. To czas podsumowań. Polecam szczególnie oczyszczające  medytacje, uzdrawianie.Bardzo dobry czas, aby skupić się na zdrowiu lub rozpocząć  dietę oczyszczającą organizm.
 
Zapraszam do kontaktu astrolog Monika 708 588 502 kod 1 ( 3,69zł/min)

SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

"Treść chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek formie zapisu bez pisemnej zgody autora"