Horoskop na rok 2016

Horoskop na rok 2016

 

   BARAN As Denarów, Wisielec, Słońce.

PRACA

 Twoja kariera w 2016 roku będzie szła dobrym torem i czasem nawet sam będziesz zaskoczonych takim obrotem sprawy. Mimo to będziesz musiał stoczyć niejedną bitwę, żeby utrzymać swoją pozycję w firmie. Pamiętaj jednak, że rozsądek musi towarzyszyć Twoim poczynaniom – podjęcie samodzielnej decyzji bez konsultacji z wyższą sferą może okazać się dla Ciebie negatywne w skutkach. Nie pakuj się samodzielnie w kłopoty, unikaj też korzystania z szybkich pożyczek.

 MIŁOŚĆ

 Jeśli należysz do Baranów gdzie Twoim udziałem były trudne doświadczenia emocjonalne, to, mimo, że sprawy przeszły już dawno to ból pozostał a przykre myśli nadal ranią serce. W roku 2016 nadszedł czas by wyciągnąć wnioski z tamtych doświadczeń, aby w przyszłości nie powtarzać podobnych błędów. A po spokojnej analizie lepiej zaakceptować tamtą sytuację, jako byłą i otworzyć się na radosną przyszłość oraz nowe przeżycia, a szans i możliwości w nowym roku nie zabraknie.

 ZDROWIE

 Małe problemy zdrowotne mogą pojawić się jesienią. Twoje nerwy i mięśnie będą w tym okresie najbardziej zagrożone. Uważaj, więc na nie.

 BYK Osiem Mieczy, trzy Miecze, cztery Denary.

PRACA

 W tym roku znikną problemy, które ograniczały Twoją swobodę działania. Teraz szef da Ci wolną rękę, dzięki czemu za sprawą swojej determinacji masz szansę osiągnąć sukces. Już w pierwszej połowie roku czekają na ciebie dobre pieniądze. Nie będziesz narzekać na brak gotówki. Zaoszczędzisz tyle, by starczyło na czarną godzinę, a i na przyzwoite wakacje spokojnie wystarczy.

MIŁOŚĆ

 W pierwszej połowie roku coś się może wydarzyć przykrego - może za sprawą nieuczciwego postępowania bliskiej osoby lub krzywdzącej opinii innych ludzi dotyczącej Twojej osoby. Korzystna zmiana w drugiej połowie roku. To czas spełniania marzeń i życzeń. Początek nowego okresu życia. Przełom w życiu uczuciowym, planety mogą zapowiadać nową wspaniała miłość, nowy związek, narodziny dziecka.

 ZDROWIE

Będziesz w o wiele lepszej formie niż w roku poprzednim, ale odczujesz również zmęczenie, a chwilami nawet depresję.

  BLIŹNIAK  Umiarkowanie, Transformacja, Kapłan.

 PRACA

W tym roku doczekasz się wyróżnienia w pracy. Przełożeni zauważą twoje zaangażowanie i ciężką pracę. Uświadomisz sobie, że sumienność się opłaciła. Możesz liczyć na sowitą nagrodę – czy to w formie premii czy podwyżki. Skończą się sytuacje, które powodowały u Ciebie duży stres. Z Twojej pracy odejdą ludzie, którzy nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a zwłaszcza osoba, z którą kontakty z reguły były konfliktowe. Przyjmij to ze spokojem, Twoja pozycja nie jest zagrożona.

MIŁOŚĆ

2016 rok będzie dla osób urodzonych pod tym znakiem raczej mało dynamiczny i nie przyniesie większych zmian w sprawach uczuć. Za to będzie to dobry okres na refleksję, odpoczynek, zajmowanie się porządkowaniem od dawna zaległych spraw. W tym roku nie podejmuj przełomowych decyzji, np. rozstanie, rozwód.

 ZDROWIE

 W tym roku zdrowie będzie ci dopisywać. Praktycznie przez cały rok nie zabraknie ci energii i nie będziesz zbyt często narzekać na drobne dolegliwości.

 RAK Dziewięć Mieczy, As Pucharów, Głupiec.

 PRACA

Wszystkie Raki myślące o rozwoju zawodowym już dziś powinny zacząć sobie do tego stwarzać warunki. Początek roku to czas dokonania korekty z podejściem do życia, trzeba przeanalizować priorytety. I iść zdecydowanie w jednym kierunku. Nowe pomysły wypełnią głowę. Zapragniesz kształtować swoje życie na nowo i poczujesz, że zbliżasz się do realizacji swoich marzeń i celów.

 MIŁOŚĆ

Dla Raków urodzonych w pierwszej dekadzie będzie to bardzo sprzyjający czas na życie rodzinne, snucie planów na przyszłość i pielęgnowanie przyjaźni. W drugiej połowie roku odczują dobrą energię pozostałe osoby. Sprawy miłosne ruszą z miejsca, jest szansa na poznanie prawdziwej miłości, tylko pamiętaj, aby kierować się własną intuicją.

 ZDROWIE

 Ogólnie zdrowie w normie, ale mogą pojawić się problemy z jelitami.

