Horoskop na sierpień

Horoskop na sierpień

Sprawdź  horoskop miesięczny  dla Twojego znaku zodiaku!

 

Byk – Paź kielichów

Dla Byków ten miesiąc naprawdę szczęśliwy. Jeśli poprzedni miesiąc nie możesz zaliczyć do udanych, w sierpniu Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. W pracy szef wreszcie zauważy Twoje starania i możesz się nawet spodziewać miłej propozycji z jego strony. Jeśli wcześniej starałaś się o awansu lub przydział innych zadań, w sierpniu spodziewaj się miłej niespodzianki. Twoje kontakty z przyjaciółmi i bliskimi znacznie się polepszą. Aż sam będziesz zaskoczony, tym ilu masz wokół siebie życzliwych osób. W kwestii uczuć los będzie łaskawy zarówno dla samotnych Byków, jak i tych pozostających w stałych związkach. Single powinni w sierpniu być bardziej czujni, bowiem nowa miłość stoi tuż za rogiem. W związkach harmonia, radość i fontanna namiętności. Jeśli do tej pory zaniedbywałaś swojego ukochanego, w tym miesiącu poświęcisz mu więcej uwagi. Na dolegliwości zdrowotne nie będziesz narzekała, ale radzę zwrócić uwagę na stopy. Upalne lato sprzyja różnym otarciom.

Hasło: Ciesz się każdą chwilą, bo czas szybko mija.

 

Zapytaj  wróżkę co czeka Cię w życiu osobistym i zawodowym?

 

Baran – 2 mieczy

Zodiakalne Barany sierpień nie będą mogły zaliczyć do szczęśliwych miesięcy. Odradzam w tym czasie podejmowania ważnych decyzji i załatwiania istotnych spraw, bowiem może się w przyszłości okazać, że dokonałaś błędnego wyboru. W tym miesiącu Twoja czujność może znacznie zaniknąć i mimo wrodzonej spostrzegawczości możesz pominąć istotne fakty, co w przyszłości spowoduje negatywne konsekwencje. Poważniejsze działania lepiej odłóż na kolejny miesiąc. Praca: W sprawach zawodowych będzie Ci trudno znaleźć porozumienie z przełożonym i współpracownikami. Nie wchodź w polemikę, bo możesz polec. Finanse: Zastój finansowy. Jeśli planujesz większy wydatek, to odłóż go lepiej na kolejny miesiąc, bo przecież nie chcesz być bankrutem. Uczucia:  tym miesiącu single nie będą miały ochoty na poszukiwania nowej miłości. W stałych relacjach, zodiakalne Barany czeka trudna konfrontacja. Nie udawaj, że problem nie istnieje, nie walcz z partnerem, tylko wreszcie wyjaśnij z nim istniejące od dłuższego czasu nieporozumienia. W zdrowiu zadbaj o układ oddechowy, o przeziębienie nie jest trudno, nawet latem.

Hasło: Otwórz oczy i zobacz prawdziwy obraz rzeczywistości.

Bliźnięta – Rydwan

Jeśli długo zastanawiałaś się nad realizacją jakiegoś pomysłu czy marzenia, w tym miesiącu zacznij działać. Bowiem los będzie Ci sprzyjał w każdej dziedzinie. Każde Twoje działanie zakończy się triumfem i zwycięstwem. Całkiem możliwy również niespodziewany wyjazd. W pracy będziesz potrafiła pokonać wszystkie trudności i każde zlecone przez szefa zadanie zrealizujesz bez najmniejszego problemu. Twoi koledzy z pracy będą mogli Ci tylko pozazdrościć sukcesu. W finansach znaczna poprawa. Będziesz mogła pozwolić sobie w tym miesiącu na większe szaleństwo. Pamiętaj tylko, że nadmierna rozrzutność nie jest wskazana. W uczuciach również będziesz górować. Single będą mieli okazję W tym miesiącu to ty będziesz czuła przewagę nad partnerem, który okaże Ci zrozumienie. Jeśli do tej pory panował zastój w Waszej relacji, to możesz spodziewać się nagłych i dynamicznych zmian. Możecie zmienić miejsce zamieszkania, zakupić nowy samochód lub nawet odjąć decyzję o powiększeniu rodziny. Będziesz czuła się silnie i witalnie. Jednak radzę zadbać o nogi, gdyż wzmożony wysiłek, na który sobie w tym miesiącu pozwolisz może niekorzystnie wpłynąć na nogi.

