Horoskop księżycowy na luty

Horoskop księżycowy na luty

 

Baran

Wydarzenie: Dziesiątka Kielichów

Nadchodzące dni zapowiadają się korzystnie pod względem rodzinnym, towarzyskim. Miłe chwile spędzone z najbliższymi. Zażegnanie konfliktów, sporów i kłótni. W małżeństwie i związku harmonia. Osoby samotne mogą poznać kogoś interesującego i godnego uwagi. Karty zapowiadają miłe spotkania towarzyskie, wyjścia z przyjaciółmi do kina lub lokalu. Pomyślne życie rodzinne.Udane planowanie potrzeb partnera, dzieci. Również dobry czas na załatwianie spraw związanych z mieszkaniem, domem. Planowanie remontu, zakupu, podpisywanie umowy najmu.  

Szanse: Dziewiątka Denarów

Karty zapowiadają, że Baran będzie wykazywał się cierpliwością, to pomoże w osiągnięciu celu. Opanowanie i wykorzystanie uroku osobistego pozwoli na pokonanie wielu przeszkód. Warto zwrócić uwagę na swój zewnętrzny wygląd, zainwestować w siebie. Odnośnie spraw finansowych trzeba wykazać się przemyślana strategią. 

Przestroga:Szóstka Kielichów

Uważaj na najbliższe otoczenie, możesz zostać wykorzystany przez znajomych. Nie wszystkie wiadomości, które będą do Ciebie docierać na temat przyjaciół będą prawdziwe. 

Byk

Wydarzenie: Cesarzowa

Jeśli jesteś Pani Byk zapowiada się bardzo korzystny okres. Każda osoba zwróci na Ciebie uwagą, możesz teraz osiągnąć wiele. Załatwić najtrudniejsze sprawy. Zdrowie i samopoczucie na najwyższym poziomie. Osoby wolne zauroczą swoją osoba płeć przeciwną. Warto zawalczyć o swoje np. poprosić szefa o podwyżkę, wybrać się na rozmowę o pracę, to czas działania. To również Karta ciąży. Mężczyźni mogą poznać interesująca kobietę, współpraca z kobietami będzie układała się z dużą łatwością. 

Szansa: Sprawiedliwość

Z wielką łatwością poradzisz sobie ze sprawami urzędowymi. Jeśli masz podjąć kroki prawne to właśnie teraz.  Okres dążenia do równowagi i stabilizacji.

Przestroga: Czwórka Mieczy

Nie zapominaj o zdrowiu, szczególnie zadbaj o odpoczynek i ruch. Włącz do zajęć dnia codziennego ćwiczenia fizyczne. 

Bliźnięta: Ósemka Monet

Możecie teraz ubić dobry interes, zastanówcie się więc, jak możecie dodatkowo zarobić. Może nowa praca, dodatkowe zajęcie, odpowiedzi na większą liczbę ogłoszeń, rozmowa z szefem. W Twoim towarzystwie pojawią się osoby, które mogły by Ci doradzić w jakiejś trudnej sprawie. Bywajcie w towarzystwie, przyjmujcie zaproszenia i starajcie się poznawać jak najwięcej ludzi. Za dobrze wykonana pracę otrzymacie  finansową nagrodę. Praca będzie teraz sprawiała przyjemność i zadowolenie.

Szanse: Papież

Jeśli zastanawiacie się, czy podjąć naukę, studia, kurs, to właściwy czas na to. Zdanie egzaminu np. prawa jazdy. Wiedza będzie przyswajana zaskakująca łatwo i szybko. To również czas na duchowość, medytację, modlitwę.

Przestroga: As Mieczy

Uważajcie na emocje, możecie użyć mocnych słów i argumentów podczas wymiany zdań. A to może przerodzić się w awanturę po której na długo zostanie niesmak.

Rak

Wydarzenie: Kochankowie

Na horyzoncie ciekawe dni, wszystko może się wydarzyć. Zapowiadają się nagłe zwroty akcji w sprawach sercowych. Dla jednych Raków to dobra wiadomość, bo zakochają się znienacka, zauroczenie przyjdzie niespodziewanie. Dla innych gorsza, bo partner może zrobić niemiłą niespodziankę. Samotne osoby będą  się dobrze bawić, jeśli jesteś w związku, kontroluj sytuację. 

Szanse: Paź Kielichów

Niespodziewana, miła wizyta kogoś bliskiego, spotkanie z kimś ze szkolnej ławy. Ktoś może wyświadczyć Ci przysługę.

Przestroga: Ósemka Denarów

Brak koncentracji w pracy. Uwaga na sprawy zawodowe, możesz być obserwowany, nie zaniedbuj obowiązków.

