Horoskop na maj

Horoskop na maj

 

Baran

 

Praca- Na pierwszym planie pojawią się sprawy finansowe. To czas dobrych i korzystnych decyzji. Jeśli nie masz pracy ,to odpowiedni moment na szukanie atrakcyjnych ofert.

Miłość- Zapragniesz być blisko osoby, którą kochasz. Osoby będące w związku nie będą się nudzić. Osoby samotne mogą zawrzeć teraz interesujące znajomości.

Karta duszy-To czym się aktualnie martwisz rozwiąże się, jeśli zachowasz cierpliwość i pozwolisz odsłonić się swej mapie.

 

Byk

Praca - Czas rozprawić się z obowiązkami i zaległościami. Zrób porządek w dokumentach, a sam zauważysz znaczne usprawnienia swojej pracy. Możesz odnieść sukces, warto wykorzystać tą szansę od losu.

Miłość- To dobry okres dla miłości. W Twoim związku zapanuje idylla i szczerość. Samotne Byki będą uwodzicielskie i intrygujące.

Karta duszy - Zapal świecę, włącz dowolną muzykę i weź kąpiel. Czyniąc tak, odnawiasz swoje ciało i duszę.

Bliźnięta

Praca - Uważaj na dziwne pomyłki czy zguby, możesz być teraz zapominalski i roztargniony. Zaradź temu, inaczej narazisz się uwagi pracodawcy. Nie powierzaj żadnych spraw zawodowych osobom nieodpowiednim.

Miłość - Trzymaj nerwy na wodzy, możesz ponieść się emocjom i doprowadzić do kłótni z partnerem. Samotne Bliźnięta poczują rozczarowanie randkami i bezowocnymi znajomościami. Warto teraz skupić się na sobie i przeczekać ten trudny czas.

Karta duszy - Jeśli zasiejesz nasiona opieki i życzliwości , nim się obejrzysz otrzymasz ogród.

 

Rak

Praca - Możesz zasłużyć na uznanie i premię. W końcu szef doceni Twoje zaangażowanie . Nie zwlekaj, chwytaj o wiatr w żagle i wykorzystaj dobą passę.

Miłość - Raki bez pary, będą w dobrym nastroju, warto odnawiać kontakty, które kiedyś dobrze rokowały, lecz urwały się z różnych powodów.

Karta duszy - Czasami uśmiech lub miłe słowo może być silniejsze od każdego leku.

Lew

Praca -  Postaraj się być szczególnie ostrożny i rzetelny. Chwila nieuwagi może zakończyć się zwróceniem uwagi pracodawcy. Pilnuj swojego terytorium i nie zwracaj uwagi na słabsze ogniwa w otoczeniu zawodowym.

Miłość - Będziesz atrakcyjny dla płci przeciwnej. Słuchaj intuicji i nie daj się wmanewrować w randki z litości. Jeśli podczas spotkania będziesz dobrze się bawić, to warto rozwijać znajomość.

Karta duszy - Bądź śmiałkiem. Zrób coś innego, by utrzymać swą iskrę przy życiu.

Panna

Praca - Spróbuj naprawić relacje z kolegami, koleżankami w pracy, napięta atmosfera źle wpływa na Twoje samopoczucie. Zawieraj nowe sojusze , a wkrótce zauważysz znaczną poprawę sytuacji w pracy.

Miłość - U osób w związkach zapanuje sielska atmosfera, nieporozumienia i kłótnie zostaną wybaczone i zapomniane.  Samotne Panny mogą spotkać kogoś z przeszłości. Kogoś kto zranił serce i pozostawił bliznę. Nie wpadaj wtedy w melancholię i smutek. Ten rozdział należy do przeszłości.

Karta duszy - Utwórz srebrne kolumny światła wokół każdego, kto jest negatywny. Świat stanie się dużo jaśniejszy.

 

Waga

Praca - Zapowiada się bardzo spokojny czas. Idealny czas na porządki na biurku, w komputerze i na koncie.  zaległości nadrobisz w mgnieniu oka ,dzięki opanowaniu i koncentracji.

