Horoskop marcowy 2018

Horoskop marcowy 2018

Witam Cię bardzo serdecznie. Dziś jest pierwszy dzień Marca, więc pora na Twój miesięczny Horoskop.

Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku.

Baran

Dla Baranów Marzec zacznie się bardzo pozytywnie. Wszelkie aspekty rodzinne i związki z bliskimi ludźmi będą dla Was w Marcu najważniejsze. Będziecie się cieszyć szczęściem rodzinnym oraz bliskimi kontaktami z przyjaciółmi. Cały czas dbaliście o Wasze związki i teraz jest czas na cieszenie się tym szczęściem. Pamiętajcie, żeby nie stracić kontaktu w rzeczywistością. Bardzo szybko może bowiem okazać się, że zapomnicie o swoich własnych marzeniach i celach. To bardzo szlachetne, że poświęcacie się rodzinie, dzięki temu możecie się wiele o innych dowiedzieć. Jednak zawsze znajdźcie odrobinę czasu także dla siebie. Możecie bowiem poczuć się jakby w zawieszeniu pomiędzy rodziną a swoimi zainteresowaniami i marzeniami. To nic złego poświęcać się dla tych, których kochamy. Nie zapominajcie także o swoich pasjach. Jeśli planujecie wyjazdy rodzinne, lub wspólnie spędzony urlop zimowy, kładźcie duży nacisk na komunikację i dopytywanie się o wszystkie szczegóły. Może się bowiem okazać, że Wasze finanse tego nie wytrzymają. To samo tyczy się Baranów, które chcą zmienić pracę. Zanim się zdecydujecie i podpiszecie nową umowę, sprawdźcie dokładnie warunki i wypytajcie się o wszystkie szczegóły. Może się bowiem okazać, że wpadniecie z deszczu pod rynnę.

Byk

Dla Byków Marzec będzie upływał pod hasłem wyborów. Dokładniej możliwości i mnogości wyborów. Wyzwaniem będzie natomiast niemożność zdecydowania się na coś konkretnego. Nie można mieć wszystkiego i na coś będziecie musieli się zdecydować. Jeśli skupicie się na czymś, co jest dla Was teraz nieosiągalne, przyniesie to więcej strat niż zysków. Warto więc się zastanowić nad możliwościami. Co przyniosą i jakie będą rezultaty Waszych działań. Zbyt długie zastanawianie się co wybrać spowoduje, że możliwości i okazje po prostu przejdą Wam koło nosa. Jak wszyscy wiemy, niewykorzystane okazje lubią się na nas mścić. Więc nie zwlekajcie za długo i zdecydujcie się na to, co jest dla Was najważniejsze. Nie kilka rzeczy ale właśnie jedną. Tak czy inaczej Marzec dla Byków będzie czasem niespodziewanych zmian. Często sami będziecie chcieli dokonać tych zmian, ponieważ będzie Wam „za ciasno” w obecnych układach. Żeby jednak tak się stało, będzie potrzebny bodziec z zewnątrz, czyli okoliczności zewnętrzne będą miały wpływ na zainicjowanie zmian w Waszym życiu. Czasami faktycznie trzeba coś zmienić czy zburzyć, by móc zacząć od nowa. Decyzje i wybory – to dla Byków hasła na Marzec.

Bliźnięta

Bliźnięta w Marcu będą cieszyć się szczęściem rodzinnym. Przede wszystkim uczucia będą odgrywały ogromną rolę w Waszym życiu. Wszelkie kontakty z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi będą się układać harmonijnie. Dlatego, że bardzo będzie Wam zależało na dobru innych. Jeśli więc planujecie poprawę Waszych kontaktów z bliskimi, ukochanymi – to Marzec jest ku temu idealnym czasem. Oczywiście Tarot ma także radę i wskazówkę, by nie zatracić się w tym wszystkim i zachować odrobinę czasu także dla siebie. Nie tyle na rozwijanie swoich pasji ale na wyciszenie się, zajrzenie w

głąb siebie. To pozwoli Wam mniej się stresować i denerwować. Taka idylla jak wiemy nigdy nie trwa wiecznie i wszystko co dobre także się kończy. Zazwyczaj kończy się, żeby zająć się i skupić na innych ważnych sprawach. Jeśli posłuchacie rady i nie zapomnicie skupić się na swoich myślach, na swoim wnętrzu i wyciszeniu się, nie będziecie mieli kłopotu ze stawieniem czoła nowym trudnościom czy wyzwaniom. Pamiętajcie, że wszelkie rozwiązywanie spraw wymaga czasu. Czasami bardzo chcielibyśmy, żeby sprawy potoczyły się o wiele szybciej, jednak dla Bliźniąt wyzwanie na Marzec to cierpliwość. Nic na siłę i nie przyspieszajcie niczego. Warto czekać, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Rak