Hasło: Nabierz odwagi, pokonuj trudności, teraz możesz zdobyć świat.

Zapytaj wróżkę co Cię czeka w sferze uczuć, finansów, pracy i nastroju.

 

Rak – 10 kielichów

Osoby urodzone w znaku Raka w sierpniu rozkwitną i będą mogły spełniać się w tym co kochają najbardziej. Postawisz na rodzinę, bo to właśnie bliscy będą dla Ciebie priorytetem w tym miesiącu. Pojawią się sytuacje, w których będziesz podejmować ważne decyzje na rzecz swojej rodziny i domu. Możliwa przeprowadzka, remont mieszkania, uroczystość rodzinna, dobre nowiny dla domu. W uczuciach poczujesz harmonię, spokój, szczęście rodzinne. Single będą miały szanse spotkać wymarzonego partnera, wejść w gorący romans. W stałych związkach pełnia szczęścia. Poczujesz się w końcu doceniona, rozumiana, szczęśliwa i spełniona. Twój partner zapewni Ci bezpieczeństwo, którego tak bardzo potrzebujesz. Możecie również wspólnie podjąć decyzję o powiększeniu rodziny. W sprawach zawodowych i finansowych również czeka Cię dobry okres. Będziesz mógł liczyć na poparcie ze strony szefa i współpracowników. Będziesz mogła wykazać się w pracy pomysłowością, i kreatywnością, co znacznie wzmocni Twoją pozycję. Osoby bezrobotne w szybkim czasie znajdą zatrudnienie. Jeśli w ostatnim czasie często chorowałaś, w sierpniu odczujesz znaczną poprawę swojego zdrowia.

Hasło: Zadbaj o swoje najbliższe otoczenie, bo to ono dostarcza Ci najwięcej radości.

 

Lew – 8 kielichów

Zodiakalne Lwy, które ze swej natury nie potrafią usiedzieć na jednym miejscu, będą w tym miesiącu mogły spełniać się w swych podróżniczych zamiłowaniach. Będziesz czuła się zagubiona i nierozumiana, co wywoła w Tobie chęć ucieczki. Okaże się, że musisz wiele spraw przemyśleć w samotności. Stąd też Twoje relacje z partnerem mogą się nie układać po Twojej myśli. Uważaj, aby nie odciąć się od swoich bliskich, bo może być to dla nich i dla Ciebie traumatyczne. W uczuciach możesz przeżywać niespełnienie i rozczarowanie. Może okazać się, że Twoje próby porozumienia z partnerem i naprawienia konfliktów nie powiodą się. Zastanów się, czy nie odpuścić dla dobra związku, aby konflikt nie przerodził się w całkowity rozpad. Potraktuj ten miesiąc jako „okres przejściowy”, bo przecież po każdej burzy wychodzi słońce. W pracy i w finansach lepiej nie ryzykować, bo może się okazać, że nie otrzymasz tego, na co wcześniej liczyłaś. Niepowodzenie i trudność w porozumieniu się z ludźmi wpłynie niekorzystnie na Twoje zdrowie. Możesz popaść w apatię i depresję.

Hasło: Nie uciekaj, doceń to co masz.

 

Sprawdź czy los Ci sprzyja. Zapytaj wróżkę  o przyszłość.

 

Panna - Wisielec

W sierpniu uzbrój się w cierpliwość, gdyż wszystkie swoje dotychczasowe plany będziesz musiała przełożyć na inny termin. Będziesz miała okazję spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, a może nasuną się nowe wnioski. Zastój odczujesz również w pracy. Postaraj się, aby przełożony nie widział po Tobie zniechęcenia do pracy.  Pamiętaj, aby Twoje kiepskie samopoczucie nie spowodowało zaniedbania obowiązków. Zmartwień może Ci przysporzyć zastój finansowy. Nie planuj w tym miesiącu większych wydatków, bo nie byłoby to rozsądne. Poczekaj na moment kiedy nabierzesz większej pewności finansowej. W związkach partnerskich również nie będzie rewelacji. Sierpień przyniesie Wam stagnację i odpoczynek. Możesz odnieść wrażenie, że partner chce się wycofać z relacji, ale oczyszczająca rozmowa może przynieść równowagę. Warto, abyś w tym czasie zadbała o swoje zdrowie. Jeśli zwlekasz z przeprowadzeniem badań kontrolnych, zrób to teraz. Pamiętaj, że zdrowie jest tylko jedno. Jedyne czego Ci teraz trzeba to spokój i wyciszenie.