 LEW Dziesięć Pucharów, Księżyc, cztery Buławy.

PRACA

Twoje życie zawodowe w tym roku nie będzie bogate w wydarzenia – można wręcz powiedzieć, że będzie dość monotonne inaczej jak w latach poprzednich. Za to w tegorocznych finansach będzie jak na wzburzonym morzu – raz w dół, raz w górę. Co zarobisz, to wydasz? Chwilami będzie brakować pieniędzy, a po chwili odczujesz ich nadmiar.

 MIŁOŚĆ

 Pierwsza połowa roku to czas na poznanie nowej miłości przez samotne Lwy i ożywienie uczuć w stałych związkach. Te działania przyniosą konkretne rezultaty już od lipca, należy jednak uważać na nieprzemyślane działanie, szczególnie pod wpływem używek i pokusy wdawania się w przypadkowe relacje uczuciowe.

ZDROWIE

 Będziesz w szczytowej formie. Będziesz tryskać energią i każdy poczuje bijącą od ciebie siłę – zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

 PANNA Cesarzowa, sześć Buław, pięć Buław.

PRACA

W tym roku ktoś będzie działał w pracy na twoją niekorzyść, próbując podkopać twoją pozycję w firmie. Trzymaj się swoich zasad i pracuj sumiennie, a z pewnością unikniesz negatywnych skutków postępowania swoich przeciwników. Wyciągniesz wnioski z lekcji, jaką niesie Ci życie. Surowe podejście do relacji z podwładnymi obróci się przeciw Tobie. Okaże się, że w chwilach wyboru nie możesz liczyć na ich poparcie. Bądź dzielna, wytrzymaj tę próbę i choć to trudne, spróbuj nabrać dystansu do sprawy.

 MIŁOŚĆ

 Zimową porą w Twoim życiu będzie panował pewien zastój. Pogniewasz się na kogoś lub cały świat. Ogarnie Cię uczucie nostalgii oraz niechęci do działania i mówienia. Twoim ulubionym zajęciem będzie snucie planów, wspominanie minionych dni lub po prostu oddawanie się marzeniom o tym, co mogło się stać a nie było. Aktywność wróci w połowie wiosny i będzie trać do końca roku.

ZDROWIE

Twoje zdrowie nie zawiedzie Cię, wspieraj układ odpornościowy i możesz być pewien, że pozostaniesz w dobrym zdrowiu przez cały rok.

   WAGA Dwa miecze, Rycerz Denarów, cztery Puchary

PRACA

W pracy będziesz o wiele wydajniejszy i bardziej dokładny niż dotychczas, co nie ujdzie uwadze Twoich przełożonych. Największym Twoim atutem w tym roku będzie ciężka praca i zaangażowanie. Postaraj się ustabilizować swoje finanse i zadbaj o oszczędności na przyszłość. Pod koniec roku powinieneś szczególnie mocno kontrolować wydatki.

 MIŁOŚĆ

Wagi będące w związku zobaczą w tym roku nowe możliwości. Jeśli do tej pory miałeś problemy w relacjach z bliskimi, teraz pojawi się sposób ich naprawienia. Możliwe, że wiele Wag w tym roku podejmie pewne decyzje dotyczące przyszłości np. ślub, dziecko itp. Nade wszystko jednak urzeczywistnią się Twoje pragnienia, ponieważ doszłaś do wniosku, iż bierne czekanie, aż partner zdecyduje się dokonać wyboru, to strata czasu. Samotnym Wagom rok 2016 przyniesie nowe źródło energii i witalności.

 ZDROWIE

 Twoje zdrowie w 2016 roku będzie całkiem niezłe. Pamiętaj jednak o relaksie i dbaniu o siebie.

 SKORPION Siedem Denarów, Moc, Paź mieczy.

 PRACA

 W tym roku możesz liczyć na pomoc wpływowych osób. Ktoś, kto ma wyższą pozycję od Ciebie, udzieli Ci kilka cennych wskazówek i rad. Zastosuj je, a Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu. Częściej pokazuj ludziom, ile jesteś warta i co już osiągnęłaś. Przygotuj się do wykonania ważnych zadań w Twojej karierze – wcześniej jasno określ cele, omów i uzgodnij z innymi taktykę działania. Nie rezygnuj z oszczędzania!

MIŁOŚĆ

Ten rok sprzyja zmianą na tym polu, zarówno osobom samotnym jak i w związku. Warto by podjąć pewne decyzje dotyczące uczuć, z pewnością jedni pójdą dalej oświadczą się, wezmą ślub inni przeciwnie zakończą to, co od dawna było już tylko farsą. Wolne osoby na swojej drodze w okresie urodzin mają szanse na spotkanie właściwej dla swego serca osoby.

 ZDROWIE

 Twoja aktywność fizyczna – niezależnie od tego, jaki sport wybierzesz – przyniesie oczekiwane rezultaty.

 STRZELEC Król Pucharów, Król Denarów, Gwiazda.