Dla Raków Marzec będzie miesiącem działania. Wiele nowych pomysłów i chęć ich zrealizowania. Wiele różnych kierunków, w których będziecie chcieli się rozwijać. Wiele różnych pomysłów, które będziecie chcieli wcielić w życie. Karty pokazują dużą determinację i dynamikę działania. Jednak pokazują także brak ukierunkowania Waszych działań. Jeśli za bardzo rozproszycie swoją uwagę, stracicie z oczu to co najistotniejsze. To także wewnętrzny konflikt z którym będziecie się zmagać w Marcu. To idealny czas by opanować i okiełznać ten nadmiar. To nie będzie ani łatwe ani szybkie. Jeśli jednak uda Wam się pokonać owo rozproszenie, owy nadmiar i ukierunkować Wasze działanie, możecie być pewni, że Wasze decyzje będą słuszne. Przyniosą Wam bowiem wiele korzyści. Nie wahajcie się więc zbyt długo nad podjęciem decyzji. Takimi prawami rządzi się świat. Jest przyczyna i jest skutek. Będziecie decydować, czy chcecie działać wspólnie z kimś innym, czy może samodzielnie. Jakkolwiek zdecydujecie się działać, nie róbcie kilku rzeczy na raz. Zdecydujcie się na to, co jest dla Was teraz najważniejsze. Jeśli tak zrobicie, wiatr zmian zrobi resztę.

Lew

Lwy zapragną w Marcu odrobiny osamotnienia oraz izolacji. Nie tyle, że będą stroniły od ludzi czy towarzystwa, chodzi o to, że będą chciały skupić się na swoim wnętrzu. Na tym, jakie decyzje podjąć, by ruszyć na przód. Przemyśleć swoje następne kroki. To takie skupienie się na swoim wnętrzu, żeby posłuchać swojej intuicji i tego co podpowiada. Czasami także po to, by odnaleźć osobę lub ludzi, którzy nas inspirują i zachęcają do podjęcia działania. Dzięki takiemu zachowaniu, łatwiej będzie Lwom podjąć właściwe decyzje. Nie podyktowane emocjami, jak to często bywa, ale właśnie podyktowane intuicją, przemyśleniami i rozważaniami – którą drogę wybrać, jaką decyzję podjąć. Nieistotne, czy są to decyzje związane z pracą, finansami, uczuciami. Dzięki takiemu skupieniu się, odnajdziecie światło w ciemności. Mało tego, dzięki takiemu podejściu, kiedy już zdecydujecie się podjąć decyzję, sprawy potoczą się bardzo szybko. Wasze działania będą ukierunkowane i zsynchronizowane, co oznacza pełną świadomość tego co się robi oraz pewność, że to droga którą obierzecie, będzie właściwa. Więc Lwy, pamiętajcie proszę, że potrzeba skupienia się na sobie i swoim wnętrzu nie wynika z próżności ale właśnie z potrzeby przeanalizowania wszystkiego.

Panna

Panny w Marcu będą miały wielką ochotę zmierzyć się z nieznanym. Czasami nawet nie bacząc, czy to dobra decyzja. Nie analizując wszelkich za i przeciw. Jest to całkowicie odmienne od tradycyjnego podejścia przedstawicieli tego znaku zodiaku, gdyż zazwyczaj podejmują decyzje bardzo rozważnie. Niemniej jednak karty sugerują, że taka usilna potrzeba może być pozytywna, pod warunkiem, że nie ma wpływu na całe Wasze życie. Jeśli macie ochotę na odrobinę szaleństwa w sprawach codziennych, to jak najbardziej tak. Jeśli jednak Wasze decyzje miałyby wpłynąć i diametralnie zmienić Wasze życie, karty radzą się zastanowić i to dwa razy. Wszelkie Wasze decyzje i działania należy podejmować w oparciu o dobro bliskich ale także swoje. O tym karty mówią i o tym nie należy zapominać. Jeśli tak właśnie zdecydujecie się działać, nic Wam nie grozi i wszelkie Wasze pomysły i marzenia zostaną

zrealizowane nie tylko w pomyślnych okolicznościach, ale także przy aprobacie bliskich. Jeśli jednak zdecydujecie się działać na tak zwany żywioł, musicie się liczyć z konsekwencjami. I to niebyle jakimi. Będzie czuć zawód, rozczarowanie a także będziecie zmuszeni samodzielnie borykać się z tymi konsekwencjami. Taki rezultat to też nie koniec świata. Z porażek czy niepowodzeń także można wyciągnąć naukę. Taka jest natomiast rada kart dla osób z pod znaku Panny na Marzec.