Hasło: Zatrzymaj się i przeanalizuj swoje dotychczasowe postępowanie.

 

Waga – 9 mieczy

Dla zodiakalnych Wag sierpień będzie trudnym okresem. Możesz w tym miesiącu odczuwać ogromną pustkę, osamotnienie i myślową udrękę. Nie warto się zadręczać niepowodzeniami i rozterkami z przeszłości. Może najwyższa pora zamknąć przeszłość, pogodzić się z utratą kogoś kogo się kochało i otworzyć sobie drzwi do dalszej przyszłości? Nic Ci nie da zamykanie się w swoich negatywnych myślach. Uczucia: single będą miały problem z otwarciem się na nową miłość. Lęki przed ponownym rozczarowaniem będą wywoływać w Tobie blokadę. Z kolei w stałych związkach mogą pojawiać się sytuacje, w których będziesz snuła negatywne wizje z dalszym rozwojem relacji. W sprawach zawodowych również będziesz odczuwała osamotnienie. Uświadomisz sobie, że tylko sama na sobie możesz polegać. W tym miesiącu szczególnie zadbaj o swoje zdrowie, bo negatywne myśli mogą wywołać zaburzenia snu i stany depresyjne.

Hasło; Odrzuć negatywne myślokształty, które mogą zrujnować Twoją psychikę.

 

Skorpion- 5 buław

Dla Skorpionów miesiąc sierpień okaże się nerwowym okresem. To co do tej pory wydawało Ci się pewnikiem, w sierpniu możesz się przekonać, że nie wszystko w życiu jest stałe. Uważaj na obłudnych i zazdrosnych sąsiadów, bo w tym miesiącu będziesz miał okazję się przekonać, czy warto na nich polegać. Szczególnie zadbaj o swoją nieruchomość. Warto poprosić kogoś bliskiego, aby na czas Twojego wyjazdu zadbał o to co pozostawiasz najcenniejsze. W miłości będzie trochę nerwowo. W stałych związkach pojawią się nieporozumienia i kłótnie z partnerem. Warto rozważyć, czy przyczyna awantury z ukochanym jest naprawdę poważna. W pracy również trzymaj swoje nerwy na wodzy, bowiem pojawi się wiele sytuacji, w których Twoje relacje ze współpracownikami będą bardziej napięte niż zwykle. Choć Skorpiony, z natury lubią rywalizować, w tym miesiącu radzę odpuścić i odejść na dalszy plan. Bowiem, możesz trafić na trudnego przeciwnika. W zdrowiu Skorpiony powinny dbać o swoje serce i mierzyć poziom ciśnienia we krwi.

Hasło: Spokój jest siłą w rozwiązywaniu problemów.

 

 Osobista wróżba online dla Ciebie w 2 godz. Gwarantujemy wysoką skuteczność i profesjonalizm !

 

Strzelec 2 kielichów

Dla zodiakalnych Strzelców nadchodzi miesiąc pojednania i rozwiązania sporów. Jeśli do tej pory zastanawiałaś się nad wyciągnięciem ręki na zgodę do osoby za którą tęsknisz, nabierz odwagi i zadzwoń. Sierpień będzie Ci sprzyjał w uzdrawianiu zawieszonych i zapomnianych kontaktów oraz umocnieniu więzi z bliskimi. W uczuciach single odniosą triumf. Miej oczy szeroko otwarte, bo na Twoim horyzoncie pojawi się interesująca osoba, z którą znajdziesz porozumienie i podobieństwo na wielu płaszczyznach. Nieoczekiwanie będziesz miała spotkać miłość swojego życia. W stałych związkach spokój, harmonia i szczęście. W pracy może Cię spotkać miła niespodzianka ze strony osoby, którą do tej pory uważałaś za neutralną. Osoby bezrobotne będą miały szansę znaleźć dobrą pracę. Finanse: W tym miesiącu wydawaj pieniądze na swoje potrzeby emocjonalne. W zdrowiu zwróć uwagę na hormony oraz cerę. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, bo Twoja skóra może na tym ucierpieć.

