Horoskop na czerwiec

Horoskop na czerwiec

Baran – ISAZ (lód)
Nie będziesz miał wpływu na bieg zdarzeń w tym miesiącu. Odetniesz się od negatywnych aspektów w Twoim życiu. Przejdziesz na kolejny poziom. Musisz być opanowany odzyskać wewnętrzny spokój i opanowanie. Postaraj się aby osobą, którą kochasz poczuła że masz w sobie ciepło i czułość.

Byk – GEBO (dar)
Ta runa przyniesie Ci w tym miesiącu miłość i dary od losu. Musisz jedynie znaleźć złoty środek pomiędzy dawaniem i braniem. Będziesz otoczony ludźmi którzy Cię kochają. Zdziwisz jak łatwo będzie Ci przyciągnąć partnera. W tym miesiącu będzie brak waśni i kłótni. Uwolnisz się od zahamowań i blokad.

BLIŹNIĘTA: – MANNAZ (człowiek)
Nie alienuj się i pracuj w zespole. Popatrz na drugiego człowieka przez pryzmat tolerancji. Pozwól Sobie na szlachetność i wspaniałomyślność a wtedy uaktywni Ci się trzecie oko i z optymizmem spojrzysz na świat.

RAK: EHWAZ (cis)
Jeśli miałeś jakiej zaległe zobowiązania i niezrealizowane projekty to jest właśnie czas na to abyś nadał swoim pomysłom i planom szybszy bieg. I nie myśl iż los Ci nie sprzyja. Zaufaj swej intuicji i również komuś kto jest blisko Ciebie i jest bardziej doświadczony a to sprawi iż, odnajdziesz harmonię w swoim życiu i osiągniesz korzyści. Jeśli szukasz miłości znajdziesz idealnego partnera.

LEW: PERTHO (drzewo owocowe)
Czerwiec upłynie Ci w błogości, będziesz miło spędzać czas. Będziesz też myślał o swojej wizji przyszłości, o celowości swojego istnienia w tym wcieleniu. Jeśli zboczyłeś ze ścieżki swojego życia czas aby zawrócić. Możesz być skłonność do gier hazardowych.

PANNA: INGWAZ (bóg urodzaju)
Miesiąc płodności i dynamizmu. Nagle będziesz miał natłok pomysłów i myśli odnośnie swojego życia, więc nie działaj pochopnie i nie odrywaj się od rzeczywistości aby nie popadać od euforii do pesymizmu. Tkwi w Tobie wiele marzeń i aby je zrealizować musisz dojrzeć, przyjdzie czas gdy je urzeczywistnisz. Znajdź czas,aby choćzez chwilę usiąść i zamknąć oczy.

Waga: ANSUZ (ród bogów)
To będzie miesiąc komunikacji, dogadywania się i zawierania umów. Uwolnisz się od lęków i unikniesz intryg i oszczerstw dzięki swojej dyplomacji i otwartości umysłu. Szczęśliwie załatwisz swoje sprawy. Uważaj tylko na osoby twoim otoczeniu, które będą próbowały Tobą manipulować. Jeżeli komuś złożysz obietnicę to jej dotrzymaj – nie rzucaj słów na wiatr.

SKORPION: HAGALAZ (grad)
To miesiąc wewnętrznej transformacji, hartowania charakteru. Będziesz pełen rozterek . Musisz wziąć się w garść i stawić czoła przeciwnością losu. Jeśli masz kłopoty finansowe wyjdziesz z nich, ale ciężką pracą. Jesteś w toksycznym związku to najwyższy czas wyzwolić się z niego.To czas strat, jeśli chcesz podjąć jakiekolwiek działania dokładnie to przeanalizuj.


STRZELEC: URUZ (tur)
Okres niepowodzeń masz już za sobą, to czas wychodzenia z konfliktów i ulegania wpływom otoczenia. A zadziało się to dzięki Twojej sile charakteru i wytrwałości.Znów wkroczyłeś na właściwą ścieżkę samorealizacji. Miesiąc przypływu energii, odzyskasz dawny wigor i witalność. Nie skupiaj się tylko na świecie materialnym.

KOZIOROŻEC: THURISAZ (praolbrzym)
Nagromadziło się wokół Ciebie dużo negatywnej energii a to wszystko przez Twoją manię wyższości i Twoje poglądy. Ktoś będzie chciał Cię oszukać i okłamać. Musisz działać rozważnie. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Bądź konsekwentny w swoich działaniach a pokonasz przeszkody i unikniesz,zadawania ciosów innym”. To jest czas na walkę o własne marzenia i plany.

WODNIK: FEHU (bydło)
Jeśli ostatnimi czasu brakowało Ci pieniędzy, to się nie martw, poprawa finansów tuż, tuż. Jeśli straciłeś pracę , to na pewno ją dostaniesz.
Miesiąc innowacyjności i przypływu energii. Nowego uczucia i spotkanie odpowiedniej osoby - spełnienia marzeń. Nowy cykl w Twoim życiu. Kosmos zsyła dla Ciebie dobrobyt i miłość.

RYBY: NAUTHIZ (potrzeba, niepomyślność)
Znajdziesz się w punkcie zwrotnym,ale nie przejmuj się transformacja już blisko. Coś na co czekałeś opóźnia się, więc bądź cierpliwy i nie zniechęcaj się. Musisz odnaleźć w sobie siłę i wprowadzić harmonię w swoje wnętrze. Weź los w swoje ręce, nie wpadaj w spiralę negatywnych myśli. Kryzys minie, pamiętaj iż znajdujesz się w przełomowym momencie i ujrzysz światełko w tunelu.