Lew

Wydarzenie: Królowa Kielichów

Zamiast słuchać innych, kieruj się własną intuicją. Odnoszone przez Ciebie sukcesy sprawią, że wiele osób z bliskiego otoczenia będzie Ci zazdrościć. W efekcie udzielane rady nie zawsze będą szczere. Dlatego nie daj się zwieść. W gorszych momentach będziesz mógł liczyć na partnera i rodzinę. Teraz zwrócisz uwagę na swoje wnętrze, uczucia. Wykażesz się umiejętnością słuchania i empatii. Swoim pozytywnym nastawieniem i otwartością zaskarbisz sobie grono wielbicieli. 

Szanse: As Buław

Dostaniesz prezent od losu. Bierz się za pracę. Sprawy będą załatwione pomyślnie. Zacznij ćwiczyć.

Przestroga: Siódemka Mieczy

Ktoś nieuczciwy w otoczeniu. Kradzież, oszustwo. Jeśli byłeś nieuczciwy wobec kogoś, to może teraz wrócić do Ciebie. 

Panna

Wydarzenie: Król Denarów

Zostaniesz doceniona przez szefa, który powierzy Ci odpowiedzialną funkcję, z objęciem której wiążą się prestiż, podwyżka i uznanie. Jednak nie spoczywaj na laurach, bo jest kilka osób, które chętnie widziały by się na tym miejscu. Jeśli posiadasz swoją firmę nadchodzący okres będzie pełen sukcesów. Dobry czas na wdrożenie nowatorskich pomysłów. Pomocny może okazać się doświadczony mężczyzna.

Szanse: Zmartwychwstanie

Otrzymasz dobrą wiadomość. Wyjaśnienie spraw z przeszłości. Kończy się stary etap, a zaczyna nowy. To zmiany na lepsze. Bądź wytrwała w szukaniu pracy, znajdziesz ja już wkrótce. Nie ignoruj, żadnych informacji.

Przestroga: Piątka Buław

Nieuczciwa konkurencja, oszustwo. Słuchaj swojej intuicji.

Waga

Wydarzenie: Szóstka Buław

Najwyższy czas na zmiany. Zacznij działać, a przekonasz się, jak łatwo możesz odmienić swój los i osiągnąć sukces. Szczęście będzie Ci sprzyjało. Musisz tylko wyjść mu na przeciw. Możesz odetchnąć z ulgą, bo chwilowe problemy finansowe należą już do przeszłości. Dodatkowa praca podreperuje Twój budżet. A to wpłynie pozytywnie na sytuację rodzinną. W relacji z partnerem staraj się być bardziej uważna i wyrozumiała. Poprawi to bardzo atmosferę w związku.

Szanse: Dziesiątka Kielichów

Szczęście rodzinne. Doceń to co masz. Zgoda w związkach i partnerstwie. Szansa na szczęśliwy związek. Porozumienie wśród najbliższych, zakończenie sporów. 

Przestroga: Dziewiątka Denarów

Brak decyzji, ociąganie się z podjęciem działań. 

Skorpion

Wydarzenie: Rycerz Buław

Ciągłe myślenie o przyszłości sprawia, że nie jesteś w stanie cieszyć się tym, co masz. Zmień swoje nastawienie i zacznij doceniać drobiazgi w życiu codziennym, a w końcu poczujesz się szczęśliwy. Samotne Skorpiony będą teraz brylować w towarzystwie, a na jednym z wyjść dopadnie Cię ogromne zauroczenie. Zadbaj o siebie i swoje potrzeby. Przy okazji również o kondycję, która nie jest ostatnio najlepsza. W pracy wykażesz się profesjonalizmem i dobrymi pomysłami.

Szanse: Dwójka Kielichów

Oświadczyny, porozumienie w związku. Podpisanie umowy. Radość i satysfakcja będą przeważać w ciągu najbliższych dni. Spotkanie na swojej drodze kogoś z kim stworzysz stabilny i szczęśliwy związek.

Przestroga: Siódemka Buław

Nie realizuj swoich potrzeb za wszelką cenę. Może się to przerodzić w agresję.

Strzelec

Wydarzenie: Pustelnik

Potrzeba izolacji, wyciszenia się. Powstrzymaj się od tego co drażni Twoich bliskich. Atmosfera w domu jest teraz dość nerwowa. Przed Tobą dwa tygodnie lawirowania między skłóconymi stronami i zabiegania o spokój. Konfrontacja nie była by dobrym rozwiązaniem. Postawa pustelnika Ci w tym pomoże. W ostrej kłótni nie ma zwycięzców. Żądania szefa w pracy mogą przekroczyć Twoje możliwości i odporność psychiczną. Zamiast cierpieć w milczeniu i przenosić problemy do domu, staw czoło problemom. Nic tak nie oczyszcza atmosfery jak rzeczowa, spokojna i szczera rozmowa. Jeśli tym się wykażesz, nie podniesiesz głosu i zachowasz stoicki spokój zyskasz szacunek.

