Horoskop na październik

Horoskop na październik

Baran - Aura miesiąca : 9 Buław

W tym miesiącu będziesz uparcie trwał przy swoich racjach, twoja postawa będzie niewzruszona bez względu na to będzie się działo wokół Ciebie. Nie zmienisz zdania choć otoczenie będzie żądało od Ciebie abyś opowiedział się i zajął stanowisko odnośnie spraw zawodowych. Nabierzesz dystansu do współpracowników. Zrozumiesz że jesteś sam i aby wygrać możesz liczyć tylko na siebie. Uczucia: Nie spoczywaj na laurach, i nie myśl iż to co do tej pory osiągnąłeś będzie trwało wiecznie, ktoś czeka na to abyś wprowadził w wasz związek trochę innowacyjności. Dla samotnych – rada- Wykonaj krok ku osobie która Ci się podoba i nie skrywaj swoich pragnień i uczuć. Finanse: Tylko wewnętrzny spokój, harmonia i opanowanie, pozwolą Ci uzyskać równowagę finansową. Zdrowie: Pokonasz ewentualne problemy zdrowotne jeśli podejmiesz niestosowane do tej pory metody leczenia w nowych miejscach.

Byk – Aura miesiąca :10 KIELICHÓW

W tym miesiącu drogi Byku będziesz zadowolony i osiągniesz oazę spokoju, miłości i przyjaźni a także wygody, którą sobie tak cenisz. To czas odpoczynku i ciepła i skupieniem się na sprawach domowych. Uczucia: Jeśli jesteś w związku, odzyskasz w końcu zaufanie do partnera i padną zapewnienia o bezwarunkowej miłości. Jeśli jesteś samotny, to w końcu zrozumiesz iż jest w twoim otoczeniu osobą która już od dawna Cię kocha. Finanse: Jeśli ciężko pracowałeś nad poprawą swojego stanu posiadania, to w Tym miesiącu otrzymasz to czego pragnęłaś. Wszystko będzie doskonałe , takie jak powinno być i jakie sobie wymarzyłeś. Odrodzisz się jak” Feniks z popiołów”. Zdrowie: Dobry nastrój i samopoczucie, będą dominować w tym miesiącu.

BLIŹNIĘTA: Aura miesiąca : As Kielichów

W tym miesiącu wyostrzy Ci się intuicja i podświadomość. Rozpoczniesz nowe projekty, przyjaźnie, i ogarnie Cię wena twórcza, radość i przyjemność będzie przepełniała twój umysł i duszę. Uczucia: Ten miesiąc przyniesie Ci potrzebę bycia kochanym i potrzebę obdarzania miłości innych , twoje serce zabije mocniej, zauroczysz się nowo poznaną osobą . Dla będących w związkach, oznacza radosną niespodziankę, odnowienie uczuć i dobre wiadomości. Przejście z jednego etapu w drugi. Możesz liczyć na przyjaciół. Finanse: W tym miesiącu rozpoczniesz nowe płodne inicjatywy, które zaowocują żniwem w późniejszym czasie, z uporem nauczyciela i mistrza będziesz dążył do osiągnięcia celu. : Koniec rywalizacji w biznesie, zakopanie topora wojennego. W pracy poprawa nastrojów, dobre układy między koleżeńskie. Zdrowie: Rada dla kobiet – czas wybrać się do ginekologa, a dla pragnących zajść w ciążę – to jest czas płodności.

RAK: Aura miesiąca: Śmierć

Ten miesiąc przyniesie Ci radykalne zmiany w twoim wnętrzu coś co wpływało destrukcyjnie na twoją psychikę – „umrze”. Wejdziesz w nowy etap w swoim życiu, jeżeli na to pozwolisz. To było nieuniknione, zmierz się i pogódź z rzeczywistością. Uczucia: Możesz odciąć się od partnera, od rodziny i przyjaciół. Jest to ”czas przestoju”, który jest dla Ciebie niezbędny aby pogodzić się z przeszłością i doświadczyć nowego. Finanse: Już wkrótce zakończą się twoje kłopoty finansowe, otrzymasz zwrot długu, zwrot poniesionych strat. Będziesz gotów podjąć radykalne decyzje, które zaowocują w przyszłości. Zdrowie: Zadbaj o swój gościec.

