Horoskop miesięczny - czerwiec 2017

Horoskop miesięczny - czerwiec 2017

Miesiąc czerwiec  zwiastun lata i wakacji zobacz co przyniesie Tobie


Baran

Szukasz miłości? Strzała Amora może trafić Cię w samo serce i z miejsca zakochasz się po uszy . Łatwiej będziesz się wzruszać. Opanujesz sztukę kompromisu w relacjach z najbliższymi. Osoby w związkach poczują się jak w pierwszych miesiącach zakochania. Zaczniesz z dziećmi planować wyjazd wakacyjny. Słuchaj podpowiedzi intuicji.

W finansach możesz wiele zyskać .Wyjazdy i kontakty z nowymi ludźmi poszerzą Twój światopogląd. Nie unikaj nowych znajomości, nie zamykaj się w domu. Bywaj. Pracowity okres. Szefostwo będzie zadowolone z Twojego zaangażowania. Możliwa nagroda pieniężna. Wyślij szczęśliwy los. Przejrzyj ogłoszenia jeśli szukasz pracy, czeka Cię ciekawa oferta.

Zadbaj o zdrowie .Nie lekceważ dolegliwości układu krążenia . Napięcie nerwowe może odbić się na zdrowiu. Dbaj o racjonalną dietę. Ogranicz tłuste i pikantne potrawy z grilla. Korzystaj z promieni słonecznych.

Byk

Bliscy dostarczą Ci tyle wrażeń , nie będziesz się nudził .Nie doprowadzaj do konfliktów i nikogo nie upokarzaj. W spokojnej i rzeczowej rozmowie przedstaw swoje argumenty. A wszyscy zaczną Cię słuchać. Pamiętaj, że małe tajemnice nadają miłości niepowtarzalny klimat. Wyjazd, nawet najkrótszy na łono natury może dać niezapomniane wspomnienia. Samotne byki powinny korzystać z zaproszeń na grilla u znajomych. Może być tam ktoś bardzo intrygujący.

Z Przełożonymi żyj najlepiej jak się da , ale nie próbuj się podlizywać . Sukces zależy od Twojej wiary w siebie i wytrwałości. Uważaj na współpracowników, ktoś może się okazać mało spostrzegawczy lub leniwy. Nie plotkuj, zachowaj obiektywizm.Dbaj o swoje sprawy. Bądź samodzielny.

Jeśli czujesz,że coś Ci dolega , nie zwlekaj i zrób podstawowe badania . Szanuj żołądek, hamburgery i batoniki mogą zablokować proces trawienia. Świeże powietrze i promienie słoneczne mogą czynić cuda. Spacery i pływanie wzmocni odporność.

Bliźnięta

Sielanka. Zapomnij o kłótniach.Świetny kontakt z współmałżonkiem . Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny. Wszędzie będziesz mile widziany. Zaproś rodzinę lub znajomych na kolację. Miej na uwadze sprawy dzieci. Zamiast rozmawiać z nimi o szkole lub pieniądzach lepiej pograj w grę.

Szef dostrzeże Twoje umiejętności i zaproponuje podwyżkę.Wykorzystaj szansę, dobry czas na zmianę pracy. Nie pozwól by lenistwo z Tobą wygrało. Czas niesie nowe możliwości i szansy. Dbaj o własne interesy.Daj sobie chwilę do namysłu, a znajdziesz właściwe rozwiązanie każdego problemu.

Uważaj na kręgosłup .Będziesz w gorszej formie,więc nie przesadzaj z ćwiczeniami. Nie czas na zrywy. Masaż, kąpiel w ziołach przyniesie ulgę.

Rak 

Postaraj się zadbać o swoją miłość .Porozmawiaj szczerze, przytul partnera.Zaplanujcie wspólną kolację, romantyczny weekend. Częściej chwal dzieci.Będą teraz bardzo wrażliwe na krytykę. Chęć do dominacji może być przyczyną konfliktów.Starsze i młodsze pokolenie bardzo Cię potrzebuje.

Jeśli szukasz nowej pracy zrobisz dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej .Brakuje Ci wiary we własne siły, nie doceniasz swoich możliwości. Nie dziw się ,że ciągle pozostajesz w cieniu, przecież nikt o Tobie nic nie wie. Jeśli to zmienisz i wyrwiesz się z odrętwienia uda Ci się nawiązać ciekawą współpracę.Sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nie zmarnuj czasu i nie odkładaj niczego na później. 

