Horoskop lipcowy

Horoskop lipcowy

 

W lipcu przychodzą na świat reprezentanci dwóch znaków zodiaku Rak i Lew.Rak  to osoby urodzone 1-22 lipca z natury emocjonalne,nieśmiałe, łatwo ulegają wzruszeniom.Osoby urodzone po 22 lipca do  22 sierpnia wyróżniają się niespożytą energią i siłą przywódczą.Są miłośnikami  rozrywek  podnoszących poziom adrenaliny we krwi.

Zobacz jakie wyzwania czekają na Ciebie w lipcu ?

 

Baran

Miłość/Związek - najmniejsze czułe gesty i słowa będą bardziej istotne niż gorące wyznania miłości. Warto docenić swoją drugą połówkę i pokazać jak bardzo jest dla nas ważna. Samotne Barany powinny wykorzystać swój urok osobisty. To zaowocuje interesującymi znajomościami.

Praca/ Pieniądze- Dzięki oszczędnościom uda się zrealizować wakacyjne plany, zaszaleć z zakupami bez ograniczeń.

Zdrowie- Wskazany ruch na świeżym powietrzu, pogoda sprzyja spacerom i wycieczkom rowerowym.

Byk

Miłość/ Związek- Uczucia wymagają codziennej pielęgnacji. Im więcej damy od siebie partnerowi, tym więcej zyskamy w zamian. Osoby samotne powinny uzbroić się w cierpliwość, na prawdziwą miłość, będą musiały jeszcze trochę poczekać.

Praca/Pieniądze- ten miesiąc sprzyja zdobywaniu uznania i szacunku ze strony otoczenia zawodowego. Twoje pomysły mogą spowodować znaczny przypływ gotówki.

Zdrowie- Nie spiesz się, łatwo teraz będzie o niepotrzebne urazy, które mogą pokrzyżować wakacyjne plany.

Bliźnięta

Miłość/Związek- Korzystny czas na spędzanie każdej chwili z ukochaną osobą i cieszenia się sobą nawzajem. Osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze osobę, dzięki której serce szybciej zabije, a twarz nabierze rumieńców.

Praca / Pieniądze- Najwyższy czas zrobić porządek z zaległymi obowiązkami. Ktoś z otoczenia zawodowego może chcieć sprawdzić Twoje umiejętności i powierzone zadania.

Zdrowie- Unikaj niepotrzebnego stresu. Idealnym rozwiązaniem na ukojenie nerwów jest sport.

 

Rak

Miłość/ Związek-  Nabierzesz wiatru w żagle, czas czerpania radości z bycia razem, romantyczne kolacje, wspólne planowanie przyszłości. Samotne Bliźnięta przy odrobinie szczęścia mogą spotkać wymarzoną drugą połówkę.

Praca/ Pieniądze- Mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki. W pracy wyraźna poprawa atmosfery, nastąpi długo oczekiwana harmonia, co umożliwi sukcesy zawodowe, wzmocni pozycję i uznanie ze strony szefa.

Zdrowie- Czas zadbać o siebie. Zmiana diety , odpowiednie ćwiczenia znacznie poprawią Twoją sylwetkę i samopoczucie.

Lew

Miłość/ Związek- Partner będzie teraz wyjątkowo zazdrosny, co może doprowadzić do niepotrzebnych kłótni i nieporozumień. Osoby samotne będą obsypywane komplementami, otoczy Cię wianuszek adoratorów/adoratorek.

Praca/ Pieniądze- Będziesz miał teraz więcej pracy niż zwykle, nie martw się, dzięki takiej sytuacji szef zacznie się z Tobą liczyć, możliwy awans lub premia.

Zdrowie- Uważaj na to co jesz, mogą pojawić się dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Panna

Miłość/ Związek- Jeśli Twój związek nie spełnia Twoich oczekiwań, warto powiedzieć o tym partnerowi. Wtedy w związku wywalczysz to na czym zależy Ci najbardziej. W życiu samotnych Panien życie nabierze tempa. W uczuciach pojawi się słońce i długo oczekiwane szczęście.

 Praca/ Pieniadze- Relacje zawodowe ułożą się lepiej niż dotychczas. Otoczenie doceni Twój wkład pracy i kompetencje. Masz intuicję i wiesz jak wykorzystać napotkane propozycję i szanse od losu.