LEW: Aura miesiąca: Królowa Denarów

Twoja siła i znajomość świata pozwoli Ci w tym tygodniu wybrnąć z wielu niezręcznych sytuacji. Spojrzysz w swoją duszę oczami piękna, magii, luksusu i wdzięku. Praktycznie podejdzie do nurtujących Cię spraw i ciesz się z tego co już osiągnęłaś. Uważaj na kobietę z twojego otoczenia która będzie próbowała wykorzystać Cię do swoich celów. Skup się na relacjach w rodzinie. Uczucia: Jeśli jesteś samotnym mężczyzną poznasz brunetkę o piwnych oczach, która wniesie w twoje życie harmonię i stabilizację. Jesteś w związku – poprawa relacji. Finanse: Polepszenie warunków finansowych, możliwość awansu. Zdrowie: Zwróć uwagę na swoje biodra, kości i kręgosłup.

PANNA: Aura miesiąca: Świat

Ten miesiąc przyniesie Ci ulgę i wyzwolenie. Wytrwale pracowałeś i karma się dokonała. Otrzymasz nagrodę od losu i znajdziesz swoje miejsce we wszechświecie. Teraz poczujesz iż znajdujesz się dokładnie w tym miejscu w którym chciałeś być. Możesz wybrać się w podróż lub odnowić kontakty z zagranicą. Uczucia: Przestań myśleć że twój związek nie jest idealny, nie mniej zbyt wysokich oczekiwań w stosunku do partnera. Ciesz się z tego co masz, a masz wiele. Nawet gdy jesteś daleko od osoby którą kochasz, ona jest w twoim sercu. Jeśli jesteś samotny to już niedługo na twojej drodze poznasz osobę, która obdarzy Cię miłością. Finanse: Jeżeli ostatnio włożyłeś dużo trudu i pracy, to w tym miesiącu nastąpi poprawa finansów, doceni Cię szef i dostaniesz podwyżkę, awans i z optymizmem możesz patrzeć w przyszłość. Zdrowie: W twoją aurę wejdzie rześka energia, która sprawi, iż żaden wysiłek Ci nie straszny.

Waga: Aura miesiąca: 9 Mieczy

Droga Wago, skup się na sobie i własnych problemach. Nie zamartwiaj się o wszystko i o wszystkich, to tylko pogorszy sytuację. Zrozumiesz iż, musisz uwolnić się od lęków i obaw. Znajdziesz wyjście z tunelu. Nie użalaj się nad sobą, i nie wpadaj w uczucie przygnębienia. Uczucia: To będzie miesiąc niepewności i wątpliwości. Nie myśl, że partner ogranicza twoją wolność. A jeśli jesteś samotny to przestań wpadać w sieć negatywnych myślokształtów. Finanse: Myślisz że wydarzenia z ostatnich dni wpłyną na pogorszenie twoich finansów. Przestań się izolować w pracy, nie okazuj lęków i nie pisz czarnych scenariuszy a i poproś o pomoc rodzinę i przyjaciół. Zdrowie: Możesz mieć skłonność do depresji i bezsenności.

SKORPION: Aura miesiąca: Rycerz Buław

Lubisz przygody i wyzwania. Ten tydzień sprawi ,że poczujesz determinację w realizacji swoich celów. Możliwe wyjazdy i przyjazdy, otrzymasz również dobre wiadomości. Zawrzesz nowe znajomości i poznasz ciekawych ludzi. Uczucia: Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto sprawi iż twoje serce zacznie szybciej bić. W związkach stałych - czas sporów. Finanse: W tym miesiącu trzeźwo spójrz na sprawy finansowe. Myślisz, iż obecna sytuacja Cię przerosła, nie bujaj w obłokach , bądź realistą i kieruj się intuicją. Nie rób niczego czego później możesz żałować. Zdrowie: Ten miesiąc to czas zwiększonej witalności, odzyskasz dawny wigor i krew zacznie Ci szybciej krążyć.

STRZELEC: Aura miesiąca: 8 Buław

Miesiąc przyśpieszenia i dużej aktywności. Czekasz na zmiany w swoim życiu lub na jakąś zwrotna informację, podróż to wszystko się zadzieje błyskawicznie. To co było niemożliwe stanie się możliwe. Będziesz podniecony poszukując nowych doświadczeń i różnorodności. Będzie się działo. Uczucia: Jeśli jesteś samotny – poczujesz” motyle w brzuchu”, kimś się zauroczysz i się zakochasz. Dla osób w związkach – to czas nowych doznań i namiętności. Finanse: Dla osób poszukujących pracy – szansa – w tym miesiącu znajdziesz nową pracę i podpiszesz umowę, koniec trudnych chwil. A jeśli masz ugruntowaną pozycję zawodową – dostaniesz nowe zlecenia, sukces, awans, również natłok obowiązków. Zdrowie: Mniej pod kontrolą swoje ciśnienie. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, szybka poprawa zdrowia. Jeśli uprawiasz sport, nie przesadzaj z treningami.