Będziesz miał wspaniałe samopoczucie .Warto poddać się zabiegom, także upiększającym i odchudzającym,bo dadzą efekty.Zmiana diety i rzucenie palenia teraz przyjdą bez trudu.

Lew 

Wszystko pójdzie po Twojej myśli .Oczekujesz zmian, teraz nastąpią. Zycie we dwoje stanie się barwne i ciekawe. Raz na zawsze zamknij za sobą przeszłość. Nie zaprzątaj sobie głowy ciężkimi wspomnieniami. Możesz poznać kogoś odpowiedzialnego. Nie przejmuj się różnicą wieku.

Nie będziesz narzekać na brak gotówki.Zaszalejesz na zakupach. Znikną przeszkody, które blokowały zawodowy rozwój. Każdy sukces będzie budował Twoją pewność siebie i o to chodzi. Planujesz założyć firmę, zmienić pracę to ten czas.

Dziś łatwo poradzisz sobie ze stresem .Dobry czas na pozbywanie się nałogów. Więcej się uśmiechaj i myśl pozytywnie.Nie zaniedbuj objawów, które wysyła układ krążenia.

Panna

Atmosfera w domu będzie gęsta .Nie możesz liczyć na dyplomatyczne rozwiązania .Ale nie wybuchaj od razu gniewem i wściekłością. Staraj się rozwiązywać problemy tak, by nikogo nie urazić. Nie żyj mrzonkami. Zakończ toksyczną znajomość. Czasem przypadnie Ci rola rozjemcy lub pośrednika w sprawach rodzinnych.

Nie możesz liczyć na współpracowników ,ale na samego siebie . Koncentruj się na postawionych przed sobą celach. Pracuj systematycznie. Nie słuchaj plotek i nie daj się wciągnąć w żadne układy. Żyj w zgodzie z ludźmi. Jednak ich słowa i obietnice dobrze przeanalizuj.Kup los na loterii. 

Jeśli nie cieszyłeś się dobrym zdrowiem ,dziś poczujesz się lepiej . Zamiast biernego odpoczynku na kanapie, wybierz ten rodzaj aktywności fizycznej, który najbardziej Ci pasuje. Kąpiel w jeziorze orzeźwi Cię doskonale.

Waga 

Bądź cierpliwa.Samotność na krótki czas nie musi być zła .Doceń to co masz. Ostrożność uchroni Cię przed sercową wpadką.Nie ciągnij na siłę wątków, które się zakończyły. Nie ma czego żałować.Otwórz serce na nowe.

Jeśli szukasz pracy poradź się znajomych i kolegów . Nie spoczywaj na laurach, samo nic się nie zrobi. W wydatkach zachowaj ostrożność. Twoja sytuacja będzie zmienna. Reguluj rachunki, a nie popadniesz w długi. Uwaga na nieprzemyślane wydatki, masz do tego obecnie duże skłonności. Przemyśl strategię postępowania w ważnych sprawach.

Poczujesz przypływ ożywczej energii.Zadbaj o sen. Zapomnij o używkach. Czas na świeże warzywa, sezonowe owoce. Dietetyczne koktajle będą odświeżające.

Skorpion

Daj sobie spokój z romansami.Mogą się dla Ciebie źle skończyć . Nowe osoby mogą podawać się za kogoś innego i udawać zaangażowanie.Nie zapomnij o potrzebach przyjaciół. Zaufaj intuicji. Dobrze Ci zrobi chwila samotności. Czas na uporządkowanie ,życia osobistego. Coś Ci ciąży, zakończ to. Zamknij za sobą drzwi, oczyść umysł. 

Szef może Cię zwodzić,a koledzy obgadywać za plecami .Zadbaj o to, by nie przesadzić z inwestycjami i wydatkami. Wszystko będzie wymagało elastyczności i dyplomacji. Pilnuj portfela i torebki, zamykaj dokładnie zamki. Nie pozwalaj sobie na lekkomyślność. 