Zdrowie- Jesteś zmęczona i zestresowana. Krótki wyjazd, wycieczka napełnią Cię energią i optymizmem.

Waga

Miłość/ Związek- W związkach zapanuje sielanka, rozkwit uczuć. Doskonały czas na zaplanowanie zaręczyn , ślubu. Samotne Wagi będą miały okazje do miłych spotkań i ciekawych znajomości.

Praca/ Pieniądze- W pracy nowe propozycje, wszelkie przeszkody znikną. Na Twoim koncie przybędzie gotówki. Poczujesz ogromną satysfakcję z tego co robisz.

Zdrowie- Zadbaj o swoje zdrowi, możliwe bóle i stany zapalne narządów ruchu.

Skorpion

Miłość/ Związek- Żadna chmura nie przysłoni Twego szczęścia i idylli w związku. Miło spędzicie czas. Przed samotnymi Skorpionami stanie na drodze ktoś, dzięki komu uwierzycie w miłość i, szczere uczucia i intencje.

Praca/ Pieniądze-To dobry czas na podniesienie swoich kwalifikacji i umiejętności. Sprostasz wszelkim wyzwaniom, bo gwiazdy będą Ci sprzyjać.

Zdrowie- Zadbaj o siebie. Twój organizm będzie domagał się odpoczynku i chwili relaksu.

Strzelec

Miłość/ Związek- Unikaj nieporozumień i kłótni. Poświęć więcej czasu partnerowi. To dobrze wpłynie na Twoje relacje z ukochaną osobą.  U samotnych Strzelców okres rozważania i rozpamiętywania przeszłości. Czas ten etap definitywnie zamknąć  i pozostawić za sobą.

Praca/ Pieniądze- Bez trudu rozwiążesz każdy problem. Każdy projekt wykonasz rzetelnie, szef będzie z Ciebie bardzo zadowolony.

Zdrowie- Będziesz w doskonałej kondycji i formie. Idealny wygląd i samopoczucie dostrzegą osoby z Twojego najbliższego otoczenia.

Koziorożec

Miłość/ Związek- W związkach czas poważnych decyzji i deklaracji. Samotne Koziorożce powinny skoncentrować się na spotkaniach z przyjaciółmi, będą to niezapomniane miłe chwile.

Praca/ Pieniądze- Pamiętaj najpierw praca i obowiązki, potem przyjemności i małe lenistwo. Choć Jesteś teraz przemęczony wytrzymaj ten krótki okres, a plony swej pracy zbierzesz niebawem.

Zdrowie- Uważaj na zdrowie, tempo pracy osłabi Twoją odporność. Pamiętaj zatem o witaminach i regularnym odżywianiu.

Wodnik

Miłość/ Związek- Zapowiada się bardzo udany miesiąc. Będziesz skłonny do szczerych wyznań i zwierzeń. Jeśli Jesteś samotny, rozejrzyj się wokół... Masz duże szanse na spotkanie kogoś kto odmieni Twój samotny los.

Praca/ Pieniądze- Czas wielu propozycji współpracy i zaproszeń na ważne spotkania biznesowe. Korzystaj z okazji udziału w wszelkich szkoleniach, a na horyzoncie może pojawić się awans lub znaczna premia.

Zdrowie-Warto zachować ostrożność, mogą przytrafić się kontuzje lub urazy.

Ryby

Miłość/ Związek- Ostatnio trudno było Ci się dogadać z partnerem. Jeśli druga połówka będzie nie w humorze , lepiej schodzić jej z drogi. Samotne Ryby mogą spotkać kogoś z przeszłości, nie warto jednak wracać do tej relacji, znowu możesz zostać zraniony.

Praca/ Pieniądze- W pracy zawalczysz o swoje. Nie wszystko musisz wykonywać za innych, nie daj się wykorzystywać biorąc na siebie cudze obowiązki.

Zdrowie- Będziesz w kiepskiej formie fizycznej, wybierz więc spokojniejsze spędzenie wolnego czasu np na świeżym powietrzu, wtedy od razu poczujesz się lepiej.

 

Zainteresuję Cię też HOROSKOP 2017