Szanse: Król Buław

Pomoże Ci mężczyzna na stanowisku, starszy. Działaj. Broń swojej pozycji. 

Przestroga: Dziewiątka Mieczy

Złe samopoczucie. Problemy ze snem. Stany depresyjne. Negatywny obraz siebie i innych.

Koziorożec

Wydarzenie: Słońce 

Twoja aura jest korzystna, nie będzie dla Ciebie rzeczy nie do załatwienia. Nadszedł nareszcie dobry czas dla Twoich finansów. Podjęte decyzje zaprocentują w przyszłości, inwestuj bez ryzyka, jednak z rozwagą. Możesz teraz spokojnie patrzeć w przyszłość, bez zamartwiania się o pieniądze. W uczuciach sielanka. Pamiętaj o rodzinie, dzieciach i partnerze, spraw im drobne przyjemności. Na Twojej drodze staną nowi ludzie, przypadkowo spotkani, którzy zmienią sposób postrzegania świata przez Ciebie. Ciesz się tymi znajomościami i staraj się wyciągnąć jak najwięcej korzyści i rad na przyszłość. 

Szanse: Głupiec

Ciesz się każdym dniem. Szansa na urlop, wyjazd dla przyjemności. Baw się. Słuchaj swojej intuicji. Zaczynaj nowe przedsięwzięcia.

Przestroga: Dwójka Mieczy

Zrób porządek w papierach, popłać rachunki, odpowiedz na zaległe wiadomości. Karty przestrzegają przed zaniedbaniami.

Wodnik

Wydarzenie: Siódemka Kielichów

Ktoś w Twoim otoczeniu robi Ci na złość i gra na nerwach. Już niedługo znajdziesz w sobie dość siły i odwagi, by rozprawić się z wrogami. Również tymi wszystkimi, którzy udają przyjaciół i kolegów. Cięty język powinien wystarczyć do osiągnięcia zwycięstwa. Nie musisz od razu pokonanego wdeptywać w ziemię. Gwiazdy pozwolą Ci zerwać toksyczne więzi i poczuć się wolnym. Z optymizmem zabieraj się za nowe pomysły, zwłaszcza te , które ostatnio wydawały Ci się nie do zrealizowania. Zwłaszcza, że wsparcie przyjdzie z zupełnie nieoczekiwanej strony. Teraz możesz osiągnąć towarzyski sukces. Nie wahaj się wydawać przyjęć i organizować spotkań.

Szansa: Ósemka Denarów

Szansa na znalezienie pracy, zmianę zawodową. Bezpieczeństwo materialne, postaraj się o podwyżkę.

Przestroga: Trójka Kielichów

Nie trać czasu na błahe sprawy. Uważaj na używki, łatwo będzie można przesadzić z alkoholem. Pamiętaj o obowiązkach, możesz zatracić się w zabawie.

Ryby

Wydarzenie: Koło Fortuny

Zmiany. Niekoniecznie zaplanowane przez Ciebie, więc możesz się ich przestraszyć. Głowa jednak do góry. Okaże się, że nic lepszego nie mogło Ci się przytrafić. Nowy etap w życiu będzie wymagać mobilizacji. Szybko przekonasz się jak jest to ekscytujące. Podporą będzie ktoś, kto z życzliwością Cię obserwuje i jest blisko Ciebie. Odkryjesz, jak ważny jest dla Ciebie szósty zmysł. Podpowie Ci, co zrobić w krytycznej sytuacji. Masz serce i nim się kieruj. Jeśli w pracy zachowasz zdrowy rozsądek, wkrótce współpracownicy to docenią. A uznanie w śród nich doda Ci pewności siebie i sprawi, że przestaniesz zgadzać się na manipulacje. W razie wątpliwości porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Zagraj na loterii, skreśl kilka liczb.

Szanse: Szóstka Mieczy

Wyjazd, podróż. Odcięcie się od spraw przeszłych.

Przestroga:Paź Mieczy

Złe wiadomości, urzędowy list. Młody człowiek udaje przyjaciela, z zazdrości może rozsiewać plotki.

 

Horoskop sporządziła na wyłączność Ezolinia Wróżby wróżka Krystyna

Kontakt:

708 588 502 kod 0
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :KABALA Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)