Bądź ostrożny i się nie przemęczaj .Twoim sprzymierzeńcem będzie przyroda, wybierz się do parku, lasu.Nie nadwyrężaj skóry nadmiernym opalaniem.

Strzelec 

Rodzina może się wtrącać w Twoje osobiste sprawy.Ostrożnie z mocnymi słowami. Dasz swojemu partnerowi popalić. Chęć dominacji i buntownicza postawa sprawią , że między wami nieraz zaiskrzy. Ale temperatura uczuć będzie wysoka i na pewno się sobą nie znudzicie. Osoby samotne poznaję kogoś, kto ich oczaruje.

Wykażesz się ogromną wolą walki . A za tym stoi sukces.Sytuacja finansowa się ustabilizuje. Pieniądze zaczną płynąć szerszym strumieniem. Jeśli chodzi Ci po głowie , dopracuj szczegóły i zacznij wdrażać go w życie. Nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Planujesz kurs prawa jazdy, to korzystny moment. 

Zadbaj o zdrowie,bo od Twojej dobrej formy może wiele zależeć . Oszczędzaj energię. Przyda się więcej odpoczynku. Miłe dźwięki i dobre wspomnienia poprawia humor. Lody również.

Koziorożec

Troskliwość i zaangażowanie bliskich będzie Cię irytować .Czasem zamknij się sam w pokoju.Odpocznij i pozbieraj myśli.Konfrontacja to ostateczność. Przyjrzysz się swojemu związkowi i relacją z ludźmi. Nie bagatelizuj problemów, szczególnie mieszkaniowych.Samotne osoby staną się obiektem czyjejś adoracji.

 W pracy dobra passa .Ale nie próbuj jej wszystkiego podporządkować. Bycie liderem jest dla Ciebie bodźcem do działania, nie wywyższaj się jednak i postaraj się żyć w zgodzie ze sobą i ludźmi , z którymi masz do czynienia. Nie bój się odpowiedzialności. Konsultuj ważne decyzje ze współpracownikami i przełożonymi.

Nie lekceważ bólów kręgosłupa,zgłoś się do dobrego masażysty.Uważaj na to co jesz, bo możesz szybko przybrać na wadze. Nie przesadzaj z używkami, nie będzie to obojętne dla Twojego zdrowia.

Wodnik 

Pozwól sobie na flirt ,wprawi Cię to w miły nastrój .Twój urok osobisty , czarująca osobowość przyciągną do Ciebie osoby wartościowe. Nie będziesz mieć powodów do narzekań.Przypomni o sobie przeszłość i na horyzoncie pojawi się były partner.

  Trzymaj się mocno za portfel.Musisz uzbroić się w cierpliwość, poprawa sytuacji materialnej będzie w kolejnym miesiącu. Racjonalnie gospodaruj. Masz jakieś wątpliwości , nie wstydzić się poprosić o radę doświadczone osoby. Nawet szefa warto zapytać.

  Aktywny tryb życia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie .Musisz szczerze przyznać, że twoja dieta pozostawia wiele do życzenia. Mało warzyw, dużo mięsa, słodyczy. Nie dziw się , że jesteś ociężały i zmęczony. Zaplanuj wakacyjny odpoczynek.

Ryby

Czekają Cię gwałtowne zauroczenia i równie burzliwe rozstania .Możesz liczyć na różne niespodzianki i pochwały. Swoją dobrą energię przekaż bliskim. Warto zadzwonić do kogoś , kto jest daleko i tęskni za Tobą. Pojawi się ktoś z przeszłości, będzie to duże zaskoczenie. A jego słowa mogą przyprawić o zawrót głowy. Może wszystko co dobre odżyje.

Otworzą się przed Tobą perspektywy wielkiej kariery .W pracy same sukcesy. Pochwały, podwyżki i lepsze zlecenia. Ciekawe rozmowy z osobami na wyższych stanowiskach. Możesz w związku z tym poznać plany szefostwa i ważne informacje o przyszłości firmy.

Uważaj,możesz mocno się przeforsować,mierz siły na zamiary. Jeśli chcesz zgubić kilka kilogramów do wyjazdu wakacyjnego,to właśnie teraz. Nie trać czasu.
Autor tekstu tarocistka Krystyna

Kontakt :

708 588 502 kod 0
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : HOROSKOP -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)