Miłość -  Poczujesz w związku nudę i monotonność. Zaproś ukochaną osobę na romantyczną kolację, wypad za miasto. To pomoże zwalczyć negatywne emocje i namiętność zapanuje na nowo.

Karta duszy - Nie obwiniaj innych za to, czego w sobie nie lubisz.

Skorpion

Praca - Los wskaże Ci ważne sprawy do ogarnięcia, zadba o Twoją dobrą współpracę z kolegami, koleżankami w pracy. Każdy dostrzeże ,że Jesteś miły i pracowity. Możliwe, że otrzymasz ciekawą propozycję zmiany stanowiska.

Miłość -  Zabraknie ci miłości i wsparcia ze strony partnera. Warto jasno powiedzieć o swoich oczekiwaniach i planach odnośnie związku. Skorpiony bez pary, będą zajęte, nie będą myślały o randkach i poznawaniu nowych osób.

Karta duszy - Samotność możesz pomóc Ci w poznaniu siebie i w czymś jeszcze ważniejszym- pokochaniu siebie.

Strzelec

Praca -  Znajdziesz antidotum na pokonanie wszelkich przeciwności. To dobry czas na ciekawe pomysły i rozwój kariery. Twoje działania mogą przynieść znaczny zastrzyk gotówki.

Miłość-  Dzięki kompromisom, znajdziesz czas na bycie z ukochaną osobą. Postarajcie się zrobić coś razem, a w ten sposób unikniecie nieporozumień i kłótni. Samotne Strzelce powinny być sobą, udawanie kogoś innego może przynieść negatywne skutki.

Karta duszy - Nie próbuj zyskiwać miłości poprzez bycie czyimś niewolnikiem. Pamiętaj, że Ty także się liczysz.

Koziorożec

Praca - Sprawy zawodowe i finansowe ostro ruszą do przodu. Podczas ważnych spotkań, szybko zauważysz , że Jesteś doceniony i lubiany. Twoje pomysły i propozycje spotkają się z pełną akceptacją.

Miłość- Z ukochaną osobą zapragniesz planować wspólną przyszłość. To dobry czas na ustalenie daty ślubu lub zaręczyn. Samotne Koziorożce w końcu uwierzą w siebie i w to , że miłość jest na wyciągniecie dłoni.

Karta duszy - Życie nigdy nie jest nudne, to dar zawierający wiele skarbów.

Wodnik

Praca - Nie zabieraj się teraz za ambitne projekty i przedsięwzięcia, większość kolegów z pracy myśli o dłuższym weekendzie i miłym spędzeniu czasu. Dlatego ważniejsze sprawy odłóż na później, teraz niczym się nie martw.

Miłość - Nabierzesz ochoty na randki i spędzanie czasu z ukochaną osobą. Samotne Wodniki będą mogły nawiązać obiecującą znajomość i w końcu zakończyć samotność.

Karta duszy -Nie martw się o to, kto kocha Ciebie. Koncentruj się na tych, których Ty kochasz.

Ryby

Praca - Bądźcie samodzielne i liczcie na siebie, wtedy wiele osiągniecie i nikt Wam nie przeszkodzi  w realizacji wszelkich planów. Pilnujcie  spraw finansowych i nie pożyczajcie pieniędzy osobom, na których w przeszłości się zawiodłyście.

Miłość - Pozbędziecie się kompleksów i nabierzecie wyjątkowej śmiałości. To dobry czas żeby wszystko zacząć od nowa. Jeśli nie macie pary, dajcie się zaprosić na randkę. Takie romantyczne spotkanie może zakończyć się miło.

Karta duszy - Napisz na kartce wszystkie dobre cechy, które posiadasz. Zapewne zaskoczy Cię, jaką cudowną osobą Jesteś.

 

Horoskop opracowała wróżka Patrycja

Chcesz indywidualną prognozę dla siebie wyślij SMS o treści : Patrycja -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(opłata 3,69 zł z VAT)