PRACA

W roku 2016 wiele będzie się działo w Twojej karierze. Znajdziesz spore pokłady energii potrzebnej do działania i będziesz dysponować ogromnym zapałem. Należysz do przedsiębiorców? Pojawi się kilka naprawdę wspaniałych okazji do podjęcia współpracy z obiecującymi kontrahentami. Finansowo będzie to dla Ciebie dobry czas – poprawi się Twoja sytuacja finansowa, w grę wchodzi też lepsza praca. Uda się zrealizować wiele celów, które od dawna były zapisane w Twoim kalendarzu – wprowadzisz ulepszenia poprawiające Twoją sytuację.

 MIŁOŚĆ

W tym roku Strzelców nie ominą pokusy – będą obiektem westchnień wielu osób i mniej odporne na angażowanie się w przelotne romanse. Późna wiosna i lato to czas, kiedy samotne Strzelce mogą poznać miłość. W związkach możliwe planowanie dzieci lub wspólne zamieszkanie, zwłaszcza w drugiej połowie roku.

ZDROWIE

 Zdrowie w normie. Mniej więcej w połowie roku może pojawić się jakaś poważniejsza choroba, ale szybko przeminie.

 KOZIOROŻEC Cesarz, Koło Fortuny, As Buław.

 PRACA

Cokolwiek sobie zaplanujesz na ten rok, upewnij się, że otaczasz się odpowiednimi osobami, którzy idą z Tobą a nie przeciw Tobie. Będziesz miał tendencję do nadmiernego ufania ludziom, również tym niewłaściwym. W ten sposób możesz łatwo się naciąć. W drugiej połowie roku nadejdzie Twój czas, bądź odważny, a staniesz się skuteczny. Upragniony awans wreszcie będzie w zasięgu Twojej ręki. Wykorzystaj w każdy możliwy sposób drzemiące w Tobie siły, pamiętaj tylko, by w tej gonitwie grać uczciwie.

 MIŁOŚĆ

 W 2016 roku czeka Cię nie jedna miła niespodzianka lub sam odkryjesz prawdę, która sprawi Ci wiele radości. Na razie żyjesz po staremu i w nieświadomości, ale już niedługo pozbędziesz się kompleksów i zahamowań, ponieważ poznasz prawdę i Twoje życie nabierze innego wyrazu. W tym roku korzystaj z zaproszeń towarzyskich, jeśli nie masz nikogo do pary, poznasz kogoś naprawę fascynującego, jeśli jesteś w związku, uważaj, jesteś narażony na romanse.

 ZDROWIE

W roku postaraj się regularnie dbać o swój umysł i duszę. Nie pobłażaj sobie za bardzo w jedzeniu i innych złych nawykach – to może mieć katastrofalny wpływ na zdrowie.

   WODNIK Pięć Denarów, pięć Pucharów,Diabeł.

PRACA

To ma być szanse rok pełen energii. Nie pobłażaj sobie w kwestii wypoczynku, ale znajdź również umiar w pracy. Chwytaj każdą okazję natychmiast – nie wahaj się, ponieważ nie wiadomo, co może okazać się właściwą drogą do sławy. Podchodząc w ten sposób do swojego postępowania, zaczniesz realizować zadania, które w przeszłości zaniedbałeś.

MIŁOŚĆ

 Czas przemija, czas ucieka a w Twoim życiu może nic się nie zmienia. A więc koniec smutków, wątpliwości i ciągłych planów na przyszłość. Nadszedł odpowiedni moment by uświadomić sobie najważniejszy cel do osiągnięcia i przystąpić do śmiałej jego realizacji. Koniec samotności, koniec izolacji od otoczenia, od partnera. Ten rok niesie możliwości korzystania z wszelkich uroków życia i miłości.

 ZDROWIE

W tym roku ogólny stan zdrowia będzie zadowalający, choć nie można wykluczyć drobnych problemów zdrowotnych.

 RYBY Osiem Denarów, Wieża, dwa Puchary

 PRACA

 Początek roku bardzo korzystny, planety od stycznia do połowy lipca będą Ci sprzyjać w realizacji planów związanych z nauką, podróżami, bo cały urok życia i pracy zawodowej polega na tym, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć. Życie ma dla nas zawsze przygotowane nowe lekcje i tak będzie też tym razem – być może zmienisz też pracę a nowe miejsce pracy wymaga od Ciebie częściowego przekwalifikowania, ale śmiało podejmiesz to wyzywanie.

 MIŁOŚĆ

Czasem trzeba zwyczajnie zapomnieć o tym, co było i przestać oglądać się za siebie. Pewne rzeczy, sprawy, osoby z przeszłości już nie powrócą teraz nadszedł czas, by zacząć wszystko od początku. Wyobraź sobie, że Twoje życie to czysta biała kartka – od Ciebie zależy, co na niej napiszesz.

 ZDROWIE

 Ogólnie rzecz biorąc, będziesz w miarę zdrowy. Często jednak będą pojawiać się problemy związane ze stresem.

Autor horoskopu Wróżka Anne telefon 708 588 502 kod 3 opłata 3,69 zł/min