Numerologia domu

Numerologia domu

 

Czy wiesz,że liczba wibracji Twojego domu lub mieszkania ma znaczący wpływ na twoje życie i przyszłe szczęście?

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego czujesz się szczęśliwy w jednym domu i nieszczęśliwy w innym? Czy liczyłeś kiedyś wibracje numeru domu.Dziś możesz dowiedzieć się, czy dom będzie szczęśliwy dla Ciebie  niezależnie od tego, czy wynajmujesz czy  kupujesz.

Czym jest numerologia?

Numerologia to wiara w liczbową wartość liter zapisaną  w słowach, nazwach i celach. Liczby mają tajemniczy przekaz i wibrują energię w zależności od urodzin, imienia i liczby domów.

Numerologia zapewnia wgląd i cenne informacje o nowym domu, ponieważ numery w Twoim adresie pomagają określić energię kosmiczną, która cię otacza i ludzi, którzy tam będą mieszkać.

Jaki jest Twój numer?

Czy wiesz, że Twój adres domowy lub numer mieszkania ma bezpośredni wpływ na Twoje szanse na miłość,finanse,wykształcenie,posiadanie rodziny,samopoczucie a nawet zdrowie?

Jak poznać  wibrację  numeru swojego  domu? To proste:

  • Najpierw zapisz pełną liczbę adresu zamieszkania lub numeru domu
  • Następnie dodaj wszystkie liczby razem, aby znaleźć całkowitą sumę
  • Zmniejsz sumę do jednej cyfry, aby określić wibrację numeru domu lub mieszkania
  • Na przykład, jeśli mieszkasz w domu ul.Polna 77, liczba będzie równa  7635177 = 36 = 9 
  • Jeśli mieszkasz w mieszkaniu 11, to  1 + 1 = wibracja  nr 2

Znaczenie wibracji dla numeru domu:

1 - oznacza  niezależność. Energia płynąca w domu nr 1 sprawia, że czujesz się bardziej kreatywny, ambitny i  masz dużą motywację do działania. W rzeczywistości, jeśli  szukasz popularności ,rozgłosu czy pracy w mediach i uznania wybierz dom numer 1.

2 - oznacza harmonię i równowagę. Przytulna atmosfera w Twoim domu numer 2 sprawi, że twoja intuicja silnie 'pracuje" i dzięki niej materializujesz wszystko co pragniesz . Jeśli potrzebujesz spokojnego miejsca do pracy i  relaksu, wybierz dom numer 2.

3 - Dom nr 3 to rodzina, przyjaciele  i aktywne życie towarzyskie. Energia świetnie wibruje z miłością i kreatywnością. Jeśli jesteś artystą lub muzykiem, lub singlem i chcesz poznać nowego partnera , wybierz dom numer 3.

4 - dom nr 4 sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Zainspiruje Cię do ciężkiej pracy i oszczędzania. Jeśli szukasz długotrwałego zaangażowania w budowaniu swojej kariery lub  rodziny, wybierz dom nr 4.

5 - dom numer 5 to  energia  przygód, podróży i ryzyka.  Jeśli jesteś aktywny, dynamiczny, pewny siebie i lubisz żyć życiem na krawędzi, wybierz dom numer 5.

6 - Dom nr 6 to szczęśliwy dom wypełniony miłością, rodziną i przyjaciółmi. Każdy, kto przechodzi za próg tego domu jest ugoszczony i mile widziany. Jeśli chcesz założyć rodzinę, wybierz dom numer 6.

7 - Dom nr 7 wibruje tajemnicą i magią. Jeśli jesteś ezoterykiem, pisarzem lub duchowym poszukiwaczem wszelkiego rodzaju, pokochasz życie w tym domu. Jeśli lubisz prywatność i niezależność a wiedza tajemna nie jest ci obca, wybierz dom numer 7.

8 - Dom numer 8 to władza i sława. Przygotuj się, że bogactwa do ciebie popłyną w każdej postaci . Jeśli chcesz rozszerzyć swój biznes i przyciągnąć więcej pieniędzy i szczęśliwych splotów okoliczności, wybierz dom numer 8.

9 - Dom numer 9 jest miejscem, gdzie wszyscy są mile widziani i ludzie i zwierzątka. Emanuje energią przyciągania niezwykłych i intelektualnych wibracji połączonych z duchową mądrością. Jeśli  chcesz stworzyć więcej pozytywnych  emocji w swoim życiu i jesteś człowiekiem wrażliwym, wybierz dom numer 9.

Liczby mistrzowskie - 11, 22, 33, 44

22 - Dom nr 22 jest odpowiedni dla ludzi co nie zniechęcają się w obliczu trudności ,myślą pozytywnie i zachowują się optymistycznie.Jeśli Twoim zamiarem jest budowanie obfitości,szczęścia i dobrobytu wybierz dom nr 22

11 - Dom nr 11 jest odpowiedni dla ludzi o większej świadomości. Ponieważ numer 11 jest numerem dającym wielką wyobraźnię i oryginalność przygotuj się na rozwinięcie ukrytych mocy i intuicji,a jeśli lubisz inspirować się nowymi pomysłami, kreatywnością i innowacjami,fascynuje Cię sztuka i widza tajemna wybierz dom numer 11.

33 - Dom nr 33 jest oazą ludzi wrażliwych,nierzadko pracujących charytatywnie, poświęcających swój czas i środki finansowe na pomoc innym.Jeśli Twoim hobby są grupy wsparcia ,posiadasz mądrość życiową i dużą empatię wybierz dom nr 33

44 - Dom nr 44 wybierają osoby cierpliwe i szlachetne,chociaż chętnie służą pomocą innym to są zwolennikami podania wędki a nie ryby.Jeśli masz  szczytne cele i ideały i nigdy nie zostawiasz niczego przypadkowi,wybierz dom nr 44

Numery domów i mieszkań, których należy unikać.

Pozytywne lub negatywne doświadczenia, jakich doświadczasz w Twoim domu, można przewidzieć  obliczając numer twojego domu. Numery, których warto unikać , to numery tzw.doświadczania Karmy: 13, 14, 16 i 19.

Numer doświadczenia karmy sugeruje, że los każe ci stawić czoła poważnym wyzwaniom lub czekają cię trudne lekcje życia w tym domu, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Więc wybierz mądrze.

Tak czy inaczej, zawsze ufaj intuicji i zwróć uwagę na to, jak energia domu sprawia, że ​​czujesz się.

Autor Agnelya

Napisz do mnie a odmienisz swoje życie SMS o treści :ISR.Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480
(4,92 PLN z VAT)