KOZIOROŻEC: Aura miesiąca: 7 Kielichów

Jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi, więc nie ulegaj iluzji i marzeniom aby się nie pomylić i nie dokonać błędnego wyboru. Nie wkładaj różowych okularów i nie żyj w iluzji, działaj stanowczo. Staniesz przed wieloma wyborami i okazjami i aby się nie pogubić musisz podjąć decyzję opartą na odwadze. Uczucia: Marzysz o mistycznej miłości, twoje uczucia są w rozproszeniu, jesteś narażony na liczne pokusy, ktoś będzie składał obietnice ale nie dotrzyma słowa. Nie idealizuj swojego partnera i nie myl fantazji z rzeczywistością. Nie bujaj w obłokach. Jeśli jesteś samotny – poznasz kogoś „drogą wirtualną”. Finanse: Musisz się określić, tego będą od Ciebie wymagać – nie możesz zaczynać kilku projektów skup się na jednym. Czekasz na swój szczęśliwy traf – trochę cierpliwości, jeśli nie będziesz oszukiwał sam siebie i nie budował zamków na piasku, to wkrótce powiodą się twoje plany i pragnienia ale metodą małych kroków. Zdrowie: Zadbaj o zdrowe odżywianie i odpowiednią ilość snu. Umów się na wizytę kontrolną u okulisty .

WODNIK: Aura miesiąca: Diabeł

W tym miesiącu skupisz się na spełnianiu swoich zachcianek i przyjemności. Będziesz bardzo niecierpliwy i nie będziesz liczył się z wydatkami. Staniesz przed wyzwaniem nowych doświadczeń, które będą sprawdzeniem twoich życiowych zasad i ideałów. Będziesz w konflikcie z samym sobą. Uczucia: Jeśli jesteś w związku, przestań okazywać partnerowi chorobliwą zazdrość, świat się nie kręci tylko wokół Ciebie. Zwróć uwagę na potrzeby i pragnienia partnera. Jesteś w związku pełnym toksyki i ograniczeń. Jeśli jesteś samotny, to pozwól sobie na ocięcie od przeszłości i zapomnij o tym co jest już za tobą. Uważaj aby ktoś Cię nie uwiódł, poznasz osobę która nie ma uczciwych zamiarów wobec Ciebie. Finanse: Pojawi się możliwość dochodów z nielegalnego źródła, ktoś będzie próbował wciągnąć Cię w brudne interesy. Ale nie pozwól aby ktoś Cię zdominował i narzucił reguły gry, bo ulegniesz pokusie i nie będzie odwrotu. Pieniądze są ważne ale nie za wszelką cenę. Korzystna sytuacja materialna. Zdrowie: Obserwuj swój organizm, możesz mieć mały stan zapalny, lub infekcję. Zadbaj o podwyższenie odporności swojego organizmu.

RYBY: Aura miesiąca: 3 Buławy

Brama została otwarta, wytycz kierunek działań. To twój miesiąc, czas abyś wykonał swój ruch. To co sobie jeszcze niedawno wymyśliłeś i wyobraziłeś teraz należy zrealizować. Aby statek twoich marzeń przypłynął do Ciebie, wystarczy podjąć działanie i inicjatywę. Zmieni się twoje życie, zerwiesz stare układy, wybierzesz się w podróż życia. Uczucia: Jesteś w związku stałym – twój związek ma solidny fundament ale uważaj i nie ulegaj pokusą aby wejść w drobny flirt. Dla osób samotnych – już nie długo na twoim horyzoncie pojawi się nowe uczucie. Finanse: Zapowiedź szczęścia i powodzenia w sferze finansów. Przed Tobą nowe możliwości i możliwość powiększenia zasobów. Jeżeli wykażesz się przedsiębiorczością osiągniesz sukces. Przed Tobą nowe perspektywy. Możliwy awans i pięcie się po szczeblach kariery. Twoje finanse mają mocne fundamenty. Jeśli nie masz pracy, to za moment będziesz ją miał. A jeśli pracujesz, zerwiesz ze starymi układami i ujrzysz nowe perspektywy na przyszłość. Zdrowie: Możliwość wystąpienia bólów mięśni i stanów zapalnych.