Waga

Dla Wag Marzec będzie miesiącem pozostawiania za sobą wszystkiego tego, co nie sprawdziło się. Wszystkiego co było negatywne w Waszym życiu. Nie jest jeszcze do końca pokazane w jakim kierunku zmierzacie, ale jedno jest pewne. Zostawicie za sobą to co było trudne i to co Wam przeszkadzało. Teraz nadchodzi zmiana. Czasami zapragniecie dokonywać tej zmiany w sposób gwałtowny i bez przemyślenia konsekwencji. Pamiętajcie, każda zmiana, każde podjęcie decyzji o zmianie jest trudne. Nic więc dziwnego, że czasami chcecie dać krok naprzód, nie patrząc pod nogi. Nie oznacza to, że takie postępowanie jest dobre czy złe, ale zawsze należy pamiętać, że każde nasze działanie przyniesie reakcje otoczenia. Jeśli robicie to świadomie, to nic nie stoi na przeszkodzie. Miejcie więc zawsze świadomość, że nawet mały krok, może zainicjować wielką zmianę w naszym życiu. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania partnera życiowego, zawodowego, kogoś kto Was zainspiruje do działania i pozwoli rozwinąć skrzydła. To właśnie dzięki takiemu nastawieniu, będzie Wam łatwiej nawiązać takie znajomości i poznać takich ludzi, o których powiecie, że wywarli duży wpływ na Wasze życie. Powodzenia więc i odwagi - Wagi.

Skorpion

Skorpiony będą w Marcu pełni energii twórczej. Będzie Wami kierować ogromna chęć do działania. Bardzo dobrze rozumiecie swoje potrzeby i chętnie wcielacie w życie swoje pomysły. Tak też Skorpiony będą działać w Marcu. Zawsze warto jednak pamiętać, by wszelkie działania podejmować świadomie. Nie tylko pod wpływem impulsu. Jak to zrobić? Trzeba być czujnym. Zachować spokój ducha i znaleźć czas na wyciszenie się i skupienie się nad potencjalnymi wynikami naszych działań. Jeśli będziecie działać zbyt pochopnie, zbyt ogniście, możecie stracić z oczu cel i to co jest dla Was najważniejsze. W rezultacie może i zaznacie chwili wytchnienia, jednak docelowo takie postępowanie i działanie może przynieść rozczarowanie, porażkę oraz ową burzę, przed którą byłą chwila odpoczynku i wytchnienia. Więc Skorpiony, działajcie, niech nikt Was nie zatrzyma. Działajcie jednak z rozwagą. Znajdźcie chwilę na wyciszenie emocji i skupcie się na tym co jest dla Was najistotniejsze. Wówczas unikniecie niepotrzebnych trudności.

Strzelec

Strzelce, podobnie jak Lwy, w Marcu powinny skupić się na wyciszeniu i skupieniu się na swoim wnętrzu. Po raz kolejny podkreślam, nie jest to odizolowanie się od świata zewnętrznego, a jedynie zwrócenie się do swojego wnętrza, aby przemyśleć i rozważyć możliwości. To nie jest wycofanie się czy zatrzymanie. Częścią działania jest właśnie zatrzymanie się na chwilę i zastanowienie się nad tym, co robić dalej. Wówczas zrozumiecie, co tak naprawdę jest dla Was ważne. To właśnie zwrócenie się do swojego wnętrza pozwala na zdystansowanie się i spojrzenie na sprawy z innej perspektywy. Dzięki takiemu podejściu uda się Strzelcom obrać taki kierunek działań, który będzie nie tylko najkorzystniejszy ale także najłatwiejszy do realizowania. Dzięki spojrzeniu wewnątrz siebie uda się wszystko co się dzieje na zewnątrz. Takie właśnie nastawienie pozwoli na podejmowanie dojrzałych decyzji. Działanie z opanowaniem, doświadczeniem którego uczymy się podczas wytrwałości a dzięki temu potrafimy cieszyć się z możliwości rozwoju i korzystania z tego czego się nauczyliśmy.

