Horoskop kwiatowy

Horoskop kwiatowy


Wróżba kwiatowa na wiosnę 2017

 

Co to są esencje kwiatowe?

 

Esencje kwiatowe, to stworzony system terapeutyczny opierający się na wiedzy iż stan emocjonalny każdego człowieka ma wpływ na jego życie, pracę, związki, zdrowie.Twórca terapii przyporządkował 38 esencji kwiatowych do stanów emocjonalnych człowieka.

 

Co to są Karty Kwiatów?

 

Karty kwiatów służą nam do medytacji i osobistej pracy ze swoimi emocjami.Wróżba z kart kwiatów ma pomóc nam zrozumieć siebie, dać szanse na realizację marzeń. Kwiaty, które są na kartach to rośliny, których składniki mają dobry wpływ na człowieka. Oddziałują w postaci fal energii.

Baran- kwiat na wiosnę-Czerwiec jednorodny.

Tej wiosny zwróć uwagę na poczucie wewnętrznej równowagi.Każdy impuls płynący z otoczenia może powodować Twoją niewłaściwą reakcję.Dotrzyj do swego wnętrza i znajdź osobisty rytm z którym warto współgrać.Naucz się korygować decyzje które są niesłuszne.

Byk - kwiat na wiosnę-Dąb

Znajdź zadowolenie z prostych czynności, które przyjdzie Ci wykonywać. Wprowadź więcej światła do swojego wnętrza. Nie bądź tak uparty, jak do tej pory. Koncentruj na sprawach i rzeczach, które naprawdę Cię cieszą.

Bliźniak -kwiat na wiosnę-Dziki owies

Tej wiosny postaraj się znaleźć swoje prawdziwe powołanie i cel życiowy. Wiosna przyniesie Ci wewnętrzną pewność, co do tego co chcesz robić i w jaki sposób. Postaraj się iść w głąb siebie nie tylko szukać coraz więcej wyzwań w świecie zewnętrznym.

Rak- kwiat na wiosnę-Sosna

Wiosna pomoże Ci uporać się z najtrudniejszymi emocjami, które głęboko skrywasz przed światem. Uwolnij się odpowiedzialności za błędy, które nie należą do Ciebie. Przebaczaj sobie tak, jak przebaczasz innym.

Lew - kwiat na wiosnę-Werbena

Zadbaj o swoje ciało. Panuj nad swoim duchowym niepokojem w sposób kontrolowany. Otwieraj się n a innych ludzi inspirując ich swoim działaniem. Wiosna, to czas kiedy możesz wykazywać wielki entuzjazm i pragnienia zarażania innych swoją ideą. Bądź wierny swoim celom, ale i tolerancycjny.

Panna- kwiat na wiosnę -Wierzba

Wiosna, to czas kiedy odczujesz wielkie poczucie odpowiedzialności i twórczego niepokoju. Uważaj by w codziennym pędzie Twoje myśli nie nabrały destrukcyjnego charakteru, a Ty sama nie bądź wieczni e narzekająca. Rozważaj prawo przyczyny i skutku i bądź twórczynią własnego losu. Zauważ, że to co w środku manifestuje się na zewnątrz.

Waga- kwiat na wiosnę-Winorośl

Znajdź tej wiosny wyższe cele. Wydobądź z siebie mądrość i miłość pozwalając działać ni e tylko w zgodzie ze sobą, ale całym wszechświatem.Wykorzystuj wielkie zdolności dla sprawy ogółu. Naucz się służyć innym.

Skorpion- kwiat na wiosnę-Posłonek pospolity

Staraj się zaufać, że jesteś po dobrą opieką. Nie kontroluj sytuacji, co raczej puszczaj swobodnie emocje wierząc, że każda trudna sprawa ma swoje pozytywne zakończenie. Dbaj o swój stan emocjonalny przebywając dużo na słońcu i czerpiąc z niego siłę.

Srzelec- kwiat na wiosnę-Woda źródlana

Nie rezygnuj z wewnętrznych potrzeb na rzecz zewnętrznych pozorów. Bądź nadal osobą, która kieruje się w życiu ideałami, ale też czynnie wprowadzaj je w życie. Niech również w Twoim życiu będzie więcej przyjemności i radości.

Koziorozec- kwiat na wiosnę-Wrzos

Tej wiosny wzmacniaj otwartość na drugiego człowieka, ni e próbuj rozwiązywać swoich problemów cudzym kosztem. Skieruj uwagę na otaczający świat, wprowadzaj w swoje wnętrze spokój. Kieruj się siłą, która wzbudza zaufanie innych. Zachowuj równowagę w dawaniu i braniu.

Wodnik- kwiat na wiosnę-Okrężnica bagienna

To czas mądrego sprawowania swoich obowiązków, ale nie izolowania emocjonalnego od innych. Stwarzaj wokół siebie atmosferę ciepła i miłości. Dziel się wiedzą bez poczucia nieprzynależenia do innych. Poczuj się, że jesteś cząstką większej całości.

Ryby- kwiat na wiosnę-Osika

Przemieniaj niepewność w odwagę i siłę Dostrajaj się do subtelnych energii stąd czerp moc. Zadbaj o rozwój swoich kompetencji, hobby. Unikaj ludzi i środowisk toksycznych. Czuj, że obok Ciebie jest Anioł Stróż.

Przygotowała Astrolog,Bioenergoterapeuta Monika

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej wyślij
SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
708 588 502 Kod 1
mieszkasz w Niemczech dzwoń 0900 310 24 66 wew. 606
0,99 € z VAT/min