Hasło: Traktuj drugiego człowieka tak, jak sam chcesz być przez niego traktowany.

 

Koziorożec – Sąd Ostateczny

Nadchodzą pozytywne zmiany. Będziesz teraz rozpoczynała nowe przedsięwzięcia, które z powodzeniem uda Ci się zrealizować. W relacjach partnerskich, sprawy które do tej pory „wisiały” wreszcie ruszą do przodu. Nagła zmiana może Cię na tyle zaskoczyć, że lepiej już teraz się na nią przygotuj. Z strony swojego partnera możesz się spodziewać ciepła, miłości i zrozumienia. W pracy również nastąpią pozytywne zmiany. Jeśli do tej pory miałaś problemy, w sierpniu je rozwiążesz. Również dawny konflikt z koleżanką z biurka obok uda Ci się zakończyć. A szef w końcu Cię doceni. Jeśli rozważasz zmianę pracy lub przejście do innego działu. To możesz zostać zaskoczona, jak szybko uda Ci się dokonać zmian. Finanse również będą dobre. Wreszcie będziesz mogła sobie pozwolić na małe szaleństwo. Pozytywne niespodzianki od losu znacznie poprawią Ci samopoczucie i przez to Twoje zdrowie również będzie w normie.

Hasło: Jeśli chcesz się rozwijać, dokonaj zmian.

 

Czeka Cię awans czy nowa miłość? Zapytaj wróżkę online

 

Wodnik - 8 mieczy
 

Miesiąc pod znakiem ograniczeń. Wodniki w sierpniu będą nieufne i nie bardzo będą chciały zawierać nowe znajomości. Mało który osobnik spod tego znaku da się namówić na wieczorna imprezę, trzeba będzie użyć fortelu, aby wyciągnąć Wodnika z domu, bo zawsze znajdzie jakieś ale. Pod względem wydatków widać mocne pilnowanie portfela. Żadna pani Wodnik w sierpniu nie skusi się na wyprzedaże, bo uzna, ze ma w szafie wystarczająca ilość ubrań. Wodniki pozostające w związkach skupią się mocno na swoich drugich połówkach, natomiast te samotne ograniczą poznawanie potencjalnych partnerów do kontaktów wirtualnych. W zdrowiu uważajcie na gardło, krtań i zatoki. Co niektórym może przytrafić się katar lub nasilenie alergii.
Hasło : Bądź konkretna i skuteczna !

Ryby - Słońce

Wreszcie zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany wokół siebie. Jeśli do tej pory zmagałaś się z niepowodzeniami, w tym miesiącu los szeroko uśmiechnie się do Ciebie. Będziesz mogła z powodzeniem realizować się i dokonywać zmian w każdej dziedzinie. Zaczniesz odczuwać radość z codziennych czynności. Największe powodzenie poczujesz w sprawach materialnych. Finanse znacznie się poprawią i T będziesz tryskać zapałem do pracy. W sprawach zawodowych odnajdziesz spokój i spełnienie. Również w sprawach uczuciowych pojawi się „słoneczko”. Jeśli do tej pory wątpiłaś w szczerość partnera i trwałość związku, w tym miesiącu  nabierzesz pewności, że to właśnie ten człowiek Cię uszczęśliwia. Osoby samotne mają szansę na poznanie wartościowej osoby, przy której poczują się spełnione jak nigdy wcześniej. Jeśli do tej pory zmagałaś się z dolegliwościami zdrowotnymi, w tym miesiącu poczujesz się dużo lepiej. Zaplanowana wcześniej operacja lub zabieg przebiegnie pomyślnie.

Hasło: Kochaj siebie i ludzi, a oni pokochają Cię tak samo.

 

Wróżba dla Ciebie : Wyślij SMS :Livetarot.Twoje pytanie na 74550 za 4,92 zł z VAT

 

Autor wróżka Cesaria dla Ezolinia wróżby. Zakaz kopiowania. Udostępnienie na innych stronach tylko z linkiem do nas.