Koziorożec

Koziorożce będą w Marcu świetnie się odnajdywały w towarzystwie innych. Nie tylko docenią swoich najbliższych, rodzinę czy znajomych. Ogólnie w Marcu chętnie będą spotykać się z ludźmi. Mało tego, to właśnie otoczenie będzie chętnie się z Koziorożcami kontaktować. Kto wie, może w Marcu czekają Was odwiedziny dawno nie widzianych członków rodziny lub znajomych. Marzec to także dla Koziorożców czas, w którym będziecie mogli dokończyć różne pozaczynane, przeciągające się w nieskończoność sprawy. Po długim okresie oczekiwania, teraz właśnie nastąpi jego koniec. Nareszcie będzie można podziwiać tak długo wyczekiwane rezultaty Waszych działań. Jednak Marzec też będzie dla Was dość męczący. Nie zapomnijcie także znaleźć odrobiny czasu dla siebie. Na odpoczynek, wytchnienie od dnia codziennego oraz na wyciszenie się i skupieniu chwilkę na sobie. Na swoich odczuciach. To pozwoli uspokoić myśli i przygotować się na następne wyzwania.

Wodnik

Dla Wodników Marzec niesie duże i niespodziewane zmiany. Mogą one być nawet dość gwałtowne. Najczęściej będą zapoczątkowane przez czynniki zewnętrzne. Warto więc obserwować otoczenie i zwracać uwagę na to co się dookoła dzieje. Oczywiście pamiętajmy, iż pomimo że wpływ będą miały czynniki zewnętrzne, takie zmiany nie dzieją się bez przyczyny. Czasami Wodniki same podświadomie takiej zmiany będą potrzebować. Natomiast także wiemy, że aby móc zacząć coś nowego, najpierw wcześniejsze etapy trzeba pozamykać – bądź też zostaną zamknięte czy tego chcemy czy też nie. Wodniki niestety nie zawsze będą miały wpływ na sytuację. Niemniej jedna nie wolno się poddawać. Bardzo często okazuje się bowiem, że owe blokady i niemożność mamy tylko w głowie. Wystarczy ruszyć jedną rzecz i już sprawy zaczynają przybierać inny obrót. Jeśli martwicie się sytuacją materialną, to Marzec niesie ze sobą także i dobre wieści. Jeśli macie lokatę, inwestowaliście w coś, czekaliście aż ktoś w końcu odda Wam pieniądze, lub czekaliście długo na spadek – właśnie w Marcu możecie spodziewać się takiego zastrzyku finansowego.

Ryby

Ryby mogą borykać się w Marcu z różnymi ograniczeniami. Mogą to być zarówno ograniczenia finansowe, społeczne, zawodowe, uczuciowe – natomiast karty podpowiadają, ze są to ograniczenia iluzoryczne. Nic nie jest niemożliwe do pokonania, tak samo Wasze ograniczenia. Dopóki coś sprawia Wam przyjemność i frajdę, nie ma sprawy. Natomiast, kiedy owa czynność, sytuacja czy relacja zaczyna uwierać i nie czujecie się w niej komfortowo, można to zmienić. Nikt nie mówi, ze będzie łatwo – na pewno jednak będzie to możliwe, o ile sami tego zapragniecie. Marzec to także czas na zmianę nastawienia i sposobu myślenia dla Ryb. Jak już wspomniałam, ograniczenia są iluzoryczne, to znaczy, że siedzą niemal wyłącznie w Was samych w Waszych umysłach. Jeśli chcecie i potrzebujecie zmian, działajcie i postępujcie zgodnie z sobą ale z determinacją. Wówczas możecie się uwolnić od niewygodnych sytuacji. Jedna uwaga kart. Będziecie wracać do przeszłości, do minionych wydarzeń. To normalne i zawsze warto to robić, by wyciągnąć z nich naukę na przyszłość. Nie należy jednak żyć przeszłością i bez końca jej rozpamiętywać. Czasami nadmiar tego co Was otacza, będzie Was zachęcać do zrezygnowania z nadmiaru i skupieniu się na prostocie. Czasami warto spróbować.


Kontakt z wróżką online :
708 788 687 Kod 15
(opłata 4,92 zł z VAT/ min)

SMS o treści:Chiro Twoje pytanie wyślij na 7336
(opłata 3,69 zł z VAT)

Z zagranicy KLIK